Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-20, 15:02   #1291
AnoIi
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Trzeba działać, anakonda sama się nie napatoczy .

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

A to tak przy okazji pisałam jakbyś była na poczcie akurat i coś słała to ja bardzo chętnie, byle co, nawet pusta kopertę

Pustej się nie godzi!
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wskakuj do wody !

okazało się jednak, że to filmik ma być
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
WNIOSEK NA KONIEC!

Rząd zawsze okrada obywateli

Czy to komuś zabierze, by dac innym 500zł, czy zabierze i wyda sobie premię za to, że są tacy fajni

Tak chcą naprawiać Polskę wszyscy, ale odjąć sobie, by obywatelom żyło się lepiej to nie ma komu !

Ps- tyczy sie to rządu obecnego, poprzedniego i ogólnie wszystkich

Amen.
To kończąc temat w sekrecie Wam powiem, że ja chyba wiem skąd ta kasa będzie! Nikt dziś nie trafił!
AnoIi jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:04   #1292
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

NIE chcę tu nikogo urazić ale nie potrzebnie się denerwujecie 500.. znam różne przypadki, gdzie kobiety rezygnują z pracy za 1500zl bo tyle to one dostaną.. a z drugiej strony znam samotne matki, którym i 100zl by uratowało wiele..
Ze względu niegdyś na pracę ale i zamieszkanie widziałam bardzo dużo różnych biednych i bogatych i uwierzcie mi że tu nikt nie ma racji bo zawsze znajdzie się ktoś kto potrzebuje bardziej..

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:06   #1293
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Fajnie brzmi. Tylko w praktyce nie mają chyba prawa wymuszać na co ma iść. Ale obym się myliła.
patolom powinni sie przyglądać, też niestety za dużo nieszcześcia dzieci widziałam, a takie datki nie pomagają, wolałabym rozwiązanie kilianeczki żeby wspomagać tych co pracują i płacą podatki, samotne matki z dziećmi ( nie rozumiem dlaczego pierwsze dzieci są gorsze i dlaczego niepełna rodzina tez nie dostanie bo np alimenty za duże) mieć jakąś kontrole nad rodzinami w lokalach komunalnych, gdzie alko leje sie strumieniami..

obym ja nie została źle zrozumiana..
piątek, od dwóch dni nie spałam

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:07   #1294
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cóż za bieg okoliczności. Wraz z Miśkiem z roboty wróciła Miśka.
michalinę
też pozdrawiam.

A pro po Michalin. Był nawet taki plan, że Ania będzie nie Anią tylko Miśką (tak swoją drogą ja Anna tylko z nicka, no i z bierzmowania, nie jestem jednym z tych rodziów, którzy dają dzieciom imię na swoją cześć ) ale... Misiek nie chciał o tym słyszeć, UWAGA UWAGA bo mu się to imię kojarzy z takim babochłopem.
Ja je*ię- czyt. ja nie mogę!
Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Znam jedną Michalinę i nawet by pasowało
Do szkoły chodziłyśmy razem. A jak już mi się skojarzy jakieś imię z typem osobowości, to juz nie ma zmiłuj, zostanie tak na amen
Buziaki, AnulaQa, dla Ciebie szczególnie
A w ogóle to byłam pewna, żeś Ty jedna z tych matek właśnie Fajnie, że nie, bo mnie to się akurat nie podoba, ale niech każdy robi tak, jak lubi.
Ale, ale, jak już mnie tak wyzywacie od tych babochłpów, to przyznam się, że i u mnie to tylko Michalina z nicka Imię moje inne, a jam jest dziewczę drobne i powabne Także darować sobie obrzucanie mnie wyzwiskami
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:16   #1295
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
coraz wyższe te progi dają
O tym samym pomyślałam Wszędzie podwyżki jak nic

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
dziękuję miłego dnia

w e-glamour dostawa do paczkomatów za 1 zł

Ponawiam pytanie czy ewentualne zwroty z Douglasa można robić w stacjonarce czy tylko zamawianie kuriera? Zwracałam chyba tylko raz poprzez reklamację zmacanych cieni i przyjechał po nie kurier. Także inne doświadczenia mile widziane
Ja chciałam wymienić (w ramach reklamacji), to mi każą odesłać i zamówić kolejny produkt...? Dziwne to jest...
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:17   #1296
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
coraz wyższe te progi dają
jeszcze trochę i będzie próg 500, 500+
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:18   #1297
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Pomóżcie dobre dusze...
Kupiłam taki oto podkład: http://www.origins.de/product/3847/3...eup/index.tmpl , ale jest za ciemny
Efekty są cudne, działanie na skórę też i stąd pytanie- jak go rozjaśnić... Myślałam, że może jakoś dosypać korektor anabelle, bo jest biały zupełnie
Ma któraś jakiś pomysł, doświadczenie ?
Kropelki z TBS
Stary 2016-05-20, 15:26   #1298
michalina_86
Zakorzenienie

To jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze. Rozwiązanie, które polega na tym, że wszystkim daje się pieniądze, to żadne rozwiązanie. Większość z nas, a może i wszystkie, jest zgodna, że lepszy byłby jakiś konkretny program, ulgi podatkowe itd. To by miało ręce i nogi i na pewno mniej by było krytyki.
Ja również mam kontakt z pomocą społeczną i jej pracownicy są przerażeni, co się już dzieje i co się dziać będzie. Ale oczywiście - to nie są jedyne przypadki. Są rodzice, którym to się bardzo przyda i wydadzą na dzieci. Są też i tacy, którzy wydadzą na przysłowiowe błyskotki, bo kasy mają po czubek głowy - i mogą, ich prawo, tak została skonstruowana ustawa.

Ale dziewczyny - jedna podstawowa sprawa. Możemy mieć w tej kwestii różne zdania, niezależnie od tego, czy dzieci mamy, czy nie. Nigdy też nie wiemy, dlaczego dzieci ktoś nie ma, więc nie wytykajmy tego palcem, co by komuś nie sprawić przykrości.
Niektóre z nas są jeszcze bardzo młode, ale nie odbierajmy im prawa do własnego zdania. Dajmy sobie za to - wszystkie! - prawo do tego, że mogłyśmy którejś wypowiedzi nie zrozumieć. To naprawdę nie jest uwłaczające. Bywamy zmęczone, zestresowane, łatwo się unosimy, kiedy coś nas bardziej dotyka - więc dajmy drugiej stronie wytłumaczyć, o co jej chodziło, a sobie prawo do niezrozumienia czyjejś (niefortunnej może) wypowiedzi. Po prostu nie wpadajmy z jednej skrajności w drugą - są tutaj takie, co się cieszą na 500 zł, i takie, które złorzeczą z tego powodu. I obie strony mają do tego prawo. Mają też prawo je wyrażać.
A więc dla dobra wątku, a przede wszystkim dla dobra nas, kobiet, używajmy dobrego języka. Od dziś koniec z "dzieciorobami" i innymi podobnymi. Wiadomo, że w takich wypowiedziach chodzi o patologiczne sytuacje, ale na wszelki wypadek, z szacunku dla dzieci i roli rodzica jako takiej - unikajmy takich słów.

Uff, mam nadzieję, że nie posypią się gromy, bo wkrótce wychodzę.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Aha, i dodam jeszcze, że mnie osobiście najbardziej bolą konsekwencję tego "cudu" pisowskiego. Specjaliści wypowiadają się jednogłośnie - uderzy to we wszystkie programy prodziecięce i prokobiece, np. domowe przedszkola, organizacje aktywizujące młode mamy itp. Bo 500 zł w wielu wypadkach zatrzyma kobiety w domu. Po prostu.
I nie, nie mówię tu o nikim z wątku, więc ewentualne uwagi są niepotrzebne. Większość z nas pracuje, inne pracy szukają. Ale jest wiele kobiet, które w domach zostaną w ten sposób na lata, nawet nie z własnej woli, a z woli mężów, od których będą uzależnione finansowo.
To właśnie mnie boli. Wiem, że czasem trudno o szerszy ogląd, jeśli samemu ma się ciężką sytuację. Ale warto spróbować nie odnosić się zawsze do siebie, ale do sytuacji generalnej. Mamy siostry, córki, kuzynki, przyjaciółki, będziemy mieć wnuczki i synowe. I zgodnie będziemy chciały dla nich dobrze. A pewne rozwiązania wpływają na to, co będzie za parę lat. Pewnych rzeczy się nie cofnie i trudno je będzie szybko odwrócić.

Taka ogólniejsza refleksja tylko. Bez żadnych odniesień. Po prostu dla mnie te sprawy kobiece są naprawdę ważne.

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:01
Stary 2016-05-20, 15:35   #1299
Miskaa78
Kazar Lady

dla tego pincet nawet gdybym miała więcej dzieci nie zrezygnowałabym z pracy, program potrwa rok, oby dłużej i wtedy będzie dramat

idę spać
nareszcie !!

BTW włosy super wyszły :P:

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:39   #1300
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ktoś pytał o daty przydatności minerałów - sprawdziłam 3 podkłady, które mam akurat w użyciu i na dwóch są "słoiczki" z datą 12M a na jednym 24M. Ile ważne przed otwarciem to nie wiem, czytałam że bezterminowo ale czy to prawda..?

Przy okazji polecam maseczkę hydrolipidową z dynią z Organique, fajnie nawilża

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Podkłady mineralne bez dodatków organicznych typu olej itp. Są ważne bezterminowo, jednak w polsce muszą mieć datę ważności.

Gdzieś za granicą jest to zniesione
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2016-05-20, 15:48   #1301
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Podkłady mineralne bez dodatków organicznych typu olej itp. Są ważne bezterminowo, jednak w polsce muszą mieć datę ważności.

Gdzieś za granicą jest to zniesione
To ja pytałam, dziękuję. Chodziło mi akurat o cienie, ale to chyba nie ma różnicy. Mnie się nie przydadzą, więc oddałabym w dobre ręce
Stary 2016-05-20, 15:51   #1302
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
dla tego pincet nawet gdybym miała więcej dzieci nie zrezygnowałabym z pracy, program potrwa rok, oby dłużej i wtedy będzie dramat

idę spać
nareszcie !!

BTW włosy super wyszły :P:

Pokaz włosy
Stary 2016-05-20, 15:58   #1303
AnulaQa
Zakorzenienie

michalina
Ta ogólna refleksja niczego sobie. Kulturalne wyrażenie swojej opinii i zwrócenie uwagi na pewne kwestie. Można się zgadzać lub nie, ale... ja to lubię.
Sposób i język wypowiedzi ważna rzecz.

Każdy kija ma dwa końce, a są tez i takie, które mają trzy, np. proca.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość
Pokaz włosy
Poka, poka!

Kurier Tomuś znowu mnie olał. Szesnasta dochodzi a jego ni ma.
No żeby to baba na chłopa czekała. Ludzie, co za czasy!
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:03   #1304
amyz
Chanel Lady

MISKA!!!!! mam coś dla Ciebie;
wrzucam zdjęcia składów odżywki NouNou oraz maski do włosów NouNou: jak będzie nieczytelne coś to krzycz i zrobię kolejne foty pierwsze zdjęcie odżywka, drugie maska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1377.jpg (157,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1375.jpg (128,4 KB, 9 załadowań)
amyz jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:06   #1305
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Buziaki, AnulaQa, dla Ciebie szczególnie
A w ogóle to byłam pewna, żeś Ty jedna z tych matek właśnie Fajnie, że nie, bo mnie to się akurat nie podoba, ale niech każdy robi tak, jak lubi.
Ale, ale, jak już mnie tak wyzywacie od tych babochłpów, to przyznam się, że i u mnie to tylko Michalina z nicka Imię moje inne, a jam jest dziewczę drobne i powabne Także darować sobie obrzucanie mnie wyzwiskami
to prawda potwierdzam zapomniałam że koleżanka imieniny miała zatem sto lat i Szanela!!
amyz jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:08   #1306
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
michalina
Ta ogólna refleksja niczego sobie. Kulturalne wyrażenie swojej opinii i zwrócenie uwagi na pewne kwestie. Można się zgadzać lub nie, ale... ja to lubię.
Sposób i język wypowiedzi ważna rzecz.
Dzięki, AnulaQa!
Nie chodzi o to, żeby nie poruszać jakiegoś tematu, bo ktoś ma inne zdanie. Niech ma, z kosmetykami jest przecież tak samo. Ruszają nas różne sprawy, to piszmy. Ale żebyśmy się nie zaczęły obrażać. Przypadkiem, bo myślę, że żadna nie chce drugiej obrażać celowo.

No, idę. Miłego wszystkim!
Stary 2016-05-20, 16:09   #1307
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze. .
bardzo ładnie napisane
amyz jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:10   #1308
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
to prawda potwierdzam zapomniałam że koleżanka imieniny miała zatem sto lat i Szanela!!
Aaa, nie wydawaj mnie tak otwarcie
Ale dziękować, dobra kobieto, dziękować Co jakiś czas wspominam TŻ, jaki lotionik fajny, więc kto wie, kto wie!
Stary 2016-05-20, 16:14   #1309
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze proszę mnie nie obrażać sugestiami, iż czegoś nie zrozumiałam. Nie będę się odnosić do każdego Twego słowa, bo to nie analiza wiersza w LO. Odnoszę się do kontekstu i tonu wypowiedzi. Rozumiem doskonale. Co nie znaczy , iż się z tym zgadzam. Przedstawiasz swoje poglądy i oczekujesz, iż spotka Cię tylko przytakiwanie? Dla mnie to totalne bzdury. Ludzie nie maja pojęcia o tym, na co przeznaczane są pieniądze z budżetu Państwa i rzuca im się temat 500+ a Ci bezmyślnie szarpią ten temat jak Reksio szynkę, wygłodniali i przekonani o słuszności swoich racji. Oto jest matka z 500 zł w portfelu winna wszystkiemu. Ja w to nie wierzę, uwierzysz?

Przepraszam, zapomniałam, że Ty wszystko rozumiesz i ogarniasz. Ale nie zamierzam przepraszać za to, że POCZUŁAŚ się obrażona. Szkoda, że cytując moja wypowiedź odnosisz się do innej. No ale coż...
Nigdy nie stwierdzilam, że moja opinia jest jedyną prawdziwą. Natomiast prawdą jest, że zabiera sie jednym i podnosi wydatki po to, aby zapewnić realizacje projektu z którym prywatnie i zawodowo się nie zgadzam. Chyba do tego mam prawo?

Szkoda, że na takie sytuacje nigdy nie ma jednego i prawidłowego rozwiązania. Np. Pracownicy socjalni tak naprawdę nie mają mozliwosci wglądu w funkcjonowanie wszystkich rodzin. Asystent rodziny jest bardzo często tylko z nazwy. Rozszerzenie uprawnień może się z kolei wiązać z nadużyciami. Moim zdaniem, dużo lepszy był program dużej rodziny. Ale przecież to nie jest tak chwytliwe, jak danie pieniędzy do ręki...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:26   #1310
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hmm... Nie jestem pewna czy chcę się przyciemniać. W ogóle to mam próbkę Ciekawe czy uda mi się odkręcić słoiczek bez rozlania zawartości
Czekam na sprawozdanie !

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kropelki z TBS
Pingwintastas, ale te kropelki to chyba tylko do płynnych są ?
A ja w pudrze mam

Ma któraś jeszcze jakąś wizję jak podkład sypki rozjaśnić
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:34   #1311
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Czekam na sprawozdanie !

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

A ja w pudrze mam

Dużo nie potestuję z próbeczki, ale sprawdzę przynajmniej czy mnie nie uczuli

Sypki można dwutlenkiem tytanu rozjaśnić chyba, no i można na kolorówce zamówić.

Chciałam skoczyć do SCC obmacać Maczki, ale na filtrze Skin79 tak mi się sciastolił podkład, ze wyglądam jak nieboskie stworzenie więc nie byłoby sensu niczego testować.
Stary 2016-05-20, 16:41   #1312
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Czekam na sprawozdanie !

A ja w pudrze mam

A to sypki podkład jest? No, to biały pigment kup
Stary 2016-05-20, 16:45   #1313
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to sypki podkład jest? No, to biały pigment kup
Dzięki
Sypki i dlatego się zastanawiam czy jak dołożę anabelle minerals korektor ten najjaśniejszy to zadziała (akurat mam go w domu )

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:49
Stary 2016-05-20, 16:50   #1314
AnulaQa
Zakorzenienie

Jak sypki to nie można do niego sypkiego pudru dodać? Są takie bielące.
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-05-20, 16:52   #1315
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dużo nie potestuję z próbeczki, ale sprawdzę przynajmniej czy mnie nie uczuli

Sypki można dwutlenkiem tytanu rozjaśnić chyba, no i można na kolorówce zamówić.

Chciałam skoczyć do SCC obmacać Maczki, ale na filtrze Skin79 tak mi się sciastolił podkład, ze wyglądam jak nieboskie stworzenie więc nie byłoby sensu niczego testować.

Czyli Anabelle pójdzie w ruch
Skin79 mi też ciastoline robił Jedyny, który u mnie współpracuje to clarinsa...

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Jak sypki to nie można do niego sypkiego pudru dodać? Są takie bielące.
Na żadne coby mnie wybieliły nie natrafiłam niestety
Te co mają opinię wybielających na mnie pasują idealnie
Stary 2016-05-20, 17:02   #1316
Magdalena___
Zakorzenienie

Witam dziewczęta.
U mnie zrobiło się mega ciepło, idzie lato. Tylko stare baby narzekają jadąc windą na 1 piętro.
Kupiłam dzisiaj pudrową spódnicę Leny Largo, pierwszy raz się dzisiaj spotkałam z marką, ma trochę całkiem fajnych rzeczy ale rozmiarówka pływająca, zmierzyłam sporo rzeczy i pasowały od xs do l
Szukam ciągle sukienki na wesele, podoba mi się mnóstwo rzeczy (to już mówiłam kiedyś, teraz pełno koronek, frędzelków, hippisowskich ciuchów, 100% mój styl) ale nijak na wesele mi iść nie pasuje.
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-05-20, 17:15   #1317
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
MISKA!!!!! mam coś dla Ciebie;
wrzucam zdjęcia składów odżywki NouNou oraz maski do włosów NouNou: jak będzie nieczytelne coś to krzycz i zrobię kolejne foty pierwsze zdjęcie odżywka, drugie maska
o i bardzo Ci dziękuję !!!

jesoo wstałam, kawę wypije a potem chyba wepchne se z 1,5litera wody tudzież wina i będzie gitesik

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta.
U mnie zrobiło się mega ciepło, idzie lato. Tylko stare baby narzekają jadąc windą na 1 piętro.
Kupiłam dzisiaj pudrową spódnicę Leny Largo, pierwszy raz się dzisiaj spotkałam z marką, ma trochę całkiem fajnych rzeczy ale rozmiarówka pływająca, zmierzyłam sporo rzeczy i pasowały od xs do l
Szukam ciągle sukienki na wesele, podoba mi się mnóstwo rzeczy (to już mówiłam kiedyś, teraz pełno koronek, frędzelków, hippisowskich ciuchów, 100% mój styl) ale nijak na wesele mi iść nie pasuje.
znam i u nas takią marke z pływającą rozmiarówką
bershka
mam zarówno xs jak i l u nich
jednocześnie

ciepełko nareszcie jest !!!!

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

MINTI

Spraw swojej mamie prezent i skorzystaj z rabatu
"DLAMAMY16"
na wybrane marki kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Marki objęte promocją: Avebio, Bania Agafii, Clochee, Dr. Konopka's, Glov, Natura Estonica, Natura Siberica, Organic Shop, Planeta Organica, Purite, Vianek, Zielone Laboratorium.
Kod jest ważny do 22.05.2016 i nie łączy się z innymi promocjami

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 17:17   #1318
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
o i bardzo Ci dziękuję !!!

jesoo wstałam, kawę wypije a potem chyba wepchne se z 1,5litera wody tudzież wina i będzie gitesik

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

znam i u nas takią marke z pływającą rozmiarówką
bershka
mam zarówno xs jak i l u nich
jednocześnie

ciepełko nareszcie jest !!!!
witaj wśród żywych też zaraz kawkę sobie strzelę

no właśnie jak z 2 tygodnie temu o bershkę pytałam to w końcu ogarnęłam, że w szafie mam cały przegląd i niektóre wzory nawet takie same i tak samo leżące a różniące się rozmiarem na metce

o tę Lenę to w Pl mi chodziło :P obecnie w Zielonej mieszkam
Stary 2016-05-20, 17:22   #1319
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
witaj wśród żywych też zaraz kawkę sobie strzelę

no właśnie jak z 2 tygodnie temu o bershkę pytałam to w końcu ogarnęłam, że w szafie mam cały przegląd i niektóre wzory nawet takie same i tak samo leżące a różniące się rozmiarem na metce

o tę Lenę to w Pl mi chodziło :P obecnie w Zielonej mieszkam*
no coś o BSH pamiętam, widziałam, ale pewnie ukradkiem z fona czytałam że nie odpisałam
u nich trafić online to dopiero dawka emocji

* nie nadążam za Tobą

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a fokle to stojak przyszedł, małżonek go odebrał z poczty, ciekawam czy będzie identyczny jak ten, ktory odesłałam

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-05-20, 17:30   #1320
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
no coś o BSH pamiętam, widziałam, ale pewnie ukradkiem z fona czytałam że nie odpisałam
u nich trafić online to dopiero dawka emocji

* nie nadążam za Tobą

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a fokle to stojak przyszedł, małżonek go odebrał z poczty, ciekawam czy będzie identyczny jak ten, ktory odesłałam
to w końcu coś weszło w ten stojak? poza winem

*

Miśka a Ty po permanentnym nadal używasz pomadek czy odpuszczasz?
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości