Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-27, 10:48   #1
eliza1203
Przyczajenie

Unhappy

zapach farby na włosach

Witam zafarbowałam sobie włosy farbą Garnier color naturals crem kolor naturalny jasny blond i już kilka dni czuje na włosach zapach farby nie wiem jak się tego zapachu pozbyć myłam głowę, dawałam maskę na włosy, odżywkę do psikania na włosy oraz migiełke upiększającą włosy,po tej migiełce trochę już nieczuci ale nie wiem co zrobić by pozbyć sie tego zapachu z włosów pomożecie mi ? może ktoś wie jak pozbyć się tego zapachu. Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam Eliza
eliza1203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 06:48   #2
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Dot.: zapach farby na włosach

Nie wiem jak bardzo intensywnie pachnie ta konkretna farba (dla mnie wszystkie strasznie śmierdzą), ale jeśli Twoje włosy mocno przyjmują zapach to chyba tylko czas pomoże. Czy kosmetyki, które dotychczas używałaś miały bardzo intensywne zapachy? Dla mnie niezłym kilerem każdego zapachu jest olej sezamowy (czuć go nawet po umyciu włosów i użyciu po tym maski na godzinę) lub olej musztardowy. Nieźle sprawdza się też maska Vatika. Nie ma jednak sensu żebyś kupowała dany kosmetyk tylko po to żeby zniwelować zapach farby. Za kilka myć przejedzie, ewentualnie dłużej będzie ją czuć na mokrych włosach.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości