loreal platinum jaki efekt na w這sach? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-13, 14:36   #1
joanna20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Loreal Platinium

kto pr鏏owa tej metody.
na jakim kolorze wyjsciowym , jaki efekt i jaka cena?
joanna20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-13, 15:15   #2
joanna20
Raczkowanie

Dot.: Loreal Platinium

upupupup
Stary 2005-11-23, 14:59   #3
joanna20
Raczkowanie

loreal platinium

czy ktos probowal? jaki efekt?
Stary 2005-11-23, 20:42   #4
basiao84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 423
Dot.: loreal platinium

chodzi o taki preparat kt鏎ym robi si ja郾iutkie pasemka? taki r騜owy? (r騜owy po wymieszaniu sk陰dnik闚...)
jesli tak, to pr鏏owa豉m.
Pachnia這 slicznie, jako tak gum do 簑cia,i pasemka mia造 bardzo 豉dny kolorek.

Tylko nie jestem pewna, czy m闚imy o tym samym preparacie
podr
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-24, 09:11   #5
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

Cytat:
Napisane przez joanna20
czy ktos probowal? jaki efekt?
nie napisa豉s co to za produkt <farba? >
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-24, 18:36   #6
wariatka_20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 600

up!
wariatka_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-24, 19:04   #7
basiao84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 423

z tego co ja wiem, i sprobowalam, to preparat do robiebia super blon pasemek
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 18:01   #8
Dea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Question loreal platinum jaki efekt na w這sach?

witam wszystkie wiza瘸nki! dziewczyny czy kt鏎as z was robi豉 pasemka u fryzjera farba loreal platinum? ja zawsze robi豉m pasemka w salonie welli i rozjasniaczami z tej firmy ,ale na moich w這sach farbowanych wczesniej na ciemno wychodzi這 leciutko z馧tawo.chcia豉bym teraz bardziej w這sy rozjasnic ,to znaczy chcia豉bym dodac wiecej pasemek ,tylko w豉snie takich bia造ch nie z馧tawych. by豉m w salonie loreala i powiedzieli ,ze po tym platinum wychodza bia貫 pasemka. chcia豉bym sie dowiedziec czy rzeczywiscie moga mi wyjsc takie bia貫 po tym platinum??? bardzo prosze o odpowiedzi bo w przysz造m tyg. ide robic te pasemka a tym lorealem platinum to drogo kosztuje dlatego chcia豉bym wiedziec czy wog鏊e warto! jak kt鏎as wiza瘸nka mia豉 tym robione pasemka to prosze o opinie ?!
Dea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 18:35   #9
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658
Dot.: loreal platinum jaki efekt na w這sach?

Ja robi豉m teraz w Lovely looku, i zawsze wychodz mi nieco 鄴速awe pasemka ale radz sobie z tym stosuj帷 p逝kank celii po umyciu, mieszam w butelce szampon do w這s闚 z t p逝kank i myj taka mieszank w這ski, zawsze s potem popielate, nie z馧te, polecam ci takie rozwi您anie.

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-30, 14:14   #10
Dea
Raczkowanie

no w豉snie ja tez robie ta p逝kanke i myje szamponem fioletowym. ale szczerze m闚iac to konc闚ki i tak mam z馧tawe nawet po p逝kance, a poza tym jestem troche leniwa i juz nie chce mi sie tych pukanek za kazdym razem robic.dlatego mmysla豉m nad tym lorealem platinium ale juz trace nadzieje chyba jestem skazana na to z鏊tko i p逝kanki.
Stary 2005-12-30, 15:46   #11
jesionka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

pod陰czam si do watku, bo ju kiedy rzuci豉m pytanie na forum, ale nie by這 odewu ani opinii. Czy rzeczywi軼ie jest taka r騜nica, je郵i chodzi o wygl康 w這s闚 po zabiegu (czy rzeczywi軼ie w這sy sa mniej zniszczone ni po zwyk造ch pasemkach?)
I ile mniej wi璚ej to kosztuje? Bo ja kiedy s造sza豉m, 瞠 niewiele wi璚ej ni zwyk造 baleja...
Stary 2005-12-30, 16:03   #12
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

Hej, to moze ja odpowiem
Zawsze farbuje w這sy tylko farbami z L'oreal Professionnel. Juz dawa razy mia豉m robione blond pasemka wlasnie farb L'oreal Platinum a na reszta wloskow mialam kladziony brazowy kolorek (raz byl ciemniejszy braz, drugim razem jasniejszy). Za 1 razem mia豉m pasemka w kolorze z這tym, natomiast ostatnio fryzjerka uzy豉 mocniejszego rozjasniacza (czy jak to nazwac) do farby Platinum i wyszedl mi bardzo fajny platynowy kolor, dokladnie taki jak chcia豉m Do tego miekny zmrozony braz (o ile pamietam to chyba sie kolor zmrozony kasztan nazywal ) i jestem zadowolona
Wloski ma platinum faktycznie nie s suche, sa bardzo miekkie w dotyku i pieknieeeeeee blyszcza!!! Jezeli chodzi o cene to ja nie zauwazylam zadnej roznicy Pierwszy raz blond pasemka na calej glowie + kolor mialam robione w salonie L'oreal Proffessionell w Kielcach i nie bylo nic wiecej liczone, po prostu jako pasemka jednokolorowe+ kolor. Ostatnio dokladnie to samo mialam robione, ale w salonie Camille Albane w Krakowie i tez policzono standardowo jako pasemka+kolor. Nie ma zadnej roznicy w cenie, bo teraz wszystkie salony, ktore pracuja na farbach L'oreal oraz na produktach Kerastasse od tego roku uzywaja do koloru blond tylko i wylacznie tej farby Platinum. Takze nawet jakby ktos prosto z ulicy trafil do takiego salonu i chcial miec blond balejaz to nawet by pewnie nie wiedzial, ze uzyto do tego farby Platinum
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-30, 16:06   #13
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Dea
bardzo prosze o odpowiedzi bo w przysz造m tyg. ide robic te pasemka a tym lorealem platinum to drogo kosztuje dlatego chcia豉bym wiedziec czy wog鏊e warto! jak kt鏎as wiza瘸nka mia豉 tym robione pasemka to prosze o opinie ?!
jesli chodzi o to czy warto to WARTO! ale kolor pasemek jaki chcesz uzyskac zalezy od rozjasniacza, dlatego powiedz fryzjerce jaki Ci sie marzy odcien i ona juz dobierze odpowiednia ilosc Ale pierwszy raz spotykam sie z tym, zeby zastosowanie farby Platinum wplywalo w jakis sposob na cene OOO, moja kolezanka ze studiow tez miala przed Swietami robiony blond balejaz, tez farb platinum i zaplacila normalnie cene balejazu na sredniej dlugosci wlosach!
Stary 2005-12-30, 16:09   #14
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Zawsze tez mo瞠sz splatyni blond pasemka myj帷 je szamponem regenal z welli.
Stary 2005-12-30, 16:54   #15
Dea
Raczkowanie

dzieki za odpowiedzi! a ja sie spotka豉m w豉snie pyta豉m w salonie loreala i mi powiedzieli ,ze na moje d逝gie w這sy(mam takie do 這patki) to zap豉ce oko這120 z, ale zalezy ile zuzyja tej farby ,moge zap豉cic mniej lub wiecej. powiedzieli tez ,ze za pasemka innym rozjasniaczem nie tym platinium zap豉ce na moje w這sy tak 85 z. jak robi豉m w salonie welli to za pasemka blond farb magma zaplaci豉m 130 z, natomiast za drugim razem pani robi豉 mi jakims rozjasniaczem welli (blondorem chyba) i zap豉ci豉m 115 za balejaz razem z podci璚iem i wycieniowaniem.a wiec sa r霩nice jak widac.moze to zalezy w jakim salonie czy cos To mam nadzieje ze mi rzeczywiscie wyjda bia貫 bo mam juz dwa balejaze na g這wie. chodzi mi gl闚nie o te nieszczesne konc闚ki bo dalej sa troche z馧tawe a p逝kanka na nie nie dzia豉.pozdrawiam
Stary 2005-12-30, 17:01   #16
Dea
Raczkowanie

Smile Dot.: loreal platinum jaki efekt na w這sach?

Jesionko mi powiedzieli ze na moje w這sy, takie do 這patki bedzie kosztowac ok.120 z.ale moze wiecej wyniesc, bo zalezy ile farby zuzyja. innym rozjasniaczem kosztuje tam 85 z na moje wlosy. niewiem czy tym platinium robic bo jak znowu beda z馧tawe to mnie chyba krew zaleje. pozdrawiam
Stary 2005-12-30, 18:58   #17
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Szczerze mowiac to dla mnie jakis dziwny salon L'oreala Cena zalezy ile farby zuzyj? Dziwne...z reguly w salonach sa cenniki i jest ustalone ile kosztuje balezjaz na wlosach krotkich, poldlugich i dlugich. A jeszcze dziwniejsze jest dla mnie to, ze jako salon L'oreala nie uzywaja w chwili obecnej tylko Platinum... Naprawde, tam, gdzie ja sie zetknelam ze stosowanie farb L'oreala to wszystkie zaklady rowno tylko j teraz stosuj, czy to JLD, Camille Albane czy L'oreal Professionnell...
Stary 2005-12-30, 18:59   #18
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Dea
Jesionko mi powiedzieli ze na moje w這sy, takie do 這patki bedzie kosztowac ok.120 z.ale moze wiecej wyniesc, bo zalezy ile farby zuzyja. innym rozjasniaczem kosztuje tam 85 z na moje wlosy. niewiem czy tym platinium robic bo jak znowu beda z馧tawe to mnie chyba krew zaleje. pozdrawiam
A nie mo瞠sz i嗆 do salonu i niech Ci fryzjer zrobi jedno pasemko na pr鏏? Zobaczysz wtedy jakie wyjdzie na Twoich wlosach i zadecydujesz czy chcesz mie t farba robiony baleja.
Stary 2005-12-30, 21:02   #19
Dea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kalex
Szczerze mowiac to dla mnie jakis dziwny salon L'oreala Cena zalezy ile farby zuzyj? Dziwne...z reguly w salonach sa cenniki i jest ustalone ile kosztuje balezjaz na wlosach krotkich, poldlugich i dlugich. A jeszcze dziwniejsze jest dla mnie to, ze jako salon L'oreala nie uzywaja w chwili obecnej tylko Platinum... Naprawde, tam, gdzie ja sie zetknelam ze stosowanie farb L'oreala to wszystkie zaklady rowno tylko j teraz stosuj, czy to JLD, Camille Albane czy L'oreal Professionnell...
no mnie to w豉snie spotka這! i jak m闚ie nie tylko w tym loreala salonie ale takze w welli tam jak robi豉m magm zap豉ci豉m wiecej niz jak robi豉m innym rozjasniaczem tej samej firmy.pani fryzjerka tez mi powiedzia豉, ze zalezy od ilosci farby i ze zalezy jaka.w lorealu powiedzieli ze 120 tym platinium a 85 innym.nie wiem dlaczego taka polityke stosuja w tych salonach,przeciez sobie nie wymysli豉m. pozdrawiam
Stary 2005-12-30, 21:17   #20
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Dea
no mnie to w豉snie spotka這! i jak m闚ie nie tylko w tym loreala salonie ale takze w welli tam jak robi豉m magm zap豉ci豉m wiecej niz jak robi豉m innym rozjasniaczem tej samej firmy.pani fryzjerka tez mi powiedzia豉, ze zalezy od ilosci farby i ze zalezy jaka.w lorealu powiedzieli ze 120 tym platinium a 85 innym.nie wiem dlaczego taka polityke stosuja w tych salonach,przeciez sobie nie wymysli豉m. pozdrawiam
wiem, ze sobie nie wymyslasz mnie tylko zadziwli Ci fryzjerzy a co do farby to naprawde jest bardzo fajna!!! piekny kolorek po niej wychodzi
Stary 2005-12-30, 21:29   #21
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Za陰czam 2 fotki ze strony L'oreala, gdzie do jasnych pasemek zosta豉 uzyta farba Platinum.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg Jenny_300_300.jpeg (20,5 KB, 935 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg Olga_300_300.jpeg (30,3 KB, 526 za豉dowa)
Stary 2005-12-30, 22:37   #22
Dea
Raczkowanie

Smile Dot.: loreal platinum jaki efekt na w這sach?

Dzieki bardzo za fotki ! moze chca tam u mnie zarobic wiecej czy cos dziwne ze tak wszedzie inaczej.moze lepiej jeszcze gdzies indziej zapytam.
Stary 2005-12-31, 10:08   #23
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

aaaa jak mnie sie podoba ten kolorek z 1 zdjecia co mi sie zdaje, ze w marcu wybiore sie z t fotk do fryzjera dok豉dnie taki odcien blondu i brazu chce miec na swojej g堯wce
Stary 2006-01-05, 16:32   #24
Dea
Raczkowanie

to jest taki rozjasniacz ma dwie wersje. pierwsza to jest bardzo 豉godny bez amoniaku, po wymieszaniu r霩owy ,to jest do w這s闚 naturalnych niefarbowanych i jasniejszych raczej. druga wersja mocniejsza po wymieszaniu jest taki bardzo jasno niebieski ,prawie bia造 to jest do wlos闚 naturalnych ciemnych i bardzo ciemnych, oraz farbowanych tez na ciemne kolory, rozjasnia nawet do 7 ton闚.w這sy wychodza 豉dne taki jasny platynowy blond, na w這sach farbowanych bardzo d逝go na ciemne kolory konc闚ki wychodza jak zawsze zreszta troche z馧tawe.rzeczywiscie w這sy wcale nie sa zniszczone tak jak po innych rozjasniaczach.wcale nie sa przesuszone,miekie w dotyku i piekny po造sk maja.
Stary 2006-07-16, 19:02   #25
martta19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 493
Loreal Platinium na Slasku?

Czy ktoras z Was wie gdzies jest jakis salon,ktory farbuje wloski farbami Loreal Platinium,gdzies w okolicy Chorzowa,Bytomia,Katowic? ?Bardzo prosze o szybka odp,bo jutro musze isc sie zapisac
Stary 2006-07-16, 21:35   #26
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469
Dot.: Loreal Platinium na Slasku?

Ja wiem tylko ze w Czestochowie farbuja tym w salonie Berendowicz i Kublin
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 00:12   #27
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Ja wiem tylko ze w Czestochowie farbuja tym w salonie Berendowicz i Kublin

W takim arzei byc mo瞠 u篡waja tez w B&K w katowicach ? na mnie nie u篡wali, ale widzia豉m, 瞠 pracuj w豉snie na kosmetykach Loreal i Kerastase.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 09:26   #28
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469

Nie bylam nigdy w B&K w Katosach ale przypuszczam ze owszem rowniez uzywaja. Wlasnie sie zastanawiam nad pojciem do B&K do Katowic na baleyage, nie wiesz moze jaki baleyage im tam wychodzi Fajnie robia
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 20:11   #29
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Ja nie mia豉m balayage, ale dekoloryzacj( w豉saciwie demakija), farbowanie, obci璚ie, modelowanie, rytua kerastase i by豉m bardzo bardzo zadowolona. Ja akurat by豉m u Ma熥a.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 20:27   #30
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

te jestem ciekawa jak robia tam baleja,i ile kosztuje...
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.