Kupiłam prostownicę!! Oto ona :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-10, 00:01   #61
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

Cytat:
Napisane przez bethi
Tu nie chodzi o to czy ceramika jest gorsza czy lepsza.Wystarczy pomyslec ktora prostownica ceramiczna kosztowalaby ok 30 zl??To nie sa prostownice ceramiczne,tylko pokryte powloka ceramiczna.Rozumiem,ze jak kogos nie stac to nie kupi sobie prostownicy za 300 zl,ale uwazajcie z ymi tanszymi.Niszcza wlosy!! Tak naprawde to ten ktory nie ma porownania (mysle o prostowaniu tanimi prostownicami) nie moze stwierdzic czy prostuja tak samo czy nie.Po jedym razie u fryzjera,ktory wyprostuje profesjonalnym sprzetem nie ma sie porownania..
w pelni sie z Toba bethi zgadzam
poza tym ja nie spotkalam sie ze stwierdzeniem, ze te nieceramiczne prostownice przestana dzialac (choc moze sie tak stac), tylko,ze - i tego nie da sie ukryc, kazdy fryzjer to potwierdzi - te metalowe niszcza wlosy i to bardzo. nie twierdze bynajmniej,ze ceramiczne prostownice (i mam tu na mysli te naprawde ceramiczne,czyli majace wkladki pelnoceramiczne, a nie tylko powlekane ceramika) w ogole nie niszcza wlosow, ale robia to w porownywalnie mniejszym stopniu.
poza tym, jak powiedzial moj fryzjer, nie dajmy sie nabrac na bajki,ze prostownica za 30,40zl jest ceramiczna...

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:24   #62
NasteCzka
Wtajemniczenie

ojej nie chodzi mi ze moja to jest super extra mega swietna tylko ze sprawdza sie w moim przypadku bardzo dobrze i za rowno z mojej jak i z orginalnej bylabym zadowolona tylko tyle ze tamta drozsza wiec po co mi przeplacac skoro da daje mi taki efekt jaki chcem , poza tym nie chcem sie klocic czy cos w tym rodzaju wyglosilam swoje zdanie i sie bede jego trzymac chyba ze mi padnie sie spali albo cos to wtedy sie do tego przyznam;P
Stary 2006-01-12, 22:45   #63
bethi
Raczkowanie

To nie jest klocenie Nasteczko tylko wymiana zdan i doswiadczen A ten kto ma porownanie co do tanich i drogich prostownic udziela tylko dobrych,sprawdzonych rad.Pozdrawiam!
bethi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 00:45   #64
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bethi
To nie jest klocenie Nasteczko tylko wymiana zdan i doswiadczen A ten kto ma porownanie co do tanich i drogich prostownic udziela tylko dobrych,sprawdzonych rad.Pozdrawiam!
no dobrze ja nie zaprzeczam
Stary 2006-01-13, 10:24   #65
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Nasteczko ja mam prawie identyczna prostownice tylko ceramiczno grafitowa (z takimi czarnymi plytkami) i jest idealna !!! Nagrzewa sie do minuty, masz w niej lampki kontrolne, nie niszczy wogole wlosow !! I sie blyskawicznie nia prostuje wloski.. Innymi prostownicami zajmowalo mi to okolo 20 minut, ta najwyzej 10 Polecam naprawde A u kogo ja kupilas ?
Stary 2006-01-13, 10:34   #66
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

a ja powiem wam tak ze te najdrozsze prostownice sa firmowe, a za marke trzeba placic.. i czesto zdarza sie tak ze prostownica ktorej wartosc wykonania wynosi 30zl w sklepie kosztuje 300 !! I nie przesadzam to jest czysty fakt !! Myslicie ze czemu sa promocje? dziwne ze prostownica kosztuje 300zl a nagle promocja na 150zl.. A wiecie co? na tych 150zl oni i tak nic nie traca- a jeszcze zarabiaja - musza utrzymac sklep, pracownikow, itd itp !! Dla mnie wychodzi na jedno! Jedne dziewczyny takie bardziej arystokratyczne mysla ze sa super bo maja prostownice z wyzszej polki a dla mnie sa troche naiwne ze przpelacaja Co do tanszych prostonic to tak sie sklada ze orientuje sie ile wynosi koszt ich wkonania, ile kosztuja w hurtowniach, ile w sklepach i na allegro (wycodzi na to samo tylko one sa bz marki). Mialam tez okazje prostowac wloski prostownicami z salonu i daja one identyczne efekty tyle ze fryzjerka uzywa do tego jeszcze paru dobrych kosmetykow i stad moze wydawac sie wam ta roznica!! Dziewczyny te co kupujecie tansze prostownice macie glowe na karku i nie rpzejmujcie sie tymi co maja drozsze.. bo one poprostu na tym traca
Stary 2006-01-13, 15:49   #67
Mysia_
Zadomowienie

ja mam Babyliss PRO. Kupiłam ją bo słyszalam, ze to dobra firma i że to dobra prostownica, wiec zaplacilam za nią duzo. Ale gdybym miala cofnąc czas to kupilabym tansza ceramiczna. Te wszystkie markowe produkty sa przereklamowane, nie tylko w branzy prostownic Oczywiscie, nie zaprzeczam ze moja prostownica zle prostuje, alemam krecone wlosy a nie jakeis tam falujące i zeby dobrze yprostowac je nie moge tylko raz przeciagnac po nich prostownica. Po prostu nie da rady ich ta wyprostowac, dlatego zakupu zaluje, mimo wszystko..
Pozdrawiam dziewczyny
Stary 2006-01-13, 22:44   #68
NasteCzka
Wtajemniczenie

Zgadzam się z dziewczynami i dalej upieram się przy swoim zdaniu buźka
Stary 2006-01-14, 00:06   #69
brain
Przyczajenie

GG do brain

bunt, bunt!! hihi :P
brain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 00:49   #70
NasteCzka
Wtajemniczenie

p
Stary 2006-01-14, 00:56   #71
MarceLa
Raczkowanie

GG do MarceLa

Ja mam podobna prostownice ale firmy Eurolux z allegro za 50 zl, uzywam jej pol roku i nadal sprawdza sie swietnie, nie zauwazylam zeby choc odrobine zniszczyla mi wlosy, nie widze rowniez zeby jakakolwiek warstwa plytki sie starla, czy zeby mi przypalala wlosy, prostownica jest nadal sprawna. Kupilam ja na ryzyk fizyk, stwierdzilam ze nawet jak bedzie cos nie tak to nie szkoda mi tych pieniedzy. Wczesniej mialam Babylissa Pro ale po kilku miesiacach odmowila mi posluszenstwa. W zastepstwie kupilam cos tanszego, sprawdzilo się i teraz uzywam tylko Euroluxu! Nie twierdze ze prostownice za 30 czy 50 zl dorownuja jakoscia tym profesjonalnym ale jesli jest dla mnie dobra to po co przeplacac

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:42   #72
patrycja04
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mysia_
ja mam Babyliss PRO. Kupiłam ją bo słyszalam, ze to dobra firma i że to dobra prostownica, wiec zaplacilam za nią duzo. Ale gdybym miala cofnąc czas to kupilabym tansza ceramiczna. Te wszystkie markowe produkty sa przereklamowane, nie tylko w branzy prostownic Oczywiscie, nie zaprzeczam ze moja prostownica zle prostuje, alemam krecone wlosy a nie jakeis tam falujące i zeby dobrze yprostowac je nie moge tylko raz przeciagnac po nich prostownica. Po prostu nie da rady ich ta wyprostowac, dlatego zakupu zaluje, mimo wszystko..
Pozdrawiam dziewczyny
dokladnie ja tez mam babyliss pro koszmar nic zero efektu
patrycja04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:22   #73
aurelia_1
Raczkowanie

Talking Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

a mogłabyś napisać ten link na allegro??....bo ja chyba też sobie taka kupię.Tanią a dobrą

aurelia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:33   #74
NasteCzka
Wtajemniczenie

fajnie ze są tez takie osoby ktore przyznaly mi racje:P
Stary 2006-01-15, 17:30   #75
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Nateczka, czy to jest moze ta prostownica?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4122
zastanawiam sie wlasnie czy jej nie kupic bo fajnie wyglada

o przepraszam, blad, widze ze to jest zupelnie inna prostownica, bo ta pokazana przez ciebie zamyka sie w inny sposob na oczy padlo, czy co? zasugerowalam sie cena, bo jest taka sama. Moze ta podana przeze mnie tez ktos ma?
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:29   #76
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lalesia
Nateczka, czy to jest moze ta prostownica?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4122
zastanawiam sie wlasnie czy jej nie kupic bo fajnie wyglada

o przepraszam, blad, widze ze to jest zupelnie inna prostownica, bo ta pokazana przez ciebie zamyka sie w inny sposob na oczy padlo, czy co? zasugerowalam sie cena, bo jest taka sama. Moze ta podana przeze mnie tez ktos ma?
yyy w tym linku nie ma zadnej prostownicy wiec trudno mi ocenić:P
Stary 2006-01-15, 21:07   #77
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez aurelia_1
a mogłabyś napisać ten link na allegro??....bo ja chyba też sobie taka kupię.Tanią a dobrą
Czesc tutaj podsylam Ci linka na allegro do osoby u ktorej ja kupilam prostownice jest pewna i ma rozne rodzaje tutaj podsylam 2 linki do ceramicznej i ceramiczno grafitowej (ja mam ta druga)
pozdrawiam

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79792259

i druga

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79794617
Stary 2006-01-15, 21:09   #78
anakonda
Zadomowienie

Dziewczyny, domyślam się, że często prostujecie włosy. Czy przez takie "pieczenie" włosów nie wysuszają wam się??? Ja niestety musiałam przestać prostować włosy bo mi się strasznie wysuszyły...

anakonda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 23:40   #79
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
yyy w tym linku nie ma zadnej prostownicy wiec trudno mi ocenić:P
ojej, musialam dac "kopiuj" z drugiej otwartej strony juz sie poprawiam
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81739707

chodzi wlasnie o ta juz ja kupilam, teraz czekam na opinie. Jak zwykle moja logika dzialania
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:22   #80
patricja
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Dziewczyny, domyślam się, że często prostujecie włosy. Czy przez takie "pieczenie" włosów nie wysuszają wam się??? Ja niestety musiałam przestać prostować włosy bo mi się strasznie wysuszyły...
Oczywiście, że się wysuszają - przecież mają kontakt z bardzo wysoką temperturą! dlatgo trzeba sie bardzo dobrze odżywiać a przede wszystkim nawilżać! No już nie musze wspominac o preparacie chroniącym przed wysoką temperaturą... Mysle, ze jezeli poświecisz wiecej uwagi i troski swoim włosom to za (góra) miesiąc bedą w na prawde w dobrym stanie i bedziesz mogla wrócić do ich prostowania
patricja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:54   #81
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patricja
to za (góra) miesiąc bedą w na prawde w dobrym stanie i bedziesz mogla wrócić do ich prostowania

I tak w kółko??? Chyba dam sobie spokój, nie chce wydawać masy pieniędzy na ich regeneracje...

Stary 2006-01-16, 23:03   #82
NasteCzka
Wtajemniczenie

Lalesia ja tak samo robie pierwsza moja mysl ze super zamówie ją a później sie dopiero zaczynam zastnawiac czy dobrze zrobiłam hehe to chyba normalne a co do twojej prostownicy to nie prostowałam taką włosów... jak juz bedziesz ją miała to dzaj relacje

Anakonda , włosy przy prostowaniu zawsze sie beda w pewnym stopniu niszczyc i nie zalezy to od drozszej czy tanszej prostownicy tylko doslownie kazda niszczy Podstawa to dbać o włosy, wystarczą tez dobre odzywki i wlosy nabieraja blasku
Stary 2006-01-17, 14:47   #83
patricja
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakonda
I tak w kółko??? Chyba dam sobie spokój, nie chce wydawać masy pieniędzy na ich regeneracje...
Nie mialam na mysli - miesiac prostowania - miesiac regerowania i w kóleczko bo to nie o to chodzi:P Chodziło mi o to , żebyś teraz te zniszczone włoski zregenerowała i dałą im chwile odpocząć. A potem tu już prostuj je sobie normalnie - tylko wtedy dbaj o nie ze zdwojoną siłą (o czym już napisalam). Wcale nie musisz rezygnować z prostych włosów
Stary 2006-01-17, 14:50   #84
anakonda
Zadomowienie

Jakich kosmetyków używacie do tego" chronienia" przed temperaturą?(dla mnie to czarna magia... )

Stary 2006-01-17, 14:54   #85
slodziaa
Raczkowanie

GG do slodziaa

napewno bedzie dobra
slodziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:41   #86
NasteCzka
Wtajemniczenie

Jeśli chodzi o "chronienie" moich włosow to hmm tak szczerze to nie eksperymentuje... poprostu uzywam odzywki np. L' oreal "wlosy dlugie pozbawione energii i witalnosci hehe
Stary 2006-01-18, 12:33   #87
anakonda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Jeśli chodzi o "chronienie" moich włosow to hmm tak szczerze to nie eksperymentuje... poprostu uzywam odzywki np. L' oreal "wlosy dlugie pozbawione energii i witalnosci hehe
Pomaga??? Ona chyba nie chroni przed temperaturą...

Stary 2006-01-18, 14:07   #88
NasteCzka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anakonda
Pomaga??? Ona chyba nie chroni przed temperaturą...

tzn to nie jest odzywka poswiecona prostowaniu , tylko chodziło mi ogolnie o odzywkę dzięki odżywkom włosy wygladaja zdrowiej i poprawiaja wyglad wlosow po prostowaniu, moja kolezanka np. nie uzywa odzywek i prostownicy a wlosy ma tak suche jakby prostowala kilka razy dziennie
Stary 2006-01-18, 15:39   #89
durixdominka
Przyczajenie

Nie masz się wogóle czy m przejmować, tez mama tanią prostownicę, też kupioną na allegro i jest naprawdę good
Bez sensu kupować maszynę za 300 czy 250 zeta- efekt i tak taki sam jak tą za 40-50 zł
durixdominka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:32   #90
patricja
Zadomowienie

Hmmm... a ja nie moge doczekac sie fotki z efektem jaki daje ta prostownica... mam nadzieje ze cos wkleicie

Edytowane przez patricja
Czas edycji: 2006-01-20 o 20:51
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości