Włosy cienkie, rozdwajające się, przetluszczajaće i suche na koncach ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-21, 21:49   #1
Egall
Raczkowanie

GG do Egall

Włosy cienkie, rozdwajające się, przetluszczajaće i suche na koncach ;(

SŁuchajcie moje włosy sa okropne nie mam pojecia co moge jzu z nimi zrobic.po pierwsze strasznie sie rpzetluszczaja u nasady.musze codziennie mys wloski zeby wygladaly swiezo, po drugie maja straszne sklonnosci do rozdwajania sie...ogolnie koncowki sa strasznie suche. po trzeciez mam ich duzo ale sa starsznie cienkie i slabe.co robic znacie jakies dobre sposboy zwlaszcza na to przetluszczanie?bo jzu nie wyrabiam... mzoe jakeis dobre szampony odzywki?probowalam wiele rzeczy bez skutku.;( aha i jeszcze chcialabym zapyatc was dziewczyny czy spotkalyscie sie juz z zabiegiem nawilzania wlosow?jesli tak to na czym on polega?
Egall jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:18   #2
ewelina27
Raczkowanie

Dot.: Włosy cienkie, rozdwajające się, przetluszczajaće i suche na koncach ;(

Po pierwsze to witam wszystkich bo jestem tu pierwszy raz A jeśli chodzi o suche włosy to bardzo dobry jest WAX -do kupienia w aptece, ok 13zł. A najlepsza ze wszystkich to maska MATRIX. Można ja kupić w salonach fryzjerskich ok 40 zł ale jest naprawdę rewelacja!!! Ja miałam włosy jak kopa siana po trwałym prostowaniu (odradzam wszystkim!!) i tylko te maski odżywiły mi włosy. Naprawdę, wyglądałam jak w peruce a teraz są piękne
ewelina27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:51   #3
marya21
Raczkowanie

GG do marya21

Ewelina27 Masz jakies zdjecie przed i po ?

PO drugie sama nie mam lepiej z włosami W sumie rozjasniam na blond, ale to tylko odrosty wiec koncowki nie maja stycznoosci z farba w ogole. Po 2 ostanio uzywalam suszarki i prostownicy kilka miesiecy temu, teraz sie zawzielam bo chcialabym poprawic kondycje wlosow, bo sa one takie cieniutkie w ogole falowane jakies i wygladaja jak siano.. nie sa takie ładne grube sliiskie lsniace.. Juz probowalam wsystkiego od pewnego czasu zazywam tabletki skrzypo vita z witaminami na włosy i paznokcie , jak mowilam juz nie susze w oogle , nie prostuje, nie uzywam lakiierow zelow nic !! Myje włosy co 2 dni.. uzywam szamponow gliss kur z płynnym jedwabiem, odrzywke trzymam bardzo długo, pomimo smaruje włosy 2 razy w tygodniu przed umyciem olejem rycynowym ( tak poradzila pani w aptece) po ktores tam z koleji dbam o nie, ciagle szczotkuje, nawet rzucilam palenie , by zminimalizowac jakiekolwiek mozliwosci, przez ktore wlosy mogly by sie niszczyc nawet kazano mi robic masaze głowy w trakcie mycia bo to tez pomaga podobno.. stosuje jakies maseczki i inne rzeczy ale to nie pomaga , wlosy jakie byly takie są ja juz nie wiem co mam robic kto mi pomoze?:P Mnie i Egall bo widze, ze mamy ten sam problem..
marya21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 12:14   #4
Midi
Zakorzenienie

Marya, może masz taki a nie inny rodzaj włosów po prostu. Ja mam cieniutkie po mamie i nawet wtedy, kiedy były zupełnie zdrowe, to i tak nie wygladały jakoś spektakularnie - nie będą nigdy grube, lśniące i lejące się, co bym z nimi nie robiła.
Możesz spróbować przez kilka miesięcy stosować wyłącznie kosmetyki profesjonalne - może wtedy efekty będę bardziej widoczne. No i te tabletki (Skrzypovita i inne) też wymagają czasu - min. 2-3 miesiące regularnego stosowania. I zdrowa dieta poza tym.
Piszesz, że ciągle je szczotkujesz - no to bym raczej odradzała. Podobno najlepiej jest szczotkować włosy raz dziennie (szczotką z włosia naturalnego, inne przybory mogą uszkodzić włosy).
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 20:34   #5
marya21
Raczkowanie

GG do marya21

Midi Dzieki za opinie, i chyba masz racje, ze mam taki typ włosow i nic z nimi nie poradze kurde szkodaaa
marya21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 12:06   #6
usiti
Raczkowanie

Heh mam podobny problem - strasznie cienkie wlosy (wszyscy mi to wypominaja,łącznie z fryzjerka i "zyczliwymi" koleżankami ); myje je codziennie i to juz od dawna,bo nie moge ich zniesc na drugi dzien,sa poprostu nieświeże; końcówki są poniszczone i się wywijają,do tego włosy są połamane,wiec te powywijane koncówki mam na calej glowie i wyglądają jak totalne siano....
Prawie codziennie susze włosy suszarką,poza tym mam nerwice natręctw i ciagle kręce moje włosy w palcach... Mysle,ze to im raczej ne sprzyja...
Poza tym wiem jedno i chce wszystkich ostrzec,zeby nie uzywali PROSTOWNIC,KARBOWNIC,LOKÓ WEK czy innych tego typu przyrządów,bo to głownie po nich moje włosy dodatkowo jeszcze zaczęły sie rodwajac Ogólnie mam juz chyba wszystkie tragedie na głowie.
Marza mi się grube włosy,a na pewno grubsze i tak sie zastanawiam czy nie da sie ich pogrubic przez czeste podcinanie??
Moja koleżanka mówiła,ze ma takie grube włosy,bo w dziecinstwie miała bardzo długo wciaz podcinane włosy (ze nawet nie nadazały jej odrosnac i chodziła z prawie łysą główka) i jej sie wzmocniły...
usiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 13:40   #7
nekome
Zakorzenienie

dziewczyny - po pierwsze przyciac koncowki! mozna kupic jakis olejek /odzywke/ i wcierac ja w koncowki, zeby dluzej sie trzymaly zdrowo cos takiego ma na pewno avon. ja wcieram na jakies dwie-trzy godziny przed myciem wlosow .jesli myje wieczorem/ lub przed pojsciem spac, jesli mam myc glowe rano.
jakis czas temu Timotei mial szampon do wlosow tlustych u nasady i suchych na koncach - pamietam ze mi pomagal, taki winogronowy...
procz tego suplementy diety /np. wspomniana juz tutaj skrzypowita/.
mozna zastosowac kuracje uderzeniowa - wax i cala linia produktow przyspieszajacych porost wlosow i dodajacych im zdrowego wygladu. jest na forum kilka watkow na ten temat - wystarczy spojrzec na ostatnie dwa - trzy dni
aha - mozna dodawac olejku rycynowego do szamponu i do odzywki /takiej splukiwanej/
nekome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 13:05   #8
Egall
Raczkowanie

GG do Egall

teraz to juz w ogole mam tragedie....do tego wszystkiego przed sylwestrem (a propo dopiero wstalam bylam u fryzjerki zrobic pasemka;/ i po palila kmi wlosy na koncach sa mam siano wielkie suche i sztywne siano! ;( co robic?czy iodr auz isc do sciecia....bo tak myslalm tylko, ze nie zetne tak duzo włosow (to naprawde duzy odcinek).aha i czy radzcie mi is do niej i o....jak jak bora sukę (tj.zglosic reklamcje) niech oddaje pieniadze lub podcina teraz?
Egall jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:33   #9
WlosomaniaczkaCk
Przyczajenie

Hej
Tak naprawdę każda dziewczyna ma inne włosy my Ci tu możemy polecać różne kosmetyki a skutków będzie brak
Sama po sobie powiem , że sprawdziłam mnóstwo kosmetyków . Nie wiem czy farbujesz włosy czy nie ale przestań dla Cienkich włosów to jest dramat chyba ze chcesz się ich pozbyć
Odłóż też prostownice na bok .. wiem ze to trudne ale cóż ^^
Powiem tak szampon jak szampon on ma myć skóre glowy i włosy nie musi być żaden specjalny tylko żeby oczyszczal
Ja polecam zwykłe szampony pokrzywowe niby wysuszają ale dobrze oczyszcza wlosy są po nim swieze i nieobciąza ich co jest chyba najważniejsze.. po szamponie nakładam odżywke w sprayu z GLISS KUR hair repair ( expresowa odżuwka regenerująca) taka fioletowa ślicznie pachnie wlosy latwo się po niej rozczesują a sama chyba wiesz szarpanie wlosow to lamanie ich .. Polece Ci też odzywke po umyciu włosów szamponem z tej samej firmy Gliss Kur Ultimate volum. Ja po rozprowadzeniu spreyu nakładam jeszcze na zmiane jedwab na koncowki z Joanny albo Olejek arganowy również z Joanny . to chyba tyle mi to pomogło tylko nie licz na cud 1 dnia ^^
WlosomaniaczkaCk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości