joanna professional-znacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-15, 19:29   #31
Casandra
Raczkowanie

GG do Casandra
Dot.: joanna professional-znacie?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek z Pokaż wiadomość
witam, ja własnie użyłam Joanna Pro... odżywkę , jest całkiem niezła. Cena tez przystępna 12zł, za 1000ml.Zdecydowałam się na nią bo mam przesuszone włosy od rozjaśniania, a niestety Wax nie bardzo podziałał.
No własnie ja też miałam kiedyś tą odżywkę,doradziła mi ją fryzjerka.Jak dla mnie ta odżywka jest świetna,obecnie używam szamponu i odżywki firmy "Loreal"(też jest dobra),ale mam zamiar teraz znów kupić sobie szampon i odżywkę z Joanny,po pierwsze:widzę lepsze efekty po ich stosowaniu,po drugie:Za 1000ml cena ok 12zł(gdzie z Loreala za 200ml-cena 10zł,więc jest spora różnica).Gorąco polecam
Casandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 08:50   #32
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: joanna professional-znacie?

Witam
Kupiłam kilka dni temu odżywkę-maskę wzmacniająco-regenerującą po zabiegach chemicznych z serii Professional,ale nie mogę jej zgłosic do KWC mam jakiej problemy z tym .Jestem z niej bardzo zadowolona,uzyłam dopiero trzy razy.Na początku konsystencja wydaje się wodnista,ale po zetknięciu się z włosami fajnie się rozprowadza i oblepia włos i co najwazniejsze nie ścieka.Wlosy od razu stają się gładkie.Po 10 minutach mam efekt co po 30 odzywki Absolut L'oreala,ale zobaczymy co bedzie dalej. Zapłaciłam 13zł za 1000ml.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości