jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-25, 15:06   #1
Wiesia24
BAN stały

jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

niewiem ktory wybrac
Wiesia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:20   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie

Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

Nie jesteś jedyna))
Z tego co udało mi się ostatnio ustalić to:
-Revlon Colorstay nadaje się bardziej do cery normalnej, bardziej kryje i trochę wysusza. Natural daje efekt delikatniejszy, mniej maskowaty i skłania się w stronę skóry suchej, bo nie podkreśka aż tak barszo zasuszonych skórek i nie jest za mocny.
Hela_Bertz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:33   #3
Wiesia24
BAN stały

Dot.: jakie są RÓŻNICE miedzy revlon colorstay a revlon colorstay natural make up????

a jaesli chodzi o trwałość??? czy mozliwe jest ze ten natural jest mniej trwały??ja mialam colorstay i był doskonale trwały jak żadne inny podkład nawet górnopółkowce bije na łeb boje sie ze ten natural zniknie szybko z buzki://///
Wiesia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 18:06   #4
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki, bądź zajrzyj do KWC. Link do podobnego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81040 ; http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81658 .

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 15:09   #5
umbrella12
Przyczajenie

Jeśli chodzi o revlon colorstay to podkład ładnie matuje,kryje i nie ma widocznego efektu ''maski''. Natomiast Photoready jest typowo pod zdjecia, twarz nie świeci się..na codzien tez mozna tylko że jest on bardzo widoczny na twarzy z bliska, zbiera sie pod oczami i w kacikach..
umbrella12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 11:26   #6
Zuzanna10
Raczkowanie

Ja uzywam revlon colorstay, mam cere tradzikowa. Moje sposoby nakladania sa takie, ze pierwsza warstwe bardzo cienka nakladam rozsmarowujac go na twarzy, a druga wklepuje. Po odczekaniu chwili zeby sie wchlonal, nakladam puder transparentny z manhattanu, kosztuje on okolo 30 zl bardzo dobry jest rowniez puder z wibo za 10 zl . Co do fluidu, mysle ze jest bardzo dobry, i naprawde dlugo trzyma sie na mojej twarzy, ale nie sprawdza sie za bardzo na zbyt suchej twarzy.
Zuzanna10 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości