uczulenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-04-14, 13:57   #1
Lalunia1994
Przyczajenie

uczulenie

Hej, ja kiedyś używałam jednego kremu, nie chce pisać jakiej dokładnie marki, powiem tylko że zaczynała się na c. Dostałam okropnego uczulenie, ale tak poważnego że wylądowałam w szpitalu, gdy już wyleczyłam się z tego postanowiłam napisać do firmy i powiedzieć ze coś w ich kremach uczula i ze powinni to sprawdzić. Dostałam bardzo nieprzyjemną odpowiedz, zostałam oskarżona o wyłudzenie ( nie wiem czego skoro nie chciałam od nich pieniędzy ani nic). Więc mąż polecił mi abym tak tego nie zostawiała, zgłosiłam sprawę do rzecznika praw konsumenta, na policję za zniewagę, oraz weszłam z tym na drogę sądową ( naprawdę długo leczyłam się z uczulenia) bardzo pomogła mi firma https://www.i-kancelaria.pl/ . Sprawę wygrałam, dostałam dosyć sporą sumkę pieniędzy. Z tego co wiem firmy na rynku już nie ma, z resztą tak się nie szanuje klienta to tak się kończy. I chciałabym się jeszcze dowiedzieć co znajduje się w takich kremach powiększających biust co może aż tak uczulać?

Edytowane przez Lalunia1994
Czas edycji: 2016-04-27 o 13:18
Lalunia1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 19:39   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: uczulenie

Wiele składników może uczulać. Szczególnie naturalne wyciągi roślinne.
Każdego uczula coś innego. Nawet krem dla alergików może czasem uczulić.
To bardzo indywidualna sprawa. Zawsze da się to potwierdzić badaniami bo reakcja alergiczna to stan zapalny całego organizmu- bada się tzw. przeciwciała IgE.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości