Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-09, 12:11   #2311
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Na biało, bo fuj.

Ja dziś nie wstaję, mam okres i umieram.
Nie mam siły na nic.
Jeszcze nie wiem czy to od tego, czy wczoraj zjadłam coś nie teges, ale jak tylko cokolwiek zjem to od razu chce mi się to zwrócić... W nocy też nie spałam.

Aniyam, no ładna data produkcji
Dzięki

Współczuję, ja zawsze w pierwszy dzień z bólu mam wymioty lub torsje, jak nie musisz wstawać to faktycznie leż w łóżku i odpoczywaj

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-09, 12:13   #2312
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Na biało, bo fuj.

Nie mam siły na nic.
Jeszcze nie wiem czy to od tego, czy wczoraj zjadłam coś nie teges, ale jak tylko cokolwiek zjem to od razu chce mi się to zwrócić... W nocy też nie spałam.

Współczuję
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-09, 12:25   #2313
GlamKitty
Zakorzenienie

A ja do pracy na 6h supeeeer ooo jak sie ciesze, boskooo

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-04-09, 12:26   #2314
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Na biało, bo fuj.

Nie mam siły na nic.

Współczuję Ja też zawsze martwa w ten dzień jestem

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tez muszę sprzątać, bo mała ma. Fazy na spanie wszystkiego na podłogę

Wymiziała mi czekoladę na szary dywan

Będzie szorowania..

To wolę już sama zrobić te odlewki, bo mało tego i z niewiadomych źródeł na allegro. Boję się bo kiedyś tak zamówiłam double wear. I to nie to było.
Fakt kombinatorow nie mało

Z drugiej strony DW szybko się psuje po odlaniu Miałam 2 kolory jednego odlalam sobie 5 ml i puściłam dalej w świat a drugi zostawiłam - ten odlany zaraz mi się rozwarstwil a oba taka sama datę produkcji miały
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2016-04-09, 12:34   #2315
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Z drugiej strony DW szybko się psuje po odlaniu Miałam 2 kolory jednego odlalam sobie 5 ml i puściłam dalej w świat a drugi zostawiłam - ten odlany zaraz mi się rozwarstwil a oba taka sama datę produkcji miały
ja z kolei wymieszałam dwa kolory DW Bone i Desert Beige i na szczęście od roku jakoś się trzymają, a też się bałam, że się coś z nimi stanie
Pakipsi jest offline  
Stary 2016-04-09, 12:37   #2316
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Na biało, bo fuj.

Nie mam siły na nic.

współczuję, ja też w pierwszy dzień zawsze jak zwłoki jestem i jak mogę, to leżę z termoforem na brzuchu
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-04-09, 12:56   #2317
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to nie ja

Nikola, Pingwinku, obie jestescie bardzo piękne

Dzis pilam szejka Kinder Bueno... i nie mogę o nim zapomnieć. Chyba w domu spróbuję takiego zrobić

A co to za szejk Kinder Bueno?
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:00   #2318
your Angel
czyli Endżi

Jak mowa o Double Wear, to nadmienię - a co, może komuś ta informacja okaże się niezbędna - że Bone to piękny jasny żółtek. Neutralizuje jakieś lekkie zaróżowienia itd. A Fresco już niestety ciut różu w sobie ma - choć generalnie to beż, pół deko ciemniejszy od Bone.
Dziwnie mi tak w tym ciemniejszym podkładzie, choć dzikiej różnicy nie ma.

A Soraya Aqua Cover, którą Hebe dała mi w prezencie leży wciśnięta w kąt Niby najjaśniejsza w palecie, a ja czymś takim sporadycznie się maluję w najwyższym apogeum opalenia

Poszłoby się do S. wykorzystać karty prezentowe i VIPa...

Tylko tż mi zhejtował Chance EDP i nie wiem co z tym fantem zrobić

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

A co to za szejk Kinder Bueno?
Pingwin, jaki gratis przeprosinowy dostałaś od S. za te 3 zamówienia?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:04   #2319
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie Mnie też troszkę schodziła, więc go zaczęłam używać co drugi dzień (na zmianę z serum z wit. C). Teraz zrobiłam kilka dni przerwy, ale w weekend powrócę do niego, żeby mnie odpryszczył
O, to ja też tak spróbuję, bo mam serum z Wit C (przerażające, że w moich zapasach można prawie wszystko znaleźć W poniedziałek rano zadzwoniła do mnie mama i mówi: "potrzebuję coś na prezent dla lekarki, coś drogiego - masz coś fajnego?" A u mnie wszystko misternie poukładane w pudełka S - jak wróciłam do domu, to wszystkie pudełka były pootwierane na dywanie, bo poprosiłam siostrę, żeby coś znalazła dając konkretne wskazówki (pierwsze pudełko od dołu z prawej strony), a ona najpierw wyjęła wszystkie i nie wiedziała, które to ))
Stary 2016-04-09, 13:05   #2320
your Angel
czyli Endżi

Gdzieś można jeszcze obejrzeć ten filmik o wiosennych trendach z Pytania na Śniadanie ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:06   #2321
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Dotarły do mnie w końcu szampony Kevina Murphy'ego i Living Proof .

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:09   #2322
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tez mi sie spodobal ten zapach, moze to nie milosc, ale bardzo sie ciesze z miniaturki

7 rano a ja juz wyspana. Nie sadzilam, ze uda mi sie tak przyzwyczaic do wstawania rano

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

A co do toniku z Norela. Ja kupilam za poleceniem Never i kilku innych osob tonik oraz zel, ale wzielam do tego krem Anti-Age i zawsze smaruje sie nim po kwasach, bo swietnie nawilza. Nie mam ani jednej suchej skorki a skore mam wrazliwa i dodam jeszcze, ze zelu i toniku uzywam codziennie wieczorem. Mialam przez jakis tydzien problem z syfami, ale to na pewno nie byla wina Noreli. Takze u mnie sie sprawdza to polaczenie, ale musze wlasnie pamietac o kremie na noc i na dzien 😊

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Nie no wiecie co? Juz prawie 9 a tu zadnego posta po moim?
Ja wczoraj użyłam takiego połączenia: olejek wygładzający do demakijażu Clochee, zmyłam Mia2 z żelem Atoderm Intensive Gel Moussant, potem tonik migdałowy Norel i na koniec lekki krem nawilżający z S - dzisiaj buźka piękna, gładka, bez suchych skórek i nietłusta.
Stary 2016-04-09, 13:10   #2323
Rotkohl
Zakorzenienie

Ja też mam Bone ale ja z DW mam relacje l&h, są dni kiedy mi się Bone utlenia w pomarańczke. Druga sprawa nie sprawdza mi się wogole nakładany pędzlem lub palcami, tylko gabeczka o czym właśnie sobie przypomniałam.
Wykończyłam wszystkie gabeczki i nakladalam go pędzlem, stwierdziłam że muszę zbyć bo wygląda strasznie. Wczoraj użyłam bb i już znowu był ok.
Zapomniałam że kupiłam ponownie właśnie po tym jak przetestowałam go z gabeczka.
Stary 2016-04-09, 13:14   #2324
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O 7 rano to ja już w pracy jestem Wstaję o 5.30, bo muszę wypić kawę i zjeść śniadanie, bez śniadania nie wyjdę z domu. No i mejkap i reszta i wychodzę z domu 6.45.
No i tak, pracuję już tydzień

Ja jak wezmę sam tonik migdałowy z Norela, to też zadziała dobrze na skórę, nie?
Ja kupiłam z Norela tonik migdałowy, tonik witaminowy i żel migdałowy - na razie używam samego toniku i jest ok Jak posmarowałam na wierzch kremem to nic się nie łuszczy - bez kremu schodziła mi skóra

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
To Ty pracowita jestes
Mysle, ze tak. Ja probowalam na poczatku aplikowac go na wacik i przecierac twarz, ale znalazlam lepszy sposob - tonik na dlon i wcieram w twarz podobnie jak serum, zostawiam na chwilke i dopiero wtedy scieram wacikiem. Naprawde fajne sa te produkty.

Ja teraz nalewam jedną pompkę na dłoń (na początku próbowałam 2, ale za dużo było) na dłoń i wcieram w twarz, chwilę czekam i na to krem.
Stary 2016-04-09, 13:17   #2325
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dużego od razu nie kupuj, najpierw sprawdź czy Ci będzie odpowiadał, bo on jest bardzo, bardzo gęsty i aplikacja może sprawiać trudności, jest też dość treściwy i może być ciężki dla niektórych

No ja już się oduczyłam kupować w S na promo , chyba, że coś co można od razu termin sprawdzić

Widziałam jakieś dwa wczoraj w Pasażu Grunwaldzkim A jakby co to nie idź do takiej młodej blondynki w długich włosach prostych, wczoraj miała kucyk, to jakaś porażka ta dziewczyna

Też mnie to ucieszyło
A dobrze nawilża? Bo jeżeli dobrze, to wezmę duży w ciemno, moja mama najwyżej zużyje, bo lubi takie treściwe kremy

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Ja kupiłam z Norela tonik migdałowy, tonik witaminowy i żel migdałowy - na razie używam samego toniku i jest ok Jak posmarowałam na wierzch kremem to nic się nie łuszczy - bez kremu schodziła mi skóra

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Ja teraz nalewam jedną pompkę na dłoń (na początku próbowałam 2, ale za dużo było) na dłoń i wcieram w twarz, chwilę czekam i na to krem.
Ja to bez kremu ani rusz
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:20   #2326
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gdzieś można jeszcze obejrzeć ten filmik o wiosennych trendach z Pytania na Śniadanie ?
Chyba poblokowane wszędzie, ale jakbyś znalazła to wrzuć, bo chętnie obejrzę

Cytat:
Ja wczoraj użyłam takiego połączenia: olejek wygładzający do demakijażu Clochee, zmyłam Mia2 z żelem Atoderm Intensive Gel Moussant, potem tonik migdałowy Norel i na koniec lekki krem nawilżający z S - dzisiaj buźka piękna, gładka, bez suchych skórek i nietłusta.
Ooo a jaki to krem?
Stary 2016-04-09, 13:24   #2327
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:25   #2328
Magdalena___
Zakorzenienie

Witam siedze w pracy caly weekend, w Niemczech zimno i pada a tak ladnie bylo na poczatku tygodnia! Macalam te pomadki pop C, mozg mi plata figle bo kojarza mi sie bardzo z wibo w takich szarawych tandetnych opakowaniach. Zerknelam tez na nowe Allegorie Guerlaina, jakas gruszka i roza chyba - obydwie fajne. Love Story edt bardzo ladne, ale trwalosc kiepskawa oczywiscie.
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:27   #2329
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Jak mowa o Double Wear, to nadmienię - a co, może komuś ta informacja okaże się niezbędna - że Bone to piękny jasny żółtek. Neutralizuje jakieś lekkie zaróżowienia itd. A Fresco już niestety ciut różu w sobie ma - choć generalnie to beż, pół deko ciemniejszy od Bone.
Dziwnie mi tak w tym ciemniejszym podkładzie, choć dzikiej różnicy nie ma.

A Soraya Aqua Cover, którą Hebe dała mi w prezencie leży wciśnięta w kąt Niby najjaśniejsza w palecie, a ja czymś takim sporadycznie się maluję w najwyższym apogeum opalenia

Poszłoby się do S. wykorzystać karty prezentowe i VIPa...

Tylko tż mi zhejtował Chance EDP i nie wiem co z tym fantem zrobić

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Pingwin, jaki gratis przeprosinowy dostałaś od S. za te 3 zamówienia?
Napisałam od razu po rozpakowaniu paczek Dostałam takie same gratisy jak większość tzn 3x zestaw mini S: żel micelarny do demakijażu, Rouge Infusion Peony, lekki krem nawilżający. Szkoda, że wszystkie takie same, ale i tak nie narzekam - dam jeden mamie i jeden siostrze Zostawiłam wszystkie 3 zamówienia. Muszę się tylko wybrać do S w poniedziałek i przy okazji zakupów (myślę jeszcze nad czymś z Givenchy Ale nie w Reducie ) wymienić podkład YSL Encre de Peau na jaśniejszy, bo zużyłam próbkę 020 i to idealny kolor, a ja kliknęłam inny odcień z rzodkiewą
Stary 2016-04-09, 13:32   #2330
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:

W porzadku, ladne oczywiscie tylko dosc popularne teraz albo ja jakos duzo takich damskich widuje

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Oo a o co chodzi, jakas rozroba byla?
Stary 2016-04-09, 13:34   #2331
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
A dobrze nawilża? Bo jeżeli dobrze, to wezmę duży w ciemno, moja mama najwyżej zużyje, bo lubi takie treściwe kremy

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Ja to bez kremu ani rusz
Dobrze nawilża

Cytat:

Jak dla mnie za bogate, wolę jednak klasykę

aniyam jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:37   #2332
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ja też mam Bone ale ja z DW mam relacje l&h, są dni kiedy mi się Bone utlenia w pomarańczke. Druga sprawa nie sprawdza mi się wogole nakładany pędzlem lub palcami, tylko gabeczka o czym właśnie sobie przypomniałam.
Wykończyłam wszystkie gabeczki i nakladalam go pędzlem, stwierdziłam że muszę zbyć bo wygląda strasznie. Wczoraj użyłam bb i już znowu był ok.
Zapomniałam że kupiłam ponownie właśnie po tym jak przetestowałam go z gabeczka.
Też to zauważyłam - wyłącznie wilgotną gąbeczką BB na mocno nawilżoną skórę

Jakbyś się zdecydowała na pozbycie DW, to wiesz gdzie mnie szukać

Cytat:
No właśnie niestety nie znalazłam.

Cytat:

Ładne Chyba też chciałabym taką z błyskotkami

Cytat:
Napisałam od razu po rozpakowaniu paczek Dostałam takie same gratisy jak większość tzn 3x zestaw mini S: żel micelarny do demakijażu, Rouge Infusion Peony, lekki krem nawilżający. Szkoda, że wszystkie takie same, ale i tak nie narzekam - dam jeden mamie i jeden siostrze Zostawiłam wszystkie 3 zamówienia. Muszę się tylko wybrać do S w poniedziałek i przy okazji zakupów (myślę jeszcze nad czymś z Givenchy Ale nie w Reducie ) wymienić podkład YSL Encre de Peau na jaśniejszy, bo zużyłam próbkę 020 i to idealny kolor, a ja kliknęłam inny odcień z rzodkiewą
Nie byłam online na wątku i jestem niedoinformowana

Próbowałaś już tego żelu micelarnego? Dla mnie mega bubel. Babra się, niczego nie zmywa i piecze skórę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Magdalena - chyba TVP poblokowało, bo było za dużo hejtu w komentarzach

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:39   #2333
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

Ooo a jaki to krem?
No, właśnie syforkowy o dziwo. Dostałam niedawno do zakupów miniaturę 15ml (w nowej szacie graficznej, nazwa lekko zmieniona - jeszcze sprawdzę skład, ale chyba jest taki sam), miałam też wcześniej miniaturę i teraz dostałam jako rekompensatę w tych zestawikach mini S. Używałam go wcześniej i mi pasował (zazwyczaj wieczorem latem, ale też czasami pod makijaż), teraz też się sprawdził - przyjemny kremik. Nazywa się Creme legere tres hydratante / Instant moisturizer, w nowej wersji jest tutaj: http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2471066
Stary 2016-04-09, 13:40   #2334
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Tez chce w takim razie zobaczyc 😆
Stary 2016-04-09, 13:41   #2335
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

Ładne Skoro o takich marzysz, to nie ma co się zastanawiać
Stary 2016-04-09, 13:41   #2336
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Jadę zaraz po tort 🎂

buahhot jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:43   #2337
Margo25
Zadomowienie

DZIEWCZYNKI MUSZĘ SIĘ POŻALIĆ !!!
Likwidują sklep dziecięcy Mothercare, jest wyprzedaż i dodatkowo promocja 2 za 1. Kołderka z Misiem z 249 na 55 zł i inne akcesoria + promocja to wychodzi 27,50 za sztukę. Kobieta wzięła na handel ponad 100 różnych sztuk (nawet deski na sedes). Została jej jedna kołderka nie do pary, poprosiłam ją o odstąpienie - a ona na to, że sobie coś do bierze, bo ma sklep internetowy!!! Chciałam akurat na prezent
Towaru jest sporo, bo zjeżdża z różnych sklepów, ale to przegięcie, że wymiotła wszystko z tej branży!!! Dla "normalnych" klientów brak
Margo25 jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:43   #2338
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Współczuję Ja też zawsze martwa w ten dzień jestem

Fakt kombinatorow nie mało

Kurde.. Może kwestia opakowania? No nie wiem..
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-09, 13:43   #2339
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tez chce w takim razie zobaczyc 😆
Filmu nie ma, ale fotki + najlepsze teksty: http://foch.pl/foch/1,139952,1961933...h-cytatow.html

kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-04-09, 13:48   #2340
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
No, właśnie syforkowy o dziwo. Dostałam niedawno do zakupów miniaturę 15ml (w nowej szacie graficznej, nazwa lekko zmieniona - jeszcze sprawdzę skład, ale chyba jest taki sam), miałam też wcześniej miniaturę i teraz dostałam jako rekompensatę w tych zestawikach mini S. Używałam go wcześniej i mi pasował (zazwyczaj wieczorem latem, ale też czasami pod makijaż), teraz też się sprawdził - przyjemny kremik. Nazywa się Creme legere tres hydratante / Instant moisturizer, w nowej wersji jest tutaj: http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2471066
Ciężko uwierzyć aż że sephorowy kupić raczej nie kupię, ale wiem ze jak mini będzie to można ryzykować i nakładać na twarz przynajmniej

Cytat:
Też to zauważyłam - wyłącznie wilgotną gąbeczką BB na mocno nawilżoną skórę

Jakbyś się zdecydowała na pozbycie DW, to wiesz gdzie mnie szukać

No właśnie niestety nie znalazłam.

Ładne Chyba też chciałabym taką z błyskotkami

Nie byłam online na wątku i jestem niedoinformowana

Próbowałaś już tego żelu micelarnego? Dla mnie mega bubel. Babra się, niczego nie zmywa i piecze skórę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

już go miałam na wydaniu nawet, ale od wczoraj na wydaniu nie jest

Babeczka od depilacji kiedyś mi poleciła żeby go na serum ANR nakładać i faktycznie bardzo dobrze się to połączenie sprawdza

Wogole dopiero teraz obczailam że to wizażystka bobbi brown jest

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W porzadku, ladne oczywiscie tylko dosc popularne teraz albo ja jakos duzo takich damskich widuje

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Oo a o co chodzi, jakas rozroba byla?
Może nie rozroba ale specyficzne podejście do makijażu
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości