Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-31, 12:50   #4351
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
To będzie przepyszne
o ile się wezmę za nie

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-31, 12:52   #4352
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Miska! opinię o butach mi trzeba. Myślisz że szpile niebiesko - czarne są trendy czy nie są
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 12:58   #4353
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Miska! opinię o butach mi trzeba. Myślisz że szpile niebiesko - czarne są trendy czy nie są
poka
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:04   #4354
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
poka
na priv Ci wyślę bo mi grażyny wykupia a musze najpierw w stacjo obadać czy rozmiar będzie dobry
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:05   #4355
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
wszystko ze SZPILKĄ jest trendy

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:08   #4356
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale wydaje mi się, że porządny demakijaż to podstawa skutecznej pielęgnacji. Dużo kłopotów wynika ze z niedoczyszczonej skóry, zbyt mocnego demakijażu itp.
Czytałam dalej, że używasz wielu kosmetyków. Nie wystarczy Ci jeden dobry olejek który potem możesz zetrzeć płatkami nasączonymi w płynie micelarnym?
Ja nie mam specjalnych problemów z cerą, nie wydaje mi się więc, żeby była niedoczyszczona. A czy dużo? Używam płynu micelarnego - osobnego do buzi i do oczu. No i jeszcze żelu do porządniejszego oczyszczenia, ale nie codziennie. Olejków się trochę boję, ale zakupiłam ten Rexaline i wkrótce będę testować.
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:09   #4357
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
To chyba już wyślą normalnie, tak by pewnie dalej było oczekiwanie na płatność
i to by znaczyło, że i zestaw się jakiś tam znalazł dla mnie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Szpilki są cudowne i pięknie wydłużają nogi sama po sobie nie widziałam aż takiego efektu WOW, co na koleżance z LO przez 2 lata chodziła w szpilach, ZAWSZE. I ubrana na czarno. Na wycieczce ubrała sportowe buty i jasne jeansy. Nagle przybyło jej dobre 5kg

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:09   #4358
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
o ile się wezmę za nie

To spinaj pupkę i do roboty

Cytat:
Nie ma to jak porada ekspertki
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:09   #4359
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ludzie zamawiają po kilka paczek z płatnością przy odbiorze i nie mają zamiaru ich odbierać, część jeszcze ponoć odbierała nieopłacone zamówienia bez płacenia... Opcja odbioru w stacjo z płatnością przy odbiorze z góry jest skazana na niepowodzenie.
to były takie przypadki?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Noo, muszę przyznać, że coś ruszyło. Z Fb przekazali sprawę "do odpowiedniego działu" , na maila odpisali , że proszą o dowód wpłaty (dostali w innym mailu, pewnie zgubili, wyślę 3 raz) ale na stronie jest "w trakcie przygotowania" . Czy to znaczy, że jednak przyjdzie?
jak jest w trakcie przygotowania to powinno przejść

ja sie własnie z zalando użeram moze problematyczni nie są, tym bardziej ze jak zwykle fedex zawiódł , ale czas w jakim odpowiadają 2 tygodnie temu nadałam 2 zwroty , tydzień temu napisałam im wiadomość, odpisali mi dzisiaj odnosnie jednego , odnosnie drugiego jeszcze nie . Kurier odebrał paczki a wogóle ich do systemu nie wprowadził na wczoraj zwrot zamówiłam i nie przyjechał a to nie jeden i ten sam, bo tamte zwroty siostra z pracy robiła, bo to mamy sukienki . Z fedexem w każdym miejscu mam problemy, albo nie przyjeżdzają, albo dzwonią ze im sie nie chce, albo wpadają bez uprzedzenia wogole w innych godzinach mimo ze dzwonią i mówią ze bedą wtedy i wtedy.

Cytat:
Jak się dało to skorzystali pewnie Ja nie zamawiałam nic z płatnością w stacjo - wszystko na przelew, bo uważam, że to nie w porządku zastanawiać się nad zamówieniami, które już czekają na odbiór w perfumerii. Potem dla jednej osoby kilka paczek leży przez 20 dni(?!), a ona żadnej nie ma zamiaru odebrać

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Tak, bo w niektórych D wydawali paczkę bez niczego, nie sprawdzając czy opłacone. Do mnie żadna do stacjo nie przyszła - brałam na przelew z odbiorem w perfumerii, zapłaciłam i dostałam maila, że mogą wysłać tylko DHL, no to zgodziłam się

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Mi czasami robi się tak, że mogę tylko zapłacić kartą debetową (w sensie, że znika opcja za pobraniem itp), ale to błąd tylko, bo jak się wyjdzie z płatności, to już można normalnie inną opcję wybrać

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Nie wiem - mnie nie pytaj, ze mnie słaba Graża... Mi to się zazwyczaj zdarza, że mnie oszukają (ale D nie)
na mnie jeszcze czeka pobraniowa paczka w stacjo nie bij Przyszła do stacjo z mega opóźnieniem , gdzie już mnie nie było w domu i tak sobie czeka, aż sie moja siostra zbierze pojechać ją odebrać , bo tam akurat moje i jej rzeczy są
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:10   #4360
amyz
Chanel Lady

Cytat:
: cmok:
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:13   #4361
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Na hormony to ciężko coś poradzić ja zawsze miałam w miarę dobry stan skóry, ale jednak zawsze jakieś pojedyncze niespodzianki mi wyskakiwały, jak zagoiło się jedno to zaraz coś drugiego się pojawiało i takim sposobem zawsze coś miałam nie tak :/ mimo, że nie jadłam słodyczy ani ostrych rzeczy - piłam pokrzywę i czystka i robiłam nawet czasem maseczki z cebuli i ciągle nie byłam zadowolona, odkąd zaczęłam używać luny po prostu cud i nic mi nie wyskakuje, jedynie zaskórniki na nosie trochę zostały, ale na to maseczki trochę pomagają
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Po takim opisie na 100% kupię Lunę
To prawda, opis bardzo zachęcający

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Co do Luny. Przez 4 dni nie używałam Luny i Noreli, mam wysyp nieprzyjaciół teraz
Ale właśnie to mi się trochę nie podoba. Dużo osób pisze, że nie używają Luny przez kilka dni i od razu wysyp. To jednak niefajne. Odstrasza mnie to trochę, bo przecież nie zawsze można/chce się, no, różne są powody. I po kilku dniach od razu masakra na twarzy?
Stary 2016-05-31, 13:14   #4362
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie Miskaa, ale bierz i nie pytaj Po opisie twierdzę, że są super
Stary 2016-05-31, 13:15   #4363
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
: cmok:
tesz chcem privka
korinka3 jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:15   #4364
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
I zadowolona jesteś z niego? Bo ja bardzo
A bo ja nie wiem, jakichś spektakularnych efektów to ja nie zauważyłam
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:16   #4365
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja nie Miskaa, ale bierz i nie pytaj Po opisie twierdzę, że są super
no to muszę kupić nie mam wyjścia
amyz jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:19   #4366
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo ja nie wiem, jakichś spektakularnych efektów to ja nie zauważyłam
Oktawia, dawaj zdjęcia, bo się wczoraj nie załapałam!
Stary 2016-05-31, 13:22   #4367
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Przyszedł mój Clarins dostałam krem do rąk, mini róż, 3 miniatury i próbkę double serum jak miło
A ten krem do rąk z figa jak przepięknie pachnie zakochałam się
Też mam figowy - do mnie wczoraj doszło
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:22   #4368
michalina_86
Zakorzenienie

Agata Wozniak, dziękuję za wczorajszy wyczerpujący opis Dzisiaj doczytałam
Stary 2016-05-31, 13:24   #4369
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No sama bym nie wpadła na coś takiego, żeby iść do perfumerii i kłamać w żywe oczy, że opłaciłam zamówienie, jak tego nie zrobiłam
Ale to chyba raczej tak było, że obsługa nie sprawdziła i wydała po prostu paczkę, a osoba odbierająca nic nie powiedziała, tylko skorzystała z okazji
Stary 2016-05-31, 13:25   #4370
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Agata Wozniak, dziękuję za wczorajszy wyczerpujący opis Dzisiaj doczytałam

Do usług
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:26   #4371
xdorkax
Zadomowienie

Dostałam dziś clarinsa - pięknie zapakowane zamówienie, kremik maleńki w sam raz do torebki, ślicznie pachnie.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:28   #4372
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Też mam figowy - do mnie wczoraj doszło
Chyba to będzie mój ulubiony krem
Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Dostałam dziś clarinsa - pięknie zapakowane zamówienie, kremik maleńki w sam raz do torebki, ślicznie pachnie.
To prawda, pięknie zapakowali

buahhot jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:28   #4373
xdorkax
Zadomowienie

Czy do pat.rub na serię sweet kojarzycie może jakiś rabat.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:28   #4374
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Ja też jestem pod wrażeniem Dobrze, że się w końcu skusiłam na Clarinsa
Stary 2016-05-31, 13:28   #4375
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jak jest w trakcie przygotowania to powinno przejść

ja sie własnie z zalando użeram moze problematyczni nie są, tym bardziej ze jak zwykle fedex zawiódł , ale czas w jakim odpowiadają 2 tygodnie temu nadałam 2 zwroty , tydzień temu napisałam im wiadomość, odpisali mi dzisiaj odnosnie jednego , odnosnie drugiego jeszcze nie . Kurier odebrał paczki a wogóle ich do systemu nie wprowadził na wczoraj zwrot zamówiłam i nie przyjechał a to nie jeden i ten sam, bo tamte zwroty siostra z pracy robiła, bo to mamy sukienki . Z fedexem w każdym miejscu mam problemy, albo nie przyjeżdzają, albo dzwonią ze im sie nie chce, albo wpadają bez uprzedzenia wogole w innych godzinach mimo ze dzwonią i mówią ze bedą wtedy i wtedy.

Ale to chyba znak, że powinnam przystopować z klikaniem online
Ja nienawidzę robić zwrotów. Kilka razy robiłam i kurier nigdy nie przyjechał o "wyznaczonej" godzinie ale na szczęście bez większych problemów się obeszło

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:30   #4376
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
na priv Ci wyślę bo mi grażyny wykupia a musze najpierw w stacjo obadać czy rozmiar będzie dobry
Ok wszystkie mnie się podobują

Cytat:
popieram

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
i to by znaczyło, że i zestaw się jakiś tam znalazł dla mnie

Szpilki są cudowne i pięknie wydłużają nogi sama po sobie nie widziałam aż takiego efektu WOW, co na koleżance z LO przez 2 lata chodziła w szpilach, ZAWSZE. I ubrana na czarno. Na wycieczce ubrała sportowe buty i jasne jeansy. Nagle przybyło jej dobre 5kg

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To prawda, opis bardzo zachęcający

Ale właśnie to mi się trochę nie podoba. Dużo osób pisze, że nie używają Luny przez kilka dni i od razu wysyp. To jednak niefajne. Odstrasza mnie to trochę, bo przecież nie zawsze można/chce się, no, różne są powody. I po kilku dniach od razu masakra na twarzy?

Też się tego obawiam
maarthusia jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:31   #4377
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Niestety mój demakijaż jest bardzo drogi, kiedyś, jak nie było tych olejków, to często używałam tłustego kremu do twarzy, do demakijażu twarzy i oczu, teraz już coraz więcej firm produkuje właśnie kremy do demakijażu.
Ja uwielbiam hydrolat + oleje. Dobierasz do swojej cery mieszasz i masz wstawiam na bloga jaki do jakiej cery.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, co polecacie na odciski na palcu?? Mam bardzo długo odcisk i coraz bardziej mnie wkurza.. bo boli i wygląda brzydko... Nakleiłam plasterek compeed, ale nie wiem czy da radę... Możecie pomóc?
Ja miałam żelowy plasyer na odcisk z compreed i polecam.
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:34   #4378
xdorkax
Zadomowienie

W Orsay -25, wchodzi też na przecenione.
Kod -40092, do wielokrotnego wykorzystania.
xdorkax jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:37   #4379
xxxescapismxxx
Pani Pech

U mnie clarins jutro będzie. Bo nie mieli jednej próbki i miałam wybrać inną.
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-05-31, 13:37   #4380
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
U mnie clarins jutro będzie. Bo nie mieli jednej próbki i miałam wybrać inną.
To tak jak u mnie,z tym że zadzwoniłam do nich i dzięki temu było szybciej
A jaka miła pani po drugiej stronie była

buahhot jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości