Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-31, 07:54   #4201
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

przynajmniej oszczędzimy hajsy
nie ma tego złego

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, co polecacie na odciski na palcu?? Mam bardzo długo odcisk i coraz bardziej mnie wkurza.. bo boli i wygląda brzydko... Nakleiłam plasterek compeed, ale nie wiem czy da radę... Możecie pomóc?
U mnie te plastry Compeed się sprawdzają
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 07:57   #4202
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
dzień dobry ranną porą ale u mnie ciepło od samego rana

tak te sisleye mi jeszcze zostały z tamtego roku

ja tez uwielbiam ostre przyprawy

zazdroszczę moja przyjaciółka tak ma jak Ty. Może jeść wszystko, w dowolnej ilość, nawet żywienie się fast foodem jej nie szkodzi, nie ćwiczy a chuda jak patyk życie jest niesprawiedliwe ale są tez pozytywne strony o ja mam biust a ona rodzynki

wypróbuj sobie najpierw Chanela, nie kupuj w ciemno bo część dziewczyn miała niespodzianki po tych kosmetykach. Mi bardzo podchodzą ale niektórym nie. Więc szkoda wydawac w ciemno tyle kasy podesłalabym Ci jakieś próbki ale nie mam teraz nic poza lotionem otwartego. Jak jesteś chętna na sam lotion to pisz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Pingwinku gratuluję pudła z goldem klask i: teraz już żadna konsultantka Ci nie podskoczy
Ja też ćwiczę i biegam, ale to tak bardziej dla zdrowia i ładnych mięśni. Ja nie lubię patyków sflaczałych, patyk musi mieć też mięśnie
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-05-31, 07:57   #4203
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
nie ma tego złego

U mnie te plastry Compeed się sprawdzają
Długo je muszę nosić??
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 07:58   #4204
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dzień doberek

U mnie burza wczoraj przeszła bokiem, ale chyba dzisiaj już będzie. Przydałoby się trochę lepszego powietrza

Ile masz wzrostu, bo ważymy prawie tyle samo przez siłownię doszło mi pół kilo i ważę 50 kg
169 cm
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-05-31, 07:59   #4205
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Witam
Dziewczyny, co polecacie na odciski na palcu?? Mam bardzo długo odcisk i coraz bardziej mnie wkurza.. bo boli i wygląda brzydko... Nakleiłam plasterek compeed, ale nie wiem czy da radę... Możecie pomóc?
oj współczuję nie znam się na odciskach ale mam nadzieję że szybko przejdzie
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 07:59   #4206
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, to już oficjalnie i pełną parą
Uszanowanko, Pani Goldowa

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Wróciłam z rozjazdów do domu i zrobiłam sobie małe SPA korzystając z douglasowych urodzinowych dobroci.
Maseczka w płachcie nie dla mnie... Trzymałam 20min i nie zrobiła NIC (kolejna taka płachta)
Plastry na zaskórniki robią PRAWIE NIC.
Luna jest cudowna- wiem na pewno, że poprzednia była podróbą i tak sobie myślę, że skoro mam je obie to może by jakiś artykulik skrobnąć nt rozpoznania orginału od podróby...
A jakich plastrów i maseczki w płachcie używałaś ?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Nikt nie ma kodu do hm?
Poprzednie się skończyły, obstawiam, że w tym tygodniu mogą porozsyłać kolejne kody

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:00   #4207
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Jak lubisz to chyba warto

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Marzy mi się taki boxik z pielęgnacją np. Gerlę może dużo kosztować, ale niech zawiera jakieś fajne mini do potestowania

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Chyba wczorajsze hejty odnośnie próbek na fejsie S. nic nie dały firma nadal ma klientki w
ooooo to bym brała jak cygan meblościankę i to pewnie w ilości większej niż dopuszczalna regulaminem wątku
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:02   #4208
korinka3

Cytat:
oj współczuję nie znam się na odciskach ale mam nadzieję że szybko przejdzie
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:05   #4209
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
169 cm
Ja o 1cm mniej
Jak widziałam Cię w sukni, to prawie siebie widziałam, bo też taka chudzinka jestem

Też muszę zaopatrzyć się w plastry Compeed, bo skórzane baleriny z tyłu na ścięgnie wczoraj mnie obtarły
Stary 2016-05-31, 08:11   #4210
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja o 1cm mniej
Jak widziałam Cię w sukni, to prawie siebie widziałam, bo też taka chudzinka jestem

Też muszę zaopatrzyć się w plastry Compeed, bo skórzane baleriny z tyłu na ścięgnie wczoraj mnie obtarły
Ja tam się za chudzinkę nie uważam
Dla mnie osoby odrobinkę "pulchniejsze" wyglądają szczuplej niż ja

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Przez Was zachciewa mi się Luny, ale nie wiem czy potrzebuję
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:12   #4211
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Z dwucyfrową to może ta oliwka Clareny http://www.e-clarena.eu/258,poison-mini-set jeśli nie znasz?
Ta jest do dupy. Nie brać.

Na ten moment dla mnie nie do pobicia jest z TBS rumiankowy olejek i masło do demakijażu.

tenebra jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:13   #4212
Malinum
Zakorzenienie

Dzień dobry pięknym Paniom Wróciłam z dziczy i chyba nie nadrobię Co ciekawego mnie ominęło ? Dzisiaj przyjdzie mój mini róż C.
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:17   #4213
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry pięknym Paniom Wróciłam z dziczy i chyba nie nadrobię Co ciekawego mnie ominęło ? Dzisiaj przyjdzie mój mini róż C.
Rzodkiew z Clinique'a
Super, wczoraj już były na wątku zdjęcia tego różu - ładny

Moje zamówienie z D dzisiaj będzie w perfumerii do odbioru a S nie zaakceptowała przelewu

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:18   #4214
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam się za chudzinkę nie uważam
Dla mnie osoby odrobinkę "pulchniejsze" wyglądają szczuplej niż ja

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Mnie się podoba taka figura i nie zmieniłabym na inną

Zamówiłabym coś, czekam cały czas na zamówienie z Re.
Stary 2016-05-31, 08:20   #4215
maarthusia

Cytat:
Długo je muszę nosić??
Chyba do wygojenia ja z takimi dziadami rozprawiam się jeszcze mechanicznie tarką, ale nie wiem, czy to dobrze

Cytat:
ooooo to bym brała jak cygan meblościankę i to pewnie w ilości większej niż dopuszczalna regulaminem wątku
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:33   #4216
korinka3

Cytat:
nic Cię nie omineło, fajnie że udało Ci się kliknąć roż C jest

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Chyba do wygojenia ja z takimi dziadami rozprawiam się jeszcze mechanicznie tarką, ale nie wiem, czy to dobrze

no właśnie taki mam plan, wieczorem wymoczyć i trzeć
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:34   #4217
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Ja też czekam na swój kremik do rąk

buahhot jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:35   #4218
maarthusia

Cytat:

Ja mam Lunę na wish liście jak nie będę miała już na co wydać kasy to sobie kupię

Cytat:
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:36   #4219
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Witam
Idź do podologa
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:37   #4220
maarthusia

Kosmetykami nie kuszą, to może japoneczki za pisiont złociszy
https://www.venezia.pl/klapki-p-25671-54-15.30.54.html
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:41   #4221
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Rzodkiew z Clinique'a

Moje zamówienie z D dzisiaj będzie w perfumerii do odbioru a S nie zaakceptowała przelewu
A to dostałam szałową ofertę na e-mail No nie skusiłam się
Oj, nie udało się złapać tego zamówienia w S?
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:44   #4222
Rotkohl
Zakorzenienie

Dzień dobry

Takie miałam plany dzisiaj dzień rozpisany i co dopiero wstałam i kawę pije
Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Chyba każda soniczna z włosami oczyszcza mocniej niż Luna, ale też bardziej podrażnia- tak mi się wydaje ?
Niekoniecznie ta kaszmirowa końcówka z Clarisonika może być delikatniejsza

Cytat:
Ja to bym musiała odstawić ostre przyprawy. Chleba i innych węglowodanów tak dużo nie jem, ale inne rzeczy im bardziej ostre, tym lepsze
też uwielbiam ostre, pamiętam pierwszy dermatolog kazał mi dietę zmienić i się nie dogadaliśmy

Cytat:

zazdroszczę moja przyjaciółka tak ma jak Ty. Może jeść wszystko, w dowolnej ilość, nawet żywienie się fast foodem jej nie szkodzi, nie ćwiczy a chuda jak patyk życie jest niesprawiedliwe ale są tez pozytywne strony o ja mam biust a ona rodzynki

wypróbuj sobie najpierw Chanela, nie kupuj w ciemno bo część dziewczyn miała niespodzianki po tych kosmetykach. Mi bardzo podchodzą ale niektórym nie. Więc szkoda wydawac w ciemno tyle kasy podesłalabym Ci jakieś próbki ale nie mam teraz nic poza lotionem otwartego. Jak jesteś chętna na sam lotion to pisz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

nie będę Ci problemu robić zresztą będę miała mobilizacje żeby się zapytać o próbkę w stacjo

Co do sprawiedliwości, to ja ani nie mogę jeść ile chce ani nie mam cyckow
Cytat:
Ja lubię micel z Avene
Ja micelami zwykłymi oczu nie zmyje, za dużo muszę trzec, więc wynikowo bardziej mnie podrazniaja. Apteczne prawie wszystkie przeszłam i
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To chyba tylko po tych grudniowych goldach tak było. Może wtedy mieli jakiś wysyp i się nie wyrabiali. Teraz wszystkie dziewczyny dostały po kilku tygodniach

Oj, sprawdzę, może mnie nie podrażni A który olejek Garniera do demakijażu był tutaj polecany? Pamiętasz? Patrzyłam ostatnio w sklepie, ale nie mogłam skojarzyć. Coś mi się kojarzy, że złoty albo różowy...

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Dzisiaj nie Pisałam, że jestem chora i nie dam rady nadrobić. Przeczytałam tylko 2 strony wstecz.
A to jest olejek z Garnier? Chyba micel tu był polecany ja klasycznego różowego micela nie do końca lubię, za to ten dwufazowy jest

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ta jest do dupy. Nie brać.

Na ten moment dla mnie nie do pobicia jest z TBS rumiankowy olejek i masło do demakijażu.
Dobrze, że piszesz bo mnie kusil

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:45   #4223
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
nic Cię nie omineło, fajnie że udało Ci się kliknąć roż C jest

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Zgodnie z regulaminem, najpierw klikać pózniej pisać kończy mi się mini krem w torebce, więc bardzo mi się przyda kolejny

Na odciski to dobrze odkazić jakimś octeniseptem i pózniej wietrzyć
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:46   #4224
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Rzodkiew z Clinique'a

S nie przyjęła przelewu, bo chcą Ci napisać, że sorry, ale ktoś zapłacił wcześniej od Ciebie - zamówienia na przelew z S kompletnie nie mają sensu, chyba, że zamawiasz coś zupełnie niechodliwego. W innym przypadku szkoda zachodu, bo jest duża szansa, że nie wyślą, bo tam nie ma rezerwacji produktów.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:50   #4225
korinka3

Cytat:
Zgodnie z regulaminem, najpierw klikać pózniej pisać kończy mi się mini krem w torebce, więc bardzo mi się przyda kolejny

Na odciski to dobrze odkazić jakimś octeniseptem i pózniej wietrzyć
mądry regulamin
kupię to w aptece tylko?
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 08:56   #4226
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
mądry regulamin
kupię to w aptece tylko?
Chyba tak, ale to starczy byle co by odkazić. Ten ma plus, że nie szczypi No i nawet nie próbuj trzeć niezagojonego odcisku, bo sobie większego bólu narobisz.
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-31, 09:02   #4227
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Kosmetykami nie kuszą, to może japoneczki za pisiont złociszy
https://www.venezia.pl/klapki-p-25671-54-15.30.54.html
nie zdązyłam zobaczyć japonków już wykupione
ja dzisiaj uderzam do ccc bo dostałam smsa że jest -40% na czułenka i półbuty ( z tego co widze na eobuwie wchodzi tez na niektóre sandały ) podobają mi się trzy pary butów i jak nie bedzie w stacjo rozmiaru to kliknę z rabatem na eobuwie
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 09:04   #4228
korinka3

Cytat:
Chyba tak, ale to starczy byle co by odkazić. Ten ma plus, że nie szczypi No i nawet nie próbuj trzeć niezagojonego odcisku, bo sobie większego bólu narobisz.
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 09:04   #4229
neath
Zakorzenienie

Witam
Dziś pewnie będę nadrabiać z autobusu, bo szykuje się dużo pracy
neath jest offline  
Stary 2016-05-31, 09:16   #4230
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
A to dostałam szałową ofertę na e-mail No nie skusiłam się
Oj, nie udało się złapać tego zamówienia w S?
Cytat:
S nie przyjęła przelewu, bo chcą Ci napisać, że sorry, ale ktoś zapłacił wcześniej od Ciebie - zamówienia na przelew z S kompletnie nie mają sensu, chyba, że zamawiasz coś zupełnie niechodliwego. W innym przypadku szkoda zachodu, bo jest duża szansa, że nie wyślą, bo tam nie ma rezerwacji produktów.
To niech mi to napiszą i oddadzą moją kasę
Ja się nie mogę zalogować przez te przelewy24 na konto wpisuję poprawne dane i nic później wisi takie zamówienie, którego nie mam jak opłacić wybraną metodą

XminorXlosX jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości