co zrobić jak po rozjaśnianiu kolor nam się nie podoba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-21, 15:03   #1
dianisz
Przyczajenie

co zrobić jak po rozjaśnianiu kolor nam się nie podoba?

witam
Parę tygodni temu podkusiło mnie i rozjasniaczem(sama w domu)rozjasnilam cale wlosy,niestety kolor wyszedł paskudny i natychmiast poszłam kupić farbę i ufarbowałam włosy na czarno,ale przy kazdym myciu włosów woda jest czarna tak jakby farba schodziła.Mam pytania czy mogę jakos sobie zmienic kolor na jasniejszy,czarny mi nie odpowiada.Na farbach jest napisane że wlosy czarne trzeba wczesniej rozjasnic i dopiero nałozyć kolor który chcę,ale ja niewiem jak często można włosy rozjasniać.Dzieki
dianisz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:15   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Dot.: co zrobić jak po rozjaśnianiu kolor nam się nie podoba?

No niestety, trzeba włosy rozjaśnić.
Szkoda, ze wtedy ufarbowałaś włosy na czarno, wystarczyłoby użyć farby o kolorze tej samej "jasności", co ten, który otrzymałaś.
To, że kolor sie wypłukuje tak szybko, świadczy albo o kiepskiej jakości farbie, albo Twoje włosy sa bardzo zniszczone (niedomknięte łuski) i farba z nich łatwiej sie wypłukuje.
To, jak często można robić dekoloryzację, zależy od stanu włosów. Proponuje Ci iść do fryzjera i niech on to oceni. Sama lepiej już nie eksperymentuj.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 16:15   #3
smerfeta01
Zakorzenienie

Skoro chciałaś mieć jakiś fajny brązik na włosach to nierozumiem dlaczego ufarbowałaś włosy farbą i to w dodatku czarną przecież z góry wiadomo że farby się nie wypłukują, tylko wnikają we włosy na stałe, no a jeszcze czarny koor to już wogóle... raczej nie radziłabym Ci teraz ponownie rozjaśniać włosów bo to mogłoby niezmiernie zniszczyć włosy, myślę, że powinnać troszkę poczekać aż farba ciut się wypłucze i wtedy zrobić sobie kilka pasemek, to powinno ożywić fryzurę tylko lepiej idź do fryzjera

aha, i jeszcze jedno : jeśli znowu zapragnelabyś rozjaśnić włosy to lepiej spróbuj najpierw jakiś kosmyk, anuż kolor wyjdzie właśnie nie taki jak trzeba i co wtedy? znowu farba ?

ja ostatnio chciałam rozjaśnić włosy, ale na szczęście spróbowałam wcześniej na końcówce i co ? wyszło rude... na szczęście to była tylko 2-cm końcówka włosów
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 16:40   #4
dianisz
Przyczajenie

Dzieki za rady.Użyłam czarnego bo chciałam nak najszybcjiej pozbyć sie tego co mi wyszlo i chciałam mieć pewność że farba pokryje w calosci to cudo na glowie.Dopiero potem pomyslalam że rozjasnine wlosy sa dobra baza na jakis fajny kolor,ale niestety było zapóżno.Muszę odczekac i może za jakis czas spróbuje coś zmienic.To właśnie dzieje sie wtedy kiedy człowiek nie ma kasy i chce coś zmienic w wygladzie za niewielkie pieniądze,ale wniosek jeden nie wolno oszczedzac jak sie chce wygladac atrakcyjnie.Pozdrawiam
dianisz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 18:42   #5
ma-li-na
Zadomowienie

o rany nie powinnas włosoow rozjasniac nie czesciej niz co 3 mmiesiace co i tak jest zbrodnią

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości