Jak Pozbys Sie Tej Okropnej Czerwieni?pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-22, 22:17   #1
pati1987
Raczkowanie

Jak Pozbys Sie Tej Okropnej Czerwieni?pomozcie

mam ogormna prosbe.
3 tygodnie temu zafarbowalam wlosy farba welli safira kolor jedwabisty karmazyn(glupia jestem bo myslalam ze beda brazowe) no a wyszly ciemny braz ale z refleksami czerownymi!masakra,najgor zej przy skorze na czubku glowy, sa rude.moja fryzjerka probowala wrocic do mojego naturalnego koloru(ciemny blond) ale niestety ta czerwien przebila i jest jeszcze bardziej widoczna.prosze o rade co mam robic zeby zmyc ten kolor??uzywam szamponu przeciwlupiezowego,troche sie farba zmywa ale czerwien i tak pozostaje.co mam robic??moze znowu zafarbowac??jesli tak to jaki kolor farby powinnam wybrac??chodzi mi tylko o to zeby zbic ta czerwien.pomocy!
prosze o odpowiedz
z gory dziekuje za odpowiedz
Pati

P.s sorki ze zalozylam 2 razy ten sam watek, ale w tym przynajmniej okreslilam w temacie o co mi chodzi takze czekam na odpowiedzi
pati1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:30   #2
Alisha
Raczkowanie

Dot.: Jak Pozbys Sie Tej Okropnej Czerwieni?pomozcie

witaj
tez miałam taką przygodę, chociaż u mnie fryzjer naprawił to co zepsułam (ale to co zniszczyłam włosy to moje ). na czerwony kolor świetnie pomaga pulkanka "celli" fioletowA. kupisz w rossmanie za ok 4 zl. ja ratuje się nia zawsze kiedy tylko widze przebłysk czerwieni i działa rewelacyjnie, wlosy stają się od razu zgaszone
pozdrawiam
Alisha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:57   #3
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

zmyc czerwony kolor, a przynajmniej w jakiejs części go zgasić lub zniwelować mozna szamponem regenal z welli ( do kupienia w chyba kazdej drogerii, a juz na pewno w rossmanie czy w naturze). Ja go uzywam, zeby moje blpnd pasemka mialy ladny kolor, ale moja kolezanka, ktorej wlasnie wyszla dziwna czerwien na glowie uzywala go do zmycia kolorku czerwonego
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 16:02   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Pati przecież jedwabisty karmazyn Wella safira wyraźnie posiada ciepło czerwony refleks( w tabeli odiceni na stronie Welli zaliczony jest do czerwieni)....Ale do rzeczy, problem jest taki, że ta farba jest niesamowicie trwała,kiedy farbowałam włosy innymi , kolor po pewnym czasie mocno schodził ,a przy Safirze nic ( akurat ja ją uwielbiam, więc dla mnie to plus).Dziwi mnie , że Twój fryzjer nie poradził sobie z tym , wybrałabym się do innego , mnie udało się samej kiedyś zrobić z czarnych farbowanych blond ( drogeryjnym dekoloryzatorem Loreal, ale nie polecam podobnych zabiegów w domu ).Wydaje mi się , że będzie trudno ściagnąc ten refleks,tak więc poczekaj trochę i udaj sie do dobrego fryzjera, pewnie zabieg podniszczy nieco włosy , ale prawda jest taka, że jak masz zdrowe to regeneracja nie powinna być wielkim problemem.Jesli sa w kiepskiej jednak kondycji to odradza. Narazie pozozstaje Ci chyba szampon przeciwłupieżowy , regenal Welli i płukanki do tego typu włosów, choc te zabiegi same w sobie Ci włosy wysuszą.

Jeśli chcesz zafarbowac powinnas wybrac ciemny brąz bez ciepłych akcentów , ale farba powinna byc dobra , żeby się szybko nie zmyła.Ewentualnie jakiś fiolet jeśli Cie taki odcień interesuje.Oczywiście czerń też pokryje, ale tu juz bym sie zastanowiła , bo wiadomo nie kazdemu pasuje a ściągnąc ja jest bardzo cięzko.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 19:49   #5
pati1987
Raczkowanie

dziekuje Mariti za odpowiedz. na fiolet nie bede farbowac napewno na czarny tez nie. Chyba poprostu wybiore sie do innego fryzjera albo sprobuje sama jakims ciemnym brazem. moj nturalny kolor to ciemny blond.nie wiem co mnie podkusilo zeby farbowac ta safira.ale mam nauczke
pati1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości