zagubiony z fryzurą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-23, 21:03   #1
birdek
Przyczajenie

zagubiony z fryzurą

mam krótkie włosy , a chciałbym nosić dłuższe - grzywka prawie do oczu , uszu nie widać a nie moge . Próbowałem juz z dwa razy nie scinac włosów ale jak urosną pojawia się problem , kręcą się , lokują , nie moge ich wogóle ustawić tak zeby elegancko lezaly na głowie , samo rozczesywanie nic nie pomoga - a tylko dodaje męki , czy wystarczy tylko prostownica ?? czy musze jakoś szczególnie uwazac na włosy i je pielegnowac ?? prosze o jak najwiecej fachowych porad
birdek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:27   #2
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: zagubiony z fryzurą

Witamy na Wizażu.
Jeśli Twoje włosy kręcą się, to nie łatwo będzie je wyprostować bez uzycia prostownicy. Tym bardziej kiedy je zapuscisz. Wiem coś o tym
Do prostowania służy też gama najróżniejszych specyfików, ich skutczność zależy jednak od rodzaju włosa i jego podatności na takie zabiegi. (polecam np. L'oreal Hot Liss)
Wedlug mnie prostownica jest najwygodniejszym i najprostrzym sposobem na uzyskanie wygładzonych, niesterczących włosów. Niszczy je co prawda, ale teraz można dostać sprzęt, który robi to w stopniu umiarkowanym, tzn. da się przeżyc Powodzenia!

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:30   #3
birdek
Przyczajenie

narazie włosy mam krótkie i mi rosną , mysle ze użyje prostownicy chociaz nie wiem jaki bedzie efekt , poloze sie spac a rano znowu się pokręciły ? eeehhh nie wiem jak to działa , nie wiem czy moje włosy beda dalej takie puszyste , troche to wszystko zakręcone .. ;/
Stary 2005-12-24, 10:13   #4
czuczenka
Zakorzenienie

rano wstaniesz i uzyjesz prostownicy i bedziesz mial takie wloski :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angeloxxxx.jpg (16,2 KB, 16 załadowań)

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 12:22   #5
birdek
Przyczajenie

o takie właśnie włosy chodzi , tylko krótsza grzywka , a nie da sie raz użyć i już ?? codziennie rano męka tak sie bawić prostować .. ;/
Stary 2005-12-24, 12:30   #6
niuniaa90
Raczkowanie

A no niestety się nie da Chociaż to zależy od rodzaju włosów..moje np.są podatne na kręcenie i odrobina wilgoci sprawia,że odrazu robią mi się fale lub loczki Trzeba się pomęczyć,aby był zadawalający efekt :P wiem coś o tym bo sama bardzo często używam prostownicy :P i nie mam co marzyć o prostych włoskach rano gdy wyprostuje je wieczorem pozdrawiam
niuniaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 12:46   #7
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez birdek
o takie właśnie włosy chodzi , tylko krótsza grzywka , a nie da sie raz użyć i już ?? codziennie rano męka tak sie bawić prostować .. ;/
No widzisz, a my się tam męczymy codziennie rano i jakoś żyjemy (choć czasem nasze włosy już nie bardzo ). Jak użyjesz dobrego środka do prostowania i będziesz unikał deszczu, to powinno się utrzymać do następnego mycia.
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości