Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-16, 13:58   #1171
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja kupuję te z S za jakieś 4zł GR nigdy nie oglądałam. OPI i Essie lubię Rimmel kupiłam w pon - jeszcze nie testowałam.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Nie mam żadnych znajomości niestety Po prostu jestem dekoderem
Dziś sobota, więc na pewno nie w tym tyg
Staruchy te rimmel rossmanowe chyba albo zależnie od koloru zmieniaja sie właściwosci
Miałam 2 wcześniej oba mega trwałe i teraz kupiłam 2 , pomalowałam wczoraj paznokcie i już nie mam pomalowanych ale dopuszczam mozliwość że to moje paznokcie są w takim stanie że nie trzyma się ich lakier.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo kurczakowe podobają. Zazwyczaj na kimś.

na mnie wyglądają koszmarnie

Nie będę tam zaglądała, chyba
Napiszesz mi co jest ciekawego?

Zdenkowałam wczoraj stary Sephorowy
i zaczęłam dzisiaj używać tego mareczkowego do bronzera (bo bronzera i tak nie używam)

łał
nie wiem guru medytuje teraz na chiarze, szlag mnie trafiał , co mi w oko wpadło to wykupione, generalnie mega promocji nie ma, od tych cen obnizonych odlicza sie 10% po prostu, a większość o 20% przeceniona jest
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:07   #1172
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Staruchy te rimmel rossmanowe chyba albo zależnie od koloru zmieniaja sie właściwosci
Miałam 2 wcześniej oba mega trwałe i teraz kupiłam 2 , pomalowałam wczoraj paznokcie i już nie mam pomalowanych ale dopuszczam mozliwość że to moje paznokcie są w takim stanie że nie trzyma się ich lakier.
Zaraz sprawdzę daty tych moich - jeszcze nie otwierałam i kupowałam je w pon rano, więc jest szansa, że nikt ich w sklepie nie odkręcał.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:16   #1173
Wonder Woman
Zadomowienie

Cytat:
Ile kosztował ten tusz na promo? Ja nie spojrzałam wcale na cenę maskar, bo mam ich straszną ilość, ale jestem ciekawa ile na promo kosztuje Z L'Oreala to miałam 2 razy złotą Volume Million Lashes i raz czerwoną ...Excess, ale dałam je nowe mamie, babci i siostrze, raz tylko użyłam tę wersję Excess i złotą pożyczając od nich Ładnie wyglądały, tylko nie pamiętam jak z kruszeniem się...
A ta Sublime de Chanel nic, a nic się nie osypała, nie rozmazała, kusi mnie teraz, no Napiszcie, że u Was była okropna

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Ile kosztował?
Pingwinku, zapłaciłam 28,49
Stary 2016-04-16, 14:17   #1174
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

zapewne to, ze jutro kończy się ten tydzień
Ah, nie załapałam tego sprytnego dowcipu. Myślałam, że to oczywiste, o co mi chodziło

Cytat:
A skąd Infolinia nie ma takich informacji Nic od S się nie wyciągnie
Czyli w najbliższym, skoro wolisz, tygodniu, teraz po weekendzie jeszcze może coś być, tak?
To aż trudno uwierzyć, że tak wszystko intuicja Ci podpowiada

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

ale piękna pogoda ja kupiłam dzisiaj kolejne kwiaty na taras bluszcza i srebrnego świerka, mam już jednego, ale ten był tak piękny, że nie mogłam się powstrzymać
Uwielbiam srebrne świerki, są piękne
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:24   #1175
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ah, nie załapałam tego sprytnego dowcipu. Myślałam, że to oczywiste, o co mi chodziło

pewnie, ze oczywiste, ale chyba odpisywać w żartobliwym tonie też nie zaszkodzi

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:28   #1176
michalina_86
Zakorzenienie

A w ogóle używacie tej odżywki z boxa? Ja parę razy tak i wszystko było ok - i sama, i pod lakierem trzymała mi się około 5 dni. Ale dzisiaj zauważyłam, że się takie "gluty" w niej porobiły. I trudno ją wydobyć z buteleczki. Miała tak któraś z Was?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
pewnie, ze oczywiste, ale chyba odpisywać w żartobliwym tonie też nie zaszkodzi
Pewnie, że nie zaszkodzi. Ale następny komentarz jest już złośliwy i to akurat niefajne.
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:31   #1177
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Pingwin czaruj jakąś rzodkiewę, czaruj co do lakierów - ja lubię Essie, bo najdłużej u mnie wytrzymują Rimmel też jest spoko i Golden Rose, ale to zależy od lakieru, bo jedne są ok, a drugie po 1 dniu odpryskują

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-04-16 o 14:33
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:34   #1178
Miskaa78
Kazar Lady

która tu mi chmury przygoniła?

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:48   #1179
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uhuhuhuhu jaka gimnastyczka
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Brawo
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
łał
Cytat:
Tenebra wymiatasz klaski
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wow! klask i:

Cytat:

Nic Cię nie ominęło Ja jak zwykle toczę bitwę z S, czyli po staremu Dziewczyny kupowały buty, ot tyle chyba Mnie rozczarował limitowany puder Givenchy na lato i mam jedno chciejstwo mniej

No to spokojniutko, dobrze ze mnie buty ominęły, potrzebuję bardzo zwykłe czarne do pracy i na więcej brak monet więc byłby klops jakby mi się jakieś inne spodobały

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wowo zazdroszczę, zawsze taka rozciagnieta byłaś ?

Kiedyś daaaawno temu jako dzieciak robiłam dwa szpagaty, poprzecznego niestety nie ale już wiele lat nic ze sobą nie robiłam i było ciężko powrócić do chociaż jednego. Na starość czuję jak mięśnie są mniej elastyczne więc lepiej szybko się rozciągnąć póki się jeszcze da bo utrzymać to nie problem. Ale ogólną elastyczność całego ciała mam strasznie wałową. Kręgosłup, ramiona - bardzo kiepsko. Będę chciała nad tym popracować jak już ogarnę nogi

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Super też się muszę wziąć za rozciąganie
polecam, niema to jak porozkładać nogi w wolnym czasie

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Zapach Domu:
50% na Heart&Home przy zakupach powyżej 50zł (na nieprzecenione) do 18.04.

kod: hhh50

tenebra jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:53   #1180
Miskaa78
Kazar Lady

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-16, 14:57   #1181
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Pingwin czaruj jakąś rzodkiewę, czaruj co do lakierów - ja lubię Essie, bo najdłużej u mnie wytrzymują Rimmel też jest spoko i Golden Rose, ale to zależy od lakieru, bo jedne są ok, a drugie po 1 dniu odpryskują
Też lubię Essie
wzięłam sobie Cabana Boy i zeszłoroczny Garden Variety, w poniedziałek powinny przylecieć bo już są w drodze.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:

Mogłam to być ja
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-04-16, 15:24   #1182
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Pingwinku, zapłaciłam 28,49

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Robim co możem Będzie wkrótce czuję to w kościach

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:

U mnie na wsi też deszcz! A takie ładne lato było do 14.
Stary 2016-04-16, 15:36   #1183
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też lubię Essie
wzięłam sobie Cabana Boy i zeszłoroczny Garden Variety, w poniedziałek powinny przylecieć bo już są w drodze.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Mogłam to być ja
Ładne kolory ja uwielbiam Watermelon i Fiji, choć jest trochę problematyczny w nakładaniu, ale efekt jest
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-04-16, 15:49   #1184
201606201234
Konto usunięte

Zrobiłam oględziny mojej kolorowki, nie ma tego za wiele uff mogę klikać nowe
201606201234 jest offline  
Stary 2016-04-16, 15:51   #1185
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

U mnie na wsi też deszcz! A takie ładne lato było do 14.
no było !

Magdalena moze u Ciebie wyjdzie słoneczko

sprzątam, masakra dziś jakaś z tymi kotami

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
u mnie też nie ma duzo
wręcz bym powiedziała, że mam minimum

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-16, 15:54   #1186
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
no było !

Magdalena moze u Ciebie wyjdzie słoneczko

sprzątam, masakra dziś jakaś z tymi kotami

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

u mnie też nie ma duzo
wręcz bym powiedziała, że mam minimum
Ja zauważyłam że ostatnio dużo klikam kolorowki której mało używam ale jak tylko wrócę do pl idę do S. na porządne oględziny i zakupy. Kupię sobie kilka rzeczy w stacjonarce nie tylko online
Stary 2016-04-16, 15:57   #1187
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Uwaga, uwaga wszystkie żółte bledziochy!
Po wczorajszych moich rozważaniach na temat podkładu True Match, podjęłam szybką decyzję - otwieram!
Wymalowałam się kolorem N1 i stwierdzam, że idealnie stopił się z moją bladożółtą cerą. Nawet lepiej niż W1
Także Pingwinku sprawdź sobie ten kolor. Mi przypasował równie mocno co Chanel Perfection Lumiere 010, oczywiście na razie mówię o odcieniu, bo o właściwościach nie zdążyłam się przekonać. Ponosiłam go tylko ze 3 h, nie ściemniał, ładnie wyglądał na twarzy.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Widzialam wczoraj w Sephorze jeszcze jakis set blyszczykow Estee Lauder i cos mi mowi, ze ktos go niedawno szukal... Ale moze cos mi sie pomylilo?

Tomama a ja taka niekumata, co to za sklep O.?
Jaki, jaki, taki jak na stronie EL?
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-04-16, 16:00   #1188
xPoziomkax
Zakorzenienie

Hej Kochane, co tam? Jak zawsze w weekend cisza Mnie jeszcze zaatakowała ciotka z czerwoną walizką i ledwo żyję Wszystko naraz.. Podjaralam sie tą CHIARA, bo myslalam, że od przecenionych odlicza jszcze 60% rabatu Biedne ze mnie naiwne dziecko... Już byłam gotowa kliknąć sobie torebkę Majkelka za 400 zł na zbliżające się urodziny.. Oj, wyobraźnia poszalała
xPoziomkax jest offline  
Stary 2016-04-16, 16:01   #1189
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dobrze zrobili w SP, że limit jest 5 sztuk ogólnie w ciągu całej promocji na osobę Ja co prawda wzięłam tam tylko kredkę dla mamy, ale i tak capnęłam ostatnią godzinę po otwarciu sklepu.

Btw, w SP można zwracać?
Można, TŻ zwracał zestaw Dercos Vichy, bo kupił małą paczkę a w domu doczytał, że kuracja powinna trwać ze 3 miesiące i doszedł do wniosku, że szkoda mu kasy. Nie dostał gotówki, tylko paragon mu skserowali i coś na nim napisali, że płacąc przy zakupach pokazałam tamten paragon i tyle.
Stary 2016-04-16, 16:10   #1190
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Co klikasz?

Nie ma tego za wiele = jestem w stanie wejść do pokoju?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga wszystkie żółte bledziochy!
Po wczorajszych moich rozważaniach na temat podkładu True Match, podjęłam szybką decyzję - otwieram!
Wymalowałam się kolorem N1 i stwierdzam, że idealnie stopił się z moją bladożółtą cerą. Nawet lepiej niż W1
Także Pingwinku sprawdź sobie ten kolor. Mi przypasował równie mocno co Chanel Perfection Lumiere 010, oczywiście na razie mówię o odcieniu, bo o właściwościach nie zdążyłam się przekonać. Ponosiłam go tylko ze 3 h, nie ściemniał, ładnie wyglądał na twarzy.
Sprawdzę go
Stary 2016-04-16, 16:12   #1191
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Co klikasz?

Nie ma tego za wiele = jestem w stanie wejść do pokoju?
no coś w tym jest

Chciałam kliknąć ta szminke co była tutaj mowa love ja ma i never polecala, pamiętam oglądałam swatche i mi się podobała ale nie mogę sobie przypomnieć co to za marka była... Jest na sali love?
Stary 2016-04-16, 16:15   #1192
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
no coś w tym jest

Chciałam kliknąć ta szminke co była tutaj mowa love ja ma i never polecala, pamiętam oglądałam swatche i mi się podobała ale nie mogę sobie przypomnieć co to za marka była... Jest na sali love?
Chodzi o limitkę G?? Nie pamiętam nic innego co miała Never i Love...
Mi się podoba matowa fuksja Estee
Stary 2016-04-16, 16:22   #1193
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Chodzi o limitkę G?? Nie pamiętam nic innego co miała Never i Love...
Mi się podoba matowa fuksja Estee
Chyba to była ta:givenchy 202 rose dressing. A jaka fuksja? Podaj numerek
Stary 2016-04-16, 16:22   #1194
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Czy jak zamówię sobie buty w Ryłko z odbiorem w sklepie, to później normalnie można je w tym sklepie oddać? Niby tak jest napisane na stronie, ale sprzedawczynie nie robią problemów?
Stary 2016-04-16, 16:33   #1195
Pakipsi
Wtajemniczenie

byłam dzisiaj w D. Arkadia wykorzystać bon na 40 zł i konsultantka mnie poinformowała, że dzisiaj wszystkie podkłady są -20%; podkładu akurat nie potrzebuję, ale kupiłam sobie cień Guerlain kolor 01 taupe secret i dostałam do tego 3 próbki podkładu YSL w kolorze B40 Sand; niestety nie mam żadnej mulatki w rodzinie, więc nie mam co z nimi zrobić
Pakipsi jest offline  
Stary 2016-04-16, 16:37   #1196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Chyba to była ta:givenchy 202 rose dressing. A jaka fuksja? Podaj numerek
http://www.temptalia.com/product/est...ck/neon-azalea Jestem totalnie zakochana Widziałam ją na żywo u Sephorzanki i sama macałam - cudo!
Stary 2016-04-16, 16:43   #1197
201606201234
Konto usunięte

Kusi mnie szminka maca mac relentlessly red chyba się nią wymaluje i zobaczę, jakoś nie mam odwagi do takich kolorów ale strasznie mnie kusi zobaczyć jak by mi pasowała od razu mi wpadła w oko w D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (64,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC relentlessly red swatch.jpg (55,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08b11db7a31840a3d44833bb96cd6d78.jpg (62,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b9d1865dc9e31fe226759e7e8ec33be8.jpg (17,0 KB, 29 załadowań)
Stary 2016-04-16, 16:45   #1198
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
http://www.temptalia.com/product/est...ck/neon-azalea Jestem totalnie zakochana Widziałam ją na żywo u Sephorzanki i sama macałam - cudo!
Ładna obadam jak będę w S.
Stary 2016-04-16, 16:48   #1199
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Chyba to była ta:givenchy 202 rose dressing.
chyba wszystkie mamy tę pomadkę

a ja oprócz miniaturki mam też pełnowymiarową

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-04-16, 16:50   #1200
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
chyba wszystkie mamy tę pomadkę

a ja oprócz miniaturki mam też pełnowymiarową
A w czym była miniaturka? Może też mam a nie wiem...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości