Kosmetyki Biomaris - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-17, 22:48   #1
nan
Wtajemniczenie

Kosmetyki Biomaris

Dziewczyny drogie, czy znacie może produkty firmy Biomaris? Walczę ze straszliwym wsuszeniem skóry i spodobała mi się bardzo ich linia nawilżająco-odżywcza do cery dojrzałej, a zwłaszcza maseczka. Jako sierota po wspaniałej maseczce nawilżającej Vichy poszukuję intensywnie czegoś co mogłoby mi ją zastąpić, jak na razie bez powodzenia (przypuszczam, że Thalgo mogłoby stanąć na wysokości zadania, ale jednak wolałabym coś tańszego).
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:15   #2
natachee
Przyczajenie

GG do natachee
Dot.: Kosmetyki Biomaris

znamy i używamy moje najukochańsze trzy to peeling z solą morską (do twarzy! nie piecze, nie drapie, wygładza niesamowicie - nie miałam takiego wrażenia po żadnym jeszcze peelingu z drogerii), emulsja nawilżająca la creme (ale na zimę nawet dla mnie za lekka, przerzuciłam się na coś gęściejszego) i coś, co powinno usatysfakcjonować poszukiwaczki nawilżających maseczek: maseczka kolagenowa z algami, miodem, rumiankiem i czym tam jeszcze. cudo. ale uwaga: odradzam dziewczynom uczulonym na miód! (testowałam na kimś z rodziny i stąd wiem, że miód zawiera na pewno...
Stary 2006-02-06, 21:25   #3
natachee
Przyczajenie

GG do natachee
Red face Dot.: Kosmetyki Biomaris

Cytat:
Napisane przez nan
Dziewczyny drogie, czy znacie może produkty firmy Biomaris? Walczę ze straszliwym wsuszeniem skóry i spodobała mi się bardzo ich linia nawilżająco-odżywcza do cery dojrzałej, a zwłaszcza maseczka.
ach, ach, a ja falstart popełniłam, bo ta maseczka, którą ja znam i polecam, to do normalnej skóry, a nie do mocno przesuszonej. przepraszam, tamtej do skóry suchej nie testowałam, więc się nie wypowiadam. ale wiem, jak dostać próbkę przez rejestrację w ich sklepie internetowym.

to ja już lepiej pójde spać, tak nie doczytałam... braki w spaniu przekładają się na niedobory inteligencji
Stary 2014-03-06, 20:51   #4
Xiaaa
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Biomaris

Odgrzebalam ten watek bo dzisiaj kosmetyczka polecila bardzo ta firme jako taka o przyjaznym skladzie i dosc skuteczna - wedlug niej szczegolnym powodzeniem ciesza sie ampulki z serum. Dzisiaj skusialam sie i kupilam ta http://cremespa.pl/pielegnacja-twarz...10-ml-p36.html

Jestem ciekawa waszych opinii bo na KWC tego nie jest duzo...

Xiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości