Dziwny typ urody:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-22, 19:51   #1
zuzunia
Raczkowanie

Unhappy

Dziwny typ urody:(

Mam dosyć dziwny typ urody i martwi mnie to moje oczy są błękitne są jasne a moje włosy są niewiem właśnie jaki to kolor to nie brązowy niektórzy mówią że jest rudy ale on jest taki jakiś niewiem właśnie !Niewiem czy włosy przefarbować czy zostawić tak jak jest
zuzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:53   #2
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Dziwny typ urody:(

dodaj zdjecia
Stary 2005-12-22, 22:07   #3
madin11
Przyczajenie

Zuzuniu : JA mam identycznie . Jasno niebieskie oczy , czasem ( zależy jaką bluzkę mam na sobie ) taki morski kolor mają , a do tego ciemne włosy , które niektórzy uważają za wręcz rude ( chociaż rude to one nie są ) .
madin11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 22:10   #4
haallka
Wtajemniczenie

ciezko cos powiedziec bez zdjecia ale mam nadzieje ze pocieszy cie to ze ci zazdroszcze strasznie podobaja mi sie sztynki z niebieskimy oczkami... natura wie co robi wiec jesli dobrze sie czujesz z tymi wloskami to zostan przy niech
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 22:58   #5
warta_swieczki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuzunia
Mam dosyć dziwny typ urody i martwi mnie to moje oczy są błękitne są jasne a moje włosy są niewiem właśnie jaki to kolor to nie brązowy niektórzy mówią że jest rudy ale on jest taki jakiś niewiem właśnie !Niewiem czy włosy przefarbować czy zostawić tak jak jest
ja mam podobnie - duże niebieskie oczy, takie, które dostosowują swoj kolor do odcienia niebieskiego np bluzki ktora mam w danym momencie na sobie... no i brazowe, ciemne wlosy... a mnie to w przeciwienstwie do Ciebie bardzo cieszy, bo przynjamniej kazdy od razu zwraca uwage na moje oczy no i na to ze mam oryginalny typ urody aha jeszze dodam ze mam ciemna karnacje skory...moge byc blada czy nie byc w ogole opalona a i tak jestem ciemniejsza niz wszyscy ale to mi akurat odpowiada ;P prawda ze te niebieskie oczy to sie nie zgadza ale jest OK. nic nie rob!!!!!!!!

warta_swieczki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości