Do filtromaniaczek:) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-03-30, 14:36   #1441
Opiumalfa
Zakorzenienie

Dot.: Do filtromaniaczek:)

wymienie 20 ml (w probkach po 5) Bioderma Photoderm MAX Creme SPF 100, NOrmal to Dry Skin na Bioderme Sensibio AR albo wode Sensibio H2O albo cos innego z Biodermy,albo apteczny krem na naczynka.Pozdrawiam Filterki
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-03-30, 14:43   #1442
chocolatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszi
Ale jest wart zakupu? Bo ja nadal nie wiem czy będzie odpowiednio chronić ...
Myszi, z produktów wymienionych przez Panią Basię spf 40 powinien dobrze chronić (choć nie osiągniesz tak wysokiej ochrony jaką zapewniają produkty spf 50+). Natomiast produkt, do którego wcześniej podałaś link (ten dla niemowląt i dzieci) - nie.

Pozdrawiam
chocolatka jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:01   #1443
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
wymienie 20 ml (w probkach po 5) Bioderma Photoderm MAX Creme SPF 100, NOrmal to Dry Skin na Bioderme Sensibio AR albo wode Sensibio H2O albo cos innego z Biodermy,albo apteczny krem na naczynka.Pozdrawiam Filterki
Mam do dyspozycji tylko próbki Biodermowe, takie jak Ty, po 5 ml w tubkach - Sensibio AR i Atoderm. Chętnie się wymienię, próbka na próbkę
Erato jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:05   #1444
Opiumalfa
Zakorzenienie

erato ile masz tego AR??atoderm mi nie pasuje
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:09   #1445
Erato
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
erato ile masz tego AR??atoderm mi nie pasuje
Mam próbkę w tubce 5 ml.
Erato jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:11   #1446
eemiiliiaa
Raczkowanie

Dziewczyny, która doradzi, mój post na 48 stronie, błagam
eemiiliiaa jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:13   #1447
Opiumalfa
Zakorzenienie

hmm.. wydaje mi sie ze to troche głupio wysylac jedna probke, jak bys miala 4 to inna sprawa. wolalabym sie zamienic juz hurtowo.przykro mi.pozdr
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:14   #1448
Erato
Wtajemniczenie

Nie ma problemu, może uzbieram więcej próbek to się zgadamy
Erato jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:25   #1449
Myszi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Myszi, z produktów wymienionych przez Panią Basię spf 40 powinien dobrze chronić (choć nie osiągniesz tak wysokiej ochrony jaką zapewniają produkty spf 50+). Natomiast produkt, do którego wcześniej podałaś link (ten dla niemowląt i dzieci) - nie.

Pozdrawiam
Aaaa.... Już kapuję.
Chyba muszę kolejny raz przeczytać wszystko o filtrach uważnie, bo nadal nie wiem na co się zdecydować.

Dziękuję za pomoc

Still figuring it out.
Myszi jest offline  
Stary 2006-03-30, 15:40   #1450
Kate30
Zakorzenienie

Dot.: Do filtromaniaczek:) shiseido sun protecion liquid foundation

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Witaj Hulietta,
bez obaw możesz nałożyć pod podkład filtr Avene. Jeśli chodzi o inne firmy, to będą się gryzły
Dziewczyny, ale czy nie będą się gryzły filtry podkładu Shiseido z filtrami Avene? Czy wogóle jest sens stosowania takiej kombinacji?
Może lepiej poprostu wysoki filtr a na górę odpowiedni bezfiltrowy podkład?

Tu podobny problem u emilii widzę

Cytat:
Stosuję Vichy, Capital Soleil Fluide (Ecran Ultra-Fluide) SPF60/PPD20.
Chciałabym zaraz po przyjeździe zakupić Puder prasowany - Protective Powder z serii Healthy Defense SPF 30 - NEUTROGENA lub Sun Block Compact SPF 32 z serii słonecznej - SHISEIDO,obydwa pudry zawierają dwutlenek tytanu (cokolwiek to znaczy ) i filtry mineralne.
Specjalistki wypowiedzcie się.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-03-30, 16:12   #1451
Midi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...roducts_id=477
a co o tym sądzicie? jakoś nie umiem znaleźć opinii o tym produkcie,opis "żel" brzmi zachęcająco, mam cerę baaaaaaardzo tłustą (na noc stosuję iwostin puritin) + zaskórniki, grudki, czasem pryszczaki, i nie mam rano czasu się długo maziać- szukam czegoś, co nie zapycha i szybko się wchłania?
Pozdrawiam- przyszła filtromaniaczka Basia
Basiao84, ja używam teraz tego niby "żelu", właśnie kończę tubkę. Męcze go z przerwami, bo już miałam pyrgnąć w kąt (albo na targowisko ), ale skrobiowanie dało mu drugą szansę.
Nie wierz w to, co piszą na opakowaniu, to taki rzadkawy krem i nie wiem, dlaczego miałby się bardziej nadawać do tłustej skóry niż inne filtry. Na mam tylko mieszaną i to z tendencją do wysychania ostatnio, a wcale mi się on dobrze nie wchłania. Tzn. powiem tak: wchłaniać to się wchłania, tzn. znika biel po kilku minutach i nie włazi w żadne załamania skóry. Smaruje się w miarę dobrze, mnie tam w oczy nie szczypie i aplikuję gęsto także na powieki. Nie czuję nic dziwnego na twarzy, żadnej podejrzanej wilgoci.
Ale lepi się makabrycznie i to do samego wieczora Jedynym wyjściem jest pokrycie go skrobią, bo bez tego mam wciąż włosy na twarzy. No i oczywiście matu to on nie daje nijak...
Stary 2006-03-30, 16:18   #1452
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

czy któraś z Was używała LRP Anthelios SPF 50+ barwionego? czy on jest bardzo ciemny? w KWC są recenzje wersji SPF 60, ale głównie niebarwionej, o barwionej jest niewiele, poza tym, że to ponoć bardzo tłusty krem i na lato się nie nadaje?

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline  
Stary 2006-03-30, 16:29   #1453
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cześć Wczoraj wieczorem przyszedł filtr Avene, myślałam, że będę dłużej czekać, ale apteka się postarała Mam mleczko z tym dzieciaczkiem spf 40. Rano wzięłam to miarkę do syropów i odmierzyłam 1.8 ml. Przeraziłam się, bo to strasznie dużo wyszło... Ja Was naprawdę podziwiam, że dzień w dzień wsmarowujecie to wszystko. Osobiście miałam małe problemy, mleczko wchłaniało się nawet ok i można było nałozyć drugą warstwę. Na początku nie chciałam matować się niczym, ale niestety to było konieczne, bo filtr niemiłosiernie sie świecił. Wklepałam więc mąkę kukurydzianą i efekt musze powiedzieć, że bardzoo mi się podoba Mąka wszystko ładnie matuje no i na razie jest git Jestem bardzo podniecona, że teraz mogę być filtromaniaczką i chronić się przed słońcem Gdyby tylko te parę pryszczyków zeszło i znikłyby plamki to już w ogóle
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-03-30, 16:35   #1454
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mckabi
No właśnie chodzi o to, że mąka kukurydziana i skrobia kukurydziana to są dwie różne sprawy Już wcześniej pisałam jak mąka wygląda i jaka jest w dotyku i okazało się, że skrobia jest zupełnie inna. I niestety nie można jej dostać w zwykłym sklepie spożywczym, przynajmniej w moim mieście

Ale dzięki Natii za odpowiedź
Hmm a patrzałaś w Inter Marche? Jestem pewna, że z jakies 2 tyg. temu podczas poszukiwań pewnego produktu widziałam skrobię w tym dziale z makaronami itp.
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-03-30, 16:40   #1455
Alchemiczka :D
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Midi
Basiao84, ja używam teraz tego niby "żelu", właśnie kończę tubkę. Męcze go z przerwami, bo już miałam pyrgnąć w kąt (albo na targowisko ), ale skrobiowanie dało mu drugą szansę.
Nie wierz w to, co piszą na opakowaniu, to taki rzadkawy krem i nie wiem, dlaczego miałby się bardziej nadawać do tłustej skóry niż inne filtry. Na mam tylko mieszaną i to z tendencją do wysychania ostatnio, a wcale mi się on dobrze nie wchłania. Tzn. powiem tak: wchłaniać to się wchłania, tzn. znika biel po kilku minutach i nie włazi w żadne załamania skóry. Smaruje się w miarę dobrze, mnie tam w oczy nie szczypie i aplikuję gęsto także na powieki. Nie czuję nic dziwnego na twarzy, żadnej podejrzanej wilgoci.
Ale lepi się makabrycznie i to do samego wieczora Jedynym wyjściem jest pokrycie go skrobią, bo bez tego mam wciąż włosy na twarzy. No i oczywiście matu to on nie daje nijak...
Midi dzieki za opinię o LRP Antheliosie W Gel SPF40/PPD19 Swego czasu zamierzałam kupić go sobie na jesień, ale teraz dobrze to przemyślę.

Pozdrawiam

PS. Ależ Wy dużo piszecie, to jest ponad 300% normy. A mnie kurcze terminy gonią i nie mam kiedy tego czytać Oooo, ależ sobie odbiję w Święta
Stary 2006-03-30, 17:00   #1456
basiao84
Wtajemniczenie

Midi, dziękuję bardzo za opinię uchroniłaś mnie- bo już chciałam jutro kupować ( o ile będzie w aptece).
A co innego się NIE lepi? tylko proszę nie mówcie, że wszstko się lepi... Błyszczeć się jak najbardziej może- z moją tłustą skóra i tak matowanie nie ma głębszego sensu, bo po 30min i tak się błyszczę jak przed matowaniem. Tylko żeby to się wchłaniało! (i NIE zatykało porów, i bez tego mam problemy)
A słynny dzieciaczek, spf40 się wchłania?

Czytam i czytam ten wątek, i już mi się wszystko pomieszało... Swoją drogą, fajnie że taki powstał, bo z Wami pogadać można, a z recenzją na KWC raczej sie nie da

I już ostatnie pytanie: co się stanie, jeśli nie będę walczyć z 1,8ml kremu tylko dam go mniej? (bo czasu brak)-> tak np ok 1ml (to i tak wydaje mi się duuuużo do wklepania i wmaziania...)
basiao84 jest offline  
Stary 2006-03-30, 17:04   #1457
chocolatka
Zakorzenienie

Basiu, u każdego inaczej wygląda kwestia wchłaniania się filtrów Trudno więc coś doradzić. "Słynny dzieciaczek" ma dobre opinie

Cytat:
I już ostatnie pytanie: co się stanie, jeśli nie będę walczyć z 1,8ml kremu tylko dam go mniej? (bo czasu brak)-> tak np ok 1ml (to i tak wydaje mi się duuuużo do wklepania i wmaziania...)
Wówczas ochrona będzie znacznie niższa niż spf podane przez producenta. Dlatego obowiązkowo 1,8-2 ml na twarz
chocolatka jest offline  
Stary 2006-03-30, 17:17   #1458
Zadomowienie

Cytat:
z Wami pogadać można, a z recenzją na KWC raczej sie nie da
Basiu to zdanie rozśmieszyło mnie do łez, jak ja Was lubię Dziewczyny, można z Wami i pośmiać się i pogadać

U mnie nie lepi się LRP DP 60tka z tym, ze ostatnio gorzej się na mnie wchłania, dziwne... Wcześniej wchłaniał się bez zarutów.
Stary 2006-03-30, 17:23   #1459
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF30 Klorane Bebe

Skład tego kremu przedstawia się nastepująco: aqua, cyclomethicone, decyl oleate, octyl silyated titanium, dioxide, glycerin, C 12-15 alkyl benzoate, zinc oxyd, sodium chloride, calendula officinalis, glyceryl stearate, peg/ppg-18/18 dimethicone, petrolatum, butyrospermium, parkii, butylparaben, capriliv/capric trigliceride, disodium edta, disteardimonium hectorite, ethylparaben, parafium, ci 77492, ci 77491, isobutylparaben. parfum, methylparaben, paraffinum liquidum, octyldodecanol, o-cymen-5-ol, ozokerite, peg-30 dipolyhydroxystearate, phenoxyethanol, ppg-3 myristyl ether, propylparaben, silica dimethyl silyate, sodium myristoyl glucamate, ci 77891, xanthan gum.

Pan Robert z AquaVitae jest nieoceniony
Stary 2006-03-30, 17:24   #1460
Midi
Zakorzenienie

Basiu, u mnie nie lepi się Bioderma Photoderm Flush 50. Wchłania się do przyjemnego, dość naturalnego połysku po ok. godzinie albo i mniej od nałożenia. Niczm jej nie matuję i jest dobrze.
Nie jest wykluczone, że ten Anthelios Gel W tylko u mnie się tak źle sprawuje, bo recenzje na KWC ma całkiem dobre. Zresztą jak się go przyskrobiuje, to wygląda dobrze, tylko ja wciąż marzę o takim filtrze, którego by nie trzeba skrobiować...
Stary 2006-03-30, 17:24   #1461
chocolatka
Zakorzenienie

Z KWC na pewno nie da się pogadać
chocolatka jest offline  
Stary 2006-03-30, 17:26   #1462
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF30 Klorane Bebe

Skład tego kremu przedstawia się nastepująco: aqua, cyclomethicone, decyl oleate, octyl silyated titanium, dioxide, glycerin, C 12-15 alkyl benzoate, zinc oxyd, sodium chloride, calendula officinalis, glyceryl stearate, peg/ppg-18/18 dimethicone, petrolatum, butyrospermium, parkii, butylparaben, capriliv/capric trigliceride, disodium edta, disteardimonium hectorite, ethylparaben, parafium, ci 77492, ci 77491, isobutylparaben. parfum, methylparaben, paraffinum liquidum, octyldodecanol, o-cymen-5-ol, ozokerite, peg-30 dipolyhydroxystearate, phenoxyethanol, ppg-3 myristyl ether, propylparaben, silica dimethyl silyate, sodium myristoyl glucamate, ci 77891, xanthan gum.

Pan Robert z AquaVitae jest nieoceniony
Gracie Skład tego filtra przyda się

Ja niestety nie mogę dorwać się do składów tej nowej serii słonecznej Erisa Wydaje mi się jednak, ze za duzo dobrego to ja tam nie znajdę...
Stary 2006-03-30, 17:38   #1463
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Midi
Basiu, u mnie nie lepi się Bioderma Photoderm Flush 50. Wchłania się do przyjemnego, dość naturalnego połysku po ok. godzinie albo i mniej od nałożenia. Niczm jej nie matuję i jest dobrze.
Nie jest wykluczone, że ten Anthelios Gel W tylko u mnie się tak źle sprawuje, bo recenzje na KWC ma całkiem dobre. Zresztą jak się go przyskrobiuje, to wygląda dobrze, tylko ja wciąż marzę o takim filtrze, którego by nie trzeba skrobiować...
Nie mogę przeboleć, że mi się ten flush wałkuje Kolor jest dla mnie po prosty idealny, połysk umiarkowany... i pomarańczowe wałeczki

Co do nie lepiącego filtra - to mi się ani fluid ani mleczko Biodermy nie lepią nic a nic.
Avene z dzieciaczkiem się niestety lepi. Osobiście widzę w nim kilka wad, ale i tak lubię i się go nie pozbędę

A wogóle to jestem zachwycona Photoderm max Lait Wchłania się pięknie, współgra z odrobiną tonującej, ślicznie pachnie [piszą, że bezzapachowe, ale chyba im coś chlusnęło do mojej tubki ], nie robi smug, nie wyszusza. Fakt, błyszczy się, ale na to minimalna ilośc skrobii i no problem. Wybaczcie, że tak ciągle o nim piszę, ale jestem strasznie szczęśliwa, że mi podpasowało
beoneself jest offline  
Stary 2006-03-30, 17:40   #1464
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
Napisane przez Midi
Nie tylko u Ciebie. U mnie co prawda Anthelios W się nie lepił, ale moim zdaniem tłusty jest niesamowicie.
Z Biodermą Photoderm Flush lepiej uważać. Ja co prawda ten filtr uwielbiam i bez niego zginęłabym marnie, bo na razie jako jedyny mnie nie szczypie i nie podrażnia, ale dużo uzytkowniczek/ków skarży sie, że się na nich bardzo wałkuje (na mnie się nie wałkuje ani trochę). Lepiej zacząć od próbki.
Dobrą opinią o wchłanialności cieszy się Vichy Capital Soleil Ultra Fluide SPF 60 (teraz 50+) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10857 i filtry Avene (bez parsolu, więc talk i mika ich nie zdestabilizuje, można matować się zwykłym pudrem - jest też dość lekka wersja w sprayu).

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-03-30 o 18:16
Noor jest offline  
Stary 2006-03-30, 17:52   #1465
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: Do filtromaniaczek:) shiseido sun protecion liquid foundation

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny, ale czy nie będą się gryzły filtry podkładu Shiseido z filtrami Avene? Czy wogóle jest sens stosowania takiej kombinacji?
Może lepiej poprostu wysoki filtr a na górę odpowiedni bezfiltrowy podkład?

Tu podobny problem u emilii widzę.

Pewnie ,że filtry będą sie gryzły. Na krem z filtrem stosujemy podład bez filtrów ,nawet jeśli chodzi o Avene. Jest taka róznica między Avene a innymi filtrami, że tylko możemy sobie pozwolić na kosmetyki ,które destabilizują Parsol, a inne zasady są takie same dla wszytskich filtrów .
Paula07 jest offline  
Stary 2006-03-30, 18:23   #1466
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez justa79
czy któraś z Was używała LRP Anthelios SPF 50+ barwionego? czy on jest bardzo ciemny? w KWC są recenzje wersji SPF 60, ale głównie niebarwionej, o barwionej jest niewiele, poza tym, że to ponoć bardzo tłusty krem i na lato się nie nadaje?
Justa, on się świeci dość mocno. Kolor jest ciemny dość, ale ten krem jest w taki dziwny sposób transparentny i ten kolor jakoś tak rozmywa się na twarzy - nie daje takiego ciemnego koloru jak barwiona 100 Biodermy na ten przykład. Tak czy siak do cery jasnej nie nada się, bo nałożone 2 ml przestaną być transparentne...
joasiak1 jest offline  
Stary 2006-03-30, 18:29   #1467
Pogoda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez koko
Dodam coś o Biodermie w spray`u. Pisałam już o niej wcześniej, że bieli twarz i że nie sposób nałożyć wymaganą ilość na twarz. Nie wytłumaczyłam jednak dlaczego- ona się zupełnie nie wchłania. Nic a nic. Można maziać po twarzy i 3 godziny, ale nic z tego nie będzie. Stosowałam różne metody nakładania...Dla mnie zaletą tego filtra jest jedynie pojemność i cena oraz to, że nadaje się pod oczy. Ale raczej nikt mnie już nigdy nie zmusi, żebym ją jeszcze kiedykolwiek kupiła. Chyba, że wszystkie inne filtry znikną.
Trzeba to bylo napisac wczesniej

Byam dzisiaj na spacerze, sloneczko swiecilo, ja bez skrobii sie swiecilam, no i lepilam a kiedy przyszlam na twarzy mialam czarny osad pelno, wcale nie takich malych drobinek, jak kominiarz wygladalam. A trzymalam sie z daleka od drogi, wiec to z samego powietrza Jak sobie teraz pomysle, ze czyms takim oddycham od x lat to... I co mi z tego, ze nie pale, wole sobie nie wyobrazac jak wygladaja moje pluca...
Ze Slaska jestem
Stary 2006-03-30, 18:54   #1468
charmider
Raczkowanie

GG do charmider

po przeczytaniu 49 stron i ponad 1450 postów +wszelkiego rodzaju materiałów podanych w tym wątku i wysłuchiwania ciągłego marudzenia mojego TŻ ("dotykasz tej klawiatury częściej niż mnie") doszłam do końca i podjełam decyzje "będe filtromaniaczką!!!!!!!"
tak więc korzystając z tysiąców linijek waszej wiedzy sporządziłam liste
rzeczy które muszę mieć , tak więc:
Avene, Ultra High Protection Lotion SPF 50 + (mleczko do ciała z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ ( ze względu na możliwość używania pudrów) następnie na twarz pod filtr krem Oceanic, AA Young, Krem matująco-nawilżający z filtrem UV (może ktoś ma jego skład bo ja znależć nie moge ) i osławione już serum cytrynowe (z BU) i tu pojawiają się pytania:
1. w jakich odstępach czasu mam to wszystko nakładać (starałam się doczytać ale było tyle możliwości że się pogubiłam)
2. czy przy stosowaniu filtrów twarz wam się nie poci, jest to swego rodzaju maska więc ppytam czy np. na fitnessie czy siłowni nie zauważyliście jakieś różnicy?
3. czy jak dodam do tego wszystkiego Diacneal to nie powstanie mieszanka wybuchowa hihi

jeżel się powtarzam to przepraszam ale ten wątek jest bardzo obszerny
a tak btw za tak wiele informacji szczere

(a i jeszcze co z tymi okloicami oczu tam też jeszcze coś znaleźć , bo też się gdzieś zagubiłam)
Stary 2006-03-30, 18:58   #1469
Kajol
Zadomowienie

Nawiązując do paru postów wcześniej o "wyżerającej Avence" i wypowiedzi chocolatki: Jak ktoś nazwie, z miłości do filtrów , swojego psa Avenka, to powinien zastać jakąś księżniczką filtromaniaczek (bo królową już oczywiście mamy- pozdrawiam Sandiję )
Kajol jest offline  
Stary 2006-03-30, 19:14   #1470
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
Napisane przez charmider
następnie na twarz pod filtr krem Oceanic, AA Young, Krem matująco-nawilżający z filtrem UV (może ktoś ma jego skład bo ja znależć nie moge ) i osławione już serum cytrynowe (z BU)
Nie radzę. Po pierwsze nie radzę mieszać filtrów dwóch różnych firm (cokolwiek za nędzne filtry by tam były), po drugie nie ma takiej potrzeby, kremy z filtrem są wystarczająco nawilżające, żeby nie potrzebowały wspomagacza, a ponieważ filtry rozpuszczają się w tłuszczach, to i tak krem matujący pod nie nie będzie matował a może obniżyć protekcję. Wystarczy samo serum "cytrynowe"

Cytat:
Napisane przez charmider
1. w jakich odstępach czasu mam to wszystko nakładać (starałam się doczytać ale było tyle możliwości że się pogubiłam)
Filtrowi wypada dać przynajmniej ze 20 minut. Ile serum? To zależy jakie zrobisz, jeśli wodne - to aż się wchłonie...10 minut? To minimum. 15? Zależy od cery
Cytat:
Napisane przez charmider
3. czy jak dodam do tego wszystkiego Diacneal to nie powstanie mieszanka wybuchowa hihi
Ale Diacneal to na noc. Nie wybuchnie

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-03-30 o 23:27
Noor jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości