Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-25, 12:22   #151
FEMME*BANALE
Raczkowanie

Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

<font color=red> PATISIKU!
<font color=green> Dziekuje za slowa otuchy, moze rzeczywiscie zrobie tak jak sugerujesz? Zyje sie raz, a jesli chce sie miec dzieci, na co czekac?... Oby mi tylko te umowe przedluzyli (1 marca bedzie rok)! Musze sie starac... Hmmm...
A tak wogole to przeciez mlode jeszcze jestesmy (Ty jeszcze mlodsza! ) i jeszcze troche czasu zostalo... Tu we Wloszech na przyklad norma jest ze dziewczyny maja pierwsze dziecko w okolicach trzydziestki, a nawet troche pozniej. No, oczywiscie, jesli jakies "klopotki z zajsciem" sie nie ujawnia...
Niby medycyna poszla do przodu, ale... po co sie meczyc w pozniejszym wieku z jakimis sztucznymi zaplodnieniami, jesli mozna zajsc w ciaze naturalnie. Eh, ta Matka Natura ZAWSZE MA RACJE...
A propos tabletek: ja wlasnie teraz chce je rzucic... Nie odczuwam jakis specjalnych negatywow w zwiazku ich braniem (maly poziom hormonow), no, moze jestem histeryczka przed okresem! , ale chce zobaczyc jak bedzie wygladal moj okres po ich odstawieniu, chce zeby organizm wrocil do naturalnego rytmu.
Te tabletki to zaczelam brac przede wszystkim dlatego, ze mialam strasznie bolace miesiaczki, no - mdlalam i wylam z bolu na przemian...
Patis, pamietaj , co ma byc - bedzie... Jeszcze masz pare latek w zanadrzu. Przeciez starowinka nie jestes. (Nie jestesmy...)
FEMME*BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 12:55   #152
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

co do tabletek, ja od roku już nie zażywam (przez 3 lata z przerwą brałam)a do tej pory mam strasznie rozregulowany cykl, przed braniem raczej łagodnie przechodziłam stan miesiączki i miałam cykle jak w zegarku: co 32 dni, a teraz... co 32,36,46!! i jak tu teraz obliczać te dni płodne? żałuję, że w ogóle zaczęłam...ale nie każdy musi mieć taki problem

Na pewno będzie dobrze...trzeba wierzyć to fakt, jeszcze młode jesteśmy ale jedzenie coraz bardziej niezdrowe, naszpikowane chemią no i jak słyszę dookoła, to coraz więcej problemów z zajściem w ciążę, nie mówię, że to i nas może spotkać, bo trzeba myśleć pozytywnie .
To pewnie też tak trochę na przekór,los sobie z nami igra: jak ktoś bardzo chce to oczywiście nie może długo zajść, a ktoś, kto o tym nie myśli, przekłada, nie chce - to ma!!

wniosek z tego taki, że lepiej o tym nie myśleć i mądrym jest Twoje stwierdzenie: "co ma być to będzie"
Stary 2004-11-25, 12:57   #153
Ania_D
Raczkowanie

Wiecie co kobietki - dzieci to suuper sprawa Mnie tez trudno było podjąc decyzję... zaszłam w ciaze w trakcie studiów.. Nie robiłam sobie żadnej przerwy.. druga ciąza też na studiach - obrona w 8 miesiącu.. Ale fajnie było.. Parcę w zasadzie zaczynam od zera bo poprzednio (przed ciazami) pracowałam zupełnie w innym awodzie (bo jestem tez po studiach z zarządzania)
dzieci daja mi duzo napedu i jestem szczęśliwa.. I przed zajściem w ciażę własnie sobiemówiłam "jakoś to wszystko sie ułozy" I mam nadzieję, ze się ułoży
czego i Wam życzę!!
Ania_D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 14:36   #154
Ania_D
Raczkowanie

a propos dzieci to się pochwalę
to moja strasza http://www.matusiak.pl/piorka/albums...593a.sized.jpg (chyba bedzie z niej wiosenka albo jesień bo ma takie złociste włoski i rzęsy)
a to młodsza http://www.matusiak.pl/piorka/albums...1564.sized.jpg (jej typu nie umiem jeszcze zdefiniować
Stary 2004-11-25, 19:45   #155
asinek
Raczkowanie

aaa, cudne Aniu masz cory pikne som. znam przypadkiem dwoch dorodnych kawalerow, w wieku mniej wiecej pasujacym (4,5 i 1,5 - ten wiekszy jest jesionkiem, ten mniejszy chyba wiosenkiem albo latem, nie wiem za bardzo).

Tak, dzieciaki sa zdecydowanie boskie i bardzo ubogacaja zycie.

Do Patis i Femme_Banale - wiecie, z ciaza to jest roznie. Tu gdzie mieszkam kobiety decyduja sie na dziecko po trzydziestce, te z wyzszym wyksztalceniem to nawet po 35tce. Ja uchodzilam za przerazajaco mloda mamusie, w 27 roku zycia . Mam znajoma ktora urodzila dziecko tuz przed ukonczeniem 40tki i wszystko bylo ok, ciaze znosila duuuuzo lepiej niz np. ja. Ale tez - i o tym w mediach sie malo mowi, szczegolnie tutaj - z wiekiem wzrasta ryzyko utraty ciazy (niekoniecznie jest to zwiazane ze stresem, raczej uwarunkowania bilogiczne, bo gdyby to byl tylko stres to wiekszosc rodzin mialaby tylko jedno dziecko). Tak naprawed to rozumowo nigdy nie ma odpowiedniej chwili by zajsc w ciaze, bo zawsze istnieje ryzyko utraty pracy, albo w zwiazku cos sie nie uklada, albo jeszcze cos tam. Jesli uczuciowo jestescie gotowe - to jest najwazniejsze. Wszystko inne sie ulozy.
buziaki
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 20:03   #156
Ania_D
Raczkowanie

Dzieki Asinek Może kiedys moje panny poznają tych kawalerów

Ja 1 dziecko urodziłam mając 27 lat, drugie 29.. i pierwszą ciążę wspominam duuuzo gorzej więc nie zawsze młodszy wiek równa się łatwiejszej i zdrowszej ciazy... I o pierwsze bejbi starałam się ponad rok a o drugie nawet jednego miesiąca nie zdąrzyłam się postarać
Stary 2004-11-26, 07:11   #157
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

Witajcie.. ja jakoś dziś w lepszym humorze, pewnie po tym co napisałyście. Ania i Asinek dzięki za słowa otuchy Faktycznie to jest ważne, że uczuciowo jestem gotowa do przyjścia na świat małej istotki i mam instynkt i wiem, czego chcę - to jest już jakiś krok do małego sukcesiku i macie rację, że wszystko inne sie ułoży, nawet pewnie to, że "mój" w końcu, bez nalegania i proszenia sam dojrzeje do tej jakże ważnej decyzji Dzięki.

Aniu - prześliczne masz córeczki, ale i tak pewnie już o tym dawno sama wiesz zresztą są podobne do mamy tak teraz jeszcze patrzę, no po prostu...rozkoszne są, choć ta starsza panna pewnie za to stwierdzenie już by się obraziła
Pozdrawiam.
Stary 2004-11-26, 09:47   #158
FEMME*BANALE
Raczkowanie

<font color=red> CZESC I CZOLEM WSZYSTKIM!
<font color=green> Aniu - Jezusicku, slicznuchne te Twoje dziewczynki, jak na nie patrze to gotowam nawet dzisiaj w ciaze zajsc!...
Obie maja niebiesciuchne oczeta i dobrze im w niebieskim, tej starszej bardzo do twarzy w tej chusteczce w cieplym niebieskim!
A jak maja na imie???

Patisiku - no, czyli JEST DOBRZE.
"Jakos to bedzie" - i tego sie bedziemy trzymac!
A z tymi tabletkami to zawrot glowy - ja tez tak ogolnie mam dluuugie, nieregularne cykle, moze to wina stresu, nieuregulowanego stylu zycia? No nic, ale przerwe trzeba zrobic, jakby co to i do lekarza - niech sprawe wyjasni...
Stary 2004-11-28, 10:28   #159
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Jestem, właśnie wróciłam do domku, po trzydniowej nieobecności.

ZAWSZE TWIERDZIŁAM
TWIERDZĘ
I BĘDĘ TWIERDZIĆ
ŻE RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA!!!!!!!!!!!! !!

........... łatwiej być mamą i żoną, gdy ma się fajną pracę i jako takie pieniążki (ach ten świat!)
Wiecie, ja zmieniłam pracę i choć to jeszcze nie to czego szukam, więc nie na zawsze, to i tak - lepiej niż było.
Cieszę się, że podjęłam ryzyko tej zmiany. Teraz moje dzieci mają mamę, która częściej się uśmiecha!

A jeśli chodzi o kursy, to mam już trochę na sumieniu

PS FEMME*BANALE, moja obecna praca, to również wysiłek fizyczny oraz znoszenie humorów klientek z miłym uśmiechem i w świetnym nastroju, ale ten rodzaj pracy bardzo mi odpowiada!!!
Stary 2004-11-29, 18:19   #160
Ania_D
Raczkowanie

Dziewczyny - dzieki kochane Moje córy to starsza Gabrysia a młodsza Martynka... Gabi miała w sobote urodzinki dlatego nie miałam czasu tu zaglądać Femme - masz racje - w tej chustce gabi było bardzo ładnie.. I ostatnio jakos w ogóle utwierdziłam że moja córka jest chyba wiosenką - dziś miała taka zielono-pomarańczową bluzeczke na sobie i wygladała ślicznie!

Pati masz może nr gg - bym ci cos podoradzała z ta ankietą.. rany przepraszam ze tak się z tym grzebię..
Stary 2004-11-30, 11:25   #161
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

Gabrysia faktycznie wygląda mi na wiosenkę, a Martynka, chyba jeszcze ciężko stwierdzić, ale wydaje się mieć nieco intensywniejsze kolorki - (może jesionka z niej wyrośnie?)

a co do ankiety - nic się nie dzieje, spoko w profilu moim jest mój nr gg.
Stary 2004-12-02, 13:48   #162
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - ciepłe typki :)

zastanawiam się dziewczyny nad tym, jaki Wy macie kolor wierzchu swoich dłoni, bo zauważyłam, że ja np nie mam takiego idealnego jednolitego koloru skóry na dłoniach tylko taki marmurek (ogólnie żółtawa skóra, a marmurek różowy) strasznie mi się to nie podoba i mnie drażni

aha ostatnio kumpel przysłał mi moje zdjęcia, które mi robił jakoś na wiosnę i tam miałam ten czarno-niebieski kolor włosów, który podobał się mojemu mężowi
zaraz je poślę.
Stary 2004-12-02, 14:06   #163
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

A ja wczoraj spotkałam dziewczynę z "naszymi" oczkami, która miała czarne włosy i koooorczę ładnie jej było!!!
Zastanawiałam się, czy jej oczy napewno były dokładnie tego typu, ale nie wypadało mi się gapić! Cerę też miała podobną do mojej!
Stary 2004-12-02, 14:10   #164
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

ale w tym brąziku tak dobrze się czuję do takiego ciemnego kolorku chyba już nie wrócę...jakoś tak teraz subtelniej chyba niż w tym czarnym z niebieskawym połyskiem...
Stary 2004-12-02, 14:19   #165
olka21
Przyczajenie

hmm... im dluzej czytam to forum, to coraz bardziej pasuje do jesieni
U mnie z kolorami jest identycznie.
Jedyny szary cien do powiek, ktory mi pasuje to szary, dwukolorowy z Oriflame - w zaleznosci jak pada swiatlo, to jest to cos pomiedzy kolorem szarym a niebieskim - moze to przes ten jedwab w cieniach? sama nie wiem, ale jest to jedyny chlodny cien oprocz rozy, w ktorym wygladam dobrze
olka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 14:47   #166
asinek
Raczkowanie

kurcze, PAtis, Ty mnei sie strasznie podobasz w ciemnych wlosach. Wszystko jedno czy chlodne czy cieple - w kazdym razie na fotkach w ciemnych jestes taka wyrazista.
I na bardzo wielu wygladasz jednak zimowo (ja wiem rze mieszam Ci teraz, nie rzucaj kamieniem ani przeklenstwem please), ale wiem tez ze obiektyw nie jest obiektywny i mocno przeklamuje kolory. Szkoda ze nie moge zobaczyc Cie "na zywca".

buziaki
asinek
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:10   #167
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

wcale nie mam zamiaru rzucać kamieniami, ani tym bardziej brzydko mówić ale faktycznie znowu mam mętlik
a może po prostu ja jestem jakąś skrajną jesionką, taką, co to łatwo można z innymi typkami pomylić, np: z zimą??

mój tato jest chyba zimą a mamę właśnie określiłabym jako jesień...więc może stąd to zamieszanie, a ja też jestem mieszaniec, bo ani do mamy ani do taty nie jestem konkretnie podobna
Stary 2004-12-03, 15:50   #168
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

JUŻ WIEM!!! i to by wszystko wyjaśniało dlaczego niektóre osoby w I wątku określiły mnie jako orientalną zimę - "zdarzają się pomyłki - zwłaszcza przy diagnozie typu mieszanego. Jesień może niestety zostać sklasyfikowana jako zima o południowym typie urody lub jako intensywna wiosna" - czemu wcześniej mi to umknęło?

Więc ja to chyba naprawdę jesionką jestem

A Ty Rzęso według mnie też jesteś 100% jesionką (jeszcze raz przejrzałam wszystkie Twoje zdjęcia) i ten Twój naturalny kolor włosów jest ciemny, ale b. intensywny z czerwonymi refleksami...jak wyczytałam w tym opisie, który Ci przesłałam - to jest to taki właśnie kolor gryczanego miodu z czerwonymi pasemkami i tak też mi się kojarzy ten Twój. chyba namieszałam teraz trochę

No to ja się będę rozglądać już tylko za jesiennymi kolorkami i cieszę się, że się w końcu określiłam z Waszą pomocą oczywiście dzięki
Stary 2004-12-03, 16:07   #169
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

O rany! Jaki to jest kolor gryczanego miodu, bo ja wcale pojęcia nie mam! A właśnie postanowiłam nie malować włosów przez jakiś czas, żeby na "żywca" zobaczyć, co odrośnie
Stary 2004-12-04, 10:37   #170
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

hmm kolor miodu gryczanego - potrafię sobie go wyobrazić, to coś w stylu Twojego koloru (naturalnego) taki ciemny brąz z ciepłymi, czerwonawymi pasemkami, chyba coś takiego właśnie masz??
Stary 2004-12-04, 13:28   #171
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

No ma takie... hmmm... Niw wiem. Tu mam jeszcze jedno zdjęcie w naturalnych włosach. Jest robione na dworze. Wybaczcie te napisy, to dzieło mojego znajomego.
Stary 2004-12-04, 15:09   #172
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

A w tych ciemnych farbowanych włosach(wyszedł zupełnie nieoczekiwany kolor!), czułam się okropnie. Wiele z Was pisało, że jest mi dobrze w ciemnych włosach, ale czy również w tym odcieniu?
P.S Czy ja miałam wtedy tylko jedną bluzkę????
Stary 2004-12-04, 15:26   #173
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi

Witaj Rzęsko Zdecydowanie jestem za pierwszym zdjątkiem Na drugim moim zdaniem troche za ciemny kolor
Stary 2004-12-04, 15:41   #174
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Witaj Rossi, też uważam, że 1 lepsze. Myślę, że ten 2 kolor jest zimny, a ja wyglądam w nim jak trup mimo makijażu!!
A Tobie Pati w takich kolorkach ładnie, lepiej niż w takim jak na zdjęciu e tym mocniejszym makijażu. Może dlatego, że nie jestes taka blada.
Stary 2004-12-04, 17:19   #175
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Czytałam właśnie o teście "pomarańczowego podkoszulka" w/g którego pomarańcz jest świetnym kolorem dla jesieni, a zimne typki niekorzystnie w nim wyglądają, gdyż jest to jedyny kolor nie wystepujący w wersji zimnej.
No to mnie przetestujcie DROGIE WIZAŻANKI:
Stary 2004-12-04, 17:38   #176
FEMME*BANALE
Raczkowanie

<font color=orange> Slicznie, przeslicznie! Dla mnie bomba! Czyli jestes cieplym typkiem w stu procentach!
Stary 2004-12-04, 18:00   #177
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Dziękuję Ci FEMME*BANALE, nie spodziewałam się takiej opinii!! Podejrzewałam raczej zdania "może tak, a może nie", a tu taaakie zdecydowanie?
Hmmm, może faktycznie czas przestać wątpić?!
Stary 2004-12-04, 18:27   #178
FEMME*BANALE
Raczkowanie

No, toz slicznie wygladasz, promieniscie! Az Ci sie twarzyczka smieje w tych cieplutkich kolorkach!
Hmmm, ale mam tez inna watpliwosc: chodzi o Zimne Typki, a mianowicie np. panie Zimy mi osobiscie podobaja sie w pomaranczce i np. w zlotym makijazu tez! Wygladaja tak orientalnie.... Jako przyklad takiej Zimy na zloto, pomaranczowo, cieplo (...) umalowanej zalaczam fotke. Co wy na to?

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:20
Stary 2004-12-04, 19:00   #179
FEMME*BANALE
Raczkowanie

Albo cos takiego...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:20
Stary 2004-12-04, 19:12   #180
FEMME*BANALE
Raczkowanie

Te kobitki na dw&ograve;ch powyzszych fotkach to niewatpliwie sa Zimy (czarne jak smola wlosy i oczy), no, ale DOBRZE wygladaja w cieplym, pomaranczowym makijazu... Jezusie, no i jak to jest? W dalszym ciagu stwierdzam, ze na samym koncu "WIEM ZE NIC NIE WIEM"...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości