Jeśli nie Wy Wizażystki , to kto? Pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-03, 15:55   #1
ryba82
Zakorzenienie

Jeśli nie Wy Wizażystki , to kto? Pomóżcie...

Mój problem polega na tym, że nie wiem, w jakiej fryzurze wygladałabym najlepiej. Mam twarz w kształcie słońca niemalże, choć nie zupełnie Włosy wogóle bardzo mało poddatne. Drugi problem polega na tym, że jak widać mam farbowane włoski na blond, ale chciałabym wrócić do swojego koloru, który jest mysi, taki ciemny blond mysiowy. Nie moge sobie jednak pozwolic na czekanie az same odrosną (wkrótce wesele siostry, po co sie tak meczyc itd) wiec pomyslalam, ze moglabym zrobic sobei jakies pasemka w brązie lub ciemnym mysiowym blondzie, wtedy nei musialabym farbwoac odrostow i tak niepostrzezenie moej wloski by sobie rosly rosly..., a odrosty wtopiłyby sie w pasemka Prosze Was o radę jakiego koloru te pasemka, jaka fryzura, co robic? Moze ktoś z Was ma zupełnie inny pomysł Bedzie fajnie, jak dołączycie jakies zdjęcia

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-07-15 o 01:13
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 16:32   #2
Czarna_Ines
Raczkowanie

Re: Jeśli nie Wy Wizażystki , to kto? Pomóżcie...

Hej!! Mam kilka fotek, które myślę, że powinny być dobre dla ciebie może troszkę bardziej wystrzępić włoski plus jakaś fajna grzyweczka...pozdrawiam
Czarna_Ines jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 16:43   #3
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Oj, oj, do słonka to Twojej buzi daleko jesli chodzi o kształt!! Ale słoneczny ma wyraz z tym delikatnym uśmiechem
Proponowałabym grzywkę, ale mocno wycieniowaną, tak, aby nie zakrywała "szczelnie" całego czoła, a jedynie jego górną część. Przy dobrym cieniowaniu, nawet kiepsko układjące się włosy dadzą Ci możliwość "oderwania" ich od czoła.
Dolną część fryzurki spróbuj wywijać na zewnątrz.
Jeśli chcesz wrócić do naturalnego koloru, to pasemka właśnie w takim kolorku zrób! Możesz dodać pasemka w kolrze pośrednim pomiędzy tymi które masz, a naturalnymi.
Stary 2004-12-03, 17:05   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie

Sa chyba takie farby ktore od razu robia pasemka( kolor ciemny blond 1 zdjecie )mozesz tez sprobowac ufarbowac wlosy w odcieniu najbardziej zblizonym do naturalnych i czekac az odrosna.Oto przyklady odcieni

1 ciemny blad z pasemkami
2 ciemny popielaty blond
3 ciemny naturalny blond
Stary 2004-12-03, 22:09   #5
ryba82
Zakorzenienie

Dziekuję bardzo za porady i proszę o więcej propozycji, muszę być pewna swego wyboru buziaki

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 22:24   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Izo
Moim zdaniem Czarna Ines dodała doskonałe fryzurki dla Ciebie. Każda jedna sprawdzi się na Twojej głowie i bardzo mi sie podobają dla Ciebie wersje z grzywkami - warunek bardzo dobre cięcie i produkty do stylingu nieobciążające włosów a nadające im połysk i gładkość.
Jeśli chcesz wrócić do swojego koloru włosów zrób sobie ciemniejszy balejaż lub pasemka w kolorze Twojego naturalnego koloru włosów.
Będzie to wyglądało naprawdę fajnie.
Masz piękne, ogromne oczy. Wykorzystuj ten atut, podkreślaj je mocniej. Na wieczór nawet jak na zdjęciu nr 2 od Ines.
Boki noska możesz bardzo delikatnie przyciemniać ton ciemniejszym pudrem lub podkładem.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości