Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-27, 09:25   #481
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kto klika?
Dla mnie cena zaporowa

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Mnie to wcale nie kusi Nie lubię drogich smarowideł do ust, których praktycznie nie widać.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-04-27, 09:26   #482
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Gdzie Martusia i Aniyam?
Obecna

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam wpada koło 9
Madżesti musi się wyspać żeby jakoś wyglądać

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 09:30   #483
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak Ty to zrobiłaś?
wpadłam w zakupową depresję :brzyda l: ale już mi przechodzi powolutku

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Mów mi tak jeszcze, przestanie kusić
a to już się nie oddzywam bo ten wątek nie jest po to żeby kogoś przestawało kusić

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Obecna

Madżesti musi się wyspać żeby jakoś wyglądać
to oczywista oczywistość
amyz jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 09:34   #484
liv87
Guerlain Lover

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja mam tylko zielone miniusie i powiem szczerze, że zwykłym BB radzę sobie o wiele lepiej i jakoś nie podoba mi się struktura tych malców :/

Ten 1000 kalorii ma moja mama i niestety przy krótkich rzęsach się osypuje po jakimś czasie

Dobra, co prawda idą jeszcze do mnie zamówienia, ale wrzucam część fotek.

- W S. zamiast próbki Mango Lady Rebel przysłali mi męską Givenchy, w dodatku to chyba chusteczka zapachowa :/
- Maseczki Cettua to 2 mini z D. (jako próbkę Sisley dostałam wtedy jakieś mleczko do demakijażu)
- na promo w Rośku wzięłam B. Healthy Mix i 123 Perfect i 2 uwagi - BARDZO NIE POLECAM zakupów w Manufakturze w Łodzi - dostałam podkład z produkcją z 2012, więc radzę tam od razu rozkodowywać. I 2 - ten podkład 123 Perfect super wyrównuje koloryt, w ogóle mi nie widać czerwonych policzków Także będę go używać chyba jako płynny korektor
- I ostatnie 2 fotki to zamówienie z e-kobiecej - zamówiłam sporo maseczek, 1 maseczkę całonocną, krem BB, żel do mycia twarzy, serum i jakiś 1 cień do powiek Melkior (miał być czerwonawy, jest taki, ale trzeba go sporo i dobrze porozcierać), jako prezent niespodziankę dostałam żel antybakteryjny do rąk, przyda się większe opakowanie na urlop.

No i jeżdżę ciągle po marketach, bo dziadkom robię łazienkę, a że to naprawdę starsi ludzie, to nic nie jadą oglądać, więc ja wszystko wybieram i jestem ciągle zmachana Idzie dziś do mnie 1 zamówienie z D. ze Skin79 i paczka z Empiku (wykorzystałam Pbacki na 9 książek i 1 film). No i jeszcze będą szły 2 paki z D. i 2 ze sklepów z naturalnymi kosmetykami i koniec permanentny hajsu Poza tym najpierw muszę zużyć kosmetixy co mam - no wiem jak to głupio brzmi

Może namówię moją siostrę na kupienie Diora ona uwielbia testować ustowe pielęgnacje

liv87 jest offline  
Stary 2016-04-27, 09:34   #485
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

To czekamy jeszcze na zdjęcia kosmetyków naturalnych i Skin79 - uwielbiam oglądać foty zakupów

Jaki masz kolor tego bebika? Używałam go 2 lata temu - nie wiem co mnie pokusiło wtedy, żeby wziąć kolor nr 23 (3.z kolei), bo dla mnie był trochę murzyński ale zużyłam Krył na pewno lepiej, niż Revlon, ładnie pachniał, ale był taki gumowaty, raczej ciężki na twarzy. Teraz by był dla mnie za mocny, ale wtedy byłam zadowolona

Ja w moim zamówieniu z niespodzianką Sisley miałam saszetkę żelu pod prysznic Nie polecam niespodzianek tej marki

Givenchy chyba zawsze robi takie wujowe próbki zapachów - mam kilka różnych takich "pustych saszetek", nie wiem nawet czy w środku nie jest czasami tylko kropla zapachu bez żadnej chusteczki

Co do Rossmanna - stanowczo odradzam zakupy kolorówki w tym sklepie. Dużo rzeczy jest starych i nie chcą wymienić na świeże (zamówienia online) - do l zamówień pakują najstarszy egzemplarz jaki mają. Do tego jak coś nie jest fabrycznie zaklejone (czyli zdecydowana większość kosmetyków), to na 90% to było otwierane. Wg sklepowych otwieranie kosmetyków do oglądania i lekkie używanie jest okay (cytat z wątku Rosmannowego "jak pani używa tak dużo kosmetyku, to proszę używać testeru") - osobiście mi baby wciskały korektor, który miał lekki zdarty sztyft i całą nakrętkę brudną na zewnątrz... Nie chciały przyjąć reklamacji twierdząc, że kosmetyk nie był używany i to tylko przy zamykaniu się tak zrobiło jak klienci oglądali i nie należy ich posądzać o to, że użyli tego
W przeciwieństwie do Sephory, w Rossmanie PAO nie istnieje
Pewnie 1 pakę z D. dostanę dzisiaj, a resztę znając życie po weekendzie Boże, też klikłam zamówienie w D. z Shiseido, TŻ mnie zabije, nie poprawka, ja siebie zabiję Ale póki co na przelew, więc też jeszcze się zastanawiam.
A BB mam w odcieniu 27, na fotach wyglądał mi na jedyny, który nie miał różowych tonów Bo ja muszę mieć żółte, niekiedy oliwkowe nawet, zależy od marki. Nie to że jestem mudżynką, po prostu taki odcień cery Ja od razu wymieniłam ten podkład z Rośka, bo po prostu centralnie narobiłam afery na środku sklepu przy tych wszystkich klientkach biorących po milion podkładów do koszyka i pewnie w obawie przed utratą takiego zarobku wyciągnęły mi nowy, ale jakbym się nie upomniała to same wiecie...
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-04-27, 09:39   #486
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
A która ?
Bo chyba nie ta, która zaczyna się pojutrze?
Miałam na myśli, że pogodna, tak tvn zapewnia

Cytat:
Kto klika?
Dla mnie cena zaporowa

Kurcze kusi kusi strasznie, ale szkoda mi teraz kasy zresztą Maximizera jeszcze nie wykończyłam
Stary 2016-04-27, 09:41   #487
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Pewnie 1 pakę z D. dostanę dzisiaj, a resztę znając życie po weekendzie Boże, też klikłam zamówienie w D. z Shiseido, TŻ mnie zabije, nie poprawka, ja siebie zabiję Ale póki co na przelew, więc też jeszcze się zastanawiam.
A BB mam w odcieniu 27, na fotach wyglądał mi na jedyny, który nie miał różowych tonów Bo ja muszę mieć żółte, niekiedy oliwkowe nawet, zależy od marki. Nie to że jestem mudżynką, po prostu taki odcień cery Ja od razu wymieniłam ten podkład z Rośka, bo po prostu centralnie narobiłam afery na środku sklepu przy tych wszystkich klientkach biorących po milion podkładów do koszyka i pewnie w obawie przed utratą takiego zarobku wyciągnęły mi nowy, ale jakbym się nie upomniała to same wiecie...
No, mi babole nie wymieniły Ja już tam więcej nie pójdę, o nie. Powiedziały, że nie ma takiej możliwości i mam odesłać do centrali na swój koszt jak ma jakieś uwagi Żegnam kolorówkę z Rossmanna - wolę SP i Naturę. Choć prawdę mówiąc ja za bardzo kolorówki drogeryjnej nie używam ale kupuję na zlecenie siostry i babci

Co do koloru BB - już rozumiem dlaczego pasują Ci drogeryjne podkłady Ja to jestem straszny bladzioch i w drogerii nie mam czego szukać. Z bebików azjatyckich zawsze biorę ten jaśniejszy odcień (jak są 2 do wyboru) i jest dobry
Stary 2016-04-27, 09:42   #488
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
wpadłam w zakupową depresję :brzyda l: ale już mi przechodzi powolutku

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a to już się nie oddzywam bo ten wątek nie jest po to żeby kogoś przestawało kusić

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

to oczywista oczywistość
W sumie ja w tym miesiącu też za wiele nie kupiłam

Skończy mi się od przyszłego tygodnia wylegiwanie do 9 Dobrze, że następny tydzień będzie taki krótki

aniyam jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 09:44   #489
ellenas
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

A ja urlopu w ogóle nie mam Jako, że jest to moja pierwsza praca, to za każdy przepracowany miesiąc należy mi się 1,67 dnia wolnego. A w maju wybiorę 2 (z czego 1 "na zaś") z okazji ślubu [COLOR="Silver"]
Oktawiaaa jeśli pracujesz na umowę o pracę to należą Ci się 2 dni urlopu okolicznościowego.

Edytowane przez ellenas
Czas edycji: 2016-04-27 o 09:49
ellenas jest offline  
Stary 2016-04-27, 09:52   #490
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Kto klika?
Dla mnie cena zaporowa

Dla mnie też Chociaż zastanawiam się nad zmianą balsamu do ust - od jakichś 3 tygodni nie mogę użyć szminki, bo mam straszny przesusz Polecacie coś?
Cytat:
Super zamówienia

Ktoś dostał zamówienie z D. z miniaturami Skin79? Mam jedno kliknięte i myślę czy opłacać, czy brać to z Shiseido, Biothermem i rabatem

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
No, mi babole nie wymieniły Ja już tam więcej nie pójdę, o nie. Powiedziały, że nie ma takiej możliwości i mam odesłać do centrali na swój koszt jak ma jakieś uwagi Żegnam kolorówkę z Rossmanna - wolę SP i Naturę. Choć prawdę mówiąc ja za bardzo kolorówki drogeryjnej nie używam ale kupuję na zlecenie siostry i babci

Co do koloru BB - już rozumiem dlaczego pasują Ci drogeryjne podkłady Ja to jestem straszny bladzioch i w drogerii nie mam czego szukać. Z bebików azjatyckich zawsze biorę ten jaśniejszy odcień (jak są 2 do wyboru) i jest dobry
A to dziady rossmannowe

Jakie bebiki używałaś i polecasz? Jesteśmy z tych samych okolic podkładowych, więc liczę na inspirację Ciekawa jestem poduszkowych bebików Lanegie, ale jeszcze się nie zebrałam, żeby jakiś zamówić...
neath jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 09:54   #491
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Pomada Dior LIp Glow jest dostępna w S. http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...omade/P2401010
Okresy w bida Syforkach tylko ta cena
Cytat:

co wzięłaś?
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co zamowiłaś??
Wzięłam szampon JMO i parfiumy Versucze, ale nie mam pewności czy koniecznie są mi potrzebne.

John Masters Organics Szampony
Szampon, 236 ml 1 szt. po zł 99,90 zł 99,90

Versace Bright Cristal Absolu
Woda perfumowana, 30 ml 1 szt. po zł 139,00 zł 139,00

Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej zł 0,00

John Masters Organics Scalp spray (30 ml) John Masters Organics Scalp spray (30 ml) zł 0,00

Biotherm zestaw miniatur Biotherm zestaw miniatur zł 0,00

Shiseido Ibuki zestaw miniatur z kosmetyczką Shiseido Ibuki zestaw miniatur z kosmetyczką zł 0,00

Michael Kors Signature EdP (1,5 ml) Michael Kors Signature EdP (1,5 ml) zł 0,00

Giorgio Armani AIR di Gioia EdP (1,2 ml) Giorgio Armani AIR di Gioia EdP (1,2 ml) zł 0,00

Dior J'adore EdP (1 ml) Dior J'adore EdP (1 ml) zł 0,00

Bon rabatowy PLN 25,00 Bon rabatowy *
Rabat zostanie odliczony od wartości Twojego zamówienia.
* Twój rabat na zakupy online
Bon rabatowy: zł 25,00

Suma pośrednia zł 238,90

Koszt wysyłki zł 0,00

Ogółem zł 213,90

Cytat:
no nie wiem czy taka ciepła - wczoraj widziałam że 16 stopni ma być ;/ to w nocy bedzie zimno i jak tu grila robić?

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

to nie tyle silna wola co przesyt zakupowy jakoś nic mnie nie kusilo poza kremem Helenkowym
Tu musi box zadziałać, super promocja przynieść ukojenie Gdzie są wątkowe kusicielki? Pacjentka czeka

Co do majówki nie nastraja mnie to pozytywnie, chciałam dzieciaki w góry wywieźć
Malinum jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:03   #492
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:

Ja z kolorówki drogeryjnej też już prawie nie korzystam, podkłady w sumie testuję zewsząd i szukam najlepsiejszego. Zbyt duża ilość hialuronku mi szkodzi jednak, więc też nie zawsze wszystko mi pasi, no i jestem wrażliwcem, także sporo rzeczy mnie niestety uczula :/ Ale to prawda, że szybciej znajdę odcień niż bladzioszek Ostatnio obejrzałam filmik RLM o zmienianiu sobie podkładu i mam taki jeden, który w dziennym świetle okazał się różowawy, także będę działać tą metodą https://www.youtube.com/watch?v=MxX1mxPW998

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dla mnie też Chociaż zastanawiam się nad zmianą balsamu do ust - od jakichś 3 tygodni nie mogę użyć szminki, bo mam straszny przesusz Polecacie coś?

Super zamówienia

Ktoś dostał zamówienie z D. z miniaturami Skin79? Mam jedno kliknięte i myślę czy opłacać, czy brać to z Shiseido, Biothermem i rabatem

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

A to dziady rossmannowe

Jakie bebiki używałaś i polecasz? Jesteśmy z tych samych okolic podkładowych, więc liczę na inspirację Ciekawa jestem poduszkowych bebików Lanegie, ale jeszcze się nie zebrałam, żeby jakiś zamówić...
Ja polecam lano-maść Ziaja, masełko miodowe do ust z avocado z Pszczelej Dolinki i robienie sobie co 2-3 dni peelingu z cukru i miodu naturalnego z jakiejś pasieki Dzisiaj powinnam dostać zamówienia z D. z miniaturkami Skin79 to dam znać co i jak

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-04-27 o 10:06
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:06   #493
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

Super zamówienia

A to dziady rossmannowe

Mnie poduszeczkowe wcale nie kuszą, bo ja lubię średnie krycie, a nie zerowe Nie przemawia do mnie gąbka namoczona bardzo rzadkim podkładem

Różne testowałam, z azjatyckich np. wspomniany Missha M Perfect Cover, Skinfood Platinum Grape Cell, Skinfood Agave Cactus Sun, Skin 79 różowy i pomarańczowy, Holika Holika Petit Clearing, Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover.
Teraz wracam do bebików i czaję się na kolejny
Stary 2016-04-27, 10:08   #494
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
pytasz o jedzenie? zabawy? czy dziwne zwyczaje?
z jedzenia to mi się podobało że był stół ze słodkościami - były takie małe babeczki, bezy, mini tarty owocowe, z kremem, takie mini-torciki piankowe - bardzo pyszne i lekkie a tak to było to samo co zawsze na weselu

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

ja nie klikam
mnie ustowe nie kuszą
Pytam o różne różności Ja miałam mieć sweet table, ale pisałam Wam, że cukiernia upadła. Teraz oprócz tradycyjnych ciast obok dostawię taki właśnie stolik, ale skombinuję go sama, kupię jakieś ciasteczka, żelki, muffiny, orzeszki, chipsy, cake popsy, truskawki.

A rzucaliście czymś w młodych pod kościołem? Bo szukam pomysłu
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 10:11   #495
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Pytam o różne różności Ja miałam mieć sweet table, ale pisałam Wam, że cukiernia upadła. Teraz oprócz tradycyjnych ciast obok dostawię taki właśnie stolik, ale skombinuję go sama, kupię jakieś ciasteczka, żelki, muffiny, orzeszki, chipsy, cake popsy, truskawki.

Na ostatnim weselu puszczalismy banki mydlane na wyjście pary młodej, nie wiem czy to były jakieś specjalne czy co, ale nikt sie nie poplamil
Stary 2016-04-27, 10:11   #496
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Super zamówienia

A to dziady rossmannowe

Ja dziś dostanę to zamówienie z kodem SKIN79 i kosmetyczką cinique z 8 miniaturami to wrzucę fotkę

zamówiłam ostatnio fixa plus z maca tą mgiełkę miniaturę 30ml za 42zł masakra ale faktycznie to działa, nawilża skórę i zdejmuje ten efekt "pudrowości" z twarzy.

Dumam nad ta kosmetyczką z shiseido , ma któraś bo pewna jestem, że kiedyś był to prezent dedykowany. Wchodzi do macowych rzeczy a muszę nabyć puder i korektor i dumam.
Stary 2016-04-27, 10:11   #497
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Oktawiaaa jeśli pracujesz na umowę o pracę to należą Ci się 2 dni urlopu okolicznościowego.
Tak, mam umowę o pracę i mam nadzieję, że dostanę ten urlop
Stary 2016-04-27, 10:11   #498
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Ryżem z monetami - nie widziałam w sumie innej opcji jeszcze
Stary 2016-04-27, 10:12   #499
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Taki kuzynka moja miała pomysł, mówiła ze przynajmniej sprzątać nie trzeba jak kwiatów np
Stary 2016-04-27, 10:14   #500
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja dziś dostanę to zamówienie z kodem SKIN79 i kosmetyczką cinique z 8 miniaturami to wrzucę fotkę

zamówiłam ostatnio fixa plus z maca tą mgiełkę miniaturę 30ml za 42zł masakra ale faktycznie to działa, nawilża skórę i zdejmuje ten efekt "pudrowości" z twarzy.

Dumam nad ta kosmetyczką z shiseido , ma któraś bo pewna jestem, że kiedyś był to prezent dedykowany. Wchodzi do macowych rzeczy a muszę nabyć puder i korektor i dumam.
Ja mam tę kosmetyczkę, fajna, taka słodziutka ale bardzo delikatna.
Szkoda, że ja niedawno zamawiałam w D. i dostałam tylko krem Lancome

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Na ostatnim weselu puszczalismy banki mydlane na wyjście pary młodej, nie wiem czy to były jakieś specjalne czy co, ale nikt sie nie poplamil
Właśnie też o tym myślałam

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Ryżem z monetami - nie widziałam w sumie innej opcji jeszcze
Jeszcze są płatki kwiatów prawdziwe lub sztuczne i właśnie bańki mydlane.
Ponoć coraz częściej księża nie pozwalają rzucać ryżem.
Stary 2016-04-27, 10:15   #501
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:

W nas rzucali cukierkami i drobniakami. Ryż był zabroniony ze względu na ptaki

Fajny pomysł ze stolikiem będzie super
Malinum jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:15   #502
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Taki kuzynka moja miała pomysł, mówiła ze przynajmniej sprzątać nie trzeba jak kwiatów np
No właśnie, bo później jeszcze trzeba to ogarnąć
Stary 2016-04-27, 10:15   #503
xdorkax
Zadomowienie

dzien dobry,
mam wolna chwilke, to sprawdze co dzis kupilyscie.
Do mnie jedzie rzodkiewka.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:16   #504
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W nas rzucali cukierkami i drobniakami. Ryż był zabroniony ze względu na ptaki

Fajny pomysł ze stolikiem będzie super
Cukierkami to ja bym nie chciałam, bo znając moje szczęście na pewno bym się poplamiła
Stary 2016-04-27, 10:17   #505
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Okresy w bida Syforkach tylko ta cena

Wzięłam szampon JMO i parfiumy Versucze, ale nie mam pewności czy koniecznie są mi potrzebne.

Tu musi box zadziałać, super promocja przynieść ukojenie Gdzie są wątkowe kusicielki? Pacjentka czeka

Co do majówki nie nastraja mnie to pozytywnie, chciałam dzieciaki w góry wywieźć
doktora!!!! medyka!!!!

fajne zakupy w D

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:

czymś tam rzucali ale nie wiem czym bo się zagadałam z kuzynką o butach i przegapiłam wyjście młodych z kościoła i całą resztę o taki stolik z żelkami tez fajna sprawa
amyz jest teraz online  
Stary 2016-04-27, 10:18   #506
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny, który kolor MAC Studio Fix jest baaardzo jasny i żółty?
Z tych dostępnych na stronie D.?
Rotkohl kiedyś chyba pisała, ale nie pamiętam

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
doktora!!!! medyka!!!!

fajne zakupy w D

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

czymś tam rzucali ale nie wiem czym bo się zagadałam z kuzynką o butach i przegapiłam wyjście młodych z kościoła i całą resztę o taki stolik z żelkami tez fajna sprawa
Stary 2016-04-27, 10:19   #507
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Ponieważ widzę duże zainteresowanie na wątku nowymi szminkami Burberry to wklejam, może komuś sie przyda:
https://www.instagram.com/p/BDv-kVCuWVS/

Edytowane przez a_n_u_l_a
Czas edycji: 2016-04-27 o 10:20
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:23   #508
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

Jest też podobny fix z Inglota, ale chyba nie potrafię go używać bo efektu nie widzę Kosmetyczka prawie do wszystkiego wchodzi, ale wczoraj musiałam polować bo wyrzucało mi komunikat, że wykupiona W każdym bądź razie fajna jest jako dodatek, ale chyba niekoniecznie dla samego zamówienia jej.
Malinum jest offline  
Stary 2016-04-27, 10:26   #509
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
doktora!!!! medyka!!!!

fajne zakupy w D

Można robić pijane misie
Stary 2016-04-27, 10:26   #510
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:

Odradzam ryż! Księża i ptaki to jedno, ale wpada we włosy i trudno go potem wyciągnąć. Po przykrych doświadczeniach moich koleżanek ja poprosiłam, żeby ryżem nie rzucać.
Zawsze ktoś na pewno będzie miała jakieś drobne monety. Są też pomysły z kwiatami sypanymi z góry, ale to samemu trzeba by organizować, a nie angażować gości.
michalina_86 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości