w這sy nie do rozczesania:(( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-12-26, 11:16   #1
krasnianka83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

w這sy nie do rozczesania:((

Mam problem z rozczesywaniem w這s闚 chyba dlatego 瞠 s rozja郾ione. Robi zabiegi z olejkiem rycynowym, uzywam szamponu i od篡wki z這ta linia Pantine ProV. Wcze郾iej stosowa豉m Gliss Kur po造sk jedwabiu bez skutku. Jestem za豉mana bo w這sy brzydko wygladaj a czesanie boli!!!
Co mam zrobic?
krasnianka83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 12:34   #2
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: w這sy nie do rozczesania:((

ja na wloski stosuje jedwab w plynie. i mi naprawde pomaga z rozczesywaniem wlosow, polecam
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 12:42   #3
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

hej, ja tez mialam taki problem przez dlugi czas, stosowalam roznych odzywek, nawet Kerastase tych niby najlepszych i nic. poszlam do fryzjera sie podciac i powiedzialam, ze juz nie wyrabiam z tymi wlosami, to ona mi je po prostu mocno wystopniowala i teraz sie rozczesuja super dlatego polecam isc do fryzjera wystopniowac, chyba, ze juz masz takie, to nie wiem...
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 12:52   #4
N4TI
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 959
Send a message via Skype™ to N4TI

mialam ten sam problem.Teraz uzywam odzywki Wellaton taka do wlosow przetluszczajacych i jest supcio
Stary 2005-12-26, 13:21   #5
Darin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 984
Cool Dot.: w這sy nie do rozczesania:((

Moja fryzjerka poleci豉 mi raz w tygodniu na這篡 na umyte w這sy od篡wke , zawin望 w folie aluminiow na minimum p馧 godzinki i sp逝ka - po tym zabiegu w這sy s od篡wione, zdrowiej wygl康aj no i przede wszystkim nie pl帷z sie przy rozczesywaniu

pozdrawiam i 篡cz bezbolesnego rozczesywania
Darin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 13:23   #6
Darin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 984
Thumbs up Dot.: w這sy nie do rozczesania:((

PS: Wed逝g mnie najlepsza jest od篡wka Pantene Pro-V
Darin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 13:29   #7
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

polecam od篡wk Hegronu kupisz j w Kauflandzie za nieca貫 7z 500ml.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 15:12   #8
Yasmin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 479
GG do Yasmin

hej, u mnie ten sam problem z w這sami, pl帷z si okropnie.
Po ka盥ym umyciu od篡wka, raz w tygodniu maska na w這sy i zawijam na p馧 godziny w這ski r璚znikiem. Poza tym te mam w這sy mocno pocieniowane, i cz瘰to podcinam ko鎍闚ki, bo przesuszone i rozja郾ione w這sy nie chc si rozczesywa.
Yasmin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-04, 10:44   #9
krasnianka83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

dzi瘯i wielkie za rady. kupi豉m jedwab i problem prawie znikn掖. prawie bo buteleczka jedwabiu kosztuje ponad 10 z a ja mam d逝gie w這sy wi璚 zastanawiam si jak cz瘰to b璠 musia豉 go kupywa. no ale co problem z g這wy, przynajmniej z rozczesywaniem)
krasnianka83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-04, 12:57   #10
karolinka86
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 218

Ja mia豉m identyczny problem- te rozjasnialam wlosy i byly potem nie do rozczesania i bardzo suche...Szkoda mi bylo ale obcielam ok.15cm.bo fryz.powiedziala 瞠 jesli tego nie zrobie to bedzie coraz gorzej i 瘸dna fryzura sie nie u這篡 na szcz瘰cie juz mi sporo odros這
karolinka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-04, 16:48   #11
Chomiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: w這sy nie do rozczesania:((

Cytat:
Napisane przez krasnianka83
dzi瘯i wielkie za rady. kupi豉m jedwab i problem prawie znikn掖. prawie bo buteleczka jedwabiu kosztuje ponad 10 z a ja mam d逝gie w這sy wi璚 zastanawiam si jak cz瘰to b璠 musia豉 go kupywa. no ale co problem z g這wy, przynajmniej z rozczesywaniem)
Krasnianka83, a moze kup SERUM KRYSTALICZNE RENEE BLANCHE, butelka ma 150ml,do kupienia tu na e-stylu albo na allegro, ja zamawialam na allegro od osoby,ktora sprowadza je z hurtowni za 35zl,ale pojemnosc ma spora biorac pod uwage,ze stosujesz ok 2-3 krople na wlosy-jest b.wydajne,bardziej niz jedwab Farouka i lepsze zajrzyj na watek "Serum Krystaliczne Renee Blanche-antidotum na moje bolaczki" tam poznasz opinie dziewczyn albo na KWC. ja zakupilam to serum wraz z olejkiem do prostowania przedwczoraj i efekty sa BOSKIE wloski bez problemu sie rozczesuja-ja mam dlugie do lopatek.polecam

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 15:12   #12
ewelcia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Te mia豉m ten sam problem i to dok豉dnie po rozja郾ianiu. W這sy sta造 si suche, szorstkie, 豉mliwe i rozdwojone. Weg逝g mnie najlepszym sposobem b璠zie nawil瞠nie w這s闚 w salonie fryzjerskiem. Ja zap豉cilam ok30zl za jeden zabieg. Wlosy po takim zabiegu s 郵iskie i nawil穎ne a problem z rozczesywaniem znika.
ewelcia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 16:06   #13
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

Tez mialam takie problemy, bez odzywki nie moglam rozczesac wlosow. Odkad uzywam szamponu Gliss Kur Aroma do wlosow zniczsczonych (pomaranczowy) to nawet bez odzywki sie rozczesze!Polecam!
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 16:16   #14
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Ja mam dwa sposoby
1. Po umyciu stosowa od篡wke Pantene (lub maske)
2. Po dzywce dac na wlosy kilka kropel olejku z Avonu
Efekt: wloski miekkie, lekkie i fajne
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 16:49   #15
deepred
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Krasnianka83, a moze kup SERUM KRYSTALICZNE RENEE BLANCHE, butelka ma 150ml,do kupienia tu na e-stylu albo na allegro, ja zamawialam na allegro od osoby,ktora sprowadza je z hurtowni za 35zl,ale pojemnosc ma spora biorac pod uwage,ze stosujesz ok 2-3 krople na wlosy-jest b.wydajne,bardziej niz jedwab Farouka i lepsze zajrzyj na watek "Serum Krystaliczne Renee Blanche-antidotum na moje bolaczki" tam poznasz opinie dziewczyn albo na KWC. ja zakupilam to serum wraz z olejkiem do prostowania przedwczoraj i efekty sa BOSKIE wloski bez problemu sie rozczesuja-ja mam dlugie do lopatek.polecam
Nie no Chomiczko zaskakujesz mnie :P
deepred jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-13, 17:01   #16
bethi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

A chomiczka znowu zachwala rb Ja tez mam problemy z rozczesywaniem wlosow.Pomaga naprawde szampon i odzywka Loreala wygladzajacy z nutrileum (takie pomaranczowe).Odzywka Wax tez ladnie wygladza wlosy i sie latwo je rozczesuje..Mialam tez gliss kura plynny jedwab,bylam bardzo zadowolona chociaz przy dluzszym uzywaniu troche obciaza wlosy.
bethi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-15, 17:46   #17
deepred
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Cytat:
Napisane przez bethi
A chomiczka znowu zachwala rb Ja tez mam problemy z rozczesywaniem wlosow.Pomaga naprawde szampon i odzywka Loreala wygladzajacy z nutrileum (takie pomaranczowe).Odzywka Wax tez ladnie wygladza wlosy i sie latwo je rozczesuje..Mialam tez gliss kura plynny jedwab,bylam bardzo zadowolona chociaz przy dluzszym uzywaniu troche obciaza wlosy.
Skorzystam z tego Loreala bo juz zalamuje rece z moimi wlosami Wax fakt faktem jest dobry ale mnie jaos chyba nie pomaga a uzylam go juz ze 4 razy moze to za malo. A jesli chodzi o ***wab Gliss Kura tez po pewnym czasie przestal dzialac na moje wlosy
deepred jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-17, 18:25   #18
karpatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

hmmm
mam ten sam problem co Wy... wypr鏏owa豉m juz chyba prawie wszystkie metody... na moje w這ski najlepiej jak dot康 dzia豉 SERUM PANTENE-PROV termo-ochronne, kosztuje ok.12-13z....
Polecam te RADICAL mgie趾a do kupienia w aptece za ok 8z
karpatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-17, 18:44   #19
mp2088
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Mi sie super wlosy rozczesuja po odzywce timotei z henna dla wlosow jasno i ciemno brazowych

Edytowane przez mp2088
Czas edycji: 2006-01-17 o 19:46
mp2088 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-17, 19:19   #20
tutti_frutti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Te tak mia豉m, od codziennego ich prostowania. Kiedy pr鏏owa豉m uczesa w這sy grzebieniem zaraz po myciu, zatrzymywa sie w po這wie i dalej ju sie nie da這. Szczotka w ogole odpada豉. Wiec musialam je jako nawil篡, kupi豉m od篡wke timotei migda這w, u篡wa豉m jej na pocz徠ku po ka盥ym myciu, a po 2 tygodniach tylko 2 razy w tygodniu. Efekt jest super. teraz ju moge w這sy normalnie rozczesa, a do tego jeszcze 豉dnie b造szcz i s miekkie. A od篡wke t nadal u篡wam tak zapobiegawczo
tutti_frutti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.