najlepszy krem ujędrniający do biustu - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-09, 13:21   #1
guest
Zakorzenienie

Kremy do pielęgnacji biustu

Ja uzywam od miesiaca kremu do pielegnacji biustu firmy Norel. Skora nabrala jedrnosci (jestem w polowie opakowania) ale na pewno bede go stosowac.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-09, 13:21   #2
guest
Zakorzenienie

Re: kremy do pielęgnacji biustu

Zajrzyj do KW. Ktoś polecał YSL, podobno znakomity.
Stary 2002-04-09, 19:07   #3
guest
Zakorzenienie

Marghot, dodaj proszę swoją ocenę tego kremu do biustu do KW, ponieważ kremy z firmy Norel do ciała sprawdziły się u mnei bardzo dobrze zastanawiałam sie nad tym preparatem, ale brakowało mi właśnie choć jednej pozutywnej opinii na jego temat!!!
Jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji biustu, to oczywiscie wiadomo, ze biustu one nie ujedrnia i nie ma co oczekiwac jakis niesamowitych rezultatow, ale na pewno skora bedzie bardziej gladka, sprezysta.

Ja też wypróbowałam kilka preparatów, dwa moje ulubione to, które polecam to:
- Yves Rocher z serii Bioptimale w opakowaniu z dozownikiem 100ml, zawiera on wyciag ze skrzypu, krzem, wyciag z zielonej herabty, ma dosyc intensywny zapach, wiec musisz sprawdzic czy go polubisz, ja bylam zadowolona, tez wtedy zmienilam diete, udalo mi sie schudnac, a biust na szczescie pozostal niezmieniony i nadal w dobrej kondycji. Nie wiem ile kosztuje teraz ja placilam ok 42zl
- Drugi to Żel do biustu ujędrniająco napinający z cerii AA Body Oceanic, lekki różowy żel, błyskawicznie się wchłania, ma bardzo przyjemny leciutki zapach, pozostawia skórę nawilżoną i elastyczną, ma bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem, 85 ml kosztuje 20 coś zł, nie pamiętam dokładnej ceny. Jest bardzo wydajny używam go ponad miesiąc na piersi i dekolt i zuzyłam dopiero połowę opakowania. Z tych dwóch bardziej ujędrniające właściwości ma jednka krem z YR.
Używałam też:
- Inteligentny zel ujedrniajacy biust Dermika 2001- Zawiera wyciag z soi i alg, w ubie 75 ml ok 42 zl, ma konsystencje przezroczystego zelu, bardzo szybko sie wchlania, nie ma drazniacego zapachu, ale też nie dał jakiś bardzo widocznych efektów.
- Raz mialam szczescie wygrac w konkursie Haute Tenue Yves Saint Laurent, jest to preparat do biustu w sprayu, niestety bardzo drogi, mily w uzyciu, ale nie wydaje mi sie, zeby wart byl az blisko 200zl , tym bardziej, że mam porównanie z tańszymi preparatami.
- Krem do biustu i dekoltu Eris 125ml cos ponad 30 zl, zawiera wyciag z alg witaminy A, E i F, nie byłam nim jednak zachwycona.
Stary 2002-04-10, 11:32   #4
guest
Zakorzenienie

Bardzo dziekuję za odpowiedzi, chyba wypróbuję ten krem Yves Rocher!!! Jeżeli chodzi o firmę Norel, to nigdy o niej nie słyszałam, ale skoro tak polecacie...
Stary 2002-04-10, 12:53   #5
guest
Zakorzenienie

Asi, mam ofertę w której ten krem można zamówić po cenie 35 zł. Pozdrawiam
Stary 2002-04-11, 10:53   #6
guest
Zakorzenienie

A gdzie kupujesz kosmetyki Norela? Ja chcąc kupić krem wyszczuplający i żel z glukoblokiem musiałam zrobić regularne łowy w aptekach. Na biust też chciałam kupić ale nigdzie nie było, dlatego zdecydowałam się na Ives Rocher. Może jakaś sieć sklepów??
Stary 2002-04-11, 11:31   #7
guest
Zakorzenienie

Czy to oznacza, że tych kremów Norel nie ma w sklepach???
Stary 2002-04-11, 18:01   #8
guest
Zakorzenienie

Anita, ja wprawdzie kosmetyków Norel nie używam, ale widziałam je ostatnio w Naturze (takiej zwykłej drogerii Naturze, bo kiedyś w Lublinie byla tez taka apteczna). Jeżeli w twoim miescie jest jakis sklep z tej sieci to moze tam poszukaj!