Wybuchowa mieszanka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-02, 20:27   #31
Awris
Raczkowanie

GG do Awris
Dot.: Wybuchowa mieszanka?

Znalazłam! To drugie to mój naturalny kolor, jak widzicie żaden włosek nie chce się mi na czółko przesunąć... Pierwsze pochodzi z okresu czarnych włosków... Japoneczka czy nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2723.jpg (18,8 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (107,7 KB, 182 załadowań)
Stary 2006-01-02, 20:30   #32
justyna_dt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dureksis
Witam..
Uważam jak koleżanki, że najlepiej byłoby Ci w ciemniejszych włosach, przy twojej karnacji powinna to być ciemna czekolada lub jakiś inny koniecznie chłodny brąz <ja używam "zimnego brązu>..
Można włosy delikatnie z przodu rozjaśnić pasemkami ale w to w zalezności od fryzury, którą wybierzesz.
Absolutnie uważam, że w "trójce" dołączonej przez Moniś wyglądałabyś świetnie..
Grunt to zakryć za wsyokie czoło no i ....NAPRAWDĘ ZROBIĆ BRWI...
Takie jak masz są dawno niemodne, poza tym wcale Cię nie upiększają...są sztuczne i nie uważam aby robiły z Ciebie Japonkę...
Ale to oczywiście tylko moje zdanie
Powodzenia~!!!!
Zgadzam się na chłopdny brąz a co do niepokornej grzywki to stawiałabym na moczenie jej rano i wyprostowanie prostownicą przynajmniej po bokach

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:05   #33
dureksis
Zadomowienie

OJ QRCZE, rzeczywiście japoneczka jak się patrzy..ale kolor miałaś za ciemny na tym zdjęciu ale i tak o niebo lepiej niż w blond zaufaj mi
Polecam też puder brązujący w małych ilościach, zawsze powoduje, że twarz wygląda świeżo...I róż- mój ulubiony kosmetyk, działa cuda poprawnie używany..
Aha masz tak jak ja wyokie czoło..Grzywka musi być
Dasz radę ją ułożyć, trzeba przyzwyczaić włosy
Buzioooleeee
Stary 2006-01-02, 22:03   #34
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei
Talking Dot.: Wybuchowa mieszanka?

Cytat:
Napisane przez dureksis
OJ QRCZE, rzeczywiście japoneczka jak się patrzy..ale kolor miałaś za ciemny na tym zdjęciu ale i tak o niebo lepiej niż w blond zaufaj mi
Polecam też puder brązujący w małych ilościach, zawsze powoduje, że twarz wygląda świeżo...I róż- mój ulubiony kosmetyk, działa cuda poprawnie używany..
Aha masz tak jak ja wyokie czoło..Grzywka musi być
Dasz radę ją ułożyć, trzeba przyzwyczaić włosy
Buzioooleeee
TAK, TAK, TAK i jeszcze raz TAK! popieram owe zdanie dureksis

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 22:29   #35
kamilka
Zadomowienie

kochana wbrew pozorom uda ci się tak "nauczyć " włosy, by się układały tak, jak ty tego chcesz, co prawda, nie zrobisz tego w tydzień ani dwa, ale... napewno się uda.

jakiś czas temu, jak nie miałam nawet czasu do fryzjera iść obciąć grzywki (bo całość zapouszczałam), to spinałam spineczką z boku, a potem to już za ucho zakładałam. Wyglądało całkiem fajnie, ale coś mnie podkusiło, podciełam włosy, grzywkę dosyć znacznie, i miałam nie mały problem. sama się odsówała na bok.

Po umyciu włosów, zaczesz je grzebykiem do przodu i pozwól im tak wyschnąć. po jakimś czasie sama się tak będzie układać

Powodzenia
kamilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 10:42   #36
Sam
Zadomowienie

w ciemnych dużo lepiej i bardziej naturalnie

te jasne raczej ujmuja Twojej urodzie niz dodaja uroku;-) tak jak narysowała 'Kamilka';-)

Koniecznie zmień kształt brwi i kolorek włosów - będzie cudnie ;-)

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 13:00   #37
krowianka
BAN stały

Wg mnie jestes dowodem na to, jak z natury ladna dziewczyna, oszpeca sie na wlasne zyczenie...
przyjmij sobie do serca rady wszystkich tych dziewczyn
krowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:08   #38
Asieńka_86
Rozeznanie

GG do Asieńka_86

Brwii i grzywka prościutka koniecznie!!!!!!!!!!!!!!
Asieńka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:12   #39
Awris
Raczkowanie

GG do Awris

Krowianko, jestem młoda a to najlepszy czas na eksperymenty, jak już będę siwiutką babuszką to nie będzie szansy na platynkę czy kruczą czerń, nie sądzisz? Poza tym nie uważam by to było oszpecanie się bo wszyscy mi mówią że po zmianach wyglądam znacznie lepiej... twoją wypowiedzią jestem troszeczke... dotknięta... nie mam zamiaru być zaniedbanym włochaczem co od fryzjera ucieka a kosmetyczki się boi bardziej niż diabeł wody święconej
Stary 2006-01-03, 16:13   #40
polinqa
Raczkowanie

zadna z nas na pewno nie chce Cie obrazac ani odganiac od fryzjera
masz dosyc ortginalna subtelna urode, ja sama rowniez eksperymentowalam z wloskami, wlasnie rozjasnilam az do latynki a teraz mam zolte i tak je od paru ladnych lat mam i nie wiem co z nimi.
Ladny masz naturalny kolor, ja proponowalabym Ci zrobic lekkie blond pasemka, ale nie calkiem blond, no i brwi troszke blizej noska i bardziej w brązik zeby nie odcinaly sie od twarzy. Grzyweczka jest swietnym pomyslem (ten kolor na zdjeciu z grzywka zrobiony przez Monis jak dla mnie bomba moze do niego jakies pasemka blond? )
grzywki sie nauczysz, jak bedzie ladnie scieta to sama bedzie sie ukladac na czole - skoro chcesz eksperymentowac eksperymentuj, ale dodatkowe wez wizazanek rady pod uwage by Twoje eksperymenty byly dla Ciebie w efekcie mile i sprawialy zadowolenie
pozdrawiam
P.
polinqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:45   #41
krowianka
BAN stały

Oczywiscie, ze nie chcialam sprawic Ci przykrosci, ale tez w swoich opiniach nie slodze ludziom bez powodu. Mysle natomiast, ze porady "obcych" dziewczyn moga okazac sie bardziej pomocne niz (byc moze wypowiadane z grzecznosci i niecheci sprawiania przykrosci) opinie znajomych. Jestes mlodziutka owszem- totez eksperymentuj, ale postaraj sie jednoczesnie przyjmowac rozniez krytyczne uwagi, zwlaszcza gdy efekty "zabawy" nie sa najlepsze
Propozycje dziewczyn sa naprawde warte przemyslenia...
krowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 20:27   #42
kamilka
Zadomowienie

moja droga nie obrażaj się, my wcale nie chcemy źle, poprostu widząc nową buźkę, zauważamy jej wady jak i zalety. Bezstronna osoba napewno doradzi lepiej, niż ktoś z kim jesteś na codzień, bo on już się do twego wyglądu przyzwyczaiła.
Dziewczyny pokazują tu co same twożą na buziach, bądź paznokciach, i nie wszystkie są wychwalane. Przecież nie o to chodzi, sama czasen nie widzisz pewnych żeczy.
Porównaj sobie twoje zdjęcie z początku, i potem jak "domalowałam" ci brwi. Tylko popatrz tak z dalsza, z dystansem, jak by to była obca ci osoba. Dłuższe brwi naprawdę wyglądają duuużo lepiej. Uwydatnią twoje śliczne i niepowtarzalne oczy.
przemyśl nasze rady. a jak się zdecydujesz na zmanę swego wyglądu, to przyślij nam twoje zdjęcie. chętnie zobaczymy Cię jeszcze piękniejszą
Stary 2006-01-03, 20:58   #43
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

hmm napewno jestes chlodnym typem. Masz jasna rozowiutka cere i ladnie Ci zarowno w chlodnym blondzie jak i czerni (ale w czarnym lepiej), i ABP (Absolutny Brak Piegow no chyba ze slepa jestem).... wlasciwie mozesz zminic swoj typ kolorystyczny z lato na zime tylko farbujac wlosy (prosze mnie nie zjechac jesli sie myle typy kolorystyczne to moja slaba strona nie znam sie ). Oczkami sie nie sugeruj. Ja jestem jesienią a oczy mam "zimne" granatowe ze srebrnymi niteczkami i pasuje wszystko zobacz na te stronke ( http://www.makijaz.net/t2.html ) powinna pomóc Jesli chodzi o reszte to popieram inne dziewczyny : zapusc brwi na dlugosc i na szerokosc. Cienkie kreseczki nei dodaja Ci uroku . a wlosy proponuje zafarbowac na chlodny ciemny brąz
kapsel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:06   #44
Awris
Raczkowanie

GG do Awris

Dzięki kapselku! Nie wiedziałam że można tak po prostu..."zmienić" typ kolorystyczny to bardzo ciekawy pomysł... Przy okazji... znów się powtarza sytuacja z mojej przeszłości... co nowa osoba to nowa propozycja co do mojego typu urody (już mi przypisano wiosnę i lato a teraz zimę czekam kiedy się jesień pojawi... ). Chyba rację mają ci, którzy twierdzą że tak na prawdę niesłuszne są podziały na określone sztywnie typy urody... Co o tym myślicie?
I wyjaśnię jeszcze sprawę moich brwi... ja ich tak nie wyskubałąm tylko kosmetyczka która stwierdziła że takie będą mi pasować (nagadała mi jeszcze masę innych teorii co do pasujących do mnie kolorów i styli, okazało się to takimi bzdurami że wkońcu postanowiłam zapytać się specjalistów--> czyli Was ). Przy okazji zapytam się jeszcze co polecacie w takiej sytuacji do optycznego zagęszczenia brwi? Próbowałam kredki w kolorze pośrednim pomiędzy czarnym a stalowym... i wyszło baaaaardzo nienaturalnie i brzydko może szary będzie dobry? Kiedyś używałam brązowej i też było niezbyt ciekawie . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia!!!
Stary 2006-01-04, 16:09   #45
justyna_dt
Zakorzenienie

Przefarbuj włoski na ciemno to nie będzie problemu z kredką a tak poważnie: ja mam wysuwaną kredkę do brwi z Oriflame'u. Mam brązową, wzięłam cieplejszy odcień i się trochę zapędziłam, bo mam raczej chłodny odcień brwi, ale i tak się ona w oczy nie rzuca. W ofercie natomiast jest (z tego, co pamiętam) czarna, szara, brąz ciepły i brąz chłodny. Brązy nie są ciemne, więc warto byłoby spróbować

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:24   #46
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei
Wink Dot.: Wybuchowa mieszanka?

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Przefarbuj włoski na ciemno to nie będzie problemu z kredką a tak poważnie: ja mam wysuwaną kredkę do brwi z Oriflame'u. Mam brązową, wzięłam cieplejszy odcień i się trochę zapędziłam, bo mam raczej chłodny odcień brwi, ale i tak się ona w oczy nie rzuca. W ofercie natomiast jest (z tego, co pamiętam) czarna, szara, brąz ciepły i brąz chłodny. Brązy nie są ciemne, więc warto byłoby spróbować
Zgadzam się z justyną_dt Może skontaktuj się z konsultantką Oriflame ze swojej miejscowości?

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:13   #47
kamilka
Zadomowienie

no to taką "kosmetyczkę" to pasowało by za nogi do góru powiesić i powiedzieć że w tej pozycji wygląda dużo lepiej
Stary 2006-01-04, 19:22   #48
Awris
Raczkowanie

GG do Awris
Talking Dot.: Wybuchowa mieszanka?

no tak...
ale sprawiedliwość jest na tym świecie! nie powodziło jej się, zamknęła więc zakładzik a otworzyła... ciucholand
Stary 2006-01-04, 20:13   #49
nadziejka_82
Raczkowanie

sliczna z ciebie dziweczyna, tata delikatna uroda
mysle ze tak jak dziewczyny pisaly, troszke pracy nad brwiami, grzyweczka, postraj sie sobie sprawic krem sunsilka do prostowania i prostownice, do tego musze przynac ze jak dla mnie najladniej ci w twoim wlsnym kolorku, zanim zobaczylam to zdjecia mialam proponowac chlodny sredni blond, a to twoj naturalny. coz natura rzadko sie myli;-) jak dla mnie delikatne lato.
do tego rzeczywiscie roz na policzki ladnie polozony i juz po metamorfozie.

a no i jak bedzie grzywka to i brwi bedzie ci latwiej zapuscic.
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 08:45   #50
Awris
Raczkowanie

GG do Awris
Smile Dot.: Wybuchowa mieszanka?

Dzięki za radę! Jeszcze przez jakiś miesiąc będę niepokorna i spróbuję osiągnąć końcową patynkę a później prawdopodobnie zrobię coś ciemniejszego... Tylko teraz się zastanawiam nad jedną rzeczą... Jeżeli na bardzo jasne włoski położę farbę ciemniejszą... to jakie cudeńka mogą wyjść? Koleżanka raz zamiast brązu uzyskała kolor miedziany... dlatego mam lekkie obawy przed tym zabiegiem ... Wprawdzie znalazłam już dobrą fryzjerkę, ale kto to wie...
Odnośnie grzywki - prostownicy nie potrzebuję, bo moje włosy to typowe "kołki" których zagiąć nie sposób. Rozjaśnianie trochę je uelastyczniło, ale i tak raczej potrzebuję rzczy do ich podsiesienia z główki. A grzywkę mam (taką skośną, na zdjęciu nie widać). Codziennie rano walczę by ją przenieść na czoło, lakier z pianką działa jakieś 3-4 godziny a po tym czasie wszystkie włoski uciekają w kierunku uszek . Ciekawa jestem czego używają Japonki do układania włosów, ja podobno mam taką samą strukturę włosów jak one.

Mam jeszcze do Was pytanko - jakie kolory Waszym zdaniem do mnie pasują? Bardzo mi na tym zależy!!!!!
Pozdrawiam!
Stary 2006-01-07, 13:52   #51
karii86
Raczkowanie

Awris mi też się wydaję że świetnie bys wyglądała w ciemnijszych włosach jakieś brązy może z mahoniowymi refleksami ? iii grzyweczka i tak jak dziewczyny mówiły pełnijsze brwi wygladały by super do tego
Jezeli chodzi o analize kolorystyczna to ja Ci nie pomoge bo sie niestety nie znam ale typ urody masz niezwykle orginalny bardzo mi sie podoba !
Stary 2006-01-07, 20:34   #52
godessa
Raczkowanie

Awris, niedawno popełniłam ten sam błąd co ty, sama rozjaśniłam włosy. Fryzjerka "zjechała" mnie na całego. A mamy podobny typ urody, jak to nazywają - wczesne lato. Obecnie mam na włoskach kolor chłodny beżowy blond i jest bardzo ok. Niestety nie mam zdjęcia. Grzywka byłaby wskazana, najlepiej półokrągła leciutko wystrzępiona w środkowej częsci. A jeśli nie odpowiadałby Ci kolor beżowego blondu to polecam "Czarną Perłę" z Revlonu, tylko nie pamiętam numeru. Pozdrawiam.
godessa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:46   #53
godessa
Raczkowanie

Znalazłam coś, może Ci się spodoba.
Stary 2006-01-07, 20:53   #54
godessa
Raczkowanie

I jeszcze kliknij na te linki. to fryzurki.

Stary 2006-01-11, 13:57   #55
Awris
Raczkowanie

GG do Awris
Smile Dot.: Wybuchowa mieszanka?

Dzięki za te zdjęcia Godesso Są świetne!!! Ja mam teraz na główce coś w rodzaju http://hairstylegalleries.com/images...dium/sm/02.jpg tylko baaaardzo jasny... No i nie udaje mi się ich tak ładnie ułożyć.
Jak myślicie, czy zimna platyna ze srebrnymi odcieniami będzie dobra dla mnie? (wiem wiem, lepiej mi w ciemnych kolorach... ale skoro jestem już tak blisko to chciałabym dobrnąć do tego kolorku...) Widziałam ostatnio jedną kobietkę z takimi włoskami - były bardzo oryginalene ale i nie rzucały się za bardzo w oczy (czyli tak jak ja uwielbiam). Tylko że ta kobietka była bardzo mocno opalona (ach te solaria) i całość wyglądała dosyć... nieświeżo
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości