Polysk... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-22, 23:19   #1
Kropeczkaa
Raczkowanie

Unhappy

Polysk...

Kochane...

Czy macie jakis wypróbowany sposób na sliczny polysk wlosów? próbowalam juz wielu maseczek i tego typu cudów... ale nic nie dziala...mam ladne wlosy, proste... ale do szczescia brakuje mi tylko polysku POMOCY!
Kropeczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 23:31   #2
yedanna
Zakorzenienie

Dot.: Polysk...

Polecam preparaty w sprayu nadające włosom połysk. Zapytaj swoją fryzjerkę lub idź do dobrego sklepu fryzjerskiego!
yedanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 00:13   #3
Sandija
Gość

Polecam serię Matrixa, sleek.look, tą pomarańczową, rewelacja
  Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 00:19   #4
eluśka87
Zakorzenienie

GG do eluśka87
Smile Dot.: Polysk...

Wellaflex Połysk i Trwałość

W skład nowej gamy Wellaflex Połysk i Trwałość wchodzą cztery różne produkty dające szerokie możliwości stylizacji każdego rodzaju włosów:
Lakier Połysk i Trwałość - pozwala na utrwalenie i wykończenie fryzury, zapewniając utrzymanie zamierzonego efektu przez cały dzień. Lakier jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, doskonale nadaje się również do stylizacji włosów cienkich, może stanowić alternatywę dla wosku.
Pianka Połysk i Objętość - oprócz utrwalenia i połysku, nadaje włosom efekt zwiększonej objętości, szczególnie jeśli nałożymy ją od samej nasady włosów i rozczeszemy aż po ich końce. Pianka zalecana jest dla wszystkich typów włosów, a w szczególności do włosów cienkich. Produkt jest łatwy i wygodny w użyciu. Może być również stosowany na suche włosy.
Żel Efekt Połysku - pozwala na tworzenie gładkich, wyrafinowanych, zaczesanych do tyłu fryzur. Żel doskonale utrwala i nabłyszcza oraz umożliwia zapanowanie nad niesfornymi kosmykami. Produkt ułatwia osiągnięcie efektu "mokrych włosów". Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.
Wosk Akcent Połysku - nadaje fryzurze zamierzony kształt i połysk. Najlepsze rezultaty osiąga się na gęstych włosach o krótkiej lub średniej długości. Produkt należy stosować w małych ilościach, nakładając go na suche włosy, aż do uzyskania zamierzonego efektu. . .

pozdrawiam
eluśka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 00:49   #5
Kropeczkaa
Raczkowanie

Wlasnie nad kupnem czegos z tej serii sie zastanawialam... a znacie moze cos na ksztalt domowych zabiegów? takich na zimne wieczory kiedy to zazwyczaj sie nudzi... warto zrobic cos dla urody!
Kropeczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 01:05   #6
eluśka87
Zakorzenienie

GG do eluśka87

1. Lawenda do włosów suchych. Weź: 1. 50 mililitrów olejku słonecznego, 2. 10 kropli olejku z lawendy. Olej wymieszaj z 80 ml ciepłej wody, dodaj krople lawendowe. Mieszankę wetrzyj we włosy i zostaw na 20 minut. Potem dobrze spłucz.
  2. Brunetki, szatynki. O niesamowity połysk i piękne refleksy na brązowych i czarnych włosach zatroszczy się szampon Świetliste Refleksy z estraktem z henny (Timotei, 10 zł). Kosmetyk rozświetli pojedyncze pasma i nada im blask
  3. Szałwiowa płukanka do włosów tłustych u nasady. Weź: 1. 7 listków świeżej szałwii (lub dwie torebki herbaty z szałwii), 2. buteleczkę olejku szałkiowego (wykorzystasz 3, 4 krople). Listki lub rorebki z szałkią zalej wrzątkiem (1/2 litra) i zaparzaj pięć minut. Umyte włosy wypłucz czystą wodą, a na koniec - przestudzonym naparem z olejku, masuj skórę głowy
  4. Oliwa na dobranoc. Przy suchych, kręconych włosach styling też moze iść jak po masle. Wystarczy na noc wetrzeć we włosy kilka kropli oliwy.
Na ciemne włosy polecamy płukankę z letniej herbaty, dzięki niej włosy odzyskają zdrowy wygląd i głęboki kolor

Na zniszczone włosy polecamy odżywczą maseczkę z rycryny. Należy podgrzać dwie łyżki oleju rycynowego dodać żółtko i łyżeczkę soku z cytryny. Powstałą miksturę nanieść na włosy lub ich końce, nałożyć na głowę filię i owinąć ręcznikiem. Po 30 minutach spłukać włosy i umyć zwykłym szamponem. Aby włosy maiły ładny połysk należy zastosować przy ostatnim płukani tzw. "Szok zimna" - czyli polać strumieniem zimnej wody.

Aby uzyskać przy włosach blond jasnozłotawy odcień, należy zmielić korzeń rabarbaru w młynku do kawy i rozmieszać go z gorącą wodą oraz odrobiną soku z cytryny, tak aby uzyskać półpłynną papkę. Jeżeli włosy są suche, można dodać też żółtko lub olej. Następnie nałożyć tę papkę na włosy pędzlem na 30-60 minut i spłukać.
Stosując do ciemnych włosów hennę czerwoną a nie neutralną, nadamy im piękny, czerwonawy połysk.

ABY WŁOSY ZNÓW BŁYSZCZAŁY...
…wystarczy na umyte i wilgotne włosy nałożyć pół szklanki miodu i udać się na krótki dwudziestominutowy relaks z ową maseczką na głowie. Potem wystarczy włosy opłukać.
eluśka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 10:29   #7
ma-li-na
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Polecam serię Matrixa, sleek.look, tą pomarańczową, rewelacja
co to jest?? nigdy o tym nie słyszałam moze cos wiecej ?

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:16   #8
Luiza15
Raczkowanie

GG do Luiza15

Też jestem ciekawa co to jest i ile kosztuje?
Stary 2005-12-23, 17:52   #9
Gosiutka
Rozeznanie

Question Dot.: Polysk...

Cytat:
Napisane przez eluśka87
[LIST=1]
ABY WŁOSY ZNÓW BŁYSZCZAŁY...
…wystarczy na umyte i wilgotne włosy nałożyć pół szklanki miodu i udać się na krótki dwudziestominutowy relaks z ową maseczką na głowie. Potem wystarczy włosy opłukać.
czy miód może odrbinę rozświetlić włosy blond??
Gosiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:14   #10
Sandija
Gość

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
co to jest?? nigdy o tym nie słyszałam moze cos wiecej ?
Też L'Oreala, dostępna tylko w salonach fryzjerskich. Cała seria jest świetna, gwarantuje niesamowity połysk i wygładzenie. Używałam przez jakiś czas, a potem przerzuciłam się na serię zwiększającą objętość, też Meatrixa, i jak dla mnie KWC, czego świadectwo dałam w recenzjach
KWC:
serum na końcówki http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12843
maska http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6333
odżywka http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10416
  Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości