Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-22, 19:35   #4051
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Anoli w kwestii wózka(i nie tylko ) zgadzam się z Tobą w pelni. Na szczęście nie muszę wnosić wózka po schodach. Dzięki za rady

Buahhot, trzymaj się i powodzenia. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka.

AnulaQa, bardzo się cieszę. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie, malutkiej i Miśka . Niech córka chowa się zdrowo, a Ty szybko regeneruj się

P.S. Baranki to bardzo pozytywny znak zodiaku. Pełen spontan. Innymi slowy, nuda Wam nie grozi.Ja jestem zodiakalnym Baranem.

Ja też
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-04-22, 19:40   #4052
Rapsodia
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie podryw, bo powiedział, że nieświadome wynoszenie to też kradzież Tak mi nieprzyjemnie było, a w ogóle ten podkład, który został mi w odstawianym koszyku to był za 4 zeta Dobrze wiedzieć, że wyglądam na złodziejkę podkładów za 4zł Na szczęście już nie muszę się wybierać do Rossa A w ogóle to zamawiałam kiedyś 2 kredki L'Oreala tam i ich nie odebrałam, a dziś dostałam maila, że moje zamówienie zostało odebrane (?!). Mam nadzieję, że mi zwrócą kasę, bo nie wiem kto niby je odebrał
brak słów na takiego gorliwego palanta

W temacie kredek to przypuszczam, że jakaś "tępa dzida" cytując Paulincię przy odbiorze kliknęła na wszystkie zamówienia w podgądzie jako odebrane, bo nie spodziewała się że NIE odebrałaś

Ostatnio trafiam na samych gamoni ekspedientów, babka przede mną w Rossmanie chciała zapłacić telefonem, 4 rossmanówki gapiły się w kasę aż klientka prawie zrezygnowała. Nie potrafily ogarnąć...przez to kolejka na pół sklepu

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2016-04-22, 19:41   #4053
Macintosh
Zakorzenienie

Cześć

Wpadam z kwiatami dla Anuli, dałaś czadu dziewczyno. Twój opis porodu wymiata
Buziaki dla Ciebie, maleństwo po stópaskach wycałuj. Zdrowia, niech się dzieciaczek zdrowo chowa
Macintosh jest offline  
Stary 2016-04-22, 19:56   #4054
Lethe69
Wtajemniczenie

Jakby ktoś chciał linka do mojej miniatury Kenzo oraz 2xkremu Clinque na All. to piszcie prv
Lethe69 jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:01   #4055
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Do końca kwietnia
Dzięki, może uda mi się załapać
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:05   #4056
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

W temacie kredek to przypuszczam, że jakaś "tępa dzida" cytując Paulincię przy odbiorze kliknęła na wszystkie zamówienia w podgądzie jako odebrane, bo nie spodziewała się że NIE odebrałaś

Ostatnio trafiam na samych gamoni ekspedientów, babka przede mną w Rossmanie chciała zapłacić telefonem, 4 rossmanówki gapiły się w kasę aż klientka prawie zrezygnowała. Nie potrafily ogarnąć...przez to kolejka na pół sklepu

Oooo tak, nadużywam tego sformułowania zdecydowanie

a co do nieogarniętych ekspedientek i ochroniarzy natrętów, to
Stary 2016-04-22, 20:11   #4057
XminorXlosX
Zakorzenienie

Jakiegoś talentu nie mam, ale może zgadniecie co było inspiracją?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1323.jpg (74,2 KB, 63 załadowań)

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:20   #4058
OlaM
Moderator

AnulaQa - co za wiadomość!
Wszystkiego co najlepsze dla mamy i maluszka
Stary 2016-04-22, 20:21   #4059
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Kazarki

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:23   #4060
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kazarki
Bonusowy brokuł dla tej Pani

Seria jest dostępna w mojej galerii. Pójdę przymierzyć.

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:37   #4061
michalina_86
Zakorzenienie

Ależ dzisiaj fatalny dzień miałam. Niedawno wróciłam z pogrzebu i tak tu wpadam na chwilę, co by się pocieszyć ździebko
Tyle stron, że na pewno nie nadrobię - jakiś tajfun był czy tylko ploteczki? Ale chyba załapałam najważniejszą wiadomość...

AnulaQa, OGROMNE GRATULACJE!!! klask i:
Wspaniała wiadomość! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maluszka! Wieeelu pięknych chwil
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:52   #4062
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

Hmm Tylko właśnie ja nie byłam wtedy w Rossmanie gdy dostałam maila o odbiorze Pamiętam, że miałam już taką sytuację, ale wtedy to mi zależało na tym zamówieniu, napisałam do BOK-u i odpisali, że zamówienie oczekuje na odbiór. Dzisiaj też napisałam, ale tym razem nie odpisali. W poniedziałek do nich zadzwonię jak do tej pory nie odpowiedzą. Mają milion kamer w sklepie, więc niech sobie sprawdzą
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-22, 20:59   #4063
xxxescapismxxx
Pani Pech

pingwintastas ty to masz przeboje

kocham swój telefon, równo co tydzien mi się psuje i muszę system od nowa wgrywać ale dopóki działa to nie zmieniam.

Muszę kupić dwa zwykłe regały, łóżeczko dla małej i pudełka na zabawki.
Aaaa.. i żylandor, bo nic mi się nie podoba, nic nie mogę wybrać i wolę bez siedzieć ( tak z samą żarówką ) niż kupić byle co

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

warto ? http://allegro.pl/regal-ikea-gersby-...894137989.html

Nie chcę inwestować, ale za 100 zł +/- to w agata meble takie kupie podobne i nie wiem..

a ta dostawa to zdzierstwo, muszę się dowiedzieć ile biorą firmy odemnie sprowadzające.
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-22, 21:03   #4064
love1234
Born to shop

Pingwin, ale masz przygody

Korinka bardzo dziękuję

My tu gadu gadu. tymczasem

http://img1.demotywatoryfb.pl/upload...ydbvi9_600.jpg
Stary 2016-04-22, 21:31   #4065
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny
a jednak
BARANEK. :l ove:

Od poniedziałku tyle nadrabiania, ale... nie ma się co łudzić nie nadrobię.
A ponoć noworodki śpią po 21 godzin na dobę.

Całuję i pozdrawiam. Już nie 2 w 1, ale 1 plus 1.
Gratulacje dla Was. Malutka daje popalić?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:

Korinka bardzo dziękuję

Nie ma za co
korinka3 jest teraz online  
Stary 2016-04-22, 21:31   #4066
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:

Korinka bardzo dziękuję

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-04-22, 21:41   #4067
Lidia1984
Lady Dior

Info z fb orientany:
Rusza weekendowa promocja! Teraz wszystkie maseczki z glinki do twarzy 20% taniej! Maski wykonane są z naturalnych glinek, wzbogacone zostały o olejki roślinne.

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2016-04-22 o 21:44
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-04-22, 21:44   #4068
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:

Korinka bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
pingwintastas ty to masz przeboje

kocham swój telefon, równo co tydzien mi się psuje i muszę system od nowa wgrywać ale dopóki działa to nie zmieniam.

Muszę kupić dwa zwykłe regały, łóżeczko dla małej i pudełka na zabawki.
Aaaa.. i żylandor, bo nic mi się nie podoba, nic nie mogę wybrać i wolę bez siedzieć ( tak z samą żarówką ) niż kupić byle co

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

warto ? http://allegro.pl/regal-ikea-gersby-...894137989.html

Nie chcę inwestować, ale za 100 zł +/- to w agata meble takie kupie podobne i nie wiem..

a ta dostawa to zdzierstwo, muszę się dowiedzieć ile biorą firmy odemnie sprowadzające.
U mnie jest firma, która sprowadza rzeczy z Ikea i bierze 10 % wartości zamówienia
Stary 2016-04-22, 22:29   #4069
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O, super, to rozwiń swój wish bo z Twojej magicznej trójki nie mam nic, tj. clarins candy shimmer to jedyny który otworzyłam z mojej 5 ale i tak jestem w nich zakochana, przez weekend ogarnę swój wątek i Ci podeślę Widzę, że masz Caligraphy Rose, ja swoją odlewkę wykończyłam na jesieni i też się zastanawiam, czy nie wziąć flakonu. Zapach pomimo początkowego trącania różańcem bardzo mi podpasował
ciężka sprawa z rozwinięciem, bo na razie nie mam innych chciejstw konkretnych
(candy też już sobie kupiłam )
ale chętnie przejrzę Twoje propozycje, a nuż mi coś wpadnie w oko

Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2016-04-22 o 22:30
BigMama jest offline  
Stary 2016-04-22, 22:54   #4070
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Misia nie cyknę Ci dzisiaj fotki butów, bo padam na pyszczek
Przypomnij mi proszę jutro

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Dziewczyny
a jednak

Gratulacje

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Mówiłam Ci, że on w katalogu od maja będzie w stacjo
Ja testowałam go ne ręce i się zdziwiłam, że jest taki jaśniutki, taki bladzioch - dla mnie za jasny chyba
No a ja myślałam, że na kilka dni choć i w stacjo wprowadzą niższą cenę
No jaśniutki to on jest, ale zaryzykuję i pewnie koło niedzieli lub poniedziałku się nim zmaluję

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Balsam anti-zaskórników - Alejandro chyba wymyśla te polskie nazwy

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam piękne Panie! Znowu nie zaglądam, choć bardzo chcę. Całe popołudnie biegam po sklepach, byłam w S. i kupiłam pędzle Dostałam wypasione gifty, wrzucę fotkę wieczorem

dziś tak wyglądam, zakupowy szał

[COLOR="Silver"]
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-04-22, 23:10   #4071
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Dziewczyny
a jednak

Bardzo się cieszę.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
hehe pół życia z jednym chuopem
No to jak już pełnoletność to możecie szaleć Jakaś osiemnastka specjalna będzie?

Cytat:
Ale te Rossmany w Warszawie, to porażka
Byłam dziś w Rossie odebrać drugi podkład dla babci (i na szczęście ostatni jak na razie), ogladalam cos, wlozylam do koszyka na kółkach razem z torba i poszlam odebrać zamówienie internetowe - dali mi zmacany, to mowie, ze nie biorę, nie chcieli mi przyjąć zwrotu, musiałam sie tam pół godziny kłócić i dzwonić do BOK-u... Wkurzyłam się i już chciałam wyjść. Wyciągam torbę z koszyka przy wychodzeniu, a tam ten podkład, który oglądałam wcześniej, to do ochroniarza mówię że już go nie chcę i czy mogę zostawić przy kasie, a on mi kazał pokazywać co tam mam w tej torbie z zamówieniem internetowym czy czegoś nie schowałam wtf

Widzę, że Rossmann Ci podpadł. Sama przyjemność takie zakupu

Nie byłabym sobą. Troszkę kupiłam na tej promocji nowości, bo muszę wiedzieć co w trawie piszczy. Wzięłam bazę pod cienie z DAX i rozświetlacze z Eveline. Wszystko po ok. 7zł. Muszę potestować, ale zapowiadają się nieźle.

Cytat:
Witam piękne Panie! Znowu nie zaglądam, choć bardzo chcę. Całe popołudnie biegam po sklepach, byłam w S. i kupiłam pędzle Dostałam wypasione gifty, wrzucę fotkę wieczorem

dziś tak wyglądam, zakupowy szał

[COLOR="Silver"]
SŁODKO !!!! Zasadniczo ostatnio omijam Syforkę. A jest ta akcja -40% na produkty SEPHORA za przyniesienie starego kosmetyku?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Uwielbiam fuksję na paznokciach

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
ależ mi się dzisiaj nic nie chce
w ciągu 6 godzin
wyprałam i powiesiłam 2 pralki
wypiłam kawę
wykąpałam się
umyłam wannę
zjadłam kanapkę
zjadłam jabłko
zjadłam kawałek czekolady
otworzyłam listonoszowi drzwi
kupiłam buty na all
odebrałam paczkę z paczkomatu
i wyrzuciłam tekturkę z papieru toaletowego
koniec

myślicie, że starczy?
Tekturki zawsze dawałam królikowi do zabawy. Teraz go nie mam i mnie sentyment bierze nie powiem przy czym....

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-04-22 o 23:51
cosmetix jest offline  
Stary 2016-04-22, 23:31   #4072
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Info z fb orientany:
Rusza weekendowa promocja! Teraz wszystkie maseczki z glinki do twarzy 20% taniej! Maski wykonane są z naturalnych glinek, wzbogacone zostały o olejki roślinne.
Fajne są miałam próbki
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-04-23, 07:16   #4073
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Poproszę o zdjęcie fuksjowej Lip Stain na ustach
Umiejętności moje i mojego aparatu Cię nie odstraszają ?

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Gratulacje zakupów może tez sie zainteresuje bezbarwna kredka do ust, hmmm...
W sumie jeszcze nie mam o niej zdania. W teorii dobry pomysł, ale nie zdążyłam dokonać wiążącej obserwacji

Cytat:

Co do kredki bezbarwnej - kiedyś ją chciałam kupić, ale jednak nie potrzebuje Pozbyłam się migrujących pomadek i teraz takich gównianych nie kupuję
Ej, ja nie używam gównianych
Po prostu zauważyłam, że mocne kolory lubią się z konturówkami. A nie po drodze mi kupować po jednej konturówce do każdego koloru szminki jakiej mam w posiadaniu. Założyłam, że ta bezbarwna może się spisać w roli uniwersalnej

Cytat:

Wchodzą na promo zestawy pędzli?
Na pewno dziewczyny już napisały, że tak

Cytat:
Ja miałam Mutsy urban rider, ale to z 6 lat temu, więc nie wiem, czy to jeszcze produkują. Dla mnie było ważne, żeby spacerówka była przodem do rodzica i rozkładała się na płasko.
Ja miałam Mutsy 4 Rider, chyba podobny. Byłam bardzo zadowolona - z tym, że ciężki bardzo.

Wypatrzyłam na stronie S. coś cudownego i od 6 rano walczę z sobą

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-04-23, 08:22   #4074
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Wypatrzyłam na stronie S. coś cudownego i od 6 rano walczę z sobą
A co to ?
Możesz mi wysłać PW, jeśli się nie chcesz chwalić w wątkuą
Na pewno nie wykupię
Stary 2016-04-23, 08:37   #4075
GlamKitty
Zakorzenienie

Nie wiecie czy jesli mam status ucznia to mozliwe, ze pracodawca zaplacil mi ZUS? Da sie tak w ogole?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-04-23, 08:39   #4076
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Jeśli ktoś sie pomylił to możliwe - w kadrach czy gdzieś. Musiałam kiedyś zwrócić 300 zł przy rozliczeniu bo właśnie pracodawca za dużo składek opłacał.
Stary 2016-04-23, 08:46   #4077
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś sie pomylił to możliwe - w kadrach czy gdzieś. Musiałam kiedyś zwrócić 300 zł przy rozliczeniu bo właśnie pracodawca za dużo składek opłacał.
:'(

Stary 2016-04-23, 08:48   #4078
Rotkohl
Zakorzenienie

Możliwe Ja miałam z tym dużo problemów kiedyś, bo zgłosili mnie do ubezpieczeń ZUS. Pół roku nie byłam świadoma tego wszystkiego a potem się okazało że pół roku ubezpieczona nie byłam bo to zgłoszenie ich wyrejestrowało mnie z ubezpieczeń pozostałych tak w skrócie

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-04-23 o 08:49
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-04-23, 09:42   #4079
AnulaQa
Zakorzenienie

Dziękuję Wam Dziewczyny!!!

Jesteście kochane.
Wszystkie!
Ciepłe, miłe i życzliwe.
No super babki w Was.

Urodziny mam teraz dwa razy w roku.
Co ciekawsze ja z 18 i mała też.
Miśkowi będzie łatwiej zapamiętać.
I na Dzień Matki coś zgarnę.
To kiedy te brokuły warzywniak wypuszcza?

Stało się... tak jak mówiła Tomama, kilka dni i cyc jak u Never.
Następnym razem będę uważać, zanim wypowiem jakieś życzenie, bo może się spełnić.

Brzuszek ok, gładki i bez rozstępów, ale niecelebrycki.
Dziwnie miękki, wystający i taki trzęsący się. Ale mówią- że to normalne i zejdzie. Szaneli kupować nie trzeba, czas, lekka dieta i spacery.

A wózek się grzeje... kupiliśmy klasyczny, tradycyjny model Tako Acoustic. Także ten tego... za jakiś czas wyjeżdżamy w trasę. Nadal nie odróżniam prawej od lewej, także UWAŻAJCIE.

Karmienie poszło raczej gładko. Tak się tego bałam i wydawało mi się to dziwne, stresujące i mocno krepujące, ale... po porodzie to się tak jakoś w głowie przewraca i to co kiedyś wydawało się dziwaczne, staje się normalne. Nawet czopki.

Mała... no cóż...daje popalić.
Ja- to ja- jako matka- przeżyję. Kocham, szanuję, rozumiem.
Ale sąsiad ... ma przesrane. Aż mi go czasem żal. Ale, on ma folię w ogrodzie, szczekającego psa i kota co mnie nie lubi (tak tak, tyle się mówi o ludziach którzy nie lubią zwierząt a co ze zwierzętami, którzy nie lubią ludzi? granda!), a ja mam Żabkę, Tego ... nie przebije.

Moje ruchy takie nieporadne- przyznaję, jeszcze się muszę sporo nauczyć.
Nie powiem, nie ma lekko i na początku bałam się bardziej od niej.
Ale... damy radę. Mam nadzieję.

W dzień da się przeżyć, w nocy ryki zyskują na sile i intensywności.
A, że wciąż się urządzamy, to jeszcze pustki w domu i akustyka jak na dworcu.

Pytanie do Mam, czym czyścicie oczka, uszka, noski? Wszędzie mnie bombardują jakimiś farmaceutykami po 5 dych

Malutka ma szpony jak Jolarutowicz, ciemne i długie włoski jak Pokahontas (ja byłam białasek), naburmuszoną minkę (kolejna tatusiowa cecha) i głos jak Villasowa.
No... to tyle dzieciowego spamu.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

buahhot- jestem z Tobą.

Endżi
różowe czy nie, mnie to nie przeszkadza. Tymczasem mała różową to ma tylko czapeczkę, kaftanik i kocyk. Reszta szara, niebieska, biała, cytrynowa. Także raczej tak neutralnie, bez szaleństw.
Jeśli masz ochotę, to szanele czekają. ))
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-04-23, 10:00   #4080
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jesli mam status ucznia to mozliwe, ze pracodawca zaplacil mi ZUS? Da sie tak w ogole?

Da

Witam się już po śniadaniu Teraz biorę się za sprzątanie, mam dziś w planach przejrzeć szafę
oliwia18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości