Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-04, 19:08   #121
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, nie - zrobiłam moje pierwsze mini zamówienie i taka wtopa Wzięłam mydło Gold - u mnie nikt niecierpi zapachu perfum Pani Walewska Mam nadzieję, że mi próbki nie zaśmierdną w paczce Zapłaciłam kartą i jest napisane, że już nie można anulować

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Co ja zrobię z tym śmierdziuchem
a nuż Ci się spodoba

3,50 to nie taka zawrotna suma jest przecie

poza tym zawsze możesz niechcący zostawić w toalecie w jakiejś nielubianej instytucji
Stary 2016-04-04, 19:09   #122
Aabelia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Jestem i ja
Wracam do starego nadrabiać

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Muszę się p0żalic, mam sąsiada idi0tę .
Mieszkam tu gdzie mieszkam już z 7 lat, 0n mieszka na g0rze ale nie nade mną, tez sp0r0 czasu, r0k alb0 i dłużej. C0dziennie w sumie napieprzam gł0śn0 muzykę, czasami d0 n0cy . N0 ale t0 nic, 0d 2 dni przyłazi, że mu muzyka gł0śn0 gra, n0 ku**a nagle się 0budził, że muzyka za gł0śn0 gra p0 kilku latach? 2 dni temu przylazł p0 23 b0 grala jeszcze , wcz0raj p0 22 był t0 mu nawet drzwi nie 0twierałam tylk0 ją wyłączyłam. Nie czaje 0 c0 ch0dzi, nagle sie 0budził, ze napieprzam muzyke p0 n0cach? Jak niby słychać jak mieszka na g0rze ale nie nade mną? Kwestie p0drywu 0drzucam, faci0 ma laske. P0za tym k0leś ma ze 27 lat a taki gbur, chudy jak szczur i wredny, nie czaje 0 c0 się przypi3rdziela.
Słyszałam o takim przypadku, chłopak studia skończył, poszedł do pracy, rano trzeba wstać, i też zauważył, że ma sąsiadów. Wcześniej to zwykle u niego imprezki były. Może tu podobna sytuacja jest

AnoIi za denko

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-04 o 19:43
Aabelia jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:14   #123
oliwia18
Wtajemniczenie

Witam się na 5. stronie robię progres, ostatnio witałam się na 67

Byłam w S. żeby kupić prezent dla mamy- kupiłam podkład YSL i puder Neverowy. Pani mnie zapytała, jaką chcę próbkę ale nie mieli CC Chanela (testera), więc wzięłam maskę grzybową z origins. Odradziła mi też nową bazę olejkową ze Smashbox, powiedziała, że raczej kiepska. To siebie chwalę u konsultantek- szczerość żadnego wciskania
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:20   #124
Pakipsi
Wtajemniczenie

Pakipsi jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:20   #125
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Już chciałam pisać na starym wątku, że taki spokój dzisiaj, że mam do nadrobienia tylko 3 strony, a tu patrzę nowy wątek i kolejne 4 nowe strony

Byłam dziś w S. Wykorzystałam jedną z kart podarunkowych i zakupiłam polecaną bazę Smashbox i klej Duo do moich nowych kępek z Ardell - wesele w rodzinie tuż tuż

Oczywiście musiałam prosić się o jakieś próbki tak na poprawę humoru, a konsultantka spojrzała na mnie jak na idiotkę i wcisnęła mi próbkę jakiegoś nieznanego mi zapachu i saszetkę nowego kremu z Clarinsa:brzydal : po prostu WOW, mówiła, że nowość i koniecznie trzeba wypróbować, tjaaa

aniyam akurat przypomniałaś mi o pomadce z S. Zapomniałam ją pomacać zostawię to na następną wizytę
do usług

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:23   #126
Miskaa78
Kazar Lady

cześć!

amyz doczytałam co Cię spotkało, szok i niedowierzanie
aleeeeeeeeeeeee z tego wynika, że to nie koniec dzisiejszych rewelacji
wracam właśnie z mszy za dziadków - ksiądz zamiast skupić się na opłaconych modlitwach, wznosił modły za dzieci poczęte i za zakazanie antykoncepcji
komentarza nie będzie z tego samego powodu o którym pisała moja siostra szminkowa - Irmina

Love spóźnione ale szczere

przyszły mi dziś perfumy ( aaaaaaa jakie piękne ) i chubby sticki oczne z C
wysłany mam zegarek, kombinezony do odebrania w mohito ( aniyam ) jakiejkolwiek informacji o sukience od Minge brak, mimo że wczoraj dostałąm 9 maili informujących o statusie zamówienia - wstrzymane

Anoli i Ciebie cmoknę, mądrze prawisz, koleżanko
wszystkich niewymienionych w poście również cmokam, brakowało mi Was dzisiaj

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:37   #127
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
a nuż Ci się spodoba

3,50 to nie taka zawrotna suma jest przecie

poza tym zawsze możesz niechcący zostawić w toalecie w jakiejś nielubianej instytucji
Nie chodzi o cenę, tylko właśnie o to, że ja nie chcę gromadzić takich bubli. Mam pomysł - wymienię na Wizażu na podpaski
A poważnie to nie wiem - może położę w piwnicy do mycia rąk Aldo dołożę komuś nie z rodziny do prezentu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się na 5. stronie robię progres, ostatnio witałam się na 67

Byłam w S. żeby kupić prezent dla mamy- kupiłam podkład YSL i puder Neverowy. Pani mnie zapytała, jaką chcę próbkę ale nie mieli CC Chanela (testera), więc wzięłam maskę grzybową z origins. Odradziła mi też nową bazę olejkową ze Smashbox, powiedziała, że raczej kiepska. To siebie chwalę u konsultantek- szczerość żadnego wciskania
Ten podkład z promocji? Mam go dziś na twarzy
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:48   #128
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
cześć!

wracam właśnie z mszy za dziadków - ksiądz zamiast skupić się na opłaconych modlitwach, wznosił modły za dzieci poczęte i za zakazanie antykoncepcji
komentarza nie będzie z tego samego powodu o którym pisała moja siostra szminkowa - Irmina

wysłany mam zegarek, kombinezony do odebrania w mohito ( aniyam ) jakiejkolwiek informacji o sukience od Minge brak, mimo że wczoraj dostałąm 9 maili informujących o statusie zamówienia - wstrzymane

MIŚKA jakie perfumy, bo ja jestem dzisiaj totalnym nieogarem?

Cytat:
Nie chodzi o cenę, tylko właśnie o to, że ja nie chcę gromadzić takich bubli. Mam pomysł - wymienię na Wizażu na podpaski
A poważnie to nie wiem - może położę w piwnicy do mycia rąk Aldo dołożę komuś nie z rodziny do prezentu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Masz dobre podejscie Niewazna cena, jesli cos jest niepotrzebne to nie ma sensu tego chomikowac.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A jeszcze chcialam dodac, ze podklad Lancome Teint Idole bardzo ladnie sie spisuje, ladnie trzyma mi mat, nigdzie sie nie zbiera... Ale skubaniec tak mocno sie utlenia, ze dostaje szalu! I to nawet nie chodzi o to, ze kolor jest za ciemny, ale o to, ze z zoltawego zmienia sie w bezowy Nie wiem o co chodzi, bo z probka nie mialam takiego problemu. Raczej nikt na watku nie czail sie na ten podklad, ale jakby co to ostrzegam
Stary 2016-04-04, 19:51   #129
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
podobno ciśnienie spada - to dlatego

ja dziś mam szalony dzień i z niczym nie nadążam

ale powiem Wam, że godzinę temu, pierwszy raz doznałam czegoś o czym dotychczas czytałam tylko w internetach i uważałam za urban legend. Otóż baba w aptece (stara raszpla) się na mnie wydarła bo chciałam kupić lek zapisanymi chwilę wcześniej przez ginekologa - a to jakiś który jako jedno z działań ubocznych ma działanie poronne (doczytałam teraz dopiero w necie bo ja to się na tym nie znam). Wydarła się że leku nie ma, nie sprowadzi bo jej sumienie zabrania czułam się jak w ukrytej kamerze bo nie wiedziałam o co babie chodzi . Wkurzyłam się bo baba nie ma pojęcia w jakim celu lek mi został przepisany i co ma mi wyleczyć a już ocenia i moralizuje ale ponieważ mnie nieco zamurowało i nie znalazłam szybko żadnej ciętej riposty to porwałam receptę i wyszłam W aptece ulicę dalej takich moralnych rozkminek nie mieli. W jakim ja kraju żyję niedługo chyba trzeba będzie chodzić z aktualnym usg do apteki bo będą sprawdzać czy przypadkiem aborcji nie chcesz przeprowadzić
Zastanawiam się dlaczego takie osoby prowadzą aptekę. Sorry, kiedy decydowała się, że zostanie farmaceutką to chyba liczyła się z tym, że będzie też sprzedawać hormony ? Jak jej zabrania sumienie, to niech sama nie zażywa takich środków zamiast wchrzaniać się w sprawy zdrowotne obcych dorosłych ludzi podważając przy tym kompetencje lekarza. To tak jakby wegetarianin zatrudnił się w mięsnym, a potem odsyłał klientów z kwitkiem, bo sprzedaż mięsa jest niezgodna z jego światopoglądem
A jeżeli to apteka tej oszołomki, to niech to jakoś oznaczy, oklei krzyżami żeby ludziom nie marnować czasu i nie wkurzać ich niepotrzebnie
Macintosh jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:51   #130
love1234
Born to shop

Cytat:
cześć!

Dziękuję
Niech Ci Bóg w szminkach wynagrodzi.
Stary 2016-04-04, 19:51   #131
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
MIŚKA jakie perfumy, bo ja jestem dzisiaj totalnym nieogarem?

Masz dobre podejscie Niewazna cena, jesli cos jest niepotrzebne to nie ma sensu tego chomikowac.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

A jeszcze chcialam dodac, ze podklad Lancome Teint Idole bardzo ladnie sie spisuje, ladnie trzyma mi mat, nigdzie sie nie zbiera... Ale skubaniec tak mocno sie utlenia, ze dostaje szalu! I to nawet nie chodzi o to, ze kolor jest za ciemny, ale o to, ze z zoltawego zmienia sie w bezowy Nie wiem o co chodzi, bo z probka nie mialam takiego problemu. Raczej nikt na watku nie czail sie na ten podklad, ale jakby co to ostrzegam
Ja ostrzegałam już wcześniej - u mnie najjaśniejszy kolor to soczysta pomarańcza. A i cuchnie strasznie starą pudernicą, aż w nosie drapie. Na twarzy wygląda u mnie ładnie (poza kolorem - zdecydowanie za ciemny i zbyt pomarańczowy, a niby miał być porcelanowy ).
Stary 2016-04-04, 19:53   #132
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
cześć!

Love spóźnione ale szczere przyszły mi dziś perfumy ( aaaaaaa jakie piękne ) i chubby sticki oczne z C

A ja już kombinezony odebrałam, ale jeszcze ich nie przymierzałam, bo mi się nie chce Nie są takie złe na pierwszy rzut oka, za taką cenę spodziewałam się większego badziewia

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-04, 19:57   #133
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja już kombinezony odebrałam, ale jeszcze ich nie przymierzałam, bo mi się nie chce Nie są takie złe na pierwszy rzut oka, za taką cenę spodziewałam się większego badziewia
Pomacaj je!
Wejdą mi cyce?
Najwcześniej w środę odbiorę

pomadka s 06 jest cudowna!
Jest miłość!

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:05   #134
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Coś smacznego z piekielnej maszyny?
Nie ziemniaczki mizeria i jajo sadzone
korinka3 jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:07   #135
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Pomacaj je!
Wejdą mi cyce?

Jest miłość!
Która to? Ja znam na razie 13. ale jeszcze nawet jej nie macałam
Stary 2016-04-04, 20:12   #136
Miskaa78
Kazar Lady

Iza z tych samych. Nowe kolory chyba są wrzuć w goglarke bo na fonie jestem

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:18   #137
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Iza z tych samych. Nowe kolory chyba są wrzuć w goglarke bo na fonie jestem
06 nie jest taki nowy - pewnie zaraz go zastąpią. Ja mam 06 kupiony na wyprzedaży letniej i jest to wersja z 2014 chyba, a ta obecna jest z 2015, pewnie teraz będzie nowy, bo już po prawie nigdzie go nie ma.
Kolory mają takie same numerki, ale nazwy inne i odcienie zupełnie różne, więc lepiej oprócz numerka kojarzyć też nazwę koloru jak się szuka w necie.
Stary 2016-04-04, 20:19   #138
Aleksa_888
Zadomowienie

i ja się witam

w S dwie nowe próbki: woda toaletowa Jimmy Choo i żelowy eyeliner Benefit

wygląda jakby dawali miniaturę... myślicie, że warte to minizamówienia?
Aleksa_888 jest teraz online  
Stary 2016-04-04, 20:21   #139
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
i ja się witam

w S dwie nowe próbki: woda toaletowa Jimmy Choo i żelowy eyeliner Benefit

wygląda jakby dawali miniaturę... myślicie, że warte to minizamówienia?
Też to widziałam - moim zdaniem nie warte. Mam ten eyeliner z rzodkiewy i na pewno nie warto klikać kolejnego. On jest straaaaasznie mały.
Stary 2016-04-04, 20:21   #140
ranka
Kici kici miau miau

dla mnie ten eyeliner Benefitu to totalna porazka.
drugim totalnym bublem jest Mister Scrub Givenchy.. o mamo, za 2 zl bym nie kupila
ranka jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:25   #141
Aleksa_888
Zadomowienie

Cytat:
Też to widziałam - moim zdaniem nie warte. Mam ten eyeliner z rzodkiewy i na pewno nie warto klikać kolejnego. On jest straaaaasznie mały.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla mnie ten eyeliner Benefitu to totalna porazka.
drugim totalnym bublem jest Mister Scrub Givenchy.. o mamo, za 2 zl bym nie kupila
dzięki w takim razie odpuszczam
Aleksa_888 jest teraz online  
Stary 2016-04-04, 20:36   #142
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
06 nie jest taki nowy - pewnie zaraz go zastąpią. Ja mam 06 kupiony na wyprzedaży letniej i jest to wersja z 2014 chyba, a ta obecna jest z 2015, pewnie teraz będzie nowy, bo już po prawie nigdzie go nie ma.
Kolory mają takie same numerki, ale nazwy inne i odcienie zupełnie różne, więc lepiej oprócz numerka kojarzyć też nazwę koloru jak się szuka w necie.
Możliwe, ja się nie znam. Była cała paleta wcześniej ich nie było więc tak skojarzylam.
Linkowalam ci te pomadke. Pisałaś z tego co pamiętam, że ze tez ja chciałaś

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:40   #143
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Bardzo kiepski ten eyeliner, fajnie zasycha i długo się trzyma, nie rozmazuje się ale jest go w uj mało i średnio się go nakłada.
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:42   #144
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:

Nieee. Mama podkradła mi kiedyś Le Teint Eclat i była super zadowolona. Więc kupiłam jej ten- niby jest jakaś nowa formuła, ale ponoć nie czuć żadnej różnicy. W mojej S. ceny bez zmian- puder za 219 zł
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:44   #145
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Możliwe, ja się nie znam. Była cała paleta wcześniej ich nie było więc tak skojarzylam.
Linkowalam ci te pomadke. Pisałaś z tego co pamiętam, że ze tez ja chciałaś
Tak, tak - chce ją! Ja ją odkryłam jak szukałam swatchy tej co mam i właśnie wyświetlały mi się zdjęcia tej 06 też - ładna jest W czwartek będę jej szukać - chyba w 2 S w Warszawie jeszcze powinni ją mieć. Dziś byłam na Marszałkowskiej i nie mieli, nie mieli tez podkładu, który chciałam przetestować... W końcu nic nie kupiłam, bo była znowu jakąś średnia pani tam - jeszcze bramka na mnie piszczała w obie strony i przy wejściu musiałam pokazywać co mam w torebce, mimo tego,że byłam jedyną osobą w sklepie i nawet czekałam aż sprawdzi co mi piszczy, gdy wchodziłam.
Stary 2016-04-04, 20:48   #146
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak wam pisalam, że mnie z pracy 'wywalaja'? No, to byłam dziś odebrać świadectwo pracy. Chciałam 31, albo chociaż 1 kwietnia, ale nieee... W piątki nie ma księgowej. A tak bym od razu pierwszego zarejestrowała się w urzędzie pracy. Ni ale dobra, ide dzisiaj - jest ksiegowa, dyrektorki nie ma. Myślę sobie super. Podpisałam wszystkie perdoly - m. In. Szkolenie BHP - którego można nie odbylam, i coś tam o zachowaniu tajemnicy (na szczęście osobom zainteresowanym już opowiedziałam co się dzieje) i inne ☠☠☠☠☠☠☠y, ktore powinny być podpisane dużo wcześniej. A ksiegowa mi mówi, że nie może mi wydać świadectwa, bo dyrektor nie złożyła podpisu. No więc się wkurzylam, specjalnie czekałam na dziś, bo te 'kobiety pracujace' nie mają czasu wydrukować jednej kartki, w praktycznie wszystkie puste miejsca wpisać "nie dotyczy" i podpisać?! A ksiegowa, że przecież dyr. Pracuje jeszcze gdzieś... A ja na to, że jest również dyrektorem tej instytucji i ma jakieś obowiązki. Zwłaszcza, że nie zajmują one zbyt wiele czasu...
Jeszcze się pyta (ksiegowa), czy szukam pracy. To ja na to, że dziś zarejestrowała własną działalność. To mi pogratulował i się pyta jeszcze, czy teraz mogę przyjść do nich na staż
Jak wychodziłam do akurat przyszła dyrektor i się pyta, czy wszystko gotowe. To jej mowie, że nie, bo czekam na jej podpis. To łaskawie podpisała i jeszcze mowi, że szkoda, że tak wyszło... A ja już wkurzona odpowiedziałam, że ja już nie żałuję.
Może ją jestem jakaś inna, ale gdybym ja była na jej miejscu, to w dniu zakończenia umowy człowiek dostałby swoje papiery, wszystko jasno, na czysto. A nie, że muszę czekać ja nia, mimo, że bylysmy umówione, i jeszcze nawet papiery niegotowe...
A jak słyszę co się dzieje, że poprzedni dyr był beznadziejny, ale teraz nie dość, że jest tak samo, to jeszcze nowa poczuła, że jest "dyrektorem" i zaczyna być bezczelna. Dopierdziela się do tych pracujących, tnie im pensje, a najwięksi leserzy dalej są nietykalni i jeszcze ich usprawiedliwia... To ja że się cieszę, że już tam nie pracuje.
Sorry, ale musiałam się wyżalić. Teraz ide sobie 'wyorbitrekowac' 10 km, może mi złość przejdzie...
Współczuję i trzymam za lepszą pracę

Teraz doczytałam ze starego wątku
Cytat:
Rotkohl
Ja marynarki lubię z Zary i Mango

Wiem ze sprawdzalas face And body, a Waterweight patrzylas?
W Mango nie sprawdzałam jeszcze, ale do Zary się przejdę, bo na stronie marynarki są całkiem ładne

Waterweight testowałam zaraz jak tylko wszedł i w ogóle mi się nie sprawdził - raz że NC15 jest za ciemny, to świeciłam się jak psu
neath jest offline  
Stary 2016-04-04, 20:48   #147
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nieee. Mama podkradła mi kiedyś Le Teint Eclat i była super zadowolona. Więc kupiłam jej ten- niby jest jakaś nowa formuła, ale ponoć nie czuć żadnej różnicy. W mojej S. ceny bez zmian- puder za 219 zł
Encre de Peau jest przeceniony U mnie też lepiej się sprawdza ten Eclat. Tylko z opakowania jestem niezadowolona - za dużo go wylatuje. Po tamtym Encre się cała świeciłam, a nie mam do tego skłonności. Wtedy mnie bardzo namawiała na niego babka, więc może im nie schodzi, mimo że to nowość?
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-04-04, 21:00   #148
korinka3
Melissa Lejdi :)

Amyz co za francowata baba Nic się nie przejmuj kochana
korinka3 jest offline  
Stary 2016-04-04, 21:00   #149
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Jutro będzie moja paleta UD

Jak dobrze, że ten dzień się już kończy.

Misska mnie przekonała, doklikam jeszcze pomadkę z S.
A jak przyjdzie ABH i JS to mogę zacząć kolekcjonować matowe pomadki w płynie z różnych firm i porównywać
Stary 2016-04-04, 21:03   #150
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Pomacaj je!
Wejdą mi cyce?

Jest miłość!
Wymacałam, cycki powinny wejść, bo u mnie właśnie jakoś tak za szeroko, oddaje obydwa,mam coś podobnego z Miss Selfridge i jest ładniejszy. Nie będę go zostawiała na siłę

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie ziemniaczki mizeria i jajo sadzone
Też smacznie

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości