firmowe kosmetyki na allegro po 6,9,10,15 zł??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-13, 23:11   #61
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087
Dot.: firmowe kosmetyki na allegro po 6,9,10,15 zł???

Ja dokonałam juz zakupów od tego sprzedawcy i wszystko było oki kosmetyki orginalne i nowe
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:48   #62
Joasiaa
Wtajemniczenie

GG do Joasiaa

Cytat:
Napisane przez Kaffulka
Jakoś mnie to nie przekonuje. Nikogo nie chcę oskarżać. Ja kupuję na Allegro co najwyżej cienie. Zaopatruję się na tym portalu raczej w gospodarstwo domowe i ciuszki. Ale moim zdaniem nie dużo oszczędza się na takich zakupach. Ale u niektórych sprzedawców jest opcja " kupisz produkty za 80zł" przesyłkę masz gratis. Jeden pan na Allegro ma ładne ciuszki . Zawsze u niego kupuję. I on ma właśnie takie opcje, tyle tylko że ciuszki są dla dzieci.
Możesz mi powiedzieć u kogo kupujesz te dziecięce ubranka? Ja też Ci moge kogoś zaufanego polecić jeśli będziesz zainteresowana.
Joasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:32   #63
Sieczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie
Allegro jesz zasypane podrobami.Poniewaz jestem allegrowa maniaczka ,zdarzylam juz sie niezle wytresowac , jesli chodzi o rozpoznawanie podrobek.Chetnie sluze rada jesli ktos ma watpliwosci
to ja bym się chciała dowiedzieć od Specjalistki czegoś o rzeczach z tych aukcji:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4257790

i tu mnie bardzo zdziwiło bo to supersprzedawca i ma diora od złotówki (a na podróbę raczej nie wygląda)
http://allegro.pl/show_item.php?item=81450268
Sieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:49   #64
Kaffulka
Raczkowanie

Jest ich kilku ( Joasiu , wymieniam ich na twoje życzenie, nie u wszystkiech opcja przesyłki gratis, ciuszki mają ładne).
babychild
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3831741

mb5555
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1858928

LadyQ
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2952658
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"

Kaffulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 01:34   #65
fox
Raczkowanie

a ja wam powiem ze takie ceny sa jak najbardziej mozliwe fakt ze allegro to targ z mega ilosciami podrob ale prawda jest tez to ze np blyszczyki lancome w Polsce kosztuja jakies 90-100zl - cena absurdalna za blyszczyk a w stanach np na odpowiedniku allegro ebayu sa od 99 centow do 15 dolarow przemnozcie sobie to razy 3zl i co abstrakcyjna cena dla nas lancome to ekskluzywna firma ,w stanach czy japoni to zwykla firma jak u nas bell czy AA. Wiec jezeli ktos ma rodzine w stanach to kosmetyki renomowanych firm na allegro moze sprzedawac za bardzo niskie ceny moze nawet byc taka sytuacja ze ktoras z nas kupi blyszczyk lancome za 35zl i jest zachwycona ze tak tanio kupila a sprzedajacy ma blyszczyki ze stanow gdzie je kupil za 3 dolary sztuka bo takie tam sa ceny w marketach czy domach towarowych czy na ebayu. Fakt ze mankamentem jest brak daty waznosci ale w stanach nie ma takiego wymogu gdy kosmetyk ma dluzsza date niz 3 lata,sa oznaczenia kodow produktow, w Polsce jak sie sprowadza kosmetyki to importer oznacza kosmetyk kodem dostaje liste od sprzedajacego w ktorej kod odpowiada dacie wtedy dystrybutor nakleja jaka jest waznosc ,ale daty waznosci do wymog polski
fox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 03:35   #66
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fox
a ja wam powiem ze takie ceny sa jak najbardziej mozliwe fakt ze allegro to targ z mega ilosciami podrob ale prawda jest tez to ze np blyszczyki lancome w Polsce kosztuja jakies 90-100zl - cena absurdalna za blyszczyk a w stanach np na odpowiedniku allegro ebayu sa od 99 centow do 15 dolarow przemnozcie sobie to razy 3zl i co abstrakcyjna cena dla nas lancome to ekskluzywna firma ,w stanach czy japoni to zwykla firma jak u nas bell czy AA. Wiec jezeli ktos ma rodzine w stanach to kosmetyki renomowanych firm na allegro moze sprzedawac za bardzo niskie ceny moze nawet byc taka sytuacja ze ktoras z nas kupi blyszczyk lancome za 35zl i jest zachwycona ze tak tanio kupila a sprzedajacy ma blyszczyki ze stanow gdzie je kupil za 3 dolary sztuka bo takie tam sa ceny w marketach czy domach towarowych czy na ebayu. Fakt ze mankamentem jest brak daty waznosci ale w stanach nie ma takiego wymogu gdy kosmetyk ma dluzsza date niz 3 lata,sa oznaczenia kodow produktow, w Polsce jak sie sprowadza kosmetyki to importer oznacza kosmetyk kodem dostaje liste od sprzedajacego w ktorej kod odpowiada dacie wtedy dystrybutor nakleja jaka jest waznosc ,ale daty waznosci do wymog polski
Hmmm mieszkam w Stanach i orientuje sie troche w wyprzedazach i w cenach kosmetykow ale lancome za 3 dolce jeszcze nigdzie nie spotkalam-moze powiesz w jakim to sklepie?Jezeli takie sa wyprzedaze to nic tylko zaczac biznes na Allegro -ale szczerze watpie ze tak tanio mozna kupicWidzialam owszem kiedys 5 blyszczykow lancome lecz w zestawie miniaturek ale za $20 na wyprzedazy.
Stary 2006-01-15, 04:41   #67
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez fox
sprzedajacy ma blyszczyki ze stanow gdzie je kupil za 3 dolary sztuka bo takie tam sa ceny w marketach czy domach towarowych czy na ebayu.

hehehehehe dobre,ja tez chetnie sie dowiem gdzie mozna kupic blyszczyki Lancome za 3 dolary .Czyzby znow pojawil sie stereotyp o Ameryce kraju mlekiem i miodem plynacym,gdzie dolary na drzewach rosna a w sklepach wszystko kosztuje dolara???
ebay,hmmmm no tak ceny wywolawcze sa czasem bardzo niskie,ale to tylko dlatego ze jest to aukcja,wiec z reguly zaczyna sie od niskiej ceny.
Wyprzedaze marek selektywnych owszem mozna spotkac,ale na stronach typu www.sasa.com albo www.makeup.com, natomiast nigdy nie spotkalam sie z wyprzedaza na konkretenj stronie danej marki lub "at the counter".ZA 3 dolary owszem mozesz kupic blyszczyk Revlonu czy tam innego Loreala,ktory jest tak stary ze juz zaczyna sie rozwarstwiac Ostatnio mialam 2 takie przygody
Stary 2006-01-15, 04:45   #68
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
hehehehehe dobre,ja tez chetnie sie dowiem gdzie mozna kupic blyszczyki Lancome za 3 dolary .Czyzby znow pojawil sie stereotyp o Ameryce kraju mlekiem i miodem plynacym,gdzie dolary na drzewach rosna a w sklepach wszystko kosztuje dolara???
ebay,hmmmm no tak ceny wywolawcze sa czasem bardzo niskie,ale to tylko dlatego ze jest to aukcja,wiec z reguly zaczyna sie od niskiej ceny.
Wyprzedaze marek selektywnych owszem mozna spotkac,ale na stronach typu www.sasa.com albo www.makeup.com, natomiast nigdy nie spotkalam sie z wyprzedaza na konkretenj stronie danej marki lub "at the counter".ZA 3 dolary owszem mozesz kupic blyszczyk Revlonu czy tam innego Loreala,ktory jest tak stary ze juz zaczyna sie rozwarstwiac Ostatnio mialam 2 takie przygody
Kurcze Sunapee-a ja juz prawie w to uwierzylam i zaczelam nawet podliczac ile kasy bym mogla zarobic na Allegro hihihi .Fakt mozna trafic na wyprzedaze w Stanach ale nie az takie.Czasami sa promocje typu kup jeden -dostaniesz jeden za darmo ale raczej nizszych marek

Mozna czasem kupic rozne kosmetyki ale raczej sredniopolkowe za polowe ceny gdy firma jest likwidowana(ostatnio kupilam Tony&Tina np)-al eto trzeba polowac -szukac itp ale z takim marka mi jak Lancome Dior itp nigdy sie nie spotkalam az z taka obnizka ceny.

Kurcze juz nawet na emigrantkach tez zapytalam-ehhh ja naiwna
Stary 2006-01-15, 05:11   #69
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Elfiku to jest bzdura totalna.Jak juz pisalam zadna firma selektywna nie robi wyprzedazy na swoich stronach czy tez stoiskach w department store.Jedyna okazja zeby kupic tani kosmetyk markowy to w sklepach internetowych typu jakie podalam wyzej.NA Ebayu tez nie wierze,zeby ktos sprzedawal oryginalny,pelnowymiarowy produkt Lancome za 3 dolary,no chyba ze jest to linia kosmetykow wycofana 5 lat temuCena wywolawcza? tak,ale koncowa zwykle jest znacznie wyzsza.Malo tego ceny na ebayu czesto przebijaja ceny Sephory,jesli chodzi o chodliwe produkty,typu kulki Guerlain czy tez orgasm Nars,co dla mnie jest juz calkowita paranoja.wydaje mi sie ze stwierdzenie fox oparte jest na zasadzie "mowi sie ze w stanach jest taniej" tak samo jak niektore wizazanki uparcie twierdza ze ich Smackersy tutaj kosztuja dolara,a tak na prawde jest to kwota 2-3 dolce no wiec jak to jest fox? podasz jakies namiary na te blyszczyki za 3 dolce??? My z Elfikiem juz kase liczymy i bedziemy na allegro szmuglowac....
Stary 2006-01-15, 05:18   #70
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
Elfiku to jest bzdura totalna.Jak juz pisalam zadna firma selektywna nie robi wyprzedazy na swoich stronach czy tez stoiskach w department store.Jedyna okazja zeby kupic tani kosmetyk markowy to w sklepach internetowych typu jakie podalam wyzej.NA Ebayu tez nie wierze,zeby ktos sprzedawal oryginalny,pelnowymiarowy produkt Lancome za 3 dolary,no chyba ze jest to linia kosmetykow wycofana 5 lat temuCena wywolawcza? tak,ale koncowa zwykle jest znacznie wyzsza.Malo tego ceny na ebayu czesto przebijaja ceny Sephory,jesli chodzi o chodliwe produkty,typu kulki Guerlain czy tez orgasm Nars,co dla mnie jest juz calkowita paranoja.wydaje mi sie ze stwierdzenie fox oparte jest na zasadzie "mowi sie ze w stanach jest taniej" tak samo jak niektore wizazanki uparcie twierdza ze ich Smackersy tutaj kosztuja dolara,a tak na prawde jest to kwota 2-3 dolce no wiec jak to jest fox? podasz jakies namiary na te blyszczyki za 3 dolce??? My z Elfikiem juz kase liczymy i bedziemy na allegro szmuglowac....
No wlasnie gdyby tak bylo to juz dawno bym na allegro siedziala-w koncu caly dzien w domu siedzeMasz racje te ceny sa za niskie-te produkty nie sa oryginalne na bank.
Co do Smackersow-tak-najtanszy sztyft kosztuje $1.40-a te inne smakersy 2-3 dolary
Na kosmetykach raczej kasy sie nie zarobi-chyba ze na zasadzie sprzedawania kosmetykow ktory sie dostalo za darmo gdy sie zakupilo jakis-juz bardziej ciuchy chyba sie oplaca moim zdaniem

Ohhh jakby te blyszcyki za 3 dolce byly to bylby raj dla mnie-nie musialabym myslec o znalezieniu pracy-bo bym sie fortuny dorobila
Stary 2006-01-15, 05:24   #71
CzarnyElf
Zakorzenienie

Sunapee-a slyszalas ze na Allegro nawet smackersy podrabiaja?
Kolezanka mi mowila ze wielka roznica pomiedzy tymi z Allegro a tymi ktore dostala odemnie-inny smak zapach itp.
Stary 2006-01-15, 05:28   #72
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
.
Co do Smackersow-tak-najtanszy sztyft kosztuje $1.40-a te inne smakersy 2-3 dolary
Ohhh jakby te blyszcyki za 3 dolce byly to bylby raj dla mnie-nie musialabym myslec o znalezieniu pracy-bo bym sie fortuny dorobila

faktycznie najtanszy sztyft moze kosztowac $1.40,ale te lepsze,prawdziwe blyszczyki o zbajerowanych smakach i zapachach to juz troszke wiecej.W sumie to przyklad ze Smakersami przytoczylam,bo czesto zdaza sie ze ludzie nie wiedza jak to na prawde jest a uogolniaja,jak to bylo w watku o Smackersach,gdzie padaly stwierdzenia,ze na allegro zdzieraja bo w Stanach "podobno" Smackersy kosztuja dolara......tylko ze na allegro raczej nie sprzedaja tych najtanszych sztyftow,ale zbajerzone
Efliku zaczekajmy moze fox wyjawi tajemnice gdzie mozna je nabyc mi w sumie tez by odpowiadalo takie lupanie kasy w domu zamiast szukanie pracy))))
Stary 2006-01-15, 05:33   #73
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
faktycznie najtanszy sztyft moze kosztowac $1.40,ale te lepsze,prawdziwe blyszczyki o zbajerowanych smakach i zapachach to juz troszke wiecej.W sumie to przyklad ze Smakersami przytoczylam,bo czesto zdaza sie ze ludzie nie wiedza jak to na prawde jest a uogolniaja,jak to bylo w watku o Smackersach,gdzie padaly stwierdzenia,ze na allegro zdzieraja bo w Stanach "podobno" Smackersy kosztuja dolara......tylko ze na allegro raczej nie sprzedaja tych najtanszych sztyftow,ale zbajerzone
Efliku zaczekajmy moze fox wyjawi tajemnice gdzie mozna je nabyc mi w sumie tez by odpowiadalo takie lupanie kasy w domu zamiast szukanie pracy))))
No ja tez bede czekac na odpowiedz

Co do smackersow tak te zbajerzone to nawet i do $4 dochodza.
Stary 2006-01-15, 05:37   #74
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Sunapee-a slyszalas ze na Allegro nawet smackersy podrabiaja?
Kolezanka mi mowila ze wielka roznica pomiedzy tymi z Allegro a tymi ktore dostala odemnie-inny smak zapach itp.

jesli rzeczywiscie sprzedaja podroby smackersow to jest straszne przegiecie.Wiesz co Elfiku? pomyslalam sobie,ze moze po prostu one sa stare,dlatego ktos kupil je tutaj w dollar store tudziez innym tego typu "sklepie kosmetycznym" za 50 ceciakow a na allegro opycha drozej i zarabia? tak samo jak wlasnie w przypadku slynnych promocji "buy one get one free".Moim zdaniem to wlasnie bierze sie stad,ze konczy sie okres waznosci dlatego chca sie tego pozbyc i robia promocje.Raz nacielam sie i tak kupilam blyszczyki Loreala,wrocilam do domu i jak je otworzylam to smrod mnie zabil,ze o konsystencji juz nie wspomne.Dlatego powiem szczerze,ze ja sie na takie "promocje" nie lapie.No chyba ze sa to cienie do oczu to mooooooze i bym sie skusila.Ostatnio np bylam w Rite Aid,promocja Revlona-50% off.Jak sie przygladnelam tym podkladom to mnie odrzucilo.Wygladaly jakby tam staly z 10 lat.stare,rozwarstwione,p ozolkle. Po tym doswiadczeniu nawet jak widze ze produkt wyglada ok to i tak nie kupie po promocyjnej cenie,chyba ze bedzie na nim aktualna data waznosci.Dlatego moje osobiste zdanie na ten temat,jak kosmetyk jest duuuuuzo przeceniony to jest po prostu stary.
Stary 2006-01-15, 05:42   #75
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
jesli rzeczywiscie sprzedaja podroby smackersow to jest straszne przegiecie.Wiesz co Elfiku? pomyslalam sobie,ze moze po prostu one sa stare,dlatego ktos kupil je tutaj w dollar store tudziez innym tego typu "sklepie kosmetycznym" za 50 ceciakow a na allegro opycha drozej i zarabia? tak samo jak wlasnie w przypadku slynnych promocji "buy one get one free".Moim zdaniem to wlasnie bierze sie stad,ze konczy sie okres waznosci dlatego chca sie tego pozbyc i robia promocje.Raz nacielam sie i tak kupilam blyszczyki Loreala,wrocilam do domu i jak je otworzylam to smrod mnie zabil,ze o konsystencji juz nie wspomne.Dlatego powiem szczerze,ze ja sie na takie "promocje" nie lapie.No chyba ze sa to cienie do oczu to mooooooze i bym sie skusila.Ostatnio np bylam w Rite Aid,promocja Revlona-50% off.Jak sie przygladnelam tym podkladom to mnie odrzucilo.Wygladaly jakby tam staly z 10 lat.stare,rozwarstwione,p ozolkle. Po tym doswiadczeniu nawet jak widze ze produkt wyglada ok to i tak nie kupie po promocyjnej cenie,chyba ze bedzie na nim aktualna data waznosci.Dlatego moje osobiste zdanie na ten temat,jak kosmetyk jest duuuuuzo przeceniony to jest po prostu stary.
No bardzo mozliwe ze tak jest.
Trzeba byc ostroznym z tymi promocjami-ja ostatnio kupilam podklad max factora za polowe ceny-wygladal ok ale otworzylam go chcac sprawdzic kolor-bo nie bylam pewna czy do siostry karnacjii ok a tu podklad sie wylewa strasznie z opakowania- wszystko niby ok konsystencja -zapach itp tylko to opakowanie jakies takie wylewajace sie.

i tez kupowalam w Rite Aid.
Stary 2006-01-15, 05:48   #76
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

a jest na nim data waznosci? bo na Revlonie o ile sie nie myle nie podaja
Stary 2006-01-15, 05:50   #77
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

ja nawet czasem boje sie kupowac kosmetyki w tych dyskontowych sklepach on line,gdzie znizka jest 10-20% wiec nie jest jakas ogromna,ale zawsze zapala mi sie czerwona lampka,ze musi byc jakis powod przeceny danego kosmetyku.Takim oto sposobem na ogol wygrywa Sephora,ale przynajmniej mam pewnosc ze kosmetyk nie jest stary.O truskawce tez czytalam bardzo zle opinie,wiec chyba nie pozostaje nic innego jak placic cene sklepowa albo ryzykowac na ebayu
Stary 2006-01-15, 05:53   #78
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
a jest na nim data waznosci? bo na Revlonie o ile sie nie myle nie podaja
Jest tylko cos takiego-wytloczone na czubku nakretki-(L)51291722k1 hmmmm
oprocz tego nic innego nie widze.
Stary 2006-01-15, 05:56   #79
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Jest tylko cos takiego-wytloczone na czubku nakretki-(L)51291722k1 hmmmm
oprocz tego nic innego nie widze.

no tak,slynne kody firm kosmetycznych,ktore nam,zwyklym klientkom nic nie mowia,ech....
Stary 2006-01-15, 06:00   #80
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
no tak,slynne kody firm kosmetycznych,ktore nam,zwyklym klientkom nic nie mowia,ech....
zaszyfrowali porzadnie hihihi...no coz mam nadzieje ze siostra syfkow nie dostanie od tego podkladu
Stary 2006-01-15, 06:08   #81
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
zaszyfrowali porzadnie hihihi...no coz mam nadzieje ze siostra syfkow nie dostanie od tego podkladu
jesli konsystencja i zapach sa w porzadku to na pewno nie dostanie
a wracajac do tematu,juz przejzalam okolo 10 stron z tanszymi kosmetykami i jakos blyszczykow Lancome za 3 dolce na nich nie ma
Stary 2006-01-15, 06:12   #82
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunapee
jesli konsystencja i zapach sa w porzadku to na pewno nie dostanie
a wracajac do tematu,juz przejzalam okolo 10 stron z tanszymi kosmetykami i jakos blyszczykow Lancome za 3 dolce na nich nie ma
Konystencja i zapach ok takze chyba dobry bedzie mam nadzieje

najtanszy Lancome znalazlam za $12
Stary 2006-01-15, 17:32   #83
Sieczka
Rozeznanie

ja się raz niedawno nacięłam na allegro na kupowaniu pudrów. kupiłam 2 sztuki true illusion maybelline (wycofane kilka lat temu-dowiedziałam się o tym już po zapłaceniu). sprzedająca wystawiła je od złotówki, miała chyba z 6,7 sztuk. spytałam się jej o datę wazności i pochodzenie tych pudrów, odpisała mi ze kupiła je miesiąc temu w niemczech w sklepie, a na pytanie o date odpisała ze jej nie ma na opakowaniu "więc ok" pomyślałam, skoro kupiła je miesiąc temu w sklepie, powinny byc swieze.
jak juz mi je przysłano, opakowanie było szalenie podrapane i porysowane, jakby wszystkie wojny przeżyło (zapewne kilka lat gdzieś się obracało pomiedzy sklepami). w dodatku na opakowaniu była data: 20000920 czyli 2000 r. 20 września!!!
na początku pomyślałam ze to moze jakiś kod, ale jak dowiedziałam się ze wycofano je ok . 5 lat temu to włos mi sie na głowie zjezył. doszłam do wniosku ze kupiłam przeterminowany puder.
sprzedająca zapewne kupiła stare pudry w niemczech za psi grosz i wystawiła na allegro od złotówki, znalazło się duzo chętnych na kupno taniego pudru maybelline, ostrożnych pytajacych o date wazności okłamała, a naiwniacy kupili...
tak więc w związku z tym incydentem alarmuję iż wszystkie kosmetyki dostępne na allegro wycofane kilka lat temu z produkcji, na 99,9 % sa przeterminowane. ja już takie aukcje omijam.
Stary 2006-01-16, 15:02   #84
Sonka87
Raczkowanie

A co powiecie o tym? http://allegro.pl/show_item.php?item=80535460#photo
Sonka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:25   #85
Sieczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sonka87
hmm jak dla mnie oryginał. z tego co mi wiadomo, kosmetyczny ma tylko oryginały.
Stary 2006-01-16, 22:28   #86
rumiana
Raczkowanie

Kupowałam już parę razy kosmetyki z allegro i nie zawiodłam się. Właściwie tylko tam sie zaopatruję, ponieważ są o wiele tańsze niz w sklepach. Trzeba uwazać na sprzedawców i sprawdzać jaką maja reputację
rumiana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 23:11   #87
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez Sonka87
Oryginal.
Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:24   #88
Joasiaa
Wtajemniczenie

GG do Joasiaa

Cytat:
Napisane przez Kaffulka
Jest ich kilku ( Joasiu , wymieniam ich na twoje życzenie, nie u wszystkiech opcja przesyłki gratis, ciuszki mają ładne).
babychild
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3831741

mb5555
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1858928

LadyQ
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2952658
Kaffulka dzięki. Niezły zbieg okoliczności. Okazało się że kupujemy u tych samych osób!!
Joasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 17:47   #89
Sieczka
Rozeznanie

hmmm a to????
http://allegro.pl/item88467667_rewel...nchy_bcm_.html
Stary 2006-02-24, 19:40   #90
ryba82
Zakorzenienie

a co myślicie o tych cieniach i wogóle tym panu? Ma kilka kosmetyków, które mnei interesują w fajnej cenie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=87662655
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości