chce miec lsniace i ciezkie wlosy ..help.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-29, 13:59   #1
Lady_sza
Raczkowanie

chce miec lsniace i ciezkie wlosy ..help..

Witam!!moim problemem zawsze byly przesuszajace sie koncowki..chce zapuszczac wlosy, gdzie po miesiacu musze je znowu podciac..:/ <Bledne kolo>. Ale barrdzo chcialabym miec lsniace, takie ciezkie wlosy Uzywalam juz mase odzywek, nawet niektore troszke pomagaly..moim marzeniem jest, zeby moimi wloskami choc raz zajela sie Jaga Hupalo Wielokrotnie ogladajac programy, gdzie wlosami dziewczym zajmowala sie wlasnie Jaga, zauwazylam, ze przychodzace tam dziewczyny, mialy wlosy..."sianowate", a po wyjsciu ich wlosy byly tak zdrowe, tak lsniace i ciezkie, ze szok..Jak tego mozna dokonac??BLAGAM o pomoc
Lady_sza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:09   #2
sayal8
Raczkowanie

Dot.: chce miec lsniace i ciezkie wlosy ..help..

bo jak wyprostujesz to bedziesz miec proste i ciezki.Zastosujesz odzywki lub prostowanie wlosow i tez bedziesz takie miala.Jednak to jest na krotko.Kazdy ma urode indywidualna i nic sie nie poradzi.Co do Jagi to uwazam ,ze nie kazdy lubi jej ciecie poniewaz ona robi wszystkim podobnie grzywki. Pozdrawiam
Stary 2005-12-29, 14:23   #3
ank@
Rozeznanie

Popieram. Widziałam kilka "arcydzieł" Pani Jagi, i muszę przyznać że z przecietnych kobiet ( i przeciętnych włosów) udało jej się zrobić prawdziwe maszkary... A efekt gladkości i ciężkości to rezultat zastosowania profesjonalnych kosmetyków. Zapytaj w dobrym salonie fryzjerskim a potem kup polecane kosmetyki ...na Allegro albo w sklepie fryzjerskim (u fryzjera w salonie taki zakup wychodzi 30-50% drożej)
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 15:01   #4
Asik_
Zakorzenienie

A ja polecam ojelek rycynowy na włosy Beda lsniace, miekkie i cudowne
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 17:30   #5
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sayal8
bo jak wyprostujesz to bedziesz miec proste i ciezki.Zastosujesz odzywki lub prostowanie wlosow i tez bedziesz takie miala.Jednak to jest na krotko.Kazdy ma urode indywidualna i nic sie nie poradzi.Co do Jagi to uwazam ,ze nie kazdy lubi jej ciecie poniewaz ona robi wszystkim podobnie grzywki. Pozdrawiam
Wlasnie, ze jak prostuje, to mam potem tak wysuszone, ze szok..!! Ciekawa jestem ile takie kosmetyki kosztuja...<co?>.pewnie, ze nie kady lubi jej ciecie Ale ja lubie i podobaja mi sie jej stylizacje Dzieki i pozdrawiam
Stary 2005-12-29, 17:31   #6
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asik_
A ja polecam ojelek rycynowy na włosy Beda lsniace, miekkie i cudowne
Hmmm...a gdzie go mozna kupic i ile kosztuje??
Stary 2005-12-29, 17:35   #7
Karlotta
Raczkowanie

GG do Karlotta

Olejek rycynowy mozesz kupic w kazdej aptece, a kosztuje pare zlotych.
Karlotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 18:13   #8
evfka
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: chce miec lsniace i ciezkie wlosy ..help..

Oh też marzą mi się długie, gęste oraz ślniące.....W moim przypadku pomogła nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym, możesz ją kupić w aptece, koszt to 5zł. Powoduje, że włosy stają się zdrowsze, bardzej ślniące oraz silniejsze.

Przez pierwszy tydzień używaj jej codziennie, nacierając naftą skórę głowy odczekujesz 20-30 minut spłukujesz i myjesz starannie głowę , podkreślam starannie ! bo ciężko się zmywa naftę ! W dalszych tygodniach raz w tygodniu. Jest jeden minus nafty, ma brzydki zapach..brrrrrr.......ale działa!
evfka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 18:59   #9
Versa
Raczkowanie

GG do Versa

Cytat:
Napisane przez evfka
Oh też marzą mi się długie, gęste oraz ślniące.....W moim przypadku pomogła nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym, możesz ją kupić w aptece, koszt to 5zł. Powoduje, że włosy stają się zdrowsze, bardzej ślniące oraz silniejsze.

Przez pierwszy tydzień używaj jej codziennie, nacierając naftą skórę głowy odczekujesz 20-30 minut spłukujesz i myjesz starannie głowę , podkreślam starannie ! bo ciężko się zmywa naftę ! W dalszych tygodniach raz w tygodniu. Jest jeden minus nafty, ma brzydki zapach..brrrrrr.......ale działa!
Mi nafta zrobiła jeden wielki napuszony kołtun na głowie
Versa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 19:43   #10
Smerfi
Rozeznanie

Dziewczyny a jak Wy stosujecie ten olejek rycynowy?
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:22   #11
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evfka

Super, dziekuje Ci-na pewno zakupie .Hmm...ostatnio bylam w szanowaqnym w moim miescie studiu fryzjerskim..chcialam soebie zrobic maseczki, ktroe mialy mi odzywic wlosy..Moja kolezanka ma tam praktyke i mi to odradzila, bo powiedzaial, ze to strata pieniedzy..ze rownie dobrze moge sobie zrobic sama,te rzekomo dobra kuracje, w domu..Mam nadzijee, ze ta nafta choc troszke pomoze A znacie moze jeszcze jakies naprawde dobre odzywki don wlosow..?Swojego czasu bylam zadowolona w odzywki Dove..
Stary 2005-12-30, 00:04   #12
Asik_
Zakorzenienie

Ja powiem jak ja stosuje ten olejek Nakładam go tzn wcieram w skóre głowy (podobno dobrze działa na porost włosów) I pozniej resztki jakie mam na dłoniach wczesuje w całe włosy Chdze z tym tak z godzine
nastepnie dokładnie myje włoski. Najpierw mocze w ciepłej wodzie, nakładam szampon i dosyć długo myje, spłukuje i jeszcze raz to samo (zeby dobrze zmyc olejek)
Efekt? Włosy miekkie, lśniące, i takie...inne Poprostu żywe
Stary 2005-12-30, 12:31   #13
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ja powiem jak ja stosuje ten olejek Nakładam go tzn wcieram w skóre głowy (podobno dobrze działa na porost włosów) I pozniej resztki jakie mam na dłoniach wczesuje w całe włosy Chdze z tym tak z godzine
nastepnie dokładnie myje włoski. Najpierw mocze w ciepłej wodzie, nakładam szampon i dosyć długo myje, spłukuje i jeszcze raz to samo (zeby dobrze zmyc olejek)
Efekt? Włosy miekkie, lśniące, i takie...inne Poprostu żywe
Hihihi zeby mi nie wypadly Zartuje! A duzo tej nafty bierzesz do reki??
Stary 2005-12-30, 13:02   #14
Asik_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Hihihi zeby mi nie wypadly Zartuje! A duzo tej nafty bierzesz do reki??
Nie nafta tylko zwykły olejek rycynowy Nic Ci sie nie stanie nawet jakbys chodzila z nim caly dzien;-)
Stary 2005-12-30, 13:21   #15
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asik_
Nie nafta tylko zwykły olejek rycynowy Nic Ci sie nie stanie nawet jakbys chodzila z nim caly dzien;-)
a no fakt-olejkiem Vzyli na pewno jnic sie nie stanie z moimi wloskami, jak naniose go na cala dlugosc wlosow, tak? Dziekiii
Stary 2005-12-30, 13:27   #16
Asik_
Zakorzenienie

Napewno Ja trzymam ile moge, tylko dokladnie spłucz zeby wloski nie pozostały tłuste
Stary 2005-12-30, 13:56   #17
karolina2020
Zadomowienie

Wydaje mi sie, ze jezeli Twoje wlosy sa z natury cienkie i delikatne to nie zrobisz z nich grubych Oczywiscie te wszystkie odzywki co dziewczyny polecaja nie zaszkodza
Stary 2005-12-30, 14:41   #18
lorinka
Rozeznanie

też mam przesuszone końcówki (ale ja wiem że to z mojej winy ), i używam olejku rycynowego czasami jak nie zapomnę czasem wcieram do w końcówki, czasem dodaję trochę do szamponu... różnie no i mogę potwierdzić własną głową, że po tym olejku (jak się go regularnie, codziennie stosuje) włosy rosną szybciej. Ja robiłam tak w wakacje i naprawdę więcej urosły niż normalnie.

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:53   #19
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Wydaje mi sie, ze jezeli Twoje wlosy sa z natury cienkie i delikatne to nie zrobisz z nich grubych Oczywiscie te wszystkie odzywki co dziewczyny polecaja nie zaszkodza
Tzn ja nie mam takich znowu cienkich wloskow , tylko chce, zeby one byly ciezsze Chcialabym miec takie wlosy jak np...hmm...powiedzmy Ania Mucha..Ale jeszcze bardziej ciezsze I jezszce jedno...strasznie dziwnie mi sie ukllada przedzialek(jakos z tylu glowy)bo generalnie to staram sie nie miec przedzialka..a on sie jednak pojawia..i to z tylu glowy..
Stary 2005-12-30, 14:54   #20
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lorinka
też mam przesuszone końcówki (ale ja wiem że to z mojej winy ), i używam olejku rycynowego czasami jak nie zapomnę czasem wcieram do w końcówki, czasem dodaję trochę do szamponu... różnie no i mogę potwierdzić własną głową, że po tym olejku (jak się go regularnie, codziennie stosuje) włosy rosną szybciej. Ja robiłam tak w wakacje i naprawdę więcej urosły niż normalnie.
a czy do tego, ze rosly Ci szybciej, to czy byly bardziej lsniace i zdrowsze..??
Stary 2005-12-30, 15:30   #21
karolina2020
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Tzn ja nie mam takich znowu cienkich wloskow , tylko chce, zeby one byly ciezsze Chcialabym miec takie wlosy jak np...hmm...powiedzmy Ania Mucha..Ale jeszcze bardziej ciezsze I jezszce jedno...strasznie dziwnie mi sie ukllada przedzialek(jakos z tylu glowy)bo generalnie to staram sie nie miec przedzialka..a on sie jednak pojawia..i to z tylu glowy..
Chetnie sama bym sie dowiedziala jak pozbyc sie przedzialka Nigdy nie robie, a on i tak jest
Stary 2005-12-30, 22:14   #22
Lady_sza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Chetnie sama bym sie dowiedziala jak pozbyc sie przedzialka Nigdy nie robie, a on i tak jest
hhehehe, tylko, ze u mnie robi sie on jakos z tylu glowy ..Na przodzie w zasadzie nie mam, a pojawia sie gdzies z tylu...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości