Garniere Color Naturals Blond-zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-11, 12:12   #61
engelhai
Raczkowanie

GG do engelhai
Dot.: Garniere Color Naturals Blond

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
Ja już robiłam sobie ten odcień nr.8 z garniera ale to jest po prostu blond taki ciut ciemniejszy, a ciemniejsze blondy sa takie szare, "mysie" i takie mi wyszły włosy - okropny kolor! Zeby wyszedł kolor taki jak ma Brodzik to musi to być odcień blond ale złoty bo zwykły ciemniejszy blond wyjdzie właśnie mysi :/
Ja bym bardzo chciała uzyskac kolor mysi chłodny blond taki popielaty ale nie bardzo wiem jaki kolor Garnier mam kupić.Bardzo Was proszę o pomoc.
engelhai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:14   #62
chocolatte90
Przyczajenie

Exclamation Proszę o pomoc! Garnier color naturals.

2 miesiące temu farbowałam włosy farbą garnier color naturals "złoty brąz". Kolor wyszedł świetny, jestem z niego bardzo zadowolona. Nadszedł jednak czas na zmiany. Kupiłam farbę, również Garnier color naturals, tylko, że blond- numer 7. Chciałam się zapytać, co mi wyjdzie na głowie? Proszę, o szybką odpowiedź, bo mam zamiar dzisiaj się farbować...
chocolatte90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:47   #63
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Proszę o pomoc! Garnier color naturals.

Wydaje mi się, że wyjdzie Ci troszkę jaśniejszy kolor (pewnie coś rudego...) .
Anethka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:57   #64
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Proszę o pomoc! Garnier color naturals.

ale po co 2 takie watki?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:34   #65
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

pobijam
ciaszunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:51   #66
Mahtalie
Raczkowanie

Również podbijam pytanie engelhai. Wiecie dziewczyny jaki odcień farby wybrać by uzyskać taki mysi chłodny blond??
Mahtalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 00:18   #67
johnw57
BAN stały

Może jasny popielaty blond z Garnier Bell Color lub Loreal Excellence to średni popielaty blond 7.1 lub jasny poielaty blond 8.1, ale lepsze są farby profesjonalne, bo dłużej utrzymuje się chłodna tonacja.
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:16   #68
Ati
Raczkowanie

Question Garnier Color Naturals numer 6 - ciemny blond - proszę o opinię :)

KLIK

Jakie macie wrażenia ? Nie wyjdą rude i brzydkie ? Kolor jest równomierny ? Co myślicie ? Kolor wyjściowy : http://img196.imageshack.us/i/wlosy.jpg/

Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2009-06-11 o 12:38
Ati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:08   #69
littlei
Raczkowanie

Dot.: Garnier Color Naturals numer 6 - ciemny blond - proszę o opinię :)

mi po tej farbie wyszedł ładny średni brąz
littlei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:19   #70
maallena
Przyczajenie

Na moich włosach też wychodzi jasny ładny brąz (czy to nakładany na naturalne - mysi blond, czy na rozjaśniane), ale baaardzo szybko się spiera i to baaardzo brzydko, bo na złoto-zielono-rudo fujjj dlatego jeśli chcesz uzyskać jasny brązik to lepiej nałożyć jasny brązik, a jeśli ciemny blond to ze sklepowych prędzej wyjdzie coś z blondu albo i nawet jasnego. one (te farby) zawsze wychodza ciemniej. poza tym łatwiej przyciemnić niż rozjaśnić
maallena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:12   #71
RowenaRavenclaw
Przyczajenie

Ta farba wyszła mi baaaaaardzo ciemny szatyn Kolor wyjsciowy to baaaaardzo wypłukany rudy, kolor naturalny ciemny blond. Buuu wyglądam jak z rodziny addamsów
RowenaRavenclaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:41   #72
Magdo
Przyczajenie

Według mnie ta farba to pomyłka - nigdy nie miałam tak niezgodnie z opisem producentaufarbowany ch włosów- choć w sumie efekt nie jest przerażający - mogły byc np. zielone, a nie są - są natomiast ciemnobrązowe, praktycznie czarne. Zdecydowanie nie polecam.
Kolor wyjsciowy moich włosów - jasny szatyn.
pozdrawiam
p.s. lepsze farby l'oreal - np. casting - bez amoniaku - śliczne kolorki i równomiernie się wypłukuje - nie ma odrostów, ani niespodzianek w stylu: zmywa mi sie na zielono
Magdo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 23:41   #73
iceina
Zadomowienie

masakra moj wyjściowy kolor to jasny blond z rudymi refleksami.. a teraz bardzo ciemny i nienaturalny. Nikomu nie polecam, kolor wychodzi całkowicie inny niż pokazany na opakowaniu
iceina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:06   #74
huida
Przyczajenie

Question Dot.: Garniere Color Naturals Blond

Czesc dziewczyny. Jutro będe probować z tym blondem, ale tez do końca nie jestem pewna. rozjasnialam wlosy z czarnego i wyszlo mi brozoo rude cos. Kolorek ładny wbrew pozorom:P i teraz chcialabym na to polozyc pasemka, aby powstały refleksy, oczywiście przed tym rozjasnieczem je pociągnąć. myslicie że to dobry pomysl??
huida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:44   #75
izuljanka
Zadomowienie

wątek o color naturals akurat dla mnie
w innym watku pytałam ale ten odpowiedni
chce pomalowac włoski ta farbą nr 7 blond color nat. moje naturalne jak na zdj widac nijakie i mysie,zdj 1 to jak jeszzcze nie byly prostownica podniszczone,bedzie mi pasowac ten kolorek?czy jest szansa ze uzyskam zielony itp kolor?
izuljanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:20   #76
madzix161
Przyczajenie

ja farbowałam na moje jaśniutkie włosy po rozjaśniaczu i pasemkach, miałam prawie białe włosy i użyłam faby wella średni blond i wyszedł mi taki jak ponizej i nastepny to po 2 tyg nałozyłam farbe garniera jasny blond i teraz mam nadzieje ze ladny wyjdzie, jutro farbuje na blond z garniera
madzix161 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 22:01   #77
mayeczka87
Rozeznanie

madzix161 : wyszły CI śliczne kolorki! Tylko powiedz, który jest na pierwszym zdjęciu, a który na drugim. Kolor jak dla mnie idealny. Jaki teraz byś chciała uzyskać?

Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:28   #78
tipsiara
Wtajemniczenie

Dziś farbowałam włosy własnie tą farba (z pierwszego postu) Trzymałam 20 minut. Pokrył siwe włosy, a kolor wyszedł mi miodowy, ładny nawet. Ciekawe jak sie sprawdzi w praniu
tipsiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:05   #79
yogi_53
Przyczajenie

Ja przezylam szok jesli chodzi o te farbe... Mialam wlosy na poziomie 6 taki jasny braz ale bardzo jasny.. bo po dekoloryzacji.. i dodatkowo blond pasemka.. Czytalam na forum, ze ciemny blond wychodzi ciemno, dlatego kupilam 2 opakowania i zmieszlam go z jasniejszym odcieniem, czyli blond.. Chcialam tylko ozywic kolor ale nie przyciemniac go za bardzo... ale niestety na glowie mam bardzo ciemny braz.. bardzo.. prawie czarny.. nie wiem jak to mozliwe ale nawet blond pasemka zlapalo na taki ciemny kolor mam jednolite wlosy. Plus dla tej farby za pokrycie.. i tylko za to. Mozna mocno sie rozczarowac.. Nie wiem po co mi byla wczesniejsza dekoloryzacja skoro teraz mam jeszcze ciemniejsze wlosy... mam nadzieje ze farba sie wyplucze bo to dopiero 1 dzien.
yogi_53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:17   #80
Consi_
Raczkowanie

A ja mam pytanie, czy ktoś farbował włosy tym kolorem (ciemny blond, 6)? Bo mam ochotę, ale nie wiem, czy nie wyjdzie mi za ciemny Teraz mam normalny, ciepły blond.
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28213-big.jpg
Consi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:28   #81
Consi_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Consi_ Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy ktoś farbował włosy tym kolorem (ciemny blond, 6)? Bo mam ochotę, ale nie wiem, czy nie wyjdzie mi za ciemny Teraz mam normalny, ciepły blond.
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28213-big.jpg
Cóż, zrobiłam sobie ten kolor już bez czekania na jakieś opinie - wyszedł ciemny, trochę za ciemny, ale mi w nim całkiem ładnie, więc nie ma problemu
Wcześniej farbowałam numerem 7, więc na ten kolor położony ciemny blond wyszedł brązowy. Mam to szczęście, że mam włosy bardzo grube i mocne, w związku z tym nie mam jakichś objawów "po farbowaniu", nawet nie mam ni trochę zniszczonych, a farbuję już dobry rok... Wręcz przeciwnie, po tym mi się zrobiły bardziej w stylu "możesz wyjść i nie będziesz miała pudla na głowie" Ale moje włosy to osobna kategoria, zawsze reagują inaczej na różne zabiegi, niż u innych
Farba dobra, a przy tym dość tania
Consi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:43   #82
kitkulka
Zakorzenienie

Kiedyś pofarbowałam włosy tą farbą, o której mowa w pierwszym poście. Wyszedł mi ciemny. O wiele ciemniejszy niż na opakowaniu i byłam bardzo niezadowolona (miałam włosy w kolorze blond, ale chciałam dodać im trochę blasku). Później przez kilka lat robiłam balejaż, rozjaśniaczem u fryzjera. Nagle mi odbiło i chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru blond. Niestety nie czułam się w nim dobrze, mimo, że wyglądałam ładnie, a nawet niektórzy mówili, że lepiej niż w jasnych włosach. Ale cóż zrobić jak sobie się nie podobałam?
Wróciłam z powrotem do jaśniejszych blondów. Farbowałam farbą Londa "Miodowy blond" wyszedł ładny, ale zrudział, później rownież Londą "Popielaty blond" (o ile dobrze pamiętam). Teraz kupiłam Garniera, odcień "Jasny blond" a moje włosy są ciemne. Po prostu ciemne. Ciemny blond. Mam nadzieję, że trochę się spłucze.
Zawiodłam się okropnie
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:17   #83
I_hate_you
Zadomowienie

ja po rozjasnianiu farbowałam ta farba z 1 postu i kolor wyszedł taki sam tylko nierownomiernie bo rozjasniacz nie złapał wszystkich włosow wiec musiałam na inny przefarbowac

I_hate_you jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:03   #84
chocolatemousse
Raczkowanie

ja już od jakiegoś czasu farbuje nr 7 BLOND. Na poczatku brzydko sie spierał,teraz jakos dluzej mi sie trzyma

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:07   #85
inkaska37
Raczkowanie

Ja jestem bardzo zadowolona z tego blondu Garniera z pierwszej strony tego postu, farbowałam na rozjasniane (marchewkowa-pomarańcza) włosy.
Kolor bardzo mi się podoba bo jest ciepły, nie jest ciemny - powiedziałabym słoneczny średni blond - złote refleksy.
W załącznikach fotki, choc nalepiej pewnie byłoby widać gdybym zrobiła zdjęcie na dworzu.

Edytowane przez inkaska37
Czas edycji: 2010-08-19 o 14:09
inkaska37 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:39   #86
xpatusx
Zadomowienie

Kupiłam tę farbę bo chciałam wrócić do swoich naturalnych bo akuratnie taki mam jak ta dziewczyna z opakowania. A miałam bardzo jasny blond. Wyszedł baaaardzo ciemny brąz, ale mi się tam podoba Chociaż nie polecam tym które chcą wrócić do naturalnych bo z tą farbą to jednam nie wyjdzie.
xpatusx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:58   #87
paulynqa
Raczkowanie

Nie polecam tej farby. Po pierwsze kolor dużo ciemniejszy niz na opakowaniu, mi wyszedł bardzo ciemny brązowy, az czekoladowy. Szybko i brzydko się zmywa.

paulynqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:04   #88
grabka8
Przyczajenie

Angry Dot.: Garnier Color Naturals numer 6 - ciemny blond - proszę o opinię :)

no własnie wczoraj zafarbowałam sobie ta farba włosy i jak zwykle po raz drugi załuje ze to zrobiłam z moimi włosami!mam naturalny kolor włosów ciemny mysi blond zrobiłam sobie pasemka blond ale to w lipcu wiec już miałam odrosty i to duże wiec pomyślałam ze teraz dla odmiany zrobię sobie jeden kolorek na włosach i zezy wyglądał naturalnie.kupiłam farbę ciemny blond garniera i zafarbowałam!niestety wyszedł mi kolor kasztanowy na całej długości włosów miał byc ciemny blond!trudno teraz trzeba czekac az sie zmyje troche i zapuscic swoje naturalne a to z min.1,5 rokunie polecam tej farby.
grabka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:05   #89
kitkulka
Zakorzenienie

wg mnie ogólnie te farby garniera to jakaś żenada
ja pofarbowałam włosy BLONDEM z tej samej serii, a wyszły mi włosy właśnie w takim kolorze jak na pudełku po czym farba spłukała się po tygodniu do koloru dość jasnego blondu z zielonymi przebłyskami, pozostawiając na mojej głowie super siano
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:41   #90
grabka8
Przyczajenie

kurcze i teraz się boje żebym ja nie miała zielonych włosównarazie są brązowe jak kasztan ale co dalej???
grabka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości