Żółte paznokcie :( Jak się tego pozbyć? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-16, 01:22   #181
variable.brunette
Rozeznanie

Dot.: Żółte paznokcie

W tym wypadku nie możesz malować ich do całkowitego zrośnięcia płytki, czyli jakieś 3 miesiące, ale raczej odradzam ten sposób;p. Tak jak poprzedniczka uważam, że pomoże lakier wybielający, tutaj masz cały wątek --> klik. Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki, było już wiele takich tematów.

'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'

'Po zmierzchu' Haruki Murakami

variable.brunette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 17:09   #182
Kachaaa
Zakorzenienie

Dot.: wybielacz po paznokci

tez mam ten problem.

paznokcie sa zolto/czarne [duze u stop]
bylam u dermatologa
moalam nawet badanie mykologiczne ale grzybicy ani zadnej choroby nie stwierdzono :/
nie wiem jak sie tego pozbyc
dermatolog mi przepisal witaminy i cos na wzmocnienie paznokci i "wcierke" witaminowa do paznokci, stosuje juz miesiac i poprawy nie widze :/
nie wiem jak sobie z tym poradic.A chce isc na basen z TŻ. pomozcie jesli potraficie drogi wizazanki bo mi juz rece opadaja

olejuję paznokcie od 06.02.2014

Kachaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 10:39   #183
Liwia007
Przyczajenie

Dot.: Żółte paznokcie :( Jak się tego pozbyć?

Hej, ja bylam ostatnio u lekarza i powiedzial mi ze chory paznokiec u stopy to nic innego jak klopoty z krazeniem, przepisal leki i..... kazal rzucic palenie(bo rozszerza naczynia krwionosne) zaznaczam ze paznokiec troche "zgrubl" i w polowie zaczal odchodzic... pozdrawiam
Liwia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:51   #184
Fragolka
Rozeznanie

mialam tak z duzym palcem u stopy. Bylam u lekarza, stwierdzil grzybice, po czym okazalo sie ,ze to nie to- zrobilam dodatkowe badania. W koncu zaczelam wycierac go (paznokiec) kwasem cytrynowym i jakims jeszcze specjalnym lakierem na przebarwienia...ale to dawno bylo i nie pamietam co dokladnie to bylo w kazdym razie wyleczylam to, cokolwiek to bylo

Fragolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 23:13   #185
Kachaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Liwia007 Pokaż wiadomość
Hej, ja bylam ostatnio u lekarza i powiedzial mi ze chory paznokiec u stopy to nic innego jak klopoty z krazeniem, przepisal leki i..... kazal rzucic palenie(bo rozszerza naczynia krwionosne) zaznaczam ze paznokiec troche "zgrubl" i w polowie zaczal odchodzic... pozdrawiam
co na to krazenie przepisal??

u mnie w rodzinie te sa problemy krazeniem; mi awsze zimno, moe tez mam to rodzinne

Stary 2008-02-08, 15:00   #186
Kachaaa
Zakorzenienie

up up

Stary 2008-02-09, 13:08   #187
puli
Przyczajenie

ja co prawda nie jestem w stanie pomóc jeśli chodzi o złe krążenie, ani tym bardziej doradzić, ale ponieważ jest to wątek o żółtych paznokokciach to chciałam sie podzielić niedawną zdobyczą

a mianowice, zakupiłam tabletki wybielające firmy Essence, kosztowało mnie to chyba z 15zł, a efekt wspaniały!!!
nigdy nie miałam białej płytki paznokcia, tylko tąką brzydką przezroczystą, ni to żóła ni to tym bardziej białą,
po 10 minutkach moczenia w wodzie z rozpuszczoną tabletką ( może być nawet 1/2 tabl.) paznokietki wreszcie są białe

na mnie podziałało i szczerze polecam
puli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:16   #188
kropeczka13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
nie znalazlam takie watku wiec pytam znacie jakies dobre polecenia wybielacze do paznokci mam lekko podzolkniete po tipsach i sie zastanwiam czy nie uzyc czegos takiego czy moczyc w cytrynie???
.... Sama też sprawdziłam 1 sposób.Może działa on bardziej na taki (jakby) żólty nalot, ale jest to miska z cipłą wodą i troszeczke domestosu ( ok.1,5 nakrętki) . Mocz w tym nogi ok. 10 min. Nogi spłócz zimną wodą(poprawia przy okazji króżenie takie hartowanie ) .Działa! Ale pamiętajcie! , po wyjęciu nóg nasmarój je na wszelki wypadek dobrym nawilżającym kremem do stóp. ... Mi to pomogło, a ze stopami nic a nic sie nie stało, jak to uważa większość osób ,że to niszczy skóre itd. Skóra jest normalana. Może być troszeczke suchrza , ale krem to zregenruje. Po moczeniu można paznokcie wypolerować odpowiednim pilniczkiem i ewentualnie nałożyć jakąś odrzywke . Pozdrawiam =)
Stary 2008-05-01, 17:33   #189
Nusia7
Zakorzenienie

Przebarwienia po lakierze

Nie znalazłam takiego wątku, ale jeśli jednak zdublowałam, to proszę mnie do tamtego odesłać

Jak można pozbyć się przebarwień na paznokciach po lakierze? Niestety po czerwonym lakierze zostały mi różowe paznokcie... Nie dałam głupia najpierw bazy, no i teraz mam Jakie są domowe sposoby, oprócz moczenia w wodzie z sokiem z cytryny/smarowania paznokci sokiem z cytryny? Bo to mi nie pomaga...

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:57   #190
Nusia7
Zakorzenienie

Dot.: Przebarwienia po lakierze

Up!

Odwyk kosmetyczny
Stary 2008-05-02, 15:20   #191
Nusia7
Zakorzenienie

Nikt nie pomoże?

Odwyk kosmetyczny
Stary 2008-05-03, 13:31   #192
nadjaa
Przyczajenie

GG do nadjaa

Wiesz co spróbuj moczyć w cytrynie pomieszanej z soda gdyz ogolnie soda ma właściwości wybielające.Ja tego nie próbowałam ale kiedys gdzieś czytałam o tym.
nadjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 12:47   #193
efectus
Raczkowanie

GG do efectus

Czasami jak lekko zmatowisz plytke, przebarwienia schodza, gdzyz powstaja na wierchnich warstwach paznokcia, a matowiac plytke sciagasz ich okolo czterech ze stu istniejacych ;] I rowniez mozesz sprobowac kapieli w soku z cytryny ;]

Get better or die ;D

efectus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 21:22   #194
Zizione
Raczkowanie

Albo możesz kupić sobię taką najzwyklejszą na świecie polerkę. W kioskach ze 4 zł kosztuje.
Jak będziesz je matowić przebarwienia znikną, a dodatkowo sobie pięknie wypolerujesz pazurki

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 15:56   #195
Inqq
Przyczajenie

przbarwienia od lakieru

Jakis czas temu malowalam paznokcie na czerwono dosc tanim lakierem a na to jeszcze ochronke. Gdy ostatnio raz zmylam ten lakier (a uzywalam go juz wczesniej wiele razy i nic sie nie dzialo) zostaly mi na stale pomaranczowe przebariwenia ktorych nie da sie niczym usunac. Ciekawi mnie ktora substancja majaca stycznosc z lakierem na paznokciach sprawila ze zostal stały slad na płytce, moze mialyscie podobne przypadki, czym byly spowodowane?
Inqq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:17   #196
Bebooczek
Raczkowanie

Dot.: przbarwienia od lakieru

Bylo juz pare watkow na ten temat dokladniejszych info szukaj w wyszukiwarce...
mimo ze kilka razy malowalas paznokcie na czerowo nie od razu ci sie kolor zmieni... uzywaj jakaś baze pod ten czerwony lakier chocby zwykly bezbarwny

Bebooczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 08:44   #197
Kinga_20
Zakorzenienie

Kochane, ja mam żółte paznokcie po balsamie brązującym, resztki dostawały się pod paznokcie i efekt jest okropny Czy cytryna pomoże? Chodzi mi o jakieś domowe sposoby. Jeśli pomożecie będę bardzo wdzięczna, bo dzisiaj idę na wesele i brzydko to wygląda.

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:43   #198
_marcepanka_
Raczkowanie

Ja nigdy nie miałam probelmu z żółtymi paznokciami. Do czasu, kiedy to zaczęłam używać odżywki i lakierów Sally Hansen. Niestety po tych specyfikach moje paznokcie stały się obrzydliwie żółte, pomimo tego, iż lekiery były mleczne, a nie ciemne.

Uparłam się jednak, że pozbędę się zółci z moich paznokci i udało się. Najpierw starłam wierzchnią warstwę polerką. Niewiel to pomogło, więc za radą wielu z Was, zastosowałam cytrynę. Trzymałam palce w połówce sytryny. Wczesniej nałożyłam na skórki i paznokcie witaminę A+E. Cytrynowych palców nie zmywałam. Pozostałości wtarłam w paznokcie. Cudem paznokietki stały się dużo jaśniejsze. Na koniec delikatnie przetarłam paznokcie zmywaczem aby je odtłuścić i pomalowałam wybielającym lakierem Inglota. Zastsosowałam też białą kredkę i paznokcie są jaśniutkie. Wyglądają naturalnie i zdrowo.
Pozdrawiam, Marcepanka
_marcepanka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 18:07   #199
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

podpinam się pod wątek, również mam problem z żółtymi paznokciami. Już jakiś czas temu się ich pozbyłam gdyż przyczyną ich żółknięcia było malowanie ciemnymi lakierami i zupełnie od nich odstąpiłam zainwestowałam nawet w odżywkę, paznokcie oczywiście się polepszyły, aż do teraz.
Co może być przyczyną tego zjawiska, dziwi mnie fakt, że zżółknął mi cały paznokieć wtedy tylko doszło do połowy. Wtedy żółty kolor zaatakował wszystkie paznokcie a teraz tylko jeden cały i kawałek drugiego. Czy może być to objaw choroby?? jak sobie z tym radzić?

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 18:40   #200
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

up

Stary 2008-07-15, 23:05   #201
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

up

Stary 2008-07-22, 09:36   #202
judge
Zadomowienie

Dziewczyny!mam ten sam problemod pewnego czasu pożułkły mi paznokcie u rąk.Ciałam zakupić jakąś odżywkę wybielającą.Jaką polecacie?może z essence?albo z wibo(lovley)?
judge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:44   #203
mroowa1991
Raczkowanie

Hej dziewczyny miałam całkiem niedawno problem z żółtymi końcówkami, bo po pierwsze używałam balsamu brązującego i chcąc-nie chcąc zawsze się dostawał pod paznokcie, a po umyciu rąk najwidoczniej trochę go tam zostawało tym bardziej że (po drugie) miałam wtedy na paznokiach dość intensywny kolor i nie chciałam wtedy szorować szczoteczką paznokci. Po jego zmyciu byłam przerażona. Ale naczytałam się wiele o cytrynie no i pare razy w ciągu dnia wcierałam ją w paznokcie, podczas mycia starą szczoteczką do zębów szorowałam je pastą po zębów(podobno dobrze się sprawdza pasta wybielająca, ale w tamtej chwili takowej nie miałam) a przed spaniem do miseczki wlałam trochę mleka a do niego dodałam kawałek cytryny i ją trochę wycisnęłam. Moczyłam w tym pazurki ok. 15 minut, no a przed samym spaniem patyczkiem do uszu nasączonym wodą utlenioną przeczyściłam paznokcie. Efekt następnego dnia był naprawdę dobry! No i po południu na zakupach zainwestowałam w odżywkę z Joko "Zadbane paznokcie, odbudowa i wzrost" - na opakowaniu pisało m.in., że niweluje zażółcenia i daje on lekkie zabarwienie (prawie niewidoczne, paznokieć jest jedynie bardziej "mleczny") no i rzeczywiście po jego użyciu moje paznokcie wyglądały ładnie i tak się pozbyłam zażółceń No i teraz w czasie wakacji daję im trochę odpocząć - maluje je rzadziej i tylko jasnymi kolorami nakładając oczywiście pod nie bazę Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś pomogą moje rady

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...

mroowa1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 17:17   #204
ula414
BAN stały

czy lakier musi pasowac do jakiegos elemetu w w ktory jestesmy ubrane?
ula414 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:57   #205
8Bombelek8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ula414 Pokaż wiadomość
czy lakier musi pasowac do jakiegos elemetu w w ktory jestesmy ubrane?

To zależy Jeśli gdzieś się wybierasz, fajnie wygląda, kiedy masz paznokcie kolorystycznie pasujące do ubioru
8Bombelek8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:59   #206
8Bombelek8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Bebooczek Pokaż wiadomość
Bylo juz pare watkow na ten temat dokladniejszych info szukaj w wyszukiwarce...
mimo ze kilka razy malowalas paznokcie na czerowo nie od razu ci sie kolor zmieni... uzywaj jakaś baze pod ten czerwony lakier chocby zwykly bezbarwny
Dokładnie Kiedyś miałam ten sam problem Teraz po prostu najpierw maluję bezbarwnym lakierem, a później nakładam ciemniejszy kolor
8Bombelek8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:52   #207
ananonda191
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Inqq Pokaż wiadomość
Jakis czas temu malowalam paznokcie na czerwono dosc tanim lakierem a na to jeszcze ochronke. Gdy ostatnio raz zmylam ten lakier (a uzywalam go juz wczesniej wiele razy i nic sie nie dzialo) zostaly mi na stale pomaranczowe przebariwenia ktorych nie da sie niczym usunac. Ciekawi mnie ktora substancja majaca stycznosc z lakierem na paznokciach sprawila ze zostal stały slad na płytce, moze mialyscie podobne przypadki, czym byly spowodowane?
a od jakiego konkretnie lakieru zrobiły Ci się przebarwienia? Ja np. ostatnio przez 3 dni miałam pomalowane na czerwono lakierem z wibo nasty&cool i dziś zmyłam i mam przebarwione lekko na tak czerwonawo. Nie chciałam ich piłowac z wierzchu bo byłyby cienkie, na razie pomalowałam odzywką, mam nadzieje, ze to czerwone w końcu się zmyje. Wczesniej tym samym lakierem miałam pomalowane paznokcie u stóp, ale to ze 2-3 tyg były pomalowane (swoją drogą, czemu na paznokciach u rąk tak dlugo nie trzyma się lakier??) to tam miałam potem żółte paznokcie jak zmyłam. A warstwę odzywki jako bazę zawsze daję, nawet dwie warstwy, bo plytka jest wtedy rowna i ładniej lakier wygląda i się trzyma! więc to na pewno nie od tego. Felerny lakier?
Może Ty miałaś ten sam?
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:39   #208
Kaninen
Rozeznanie

Ja obecnie maluje na kryjace kolory i czekam az mi przebarwienia odrosna. Malowalam lakierem Nivea colour mini, kolorem59 Yellow sparkle. Przebarwil mi na zolto. Wyglada to okropnie. Nauczka dla mnie zeby nie isc na latwizne i pamietac o bazie
Kaninen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:05   #209
littlecream
Przyczajenie

Brzydkie paznokcie u nóg.

Mam problem z moimi paznokciami u nóg.
Mają one żółtawy odcień, paznokieć na 2 palcu [tym obok dużego]
jest rozdwojony i często mam pod nim strupki, czasami odpada.
Z resztą większość też jest rozdwojona, i łamie się.
A skórki przy paznokciu na dużym palcu są twarde jak kamień.
Byłam z tym u dermatologa, a on powiedział że "taka jest ich uroda".
A jak ja się pokażę w lecie na basenie z takimi paznokciami?
Ehh. Chyba da się z nimi coś jeszcze zrobić? Jeśli tak to proszę o pomoc.
PS: mam 14 lat
littlecream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:39   #210
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek
Dot.: Brzydkie paznokcie u nóg.

jeśli rzeczywiście to żadna choroba, bez problemu można pokryć pazurki żelem / akrylem (jeśli mają one jakieś przebarwienia to przydałby się kamuflaż). Masa pięknie się trzyma u paznokci stóp więc sie może okazać że na lato (lipiec / sierpień) jeden zabieg ci wystarczy.

Tylko pamietaj, nie możesz mieć żadnych ran (strupków) na pazurkach kiedy pójdziesz do stylistki.

Możesz też regularnie stosować odżywki i pomalować na ciemny kolor to też zakryje defekty płytki paznokcia.

Na twardą skórę stosowałabym regularnie peelingi, maski i balsamy głęboko nawilzające (a jeśli chcesz sobie zafundować coś więcej to proponuję kilka zabiegów parafinowych na stopy), ale to już jakiś wydatek.
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości