Renegal a br您owe w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-12-26, 20:38   #1
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833
Question

Regenal a br您owe w這sy

Od jakiego czasu zastanawiam si, czy swojej ciemnej czupryny nie potraktowa Regenalem Mam w這sy w kolorze 鈔edniociemnego br您u ze z這tymi refleksami, a chcia豉bym je troch "spopieli". Czy kt鏎a z wiza瘸nek przeprowadza豉 juz taki eksperyment? Co na to ekspertki, Gaga i Neonka?
Voodia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 20:46   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Dot.: Renegal a br您owe w這sy

z tego co sie orientuje.. Renegal to szampon do wlosow siwych, nadaajcy albo moze inaczej, niwelujacy cieply odcien, mozna go stosowac rowniez na wlosy z pasemkami, aby nadac im srebrny odcien, nie bardzo znam srodki sklepowe, napewno wiec , nie da zadnych efektow na wlosach ciemnych ani farbowanych
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 20:51   #3
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833

Cytat:
Napisane przez gaga
z tego co sie orientuje.. Renegal to szampon do wlosow siwych, nadaajcy albo moze inaczej, niwelujacy cieply odcien, mozna go stosowac rowniez na wlosy z pasemkami, aby nadac im srebrny odcien, nie bardzo znam srodki sklepowe, napewno wiec , nie da zadnych efektow na wlosach ciemnych ani farbowanych
Gra篡nko, dzi瘯uj za szybk odpowied
Tak si w豉郾ie obawia豉m, ze nie zadzia豉 Eh, pozostaje mi przyzwyczai si do tego z這tego odcienia, bo moje cienkie k豉ki do farbowania si nie nadaj.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 23:43   #4
whitebeth
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 539

Ja mam podobne eksperymenty za sob Farbuj na ciemny br您 i kiedy po farbowaniu wychodzi zbyt ciep造 odcie p逝ka豉m je p逝kank fioletow (firma Delia), ,wychodzi zimny br您. Dodawa豉m troch wi璚ej kropelek ni zaleca instrukcja (kt鏎a opisuje stosowanie na w這sy rozja郾iane lub pasemka). Jedynym efektem ubocznym by這 lekkie przesuszenie w這s闚, zw豉szcza ko鎍闚.
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.