Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-19, 09:20   #1741
kasia2409
Raczkowanie

Dot.: fryzura na bal dla okrągłej buzi

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no moim zdaniem kasia na tych zdjęciach nie ma nic innego jak wyprostowane włosy zaczesane do tyłu i opaska na nic więcej, ale według mnie ten Twój pomysł z wsówkami jest jak najbardziej trafny
ale ja bym jeszzcze na Twoim miejscu może spróbowała wyprostowac włosy i grzywkę spiąc do góry wsówkami

Skoro tak mówisz, może faktycznie jeszcze pomyślę nad tą moją drugą propozycją.

Niestety, grzywki nie mogę spiąć, ponieważ okropnie wyglądam bez grzywki
kasia2409 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:11   #1742
Cenzia
Przyczajenie

Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Do połowinek\ półmetka jest jeszcze trochę czasu, ale chciałabym zasięgnąć rady. Mam taka sukienkę jak w załączniku i w związku z tym pytanie: jaką fryzurę?
Mam długie włosy, prawie do pasa. Puszą sie i lekko kręcą. Takie trochę 'pogodowe' włosy ;d No i grzywkę na bok. Zastanawiałam sie nad zrobieniem loków, ale mam złe wspomnienia. Zrobiłam je na wesele i po 3 godzinach sie rozprostowały ;/ Jakieś propozycje, drogie Wizażanki?

Edytowane przez Cenzia
Czas edycji: 2010-08-25 o 15:20
Cenzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:18   #1743
Jigoku
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Cenzia Pokaż wiadomość
Witam. Do połowinek\ półmetka jest jeszcze trochę czasu, ale chciałabym zasięgnąć rady. Mam taka sukienkę jak w załączniku i w związku z tym pytanie: jaką fryzurę?
Mam długie włosy, prawie do pasa. Puszą sie i lekko kręcą. Takie trochę 'pogodowe' włosy ;d No i grzywkę na bok. Zastanawiałam sie nad zrobieniem loków, ale mam złe wspomnienia. Zrobiłam je na wesele i po 3 godzinach sie rozprostowały ;/ Jakieś propozycje, drogie Wizażanki?
Loki po kilku godzinach nawet jeśli będą się trzymać to będą też nieciekawie wyglądać. Przy tańcu najlepiej sprawdzają się takie niedbałe koki, jak się trochę rozwali to nie widać, efekt jest niezły, a włosy nie przylepiają się do twarzy. A skoro masz odsłonięta szyję to może jakiś ładny łańcuszek i taki właśnie niedbały kok lekko na bok?

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
książki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:05   #1744
Cenzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Loki po kilku godzinach nawet jeśli będą się trzymać to będą też nieciekawie wyglądać. Przy tańcu najlepiej sprawdzają się takie niedbałe koki, jak się trochę rozwali to nie widać, efekt jest niezły, a włosy nie przylepiają się do twarzy. A skoro masz odsłonięta szyję to może jakiś ładny łańcuszek i taki właśnie niedbały kok lekko na bok?
Taka też mi chodziła po głowie, ale odradzają mi, że niby będę za bardzo 'odkryta'. Zastanawiałam się nad jakąś fryzurą 'na bok', ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.
Stary 2010-08-27, 18:02   #1745
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Taka też mi chodziła po głowie, ale odradzają mi, że niby będę za bardzo 'odkryta'. Zastanawiałam się nad jakąś fryzurą 'na bok', ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.
Ja zawsze byłam fanką fryzury z załącznika i myślę, że przy Twojej sukience jak założysz naszyjnik to się sprawdzi.

książki
Stary 2010-08-29, 11:41   #1746
Cenzia
Przyczajenie

Cytat:
Ja zawsze byłam fanką fryzury z załącznika i myślę, że przy Twojej sukience jak założysz naszyjnik to się sprawdzi.

dzięki, bardzo mi sie podoba ;D
Stary 2010-08-29, 11:53   #1747
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki, bardzo mi sie podoba ;D
Proszę bardzo, cieszę się.

książki
Stary 2010-10-01, 22:05   #1748
darciatoja
Przyczajenie

Odstające uszy i fryzura na półmetek!

Mam problem...
Za miesiąc mam półmetek i nie wiem co zrobić z włosami.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że mam odstające prawe ucho co bardzo komplikuje sprawę.
Lewe jest normalne ale prawe to masakra praktycznie nigdy nie wiążę włosów w kok ani ich nie spinam chyba, że jest to już ostateczność...;/
Pomocy!
darciatoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:39   #1749
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Odstające uszy i fryzura na półmetek!

a jak wlosy nosisz na codzien?? jesli masz zawsze proste to moze burza lokow dla odmiany bedzie dobra lub na odwrot jesli masz falowane to moze wyprostuj znalazlam cos takiego tylko
Stary 2010-10-02, 14:23   #1750
darciatoja
Przyczajenie

Na co dzień mam proste włosy chociaż podkręcają mi się, ale używam prostownicy...
darciatoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:12   #1751
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez darciatoja Pokaż wiadomość
Na co dzień mam proste włosy chociaż podkręcają mi się, ale używam prostownicy...
no to moze burza lokow takich robionych lokowka zakryja ucho i bedziesz miala jakas odmiane na glowie
Stary 2010-10-02, 21:46   #1752
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez darciatoja Pokaż wiadomość
Mam problem...
Za miesiąc mam półmetek i nie wiem co zrobić z włosami.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że mam odstające prawe ucho co bardzo komplikuje sprawę.
Lewe jest normalne ale prawe to masakra praktycznie nigdy nie wiążę włosów w kok ani ich nie spinam chyba, że jest to już ostateczność...;/
Pomocy!
Najlepiej asymetryczne upięcie na boku.

książki
Stary 2010-10-05, 09:03   #1753
3milqa
Raczkowanie

Jaka fryzura na połowinki?

Hej! mam w tym miesiącu połowinki, jednak nie mam pomysłu na fryzurę. Proszę o pomoc.
3milqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 14:57   #1754
Jigoku
Zakorzenienie

Dot.: Jaka fryzura na połowinki?

Cytat:
Napisane przez 3milqa Pokaż wiadomość
Hej! mam w tym miesiącu połowinki, jednak nie mam pomysłu na fryzurę. Proszę o pomoc.
Masz długie włosy to możesz poszaleć. Na połowinkach głównie się tańczy, więc nie polecam loków jeśli nie masz podatnych na układnie włosów - po kilku h zabawy będą wyglądać jak strzecha. Najlepiej jakieś upięcie albo warkoczyk z długiej grzywki, wygląda bardzo dziewczęco, a zawsze to jakaś odmiana np.:

książki
Stary 2010-10-11, 20:09   #1755
diotorka
Raczkowanie

Wink Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - WĄTEK ZBIORCZY

kochane doradzcie mi ktora fryzure mam wybrac..dodam 1 zdjeciejak wygladam,a potem ktoremi sie podobaja dodam ze mam krecone ciemne wlosy ale niestey nienaleze do szczuplych osob wiec raczej zrezygnuje z upiecia i na dodatek mam odstajace lekko uszy wiec wole nie ryzykowac.dzieki za odp
diotorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:10   #1756
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
kochane doradzcie mi ktora fryzure mam wybrac..dodam 1 zdjeciejak wygladam,a potem ktoremi sie podobaja dodam ze mam krecone ciemne wlosy ale niestey nienaleze do szczuplych osob wiec raczej zrezygnuje z upiecia i na dodatek mam odstajace lekko uszy wiec wole nie ryzykowac.dzieki za odp
Ja bym postawiła na tą fryzurę Cichopek tylko musiałabyś wyprostować włosy do połowy.

książki
Stary 2010-10-17, 15:25   #1757
lovemeagain
Przyczajenie

Hej dziewczyny jak zrobić takie loki? prosiłabym o dokładną instrukcję? da się coś takiego wyczarować prostownicą? http://img683.imageshack.us/i/hilarydf11024.jpg/
lovemeagain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:41   #1758
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lovemeagain Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jak zrobić takie loki? prosiłabym o dokładną instrukcję? da się coś takiego wyczarować prostownicą? http://img683.imageshack.us/i/hilarydf11024.jpg/
Nie sądzę. Pianka + lokówka + lakier albo grube wałki, ewentualnie zawinąć 'ślimaczki' i też może wyjść.

książki
Stary 2010-10-19, 12:19   #1759
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

No popieram poprzedniczke prostownica rtakie cos to chyba nie wyjdzie
Stary 2010-10-20, 21:18   #1760
Nike69
Rozeznanie

fryzura na połowinki?

a wiec
znalazłam fajna fryzurke i zastanawiam sie jak upiac wlosy ale na djeciu mam tylko fragment sama mam dłuzsza grzywke... jak upiac wlosy by daly taki efekt?
Nike69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:19   #1761
coffee lover
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie??

Czy któras z was miała na weselu rozpuszczone, wymodelowane wlosy ?Czy taka fryzura utrzyma sie przez cala noc? Mam dwie opcje 1. Upinam wlosy w jakis kok ( wg mnie troche staro bede wyglodac) 2. Ścinam wlosy do polowy szyi, w klasycznego boba ( taki jak Victoria Beckham)- tu wydaje mi sie, ze bede wygladac świezo, mlodziej. Sukienke mam dzianinowa, dopasowana do kolan, dekolt w serek, gleboki, pol-rekawek. Motyw panterka, kawa z mlekiem w czarne centki. Podkresla ksztalty. Chetnie wkleilabym zdjecie, ale niestety nie mam aparatu. Prosze doradzcie?
coffee lover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:03   #1762
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coffee lover Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie??

Czy któras z was miała na weselu rozpuszczone, wymodelowane wlosy ?Czy taka fryzura utrzyma sie przez cala noc? Mam dwie opcje 1. Upinam wlosy w jakis kok ( wg mnie troche staro bede wyglodac) 2. Ścinam wlosy do polowy szyi, w klasycznego boba ( taki jak Victoria Beckham)- tu wydaje mi sie, ze bede wygladac świezo, mlodziej. Sukienke mam dzianinowa, dopasowana do kolan, dekolt w serek, gleboki, pol-rekawek. Motyw panterka, kawa z mlekiem w czarne centki. Podkresla ksztalty. Chetnie wkleilabym zdjecie, ale niestety nie mam aparatu. Prosze doradzcie?
Raczej nie utrzyma się, chyba że masz baardzo podatne włosy. Po całej nocy rozpuszczone włosy będą wyglądały jak potargane strąki i wątpliwe żeby dotrwały w pierwotnym kształcie do końca. Kok wcale nie musi być w stylu babcinym, są ładne, luźne i bardzo dziewczęce koki. Nie doradzę Ci czy ściąć włosy czy nie, to Twoja decyzja, ja swoich bym nie ścięła dla jednego wieczoru, a Ty zrobisz jak uważasz.

książki
Stary 2010-10-20, 22:56   #1763
coffee lover
Raczkowanie

Cytat:
Raczej nie utrzyma się, chyba że masz baardzo podatne włosy. Po całej nocy rozpuszczone włosy będą wyglądały jak potargane strąki i wątpliwe żeby dotrwały w pierwotnym kształcie do końca. Kok wcale nie musi być w stylu babcinym, są ładne, luźne i bardzo dziewczęce koki. Nie doradzę Ci czy ściąć włosy czy nie, to Twoja decyzja, ja swoich bym nie ścięła dla jednego wieczoru, a Ty zrobisz jak uważasz.
Planuje ściecie tak czy siak po weselu. Mam delikatne, cienkie wlosy, im dluzsze tym zle wygladaja. Pozdrawiam
coffee lover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:14   #1764
oonaa
Zakorzenienie

Cześć
Słuchajcie zbliża sie mój półmetek dlatego... chcialabym juz pomyslec nad fryzurka. Na poczatku chciałam mieć upięte włosy na jeden bok rozpuszczone i lekko pokręcone, tak aby sie dlugo utrzymały. macie może jakieś fotki ? Bo nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce
oonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:41   #1765
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie zbliża sie mój półmetek dlatego... chcialabym juz pomyslec nad fryzurka. Na poczatku chciałam mieć upięte włosy na jeden bok rozpuszczone i lekko pokręcone, tak aby sie dlugo utrzymały. macie może jakieś fotki ? Bo nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce
W tym wątku jest pełno zdjęć takiej fryzury, wystarczy poszukać.

książki
Stary 2010-10-28, 22:14   #1766
greendream
Przyczajenie

GG do greendream

jesli nie masz za bardzo pocieniowanych wlosow to mozna zrobic ci kok a la Lady Gaga to bardzo efektowna fryzurka i dobrze sie trzyma
greendream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:49   #1767
gia5
Przyczajenie

półmetek...

Za tydzień mamy szkolne połowinki. Wszystko już mam. Śliczną sukienkę, buty, wymyślony makijaż i nawet paznokcie... Tylko nie fryzurę. Tzn myślałam, o tym żeby je skręcić. I tutaj problem. Będę miała bardzo mało czasu. A do fryzjera mi się nie uśmiecha iść, bo ostatnio jak byłam to skończyło się na tym, że w biegu miałam głowę "pod kranem". Moje włosy wcale nie słuchają! Lokówka ich nie złapie. Jedynie wałki. I stąd moje pytanie. Czy jeśli umyję głowę trochę podsuszę i nakręcę na wałki to po jakimś czasie będę mieć ślicznie loki? Mam jakieś 2 h na to Bardzo proszę o odpowiedzi i serdecznie dziękuję
gia5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:48   #1768
Jigoku
Zakorzenienie

Dot.: półmetek...

Cytat:
Napisane przez gia5 Pokaż wiadomość
Za tydzień mamy szkolne połowinki. Wszystko już mam. Śliczną sukienkę, buty, wymyślony makijaż i nawet paznokcie... Tylko nie fryzurę. Tzn myślałam, o tym żeby je skręcić. I tutaj problem. Będę miała bardzo mało czasu. A do fryzjera mi się nie uśmiecha iść, bo ostatnio jak byłam to skończyło się na tym, że w biegu miałam głowę "pod kranem". Moje włosy wcale nie słuchają! Lokówka ich nie złapie. Jedynie wałki. I stąd moje pytanie. Czy jeśli umyję głowę trochę podsuszę i nakręcę na wałki to po jakimś czasie będę mieć ślicznie loki? Mam jakieś 2 h na to Bardzo proszę o odpowiedzi i serdecznie dziękuję
Przez pół h jakoś tak. Ale jeśli Twoje włosy 'się nie słuchają' to zanim dojdziesz na imprezę 'piękne loki' zamienią się w strąki.

książki
Stary 2010-10-30, 17:12   #1769
gia5
Przyczajenie

dzięki a jak uzyje jakichs produktow do wlosow kreconych to beda sie dluzej trzymac?
co mam zrobic zeby miec te piekne loki przez pare godzin?
gia5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 17:17   #1770
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gia5 Pokaż wiadomość
dzięki a jak uzyje jakichs produktow do wlosow kreconych to beda sie dluzej trzymac?
co mam zrobic zeby miec te piekne loki przez pare godzin?
Oczywiście. Ale z doświadczenia wiem, że jak nie masz podatnych włosów to czego nie zrobisz to efektu 'zdjęciowego' i tak nie będzie. Wiem, że loki są ąłdne itp. itd., ale na Twoim miejscu pomyślałabym nad czymś innym, bo taka fryzura przy mało podatnych włosach jest złym pomysłem na imprezę, gdzie będzie tłok, zaduch i gorąco.

książki
Odpowiedz

Tagi
bal, bal gimnazjalny, cienkie, elegancja, fale, fryzjer, fryzura, fryzura dlugie blond, fryzura połowinki, fryzury, fryzury wieczorowe, impreza fryzura półmetek, irokez, jak zrobić, kasia glinka, komers, kręcenie, krótkie, kwadratowa twarz, loki, łatwe stylizacje, okazja, opaska, pilne, polmetek, porady, proste włosy, słabe włosy, stójka, studniówka, stylizacje, szerokie ramiona, wieczorowa studniówka, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości