Pocące się dłonie. Mokre dłonie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-04, 14:56   #91
Luflee
Raczkowanie

Dot.: Pocące się dłonie. Mokre dłonie

Odkopuję wątek. Mam taki sam problem, co chwilę mam mokre dłonie, kapie na kartkę jak piszę. Wstydzę się komuś podać rękę, najgorzej było na dyskotece szkolnej. A jak nie są mokre to lodowate. A właśnie stopy mi się nie pocą tzn. czasami, jakoś to mnie nie peszy czy coś, normalnie od gorąca, noszę normalnie sandały, japonki czy coś ale lodowate są. I to denerwujące, co mam zrobić?
Luflee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 01:36   #92
mamut89
Przyczajenie

mysle, ze powinnas udac sie do lekarza. problemy z tarczycą się kłaniają..
mamut89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:11   #93
daisy
Raczkowanie

Polecam PASTĘ CYNKOWĄ - w aptece 2zł.
Smaruję na noc stopy, pachy i dłonie. Wysusza tamte okolice. Rewelacja! Dowiedziałam się o tym specyfiku z internetu, ktoś miał ten sam problem.
daisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:57   #94
dekl22
Przyczajenie

Szczerze mówiąc używałam przez jakiś czas Etiaxilu i nie pomógł ani troche wiec od razu mówie byście tego świństwa nie kupowały/li. Tylko strata pieniedzy, żadnego rezultatu.
dekl22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 21:26   #95
weteran1
Przyczajenie

Witam, mam 15 lat i jestem chyba jedynym przedstawicielem płci męskiej na tym forum Ta, pocące dłonie... brrr okropne. Mam to samo co wy. Od paru miesięcy próbuję się tego pozbyć (wcześniej i tak umiałem to jakoś zatuszować). Najpierw stosowałem medispirant (beznadzieja), potem poszedłem do dermatologa. Pani przepisała mi krem o nazwie URO. Powiedziała mi, że jeżeli to nie pomoże to można spróbować botoksu (wolałbym nie). W tym kremie jest UROTROPINA(zapamiętajcie tą nazwę). Ta miła substancja jakoś wyłącza gruczoły potowe (przynajmniej w moim przypadku). W aptece nie było tego kremu ale miał przyjść na następny dzień. Ojciec pojechał po niego po paru dniach i kupił jeszcze jakiś stoppot (aptekarz powiedział że jest najlepszy). URO użyłem raz, nie zauważyłem efektów. Dzień potem spróbowałem stoppotu. Tak w ogóle to taki proszek, głównie urotropina (na opakowaniu pisze chyba po łacinie methamine) z dodatkiem silica. Wysypuje się tego trochę na mokre ręce, zakłada rękawiczki (cienkie) i idzie spać. Rano obudziłem się, umyłem ręce i... cały dzień wypociłem może 2% tego co zwykle. Dzisiaj jest 4 dzień (powinno się raz) kiedy tego używam i jestem zachwycony dłonie praktycznie przestały się pocić. Jedyny minus to to, że mam wysuszoną skórę, ale wystarczy że posmaruję kremem i jest ok . A i jeszcze jedno. Wystarczy, że wsadzę dłonie pod wodę i po 10 sekundach skóra nasiąka wodą jak gąbka . Dla mnie to plus, bo kiedy dłonie delikatnie spotnieją to skóra wciąga wilgoć i dłonie pozostają suche. I żeby nie było stoppot, jak pisze producent, jest do stóp(ale na dłonie też działa). Uff ale się rozpisałem. Mam nadzieję, że ujmę cierpienia i wstydu chociaż jednej z was. Powodzonka

A i nie zdziwcie się jak zobaczycie ten wpis na innym forum, bo powrzucam go jeszcze na inne strony
weteran1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:50   #96
krzywychlopak
Przyczajenie

Witam, bardzo prosze o wysyłanie zdjeć dloni na ten adres e-mail: Kotarba.j@interia.pl, zajmuje sie tą przypadłością i szukam korelacji z budową anatomiczną dloni, będę bardzo wdzięczny za każdą okazaną pomoc. Pozdrawiam
krzywychlopak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości