dziwna technika dekoloryzacji- Ekstremalne Metamorfozy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-27, 19:51   #1
soulsweeper
Zadomowienie

dziwna technika dekoloryzacji- Ekstremalne Metamorfozy

Mam nadzieję, że ten temat nie był tutaj poruszany, ale nie wiem nawet co mogłabym wpisać w wyszukiwarkę żeby się dowiedzieć.
Wczoraj w Ekstremalnych Metamorfozach występowała dziewczyna z dłuuugimi dredami w kolorze wściekłej czerwieni. Fryzjer zdejmował jej tą farbę w jakiś dziwny sposób- najpierw nałożył jeden środek, który, jak mówił "wnika w strukturę włosa i wynajduje cały nienaturalny pigment", a potem drugi, który to wszystko ściągał. Najlepsze, że włosy nie były po tym zabiegu żółte czy pomarańczowe, ale prawie odzyskały swój naturalny brązowy kolor. Spotkałyście się może z czymś takim? Ja akurat już nie potrzebuję, ale zaciekawiło mnie to mocno. Wyglądało rewelacyjnie.
soulsweeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:04   #2
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dziwna technika dekoloryzacji- Ekstremalne Metamorfozy

A ja właśnie potrzebuję
Ciekawe, czy ktoś coś wie...
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:37   #3
karolina2020
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
Mam nadzieję, że ten temat nie był tutaj poruszany, ale nie wiem nawet co mogłabym wpisać w wyszukiwarkę żeby się dowiedzieć.
Wczoraj w Ekstremalnych Metamorfozach występowała dziewczyna z dłuuugimi dredami w kolorze wściekłej czerwieni. Fryzjer zdejmował jej tą farbę w jakiś dziwny sposób- najpierw nałożył jeden środek, który, jak mówił "wnika w strukturę włosa i wynajduje cały nienaturalny pigment", a potem drugi, który to wszystko ściągał. Najlepsze, że włosy nie były po tym zabiegu żółte czy pomarańczowe, ale prawie odzyskały swój naturalny brązowy kolor. Spotkałyście się może z czymś takim? Ja akurat już nie potrzebuję, ale zaciekawiło mnie to mocno. Wyglądało rewelacyjnie.
Tez to wczoraj ogladalam Fajnie sciagneli ten kolor, czy ten facet nie mowil, ze ten preparat jest z siarka? Nie wiem czy dobrze pamietam... W sumie nie mamy o co sie martwic, jestesmy pewnie 100 lat za Murzynami i tej techniki prawdopodobnie w Polsce nikt nie zna
Stary 2005-12-27, 21:12   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
jestesmy pewnie 100 lat za Murzynami i tej techniki prawdopodobnie w Polsce nikt nie zna

No niestety podzielam to zdanie mnie jednak cus takiego by sie bardzo przydało

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości