Kupiłam prostownicę!! Oto ona :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-01, 23:10   #31
NasteCzka
Wtajemniczenie

Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam ja tam nie chce krakać, ale proszę was o wypowiedz za miesiąc na temat tych prostownic

no tutaj dziewczyny się wypowiadały na temat prostownic po dłuższym upływie czasu niż jeden miesiąc , a dlaczego uważasz ze coś moze byc nie tak?? miałaś jakieś problemy z taką prostownicą??
Stary 2006-01-02, 10:59   #32
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS
Smile Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

To tak jak by ci ktoś powiedział ze mały fiat ma ABS albo porównywał poloneza do mercedesa nie wieżę żeby prostownica za 35 zloty miała płytki z pełnej ceramiki jak by tak było to wszystkie salony by kupowały takie prostownice a nie za 250 czy 300 zloty, jeżeli jest to ceramika to tylko powlekana ja nie miałem takiej prostownicy, ale znam osoby, co kupiły w marketach prostownice i nie niestety miały z nimi problem z płytek schodziła ceramika mam taka nadzieje ze wam się to nie przytrafi i będziecie zadowolone
DARIOSS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 11:15   #33
Guni
Wtajemniczenie

GG do Guni

Bylam ostatnio u fryzjerki, ktora polecala prostownice z "balcerka" (taniutkiego ruskiego targu) za ok 40 zł. Darioss mysle ze troszke przesadzasz, nie kazdy moze sobie pozwolic na ekstra prostownice za 200-300zł i czy te osoby dlatego nie moga juz miec ladnych wlosow? To troche tak, jakby po ulicach mialy jezdzic same BMW a jak kogos nie stac to do autobusu sio! Nie uwazam zeby to bylo ok. Moze taka tansza prostownica nie jest idealna, pewnie szybciej sie zdezeluje, ale spelnia swoja funkcje.

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 11:28   #34
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Ja nie pisze czy kogoś stać czy nie każdy kupuje to, na co go stać ja tylko wyrażam opinie na temat sprzętu i to wszystko a jak ktoś myśli inaczej to jego sprawa
Stary 2006-01-02, 11:31   #35
Guni
Wtajemniczenie

GG do Guni

no to wlasnie napisalam, ze ja mysle inaczej niz TY, stoje po stronie dziewczyn

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:07   #36
kiciulka1985
Zakorzenienie

Ja moglam sobie pozwolic na lepsza, ale weszlam do sklepu, wyprobowalam wiekszosc i nie widzialam zadnej roznicy...poza tym to moja pierwsza prostownica wiec nie bralam od razu najdrozszej bo nie wiedzialam czy bedzie mi sie chcialo w to bawic... zobacze jak sie bedzie moja sprawowac,bo poki co nie mam do niej zadnych zastrzezen.
Stary 2006-01-03, 00:09   #37
NasteCzka
Wtajemniczenie

Wiec jeśli chodzi o prostonice za 300zł to na bank bym sobie takiej nie kupiła moze i bym uzbierała ale szkoda by mi było skoro moglabym kupić za 35zł z tym jak juz bylo wczesniej napisane nie ma żadnej rożnicy, akurat ta moja szybko się nagrzewa, włosy proste jak druciki i gdy sie spali nie bede załować bo kupie sobie drugą za takie same pieniadze a za 300zł nie pozwolilabym sobie na drugą bo dla mnie to jest bardzo dużo, tak samo jak z ubraniami dla mnie nie liczy się metka na ciuszku tylko aby było ładne i tanie
Stary 2006-01-04, 15:42   #38
halina.do
Przyczajenie

GG do halina.do

ale tu nie chodzi o czyjąś " stronę " po prostu nie możliwe jest, żeby prostownica za 40 zł równała się jakością z taką za 300 i tyle.
halina.do jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:34   #39
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

Cytat:
Napisane przez halina.do
ale tu nie chodzi o czyjąś " stronę " po prostu nie możliwe jest, żeby prostownica za 40 zł równała się jakością z taką za 300 i tyle.
Zgadzam sie z Halina - mam porownanie: mialam
-"prostownice" z rossmanna za 29 zl w ogole nie prostowala wlosow,nagrzewala sie chyba z 10-15min,a efekt trzymal sie gora 2-3 godziny
- Babyliss wet n' dry (kupiona w markecie)-tego wydatku najbardziej zaluje , fakt bylo lepierj niz z ta z rossmanna ale wciaz to nie bylo to czego oczekiwalam,ona po prostu podprostowywala wlosy, ktore i tak po dniu wracaly do stanu pierwotnego
-teraz mam prostownice GA.MA i nareszcie jestem szczesliwa, naprawde szczesliwa prostowanie zajmuje b.malo czasu, wloski sa naprawde proste takie sypkie, dokladnie takie jak chcialam az chce sie ich dotykac! aha moja GA.MA jest co prawda bez regulacji temp.,ale ja i tak nie potrzebuje regulacji, prostuje na 200st.a wloski chronie olejkiem z Renee Blanche i pozniej dodatkowo nakladam serum krystaliczne rowniez RB za to moja ga.ma ma aktywna jonizacje,ktora jest dobra dla wlosow. nagrzewa sie w tempie expresowym, po 2sek jest ciepla a po 10sek juz ma max temp. aha - i plytki ma w pelni ceramiczne (z powloka krystaliczna)

dlatego naprawde czasami warto sie zastanowic, dobrze sprawe przemyslec i czasem dolozyc wiecej, a wydatek sie oplaci tez myslalam ze moj babyliss jest dobry,ale teraz w porownaniu z GA.MA wypada on naprawde blado...
w kazdym razie ja jestem zadowolona z mojego wczorajszego nabytku goraco polecam prostownice GA.MA!

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:04   #40
Kasioola
Rozeznanie

Tez sie zgadzam z Halina.do
Moja kolezanka kupiła prostownice, podobną do Twojej. Oczywiście musiałam ją wyprubować włosy miałam proste dopiero po przeciagnieciu pasma po paru razach, a nie mam ich kreconych, tylko koncowki sie wywijaja w rozne strony. Koleżanka ma loczki i nie może nią wyprostować dobrze włosów. Długo myslalam nad kupnem takiej prostownicy, jednak zdecydowalam sie na efalocka i efekt prostych wlosow mam po 1 przeciagnieciu i trzyma sie do nastepnego mycia
Kasioola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:38   #41
NasteCzka
Wtajemniczenie

nie wiem myśle że to też zależy od włosów , tez miałam prostownice z rossmana ale nie ceramiczną i nie była dobra tzn.nie prostowała tak jak chciałam więc kupiłam te na allegro bo była tania i szkoda mi było wydać duzo kasy i jestem zadowolona z zakupu u mnie efekt jest błyskawiczny, po umyciu jescze większy, jestem bardzo zadowlona, nie lubie przepłacać :P
Stary 2006-01-06, 01:21   #42
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
nie wiem myśle że to też zależy od włosów , tez miałam prostownice z rossmana ale nie ceramiczną i nie była dobra tzn.nie prostowała tak jak chciałam więc kupiłam te na allegro bo była tania i szkoda mi było wydać duzo kasy i jestem zadowolona z zakupu u mnie efekt jest błyskawiczny, po umyciu jescze większy, jestem bardzo zadowlona, nie lubie przepłacać :P
Nasteczko,jestem zdania, ze najlepiej nie przeplacac-jesli sie da, ale czasami warto dolozyc troche pieniazkow i miec solidna rzecz ciesze sie, ze Tobie pasuje ta prostownica, najwazniejsze , ze jestes zadowolona z efektow dla kazdego co innego tyle, ze obawiam sie (jest to raczej pewne) , ze ta prostownica nie ma w pelni ceramicznych plytek, tylko pokryte warstwa ceramiki, ktora po jakims czasie zacznie schodzic w tym wypadku i tak dobrze na tym wyszlas biorac pod uwage, ze np z takiego Efalocka za 190 zl tez po miesiacu schodzi (choc nie zawsze) warstwa ceramiczna - w kazdym razie strata bedzie mniejsza w wypadku Twojej prostownicy. no ale nie jest powiedziane, ze tak sie stanie
ps. wkleilabys zdjecie Twoich wloskow wypropstowanych ta prostownica?

Stary 2006-01-06, 14:53   #43
lilithin
Wtajemniczenie

moja kolezanka ma taka sama prostownice i jest super! ma ja juz ok 0,5 roku i spisuje sie idealnie. wiem, bo tez jej uzywalam. po pierwsze, nagrzewa sioe szybko, a po drugie, wystarczy raz nia przejechac po wlosach i sa idealnie proste. wspomne jeszcze ze zadna powloka ceramiczna z niej nie schodzi :P ja mam prostownice babyliss i jest straszna. nagrzewa sie straznie dlugo i naprawde duzo czasu musze poswiecic, aby dala ona pozadany efekt. nie wezystko, co drogie i znanej firmy musi byc od razu lepsze.
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 23:14   #44
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Nasteczko,jestem zdania, ze najlepiej nie przeplacac-jesli sie da, ale czasami warto dolozyc troche pieniazkow i miec solidna rzecz ciesze sie, ze Tobie pasuje ta prostownica, najwazniejsze , ze jestes zadowolona z efektow dla kazdego co innego tyle, ze obawiam sie (jest to raczej pewne) , ze ta prostownica nie ma w pelni ceramicznych plytek, tylko pokryte warstwa ceramiki, ktora po jakims czasie zacznie schodzic w tym wypadku i tak dobrze na tym wyszlas biorac pod uwage, ze np z takiego Efalocka za 190 zl tez po miesiacu schodzi (choc nie zawsze) warstwa ceramiczna - w kazdym razie strata bedzie mniejsza w wypadku Twojej prostownicy. no ale nie jest powiedziane, ze tak sie stanie
ps. wkleilabys zdjecie Twoich wloskow wypropstowanych ta prostownica?

Możliwe, że zejdą no ale to się okaże jak będzie tak jak mówisz to napewno to tutaj napisze nawet jak ten watek bedzie już dawno "nieaktualny" hihi ale nie będe załować bo nie wydałam dużych pieniążków gdyby to było 200zł to bym miała problem a jeśli chodzi o fotkę to nie mam aparatu, ma mój chłopak więc spróbuje od niego jakoś pożyczyć, zrobie i wkleje
Stary 2006-01-06, 23:16   #45
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilithin
moja kolezanka ma taka sama prostownice i jest super! ma ja juz ok 0,5 roku i spisuje sie idealnie. wiem, bo tez jej uzywalam. po pierwsze, nagrzewa sioe szybko, a po drugie, wystarczy raz nia przejechac po wlosach i sa idealnie proste. wspomne jeszcze ze zadna powloka ceramiczna z niej nie schodzi :P ja mam prostownice babyliss i jest straszna. nagrzewa sie straznie dlugo i naprawde duzo czasu musze poswiecic, aby dala ona pozadany efekt. nie wezystko, co drogie i znanej firmy musi byc od razu lepsze.

a ta twoja koleżanka za ile ją kupiła?? i zgadzam się z tym ostatnim zdaniem
Stary 2006-01-06, 23:40   #46
lilithin
Wtajemniczenie

nie pamietam dokladnie, ale chyba 36zl (gora 40zl) na allegro. no i ciesze sie, ze nie wszyscy sa takimi snobami, aby uwazac, ze tylko prostownica za 200-300 zl jest dobra
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 23:57   #47
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilithin
nie pamietam dokladnie, ale chyba 36zl (gora 40zl) na allegro. no i ciesze sie, ze nie wszyscy sa takimi snobami, aby uwazac, ze tylko prostownica za 200-300 zl jest dobra

hihihi
Stary 2006-01-07, 00:27   #48
*chocolate*
Raczkowanie

GG do *chocolate*

Ja na szczęście mam włoski jak wyjęte z pod prostownicy Najgorsze to, że nic i nikt nie jest w stanie ich zakręcić na dłużej niż dwie godziny ;(

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705

*chocolate* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:26   #49
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez lilithin
lilithin,akurat z tym, ze nie tylko prostownice za 200-300 zl sa dobre moge sie z Toba zgodzic, sama mialam wczesniej prostownice Babyliss (ale nie PRO, tylko taka ze sklepu agd) i pieniadze wydane na nia zostaly wyrzucone w bloto mam uraz do tej firmy ale z mojej prostownicy GA.Ma jestem naprawde zadowolona i nie zaluje tych pieniedzy,bo wiem ze to urzadzenie na lata

Stary 2006-01-07, 14:56   #50
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez *chocolate*
Ja na szczęście mam włoski jak wyjęte z pod prostownicy Najgorsze to, że nic i nikt nie jest w stanie ich zakręcić na dłużej niż dwie godziny ;(

z jednej strony dobrze a z drugiej nie za fajnie....bo gdy chciałabyś zrobić loczki to nie da rady..szkoda szkoda
Stary 2006-01-07, 14:58   #51
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
lilithin,akurat z tym, ze nie tylko prostownice za 200-300 zl sa dobre moge sie z Toba zgodzic, sama mialam wczesniej prostownice Babyliss (ale nie PRO, tylko taka ze sklepu agd) i pieniadze wydane na nia zostaly wyrzucone w bloto mam uraz do tej firmy ale z mojej prostownicy GA.Ma jestem naprawde zadowolona i nie zaluje tych pieniedzy,bo wiem ze to urzadzenie na lata

a ja jescze mam pytanko twoje włosy są hmm "stworzone do prostowania"? tzn czy masz kręcone czy powywijane w różne strony?
Stary 2006-01-07, 15:06   #52
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
a ja jescze mam pytanko twoje włosy są hmm "stworzone do prostowania"? tzn czy masz kręcone czy powywijane w różne strony?
mam lekko falowane i czasami pusza sie,ale najgorsze sa koncowki-za nic nie moglam ich wczesniej wyprostowac, dopiero ga.ma sobie z nimi poradzila. teraz sa prosciutkie, gladkie i sie nie pusza

Stary 2006-01-07, 18:14   #53
tak-po-prostu
Zadomowienie

Nasteczka a jakie masz wlosy przed prostowaniem? mocno krecone? a moze fale?
tak-po-prostu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 22:34   #54
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu
Nasteczka a jakie masz wlosy przed prostowaniem? mocno krecone? a moze fale?

hmm nie mam kręconych mam powywijane w różne strony najbardziej końcówki
Stary 2006-01-07, 22:37   #55
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
mam lekko falowane i czasami pusza sie,ale najgorsze sa koncowki-za nic nie moglam ich wczesniej wyprostowac, dopiero ga.ma sobie z nimi poradzila. teraz sa prosciutkie, gladkie i sie nie pusza
Moja też sobie radzi z końcówkami , ale wydaje mi sie ze to własnie zależy od włosów
Stary 2006-01-08, 00:31   #56
kiciulka1985
Zakorzenienie

Ja mysle ze z prostownicami jest tak samo jak np. z kremami placi sie w wiekszosci za marke, a cena wcale musi byc adekwatna do jakosci.
Stary 2006-01-08, 00:45   #57
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Ja mysle ze z prostownicami jest tak samo jak np. z kremami placi sie w wiekszosci za marke, a cena wcale musi byc adekwatna do jakosci.
nie zawsze tak jest, jak juz pisalam, warto czasem dolozyc troche i byc zadowolona i moc cieszyc sie prostownica dluzej
zauwazylam,ze wiecej dziewczyn tu na forum jest zadowolonych z tondeo, ga.my czy babyliss pro niz z tych tanszych prostownic sprzedawanych m.in na allegro.
choc w wypadku prostownic babyliss (nie babyliss pro) cena nie rowna sie jakosci

Stary 2006-01-08, 13:42   #58
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
nie zawsze tak jest, jak juz pisalam, warto czasem dolozyc troche i byc zadowolona i moc cieszyc sie prostownica dluzej
zauwazylam,ze wiecej dziewczyn tu na forum jest zadowolonych z tondeo, ga.my czy babyliss pro niz z tych tanszych prostownic sprzedawanych m.in na allegro.
choc w wypadku prostownic babyliss (nie babyliss pro) cena nie rowna sie jakosci
Okej mogę sie zgodzić z tym ze te drozsze są napewno wzbogacone w te "lepszą" ceramikę ale nie uwazam ze tansze to juz beda gorzej funkcjonować grrrr lub że beda słuzyc krocej a tamte dłużej, taka sama była opinia o tych nie ceramicznych że te "gorszej jakości" się szybko spalą, powypadaja wkładki itp. a prawda była taka że słuzyla mi pare lat i do tej pory ją mam tylko nie korzystam z niej bo mam ceramiczną , ale okaze sie po kilku miesiach może latach jaka jest naprawde czy wspomne Twoje słowa:P
Stary 2006-01-09, 22:47   #59
bethi
Raczkowanie

Tu nie chodzi o to czy ceramika jest gorsza czy lepsza.Wystarczy pomyslec ktora prostownica ceramiczna kosztowalaby ok 30 zl??To nie sa prostownice ceramiczne,tylko pokryte powloka ceramiczna.Rozumiem,ze jak kogos nie stac to nie kupi sobie prostownicy za 300 zl,ale uwazajcie z ymi tanszymi.Niszcza wlosy!! Tak naprawde to ten ktory nie ma porownania (mysle o prostowaniu tanimi prostownicami) nie moze stwierdzic czy prostuja tak samo czy nie.Po jedym razie u fryzjera,ktory wyprostuje profesjonalnym sprzetem nie ma sie porownania..
bethi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 23:56   #60
DARIOSS
Raczkowanie

GG do DARIOSS

Moja żona używa w swoich salonach BABYLISSA PRO od prawie 2 lat i jest bardzo zadowolona jeszcze nie mieliśmy żadnej awarii a sprzęt chodzi prawie,caly czas nie to co w domu prywatnie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości