Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-20, 14:34   #1261
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też zawsze byłam wytypowana do śpiewania na apelach
Miałam szkołę z patronem i mnóstwo apeli z tej okazji, piosenki o wojnie itp... mnótwo pola do popisu

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też śpiewałam po swojemu piosenki a jak dorwałam tekst, to się za głowę łapałam jakie durnoty śpiewałam
No masakra.
Cytat:
w S tak można ale czy w D to nie wiem bo niegdy tak nie robiłam
Mozna. Oddają na kartę.
Stary 2016-05-20, 14:36   #1262
michalina_86
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Po lotionie Gerlę podobno Już niebawem będe testować czy to prawda, bo w dobrej cenie wyrwac można i dzięki obecnym tu koleżankom wczoraj klinęłam sobie na urodziny A z tego co wiem nie byłam jedyną klikającą
To już wiem który Ja mam urodziny dopiero za dwa miesiące. Nie kuście
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:37   #1263
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Misiek z roboty wrócił, ale jak tylko usłyszał tekst, że może ze mnie zedrzeć mój dres, szybko wziął wózek i udał się z małą na spacer.
Milijony odchodzą w niepamięć. ;(

Łał! Ale jaja!
Niecny plan.
Ja to się wg dz (tak to teraz młodzież pisze, samymi skrótami), że te chopy to takie siroty są.
Naszej Never niczego nie brakuje, no ino brać. Ja już bym wiedziała z której strony.
Danusia Rinn wiedziała o czym śpiewa.

Co? To już nie pincet?

Jakiś sufler by się przydał.

Ty mi o apelach nie przypominaj, traumach mego życia.
Jeszcze siebie zniosłam, ale podczas wystepów rodzeństwa, trema tak mnie zjadała, że mało żem co zawału nie dostała.
Dobrze, że czasy podstawówki już dawno za mną.

Nie martw się, ja też nie mam na żadne perspektyw chyba, że ukradnę.
Jeszcze czasem zdarzało mi się spacerować godnie po sali, wchodząc w skład pocztu sztandarowego oczywiście za pierwszym razem spadła mi szarfa jak ostatniej łajzie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To już wiem który Ja mam urodziny dopiero za dwa miesiące. Nie kuście
A ja już za mniej niż miesiąc!
Stary 2016-05-20, 14:42   #1264
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
A ja już za mniej niż miesiąc!
To lepiej Ja wprawdzie niedawno miałam imieniny, ale jakoś ich nie odczułam, hmm A urodziny okrągłe, ale też chyba szału nie będzie. Od rodziców już sobie kupiłam perfumy, czekają na lato
Może tego lotiona szanelowskiego sobie sprezentuję przy okazji vipów, bo jest cudny - będą w ogóle jakieś vipy w czerwcu albo w lipcu??
Stary 2016-05-20, 14:43   #1265
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Miśka gdzie najlepiej kupić oryginalny Olaplex 3, nie żadne rozcieńczone coś
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:44   #1266
michalina_86
Zakorzenienie

No nic, zbieram się. Miłego popołudnia i nie spamujcie za wiele Szczególnie ogrodniczkom życzę miłych chwil na działeczkach
Stary 2016-05-20, 14:44   #1267
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dziewczyny, która z Was tutaj ostatnio pokazywała zegarki TH? Mogę poprosić żeby się odezwała i pokazała ten który wybrała? Bo pamiętam że piękny był ale za grosz nie wiem co to za model

buahhot jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:45   #1268
AnulaQa
Zakorzenienie

Cóż za bieg okoliczności. Wraz z Miśkiem z roboty wróciła Miśka.
michalinę
też pozdrawiam.

A pro po Michalin. Był nawet taki plan, że Ania będzie nie Anią tylko Miśką (tak swoją drogą ja Anna tylko z nicka, no i z bierzmowania, nie jestem jednym z tych rodziów, którzy dają dzieciom imię na swoją cześć ) ale... Misiek nie chciał o tym słyszeć, UWAGA UWAGA bo mu się to imię kojarzy z takim babochłopem.
Ja je*ię- czyt. ja nie mogę!
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2016-05-20, 14:46   #1269
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was tutaj ostatnio pokazywała zegarki TH? Mogę poprosić żeby się odezwała i pokazała ten który wybrała? Bo pamiętam że piękny był ale za grosz nie wiem co to za model
Oktawiaaa zamówiła zegarek. :ehem Przypomniało mi się, że chciałam nawet go zobaczyć na ręce, ale nie wiem czy przegapiłam, czy nie było, zagoniona jestem
Stary 2016-05-20, 14:47   #1270
AgataWozniak
Rozeznanie

Pomóżcie dobre dusze...
Kupiłam taki oto podkład: http://www.origins.de/product/3847/3...eup/index.tmpl , ale jest za ciemny
Efekty są cudne, działanie na skórę też i stąd pytanie- jak go rozjaśnić... Myślałam, że może jakoś dosypać korektor anabelle, bo jest biały zupełnie
Ma któraś jakiś pomysł, doświadczenie ?
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:48   #1271
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Oktawiaaa zamówiła zegarek. :ehem Przypomniało mi się, że chciałam nawet go zobaczyć na ręce, ale nie wiem czy przegapiłam, czy nie było, zagoniona jestem
Ok dziękuję to jeszcze w poprzednim wątku była,prawda?

buahhot jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:48   #1272
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czy jestem jedyną osobą na sali, której sisley kompletnie nie podpasowały? Miałam emulsję, jakiś krem i podkład i Masakra. Na drugi dzień po aplikacji skórę mialam suchą, jakbym umyla twarz woda i tyle. Podkład w ciągu dnia mocno ściemnia, i po kilku godzinach zaczal się rolowac. Wszystko puściła w swiat

Nie Mi też nie służy

Cytat:
Po lotionie Gerlę podobno Już niebawem będe testować czy to prawda, bo w dobrej cenie wyrwac można i dzięki obecnym tu koleżankom wczoraj klinęłam sobie na urodziny A z tego co wiem nie byłam jedyną klikającą
Który to? Jest w S.? Co robi, co daje, jak bardzo jest mi niepotrzebny? bo za 1,5h wybieram się do S. po tusz, to może zgarnę i to :P
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:48   #1273
AnoIi
Zakorzenienie

Dzień dobry!
Never, ja Ci w pn coś wyślę. Tylko co tam włożyć? Co tam słodkiego lubisz?

Nikola. Pokój i miłość! Ja Ci szczerze zazdroszcze, bo jestem przekonana, że to co piszesz wynika z tego, że nigdy nie 'zetknęłaś' się z patologią, która każde dziecko przelicza na kasę. Ja niestety sporo widziałam. Pomagałam kiedyś w ośrodku charytatywnym. Do dziś płakać mi się chce na wspomnienie tych dzieci. Dzieci spragnionych uwagi, miłości. I o takie rodziny dziewczynom chodzi. Rozmawiałam ostatnio z kobietką, która w opiece społ pracuje. Bardzo przeżywała, że nikt nie ma kontroli, na co ta kasa pójdzie. Bo, że pójdzie nie na dzieci to był pewnik. I nikt normalnie funkcjonującej rodziny (nawet z 10 i więcej dzieci) nie nazywa dzieciorobami. Dziecioroby są wtedy, gdy troska o dziecko kończy się na ich spłodzeniu. Smutne ale prawdziwe. Wolałabym taki świat o jakim Ty piszesz. Że to pomoc dla normalnych rodzin, że będzie na zoo itd.
AnoIi jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:48   #1274
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
w S tak można ale czy w D to nie wiem bo niegdy tak nie robiłam
to chyba czas na mój pierwszy raz Tylko jeszcze zamówienie musi dojść
AnulaQa jam niezachłanna
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:49   #1275
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
michalinę
też pozdrawiam.

A pro po Michalin. Był nawet taki plan, że Ania będzie nie Anią tylko Miśką (tak swoją drogą ja Anna tylko z nicka, no i z bierzmowania, nie jestem jednym z tych rodziów, którzy dają dzieciom imię na swoją cześć ) ale... Misiek nie chciał o tym słyszeć, UWAGA UWAGA bo mu się to imię kojarzy z takim babochłopem.
Znam jedną Michalinę i nawet by pasowało
Do szkoły chodziłyśmy razem. A jak już mi się skojarzy jakieś imię z typem osobowości, to juz nie ma zmiłuj, zostanie tak na amen

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok dziękuję to jeszcze w poprzednim wątku była,prawda?
Albo i dwa do tyłu
Stary 2016-05-20, 14:49   #1276
AnulaQa
Zakorzenienie

Irmina
Szarfę to jak chodziłam do pierwszej klasy przekładałam sobie przez ramię, a jak byłam już starsza wiązałam na nadgarstu i... wymiatałam w RINGO.
A w domu, w tajemnicy przed wszystkimi, zrobiłam sobie złoty medal i wieszałam na szyi a do tego szarfę Miss.
Bo jak nie pokochasz siebie samej, to nikt cię nie pokocha.

Wygadałam się za wszystkie czasy. Brakowało mi tego. Hehe.
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2016-05-20, 14:49   #1277
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Nikola, Ty musisz też pomyśleć o sobie i zadbać o zdrowie, bo będzie jak z tymi dzinsami i kolanami. Ja wiem, że to tak łatwo się mówi, no ale ... musisz.
Mała ma się dobrze. Gdyby nie mokra pielucha, głód, chcica na cyca, bączki, kolkowe ataki, chęć przytulenia się i niewiadomoco, to przesypiałaby cały dzień.
Ale nie narzekam. W nocy ładnie śpi, budzi się raz, dwa, na karmienie, dopiero za dnia daje popalić. Cieszy mnie też to, że kolki ma już rzadziej. Są krótsze i już jej tak nie męczą (tak mi się wydaje).
Bystrzacha z niej. Za każdym razem kiedy dostaje się w okolice cyca, powiększają jej się oczka, uspokaja się i autentycznie się uśmiecha ( nie wymyślilam, sobie tego, hehe). To takie pocieszne.
Genialnie to ujęłaś
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana, czy ktoraś wysłała do mnie jakiś list? .
Widze, że nerwowa atmosfera to przypominam, że dziś piąteczek, anakondy czekają na ofiary

Cytat:
michalinę
też pozdrawiam.

to tak jak ja, Lidia tylko z nicka i z bierzmowania
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:50   #1278
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Znam jedną Michalinę i nawet by pasowało
Do szkoły chodziłyśmy razem. A jak już mi się skojarzy jakieś imię z typem osobowości, to juz nie ma zmiłuj, zostanie tak na amen

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Albo i dwa do tyłu
O kurde, idę poszukać

buahhot jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:50   #1279
AnoIi
Zakorzenienie

Mojemu dziecku na basenie robią podwodne zdjęcia! ja też chcę!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:50   #1280
Miskaa78
Kazar Lady

nie doczekam chyba ugotowania obiadu

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:50   #1281
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też jeszcze chwilę przed, ale uznaje, że skórze się należy :P

Koleżanka donosi, że ją lekko przyciemniło, tak jakby po plaży całe wakacje biegała z dobrą ochroną przeciwsłoneczną (bardzo delikatny i naturalny efekt). Bardzo na to liczę bo najjaśniejszy Bobik za ciemny się robi

Dziś mi wysłali : )

Hmm... Nie jestem pewna czy chcę się przyciemniać. W ogóle to mam próbkę Ciekawe czy uda mi się odkręcić słoiczek bez rozlania zawartości
Stary 2016-05-20, 14:51   #1282
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Łał! Ale jaja!
Niecny plan.
Ja to się wg dz (tak to teraz młodzież pisze, samymi skrótami), że te chopy to takie siroty są.
Naszej Never niczego nie brakuje, no ino brać. Ja już bym wiedziała z której strony.
Danusia Rinn wiedziała o czym śpiewa.

Trzeba działać, anakonda sama się nie napatoczy .

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Nikola. Pokój i miłość! Ja Ci szczerze zazdroszcze, bo jestem przekonana, że to co piszesz wynika z tego, że nigdy nie 'zetknęłaś' się z patologią, która każde dziecko przelicza na kasę. Ja niestety sporo widziałam. Pomagałam kiedyś w ośrodku charytatywnym. Do dziś płakać mi się chce na wspomnienie tych dzieci. Dzieci spragnionych uwagi, miłości. I o takie rodziny dziewczynom chodzi. Rozmawiałam ostatnio z kobietką, która w opiece społ pracuje. Bardzo przeżywała, że nikt nie ma kontroli, na co ta kasa pójdzie. Bo, że pójdzie nie na dzieci to był pewnik. I nikt normalnie funkcjonującej rodziny (nawet z 10 i więcej dzieci) nie nazywa dzieciorobami. Dziecioroby są wtedy, gdy troska o dziecko kończy się na ich spłodzeniu. Smutne ale prawdziwe. Wolałabym taki świat o jakim Ty piszesz. Że to pomoc dla normalnych rodzin, że będzie na zoo itd.

A to tak przy okazji pisałam jakbyś była na poczcie akurat i coś słała to ja bardzo chętnie, byle co, nawet pusta kopertę

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:52   #1283
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Mojemu dziecku na basenie robią podwodne zdjęcia! ja też chcę!
wskakuj do wody !

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:53   #1284
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Dzień dobry!

Nie mam dziś siły na zastanawianie się nad 500, ale ogólnie wpadło mi w oko przed chwilą:
http://www.pomorska.pl/program-500-p...ecko,10013068/

Cytat:
Irmina
Szarfę to jak chodziłam do pierwszej klasy przekładałam sobie przez ramię, a jak byłam już starsza wiązałam na nadgarstu i... wymiatałam w RINGO.
A w domu, w tajemnicy przed wszystkimi, zrobiłam sobie złoty medal i wieszałam na szyi a do tego szarfę Miss.
Bo jak nie pokochasz siebie samej, to nikt cię nie pokocha.

Wygadałam się za wszystkie czasy. Brakowało mi tego. Hehe.
Haa, ja mam dwa złote medale! Z dnia sportu! Miszcz biegu na 100 m i skoku w dal!

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

A to tak przy okazji pisałam jakbyś była na poczcie akurat i coś słała to ja bardzo chętnie, byle co, nawet pusta kopertę
Teraz za każdym razem jak będę służbową pocztę nadawać to dorzucę jednego stałego odbiorcę, nikt się nie zorientuje, a Never będzie miała listonosza
Stary 2016-05-20, 14:54   #1285
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:

No to czas na wymiankę
Malinum jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:55   #1286
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam dziś siły na zastanawianie się nad 500, ale ogólnie wpadło mi w oko przed chwilą:

http://www.pomorska.pl/program-500-p...ecko,10013068/

Haa, ja mam dwa złote medale! Z dnia sportu! Miszcz biegu na 100 m i skoku w dal!

Fajnie brzmi. Tylko w praktyce nie mają chyba prawa wymuszać na co ma iść. Ale obym się myliła.
AnoIi jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:55   #1287
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

WNIOSEK NA KONIEC!

Rząd zawsze okrada obywateli
Czy to komuś zabierze, by dac innym 500zł, czy zabierze i wyda sobie premię za to, że są tacy fajni

Tak chcą naprawiać Polskę wszyscy, ale odjąć sobie, by obywatelom żyło się lepiej to nie ma komu !

Ps- tyczy sie to rządu obecnego, poprzedniego i ogólnie wszystkich

Amen.

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:58   #1288
Lidia1984
Lady Dior

W e-glamour do 24 maja:
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-05-20, 14:59   #1289
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Anoli, wysłałam Ci PW
Stary 2016-05-20, 15:02   #1290
your Angel
czyli Endżi

W kwestii kontrowersyjnych tematów dzisiejszego dnia, to powiem tak:

Moim zdaniem nie każdy "drogi" krem to przereklamowany badziew o działaniu placebo. Właśnie za to kochałam całym sercem i całą duszą astray, że pięknie potrafiła analizować co w pielęgnacji jest warte kasy o co o kant tyłka potłuc. W składzie wszystko widać jak na dłoni o ile się wie co z czym się je. Ja niespecjalnie wiem, ale np. takie mądre głowy jak astray tak. Trochę żal mi tyłek ściskał, że używam serum do twarzy za 250 zł (perfumy selektywnej marki albo porządna paleta do makijażu by za to były), ale widzę, że jest duuuużo fajniejsze niż to za 15 zł. I jakbym chociaż średnią krajową zarabiała, to w kółko bym tylko takie kupowała

pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2016-05-20 o 15:04
your Angel jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości