Przejscie z pasemek do blondu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-28, 14:29   #1
deepred
Raczkowanie

Question

Przejscie z pasemek do blondu

Mam problem z ktorym borykam sie od jakiegos czasu i zadna fryzjerka nie jest w stanie jednoznacznie mi odpowiedziec na moje pytanie. Niegdys przefarbowalam swoje naturalne wlosy na kolor czarny po jakims czasie zdecydowalam sie na pasemka blond, robie je co jakis czas by uzyskac jak najjasniejszy odcien.Teraz chcialam juz skonczyc z pasemkami i przemalowac cale wlosy na blond ale bardzo sie obawiam czy jest szansa na uzyskanie calkowitego blondu na moich wlosach.Z pewnoscia sama farba nie pomoze potrzebny bedzie jeszcze rozjasnoacz ale po nalozeniu go na cale wlosy nie chce myslec o ich pozniejszym stanie.Prosze o jakas porade
deepred jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 14:34   #2
_cleooo_
Raczkowanie

Dot.: Przejscie z pasemek do blondu

ja wlasnie teraz jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego blondu dla siebie. przez ponad 3 lata mialam wlosy farbowane czernia granatu.fryzjerzy odmowili jednorazowego sciagniecia koloru, proponowali pasemka, ale ja jestem niecierpliwa, wiec sama rozjasnilam wlosy 4 m-ce temu i wcale tego nie zaluje. jesli chodzi o ciebie to nie wiem, skoro mialas juz rozjasniane pasemka to nie wiem czy rozjasnienie calych wlosow nie zniszczy ci ich. to wszystko zalezy od tego jak mocne masz wlosy.

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 14:39   #3
deepred
Raczkowanie

nad moca moich wlosow nie trzeba duzo dyskutowac, sa strasznie slabe, suche, matowe i szorstkie, ogolnie strasznie zniszczone zabiegami chemicznymi dlatego lek przed przejsciem na blond jest tym wiekszy. Mozesz powiedziec cos wiecej o tym jak rozjasnialas swoje wlosy? czy najpierw uzywalas rozjasniacza, interesuje mnie przebieg tej calej operacji
Stary 2005-12-28, 16:05   #4
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

ja tez tak cudowalam jak bylam mlodsza, czarne blond, i znowu czarne i znowu blond. Dzisiaj odradzam tego typu zabiegi. nawet najpiekniejszy kolor nie sprawi ze wlosy bedą ladnie wyglądaly, skoro bedą zniszczione, slabe i takie ogolnie zdechle. Ja swoje wlosy niegdys tak wykonczylam ze zaczely strasznie wypadac.
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:33   #5
_cleooo_
Raczkowanie

a wiec : kupilam rozjasniacz joanny (wiem, wiem co pomyslisz ze pewnie jeden z gorszych, ale tak bylo) i wieczorkiem nalozylam go na moje kudelki.na polowie wlosow wyszla mi marchewka (spodziewalam sie tego efektu) a na drugiej polowie nic sie nie stalo. rano wyslalam mojego TŻ do sklepu po drugi rozjasniacz i jeszcze raz potraktowalam wlosy rozjasniaczem a na trzeci dzien dalam na wlosy ciemny blond i tak o to teraz nie jestem juz czarna tylko ciemna blondynka

Stary 2005-12-28, 17:38   #6
_cleooo_
Raczkowanie

a co do wygladu moich wlosow po tych zabiegach : o dziwo prawie wcale sie nie zniszczyly, tylko troszke sie kocowki przesuszyly, ale podcielam wlosy o 2 cm i wszystko jest ok

Stary 2005-12-28, 22:44   #7
deepred
Raczkowanie

Dziekuje Wam bardzo za porady wiem ze musze liczyc sie z tym ze moje wlosy beda wygladly potwornie po takiej prrzemianie i ze uzyskam "marchewkowy efekt" dlatego chyba rezygnnuje
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości