Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-01, 21:44   #2191
201606201234
Konto usunięte

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Czy to znaczy, że stacjonarnie już jest?
ja nie wiem, nie bylam w stacjonarce, ale chyba jeszcze nie ma.
201606201234 jest offline  
Stary 2016-05-01, 21:45   #2192
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Poziomko, jak często są dostawy kolorówki Chanel w Twojej S?
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-01, 21:46   #2193
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
chyba bym się zaplakala, 100% ceny placic w Douglasie nie wiem czy bym dala rade
Może otworzą sklep internetowy chanel, ma ruszyć w tym roku, ale czy będzie też u nas
Aabelia jest offline  
Stary 2016-05-01, 21:47   #2194
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Może otworzą sklep internetowy chanel, ma ruszyć w tym roku, ale czy będzie też u nas
A będą wysyłać do PL?
Stary 2016-05-01, 21:49   #2195
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
ale by było fajnie i miniatury Chanel do zamówienia oby w Polsce tez powstal
Stary 2016-05-01, 21:49   #2196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Ja nie mogę przeboleć tego starego podkładu w kompakcie...i tego jak bardzo S ma to w Nie mogę w to uwierzyć, że oni nie mają żadnych dostaw kolorówki Chanel w stolicy...?! Nie chcę zwracać tego zakupionego produktu, no ale starego używać nie będę, więc chyba tylko zwrot mi pozostaje, skoro jasno mi napisali, że w żadnej S nie mają świeżego
Stary 2016-05-01, 21:56   #2197
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przeboleć tego starego podkładu w kompakcie...i tego jak bardzo S ma to w Nie mogę w to uwierzyć, że oni nie mają żadnych dostaw kolorówki Chanel w stolicy...?! Nie chcę zwracać tego zakupionego produktu, no ale starego używać nie będę, więc chyba tylko zwrot mi pozostaje, skoro jasno mi napisali, że w żadnej S nie mają świeżego
ale swoja droga jak oni to mogą sprawdzić z jaka data sa podkłady w Sephorach...?
Stary 2016-05-01, 21:58   #2198
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Musisz zwrócić nie ma sensu trzymać, ani tym bardziej używać purchawy ani produktu, który za 2-3 miesiące będzie po terminie
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-05-01, 22:00   #2199
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
ale swoja droga jak oni to mogą sprawdzić z jaka data sa podkłady w Sephorach...?
Nie wiem jak to dziala w Sephorze, ale w Super Pharm kilka razy w roku sa sprawdzane kody, tworzone listy, dodatkowo dane sa wklepane w system. I co najdziwniejsze w Super Pharm jesli kosmetyki maja krotki termin waznosci to sa przeceniane, przeterminowanych sie nie sprzedaje. A to zwykly Super Pharm! Sephora to wysoki standard, a tam tego sie nie przestrzega?
Stary 2016-05-01, 22:00   #2200
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tez mysle ze powinnas teraz juz kliknac Lunę
)
Kupiłam Megenta wykorzystalam kod na 50 zl na tonik Norela tu zachwalany zresztą
ajsikorska jest offline  
Stary 2016-05-01, 22:04   #2201
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to dziala w Sephorze, ale w Super Pharm kilka razy w roku sa sprawdzane kody, tworzone listy, dodatkowo dane sa wklepane w system. I co najdziwniejsze w Super Pharm jesli kosmetyki maja krotki termin waznosci to sa przeceniane, przeterminowanych sie nie sprzedaje. A to zwykly Super Pharm! Sephora to wysoki standard, a tam tego sie nie przestrzega?
Fajnie ze w Superpharmie się przestrzega terminow Nie wiem jak to działa w S. pewnie Poziomka by mogla cos na ten temat powiedzieć, lub ktoś kto tam pracuje

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2016-05-01 o 22:05
Stary 2016-05-01, 22:08   #2202
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Normalnie - tych podkładów jest bardzo mało... Piszą do konkretnych S z prośbą o podanie kodów w danym kolorze - oni mają tylko po jednej sztuce na S, więc problem żaden

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie, S to stanowisko archeologiczne i to nie dotyczy tylko S w PL, bo w Portugalii i we Włoszech też sporo purchaw jest, ale tam je przeceniają, a u nas liczą na to, że klient się nie zorientuje
Stary 2016-05-01, 22:16   #2203
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Normalnie - tych podkładów jest bardzo mało... Piszą do konkretnych S z prośbą o podanie kodów w danym kolorze - oni mają tylko po jednej sztuce na S, więc problem żaden
chciałabym wierzyc ze to sprawdzili , ale z obserwacji jak jest w sklepach i ludzi którzy tam pracują można mieć wątpliwości. Sprawdzilabym swoja date produkcji pudru sypkiego z grudnia i bazy brazujacej ale nie mogę znaleźć pudelka z nimi. Na Twoim miejscu jakby mi zalezalo sprawdziłabym w innej Sephorze czy faktycznie wszędzie sa starocie. Jak tak to bym oddala

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:

Nie, S to stanowisko archeologiczne i to nie dotyczy tylko S w PL, bo w Portugalii i we Włoszech też sporo purchaw jest, ale tam je przeceniają, a u nas liczą na to, że klient się nie zorientuje

no tak. Zbyt pewnie tylko na limitki jest, a rzeczy z stałej oferty leżą. Teraz będę sprawdzać kody, kurde placic 200 czy 300 zl za purchawy po terminie to katastrofa jakas..
Stary 2016-05-01, 22:19   #2204
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
chciałabym wierzyc ze to sprawdzili , ale z obserwacji jak jest w sklepach i ludzi którzy tam pracują można mieć wątpliwości. Sprawdzilabym swoja date produkcji pudru sypkiego z grudnia i bazy brazujacej ale nie mogę znaleźć pudelka z nimi. Na Twoim miejscu jakby mi zalezalo sprawdziłabym w innej Sephorze czy faktycznie wszędzie sa starocie. Jak tak to bym oddala

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

no tak. Zbyt pewnie tylko na limitki jest, a rzeczy z stałej oferty leżą. Teraz będę sprawdzać kody, kurde placic 200 czy 300 zl za purchawy po terminie to katastrofa jakas..
Sprawdzałam sama we wszystkich S w moim zasięgu (8) i w każdej było po jednej sztuce z 2013 roku i tyle Myślę, że oni też to sprawdzili.
Stary 2016-05-01, 22:21   #2205
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Stary 2016-05-01, 22:25   #2206
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Sprawdzałam sama we wszystkich S w moim zasięgu (8) i w każdej było po jednej sztuce z 2013 roku i tyle Myślę, że oni też to sprawdzili.
masakra, mamy 2016 rok, czyli sa pod koniec terminu, ciekawe ile jeszcze będą lezec w sklepie.. Pewnie niedluga trafia na wyprzedaz i takim sposobem ktoś za kilka baniek będzie miał przeterminowana purchawe. A potem nakladac taki Chanel po terminie na twarz i się cieszyc jaki jest super i ma działanie kiedy on już lezal przez 3 lata w sklepie. Ehh

Chcialabym zapytać przy okazji co myślicie o sklepach internetowych typu iperfumy, e-glamour, perfumesco, czytam wizaz już kilka dobrych lat, miałam wcześniej konto od 2007 roku ale zapomniałam hasla i kupe osob tam kupywalo, kupuje i pewnie będzie kupować. Ja nie mam przekonania, co wy o tym sadzicie?
Stary 2016-05-01, 22:38   #2207
ranka
Kici kici miau miau

ja nie pamietam zeby na Lune bylo wiecej kiedys nia 20%. ja za swoja placilam bodajze 499.
ranka jest teraz online  
Stary 2016-05-01, 22:42   #2208
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
masakra, mamy 2016 rok, czyli sa pod koniec terminu, ciekawe ile jeszcze będą lezec w sklepie.. Pewnie niedluga trafia na wyprzedaz i takim sposobem ktoś za kilka baniek będzie miał przeterminowana purchawe. A potem nakladac taki Chanel po terminie na twarz i się cieszyc jaki jest super i ma działanie kiedy on już lezal przez 3 lata w sklepie. Ehh

Chcialabym zapytać przy okazji co myślicie o sklepach internetowych typu iperfumy, e-glamour, perfumesco, czytam wizaz już kilka dobrych lat, miałam wcześniej konto od 2007 roku ale zapomniałam hasla i kupe osob tam kupywalo, kupuje i pewnie będzie kupować. Ja nie mam przekonania, co wy o tym sadzicie?
Ja kupiłam raz perfumy w iperfumy - na początku myślałam, że może nie są oryginalne, bo wydawało mi się, że zapach słabiej się utrzymuje, niż tych z S, ale jednak tak nie było. Z perfumami wszystko w porządku Co do innych kosmetyków to nie wiem - obawiałabym się o daty ważności, bo oni często oferują wycofane produkty, w starych opakowaniach... Zresztą za bardzo mnie nie kuszą, bo jasnych podkładów itp tam nigdy nie ma, tylko ciemniejsze zawsze, a ja bladzioch

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie pamietam zeby na Lune bylo wiecej kiedys nia 20%. ja za swoja placilam bodajze 499.
Było rok temu - oferta miesiąca + noc zakupów w stacjo
Stary 2016-05-01, 23:39   #2209
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Poziomko, jak często są dostawy kolorówki Chanel w Twojej S?
Kochana dostawy są umiarkowanie, ja też nie zawsze jestem w pracy.. Poza tym, mam tyle obowiązków, że nie jestem w stanie kontrolować takich rzeczy

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Kupiłam Megenta wykorzystalam kod na 50 zl na tonik Norela tu zachwalany zresztą
Brawo!!! A co to za kodzik? Ja o nim nie wiedzialam
xPoziomkax jest offline  
Stary 2016-05-01, 23:44   #2210
michalina_86
Zakorzenienie

Wiecie, czy jest teraz jakiś kod na zalando?
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-05-01, 23:48   #2211
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xpoziomkax Pokaż wiadomość

brawo!!! a co to za kodzik? Ja o nim nie wiedzialam
tanioco8
ajsikorska jest offline  
Stary 2016-05-01, 23:56   #2212
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam kilka pędzli Hakuro - H13, H50, H50s, H51, H55, H56, H65, H77 i H78 (piszę z pamięci, mam nadzieję, że nie pomieszałam numerków ). Używam ich długo, większość ma już ponad 4 lata i dalej są tak samo miękkie. Jako pędzlomaniaczka polecam, bo są naprawdę dobrej jakości, a niewiele kosztują

Najczęściej używam H55 do pudru i H56 do kulek. H50 też jest dobry do pudru, ale częściej sięgam po tamte. Z H50s mam średnie relacje, ogólnie jest ok, ale mam lepsze pędzle do podkładu (z Hakuro wolałabym w tym celu kupić H52 albo H54).

Nie lubię H51, chociaż sporo osób go poleca. Dla mnie jest zbyt zbity.

H65 jest dobry do korektora (z tym, że on jest dość płaski, ale są też bardziej okrągłe jeśli wolisz).

H13 ma fajny kształt i dobrze się go używa, ale leni się jak szalony, dlatego lepiej kupić jakiś syntetyczny odpowiedni - H14 czy 15.
Dooczne są super, szczególnie ten mały biały pencil brush
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Znam, często tam zamawiałam, nie ma żadnych problemów
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
W temacie pędzli Hakuro - mam kilka, ale najbardziej polecam H54 do pudru,
H24 do różu i H70 do nakładania cieni mam je kilka lat, nadal są mięciutkie, kilka włosów z nich wyszło, ale nadal trzymają swój kształt, napisy się trochę powycierały, a w tym do pudru odpadł trzonek - podejrzewam, że podczas mycia dostała się tam woda i klej puścił - skleiłam go Superglue i jest spoko, nic nie widać
Dziękuję, dziewczyny! Wszystko zanotowałam. Jakby któraś mogła coś jeszcze dorzucić w temacie pędzli Hakuro do jutra, to byłabym wdzięczna

Oktawiaaa, współczuję przeżyć i trzymam kciuki za uratowanie sytuacji!!!
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-05-02, 07:30   #2213
your Angel
czyli Endżi

Jeśli na Zalando moja Selma ma status "w realizacji", to znaczy że wysłali, czy nie?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2016-05-02, 07:44   #2214
xdorkax
Zadomowienie

Witam, ja dzis w pracy. Zatem spiesze i donosze - w s. wyprzedaz.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-05-02, 07:44   #2215
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jeśli na Zalando moja Selma ma status "w realizacji", to znaczy że wysłali, czy nie?
Dostaniesz maila z numerem przesyłki, gdy wyślą . Możesz też wejść w zamówienie - jeśli możesz je anulować, to nie wysłali, jeśli nie, a obrazek dalej pokazuje wózek, to jest skompletowane i czeka na odbiór przez kuriera. Gdy trafi do firmy przewozowej, to oprócz numeru nadania, zmieni się obrazek w zamówieniu - podświetli się samochód .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2016-05-02, 07:55   #2216
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dziewczyny Eisenbergi na stronie S. do -65%
Ja zamówiłam.
Pomadki z MUFE też i Smashboxa i dużo innych rzeczy też
Stary 2016-05-02, 08:05   #2217
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ta druga wersja też dla mnie ładniutka https://www.douglas.pl/douglas/Paco-...eRef=F0twcoXQE

Przetestowałam miniusie ze ślimaczkiem z D. i jak dotąd toner najmniej mi odpowiada, wow jeszcze nie zrobił i konsystencja żelusiowa to chyba jednak nie moje klimaty. Za to emulsja i krem Emulsja szybko się wchłania i booosko nawilża, u mnie wrażliwca nawet delikatnie wycisza te zaczerwienione policzki Krem też superaśny - testowałam i na dzień i na noc i jest super, wchłanianiem się przypomina mi ten nawilżający krem-żel YR z serii HVegetal, który też lubię. Także generują mi się kolejne chciejstwa Jutro jeszcze przetestuję krem pod makijaż i zobaczymy jak będzie.

No i jestem mega szczęśliwa, bo wreszcie po tym szamponie Alterry z jojobą i migdałami nie swędzi mnie skóra głowy Oby tylko przy dłuższym użytkowaniu nie pojawił się łupież, to będzie miłość Powiedzcie mi, czy często są promo w Rośku na te szampony i które najbardziej lubicie? Ja generalnie potrzebuję szamponów delikatnie oczyszczających i emolientowych A może maseczki i odżywki też z tej Alterry są fajne? Bo się serio napaliłam na całą serię
Ja lubię wszystkie szampony z alterry

Odżywki też są fajne

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Dziewczyny Eisenbergi na stronie S. do -65%
Ja zamówiłam.
Pomadki z MUFE też i Smashboxa i dużo innych rzeczy też
Nie kus
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-05-02, 08:06   #2218
xdorkax
Zadomowienie

A jest w s. jakis kod na -20.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-05-02, 08:43   #2219
Magdalena___
Zakorzenienie

Dzień dobry dziewczyny

Mam b. poważne problemy w domu i od tygodnia chodzę z bolącą głową, sercem prawie na wierzchu i ściśniętym żołądkiem
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-05-02, 08:48   #2220
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Ja odpuszczam S. wszystko mam, zapasów nie robię

buahhot jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości