Nowa seria Sunsilk - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-12, 14:01   #91
mabo
Rozeznanie

Dot.: Nowa seria Sunsilk

Cytat:
Napisane przez frantic
A ja muszę przyznać, że seria Sunsilk do włosów brązowych mnie rozczarowała. Odżywka jest po prostu beznadziejna, jej konsystencja rzadka, efekt pielęgnacyjny ŻADEN. Nawet nie ułatwiała rozczesywania. Szampon z kolei taki sobie - ładnie się pieni, myje porządnie, ale żeby poprawił kondycję włosów to nie mogę powiedzieć.

Za to Pantene do brązowych włosów - rewelacja! Od pięknego zapachu, poprzez łatwe rozczesywanie aż do widocznego efektu pielęgnacyjnego. Włosy są gładsze i bardziej miękkie aż po końcówki, które po sunsilku mi się jeszcze bardziej przesuszyły. Na pewno będę go jeszcze kupować, mimo że jest prawie dwa razy droższy od Sunsilka.

Miałam zamiar jeszcze wypróbować serię Gliss Kur do włosów brązowych, ale chyba na razie sobie odpuszczę.
A ja jak już pisałam uważam serię Pantene za prawdziwą porażkę (ale wiadomo, że każdemu odpowiada co innego)
za to chciałam nawiązać do serii Gliss Kur do włosów brąz.
zakupiłam szampon z tej serii i okazał się prawdziwym przeciwieństwem pantene (w moim odczuciu) włosy są gładkie! (po pantene puszyły się)
mabo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:26   #92
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mabo
A ja jak już pisałam uważam serię Pantene za prawdziwą porażkę (ale wiadomo, że każdemu odpowiada co innego)
za to chciałam nawiązać do serii Gliss Kur do włosów brąz.
zakupiłam szampon z tej serii i okazał się prawdziwym przeciwieństwem pantene (w moim odczuciu) włosy są gładkie! (po pantene puszyły się)
Fakt, czytałam na KWC bardzo dużo pozytywnych opinii o tym Gliss Kurze, ale mnie cały czas odrzuca jego zapach. Dziewczyny się nim zachwycają, a mi on w ogóle nie odpowiada. Za to Pantene mmmm.... zapach cudowny.
A co do puszenia, to mam takie włosy, które nigdy przenigdy mi się nie puszyły, niezależnie od pogody czy zastosowanych kosmetyków. Więc i Pantene nic złego tutaj nie czyni.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:41   #93
mabo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez frantic
Fakt, czytałam na KWC bardzo dużo pozytywnych opinii o tym Gliss Kurze, ale mnie cały czas odrzuca jego zapach. Dziewczyny się nim zachwycają, a mi on w ogóle nie odpowiada. Za to Pantene mmmm.... zapach cudowny.
A co do puszenia, to mam takie włosy, które nigdy przenigdy mi się nie puszyły, niezależnie od pogody czy zastosowanych kosmetyków. Więc i Pantene nic złego tutaj nie czyni.
szczęściara
zapach Gliss Kura rzeczywiście nie dorównuje Pantene, ale mi bardzo się podoba

ile osób tyle gustów
mabo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:02   #94
Wyll
Raczkowanie

GG do Wyll

No ja mam rude wlosy, ale ostnio sie ciemniejsze robią (i całe szczęscie) chce miec brazowe wlosy, ale nie moge farbowac bo musze poczekac do 18-ki a to trochę potrwa ._. czy ta seria coś pomoże? nie wiem chce sprobowac
Stary 2006-05-12, 15:25   #95
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wyll
No ja mam rude wlosy, ale ostnio sie ciemniejsze robią (i całe szczęscie) chce miec brazowe wlosy, ale nie moge farbowac bo musze poczekac do 18-ki a to trochę potrwa ._. czy ta seria coś pomoże? nie wiem chce sprobowac
Moim zdaniem nie pomoże, bo te szampony nie koloryzują włosów. Mają za zadanie podkreślenie koloru który już mamy - chociaż powiem szczerze - nie zauważyłam nigdy żadnego podkreślenia. Raczej chodzi tu chyba o to, że kolor farbowanych włosów dłużej zachowa swój odcień i nie będzie tak szybko płowiał.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:12   #96
_cleooo_
Raczkowanie

ja uzywam sunsilka do brązowych włosów i nie zauwazylam jakichs spektakularnych efektów.włosy koloru nie zmieniaja, mam je takie same jak po innych szamponach.jedyne co zauwazyłam to, to ze kolor mi sie tak nie spiera, ale nie wiem czy to nie zasługa farby której ostatnim razem użyłam

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:57   #97
ma-li-na
Zadomowienie

no i skusiłam sie tez na sunsilka do blondu i masz ci babo placek włosy tłuste juz po 1 dniu nie zauwazyłam tez zadnych złotych refleksów :/ jak dla mnie bez rewelacji

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 21:19   #98
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

Ja to mam pecha poszłam po odżywkę bez spłukiwania Sunsilk do rudych i oczywiście uradowana, ze wreszcie w rossmanie ja znalazłam kupiłam te do spłukiwania buuuu-ostatnie pieniądze wydałam może chce się ktoś wymienic
Stary 2006-06-19, 18:20   #99
201707171556
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
no i skusiłam sie tez na sunsilka do blondu i masz ci babo placek włosy tłuste juz po 1 dniu nie zauwazyłam tez zadnych złotych refleksów :/ jak dla mnie bez rewelacji
A dla mnie ten szampon całkiem całkiem Mam jasno złote włosy i po tym szamponie chyba rzeczywiście nabrały refleksów bo już kilka osób się mnie pytało czy rozjaśniałam
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 20:27   #100
Black_Opal
Przyczajenie

A ja dziś zakupiłam szampon i odżywkę do włosów blond. Jutro wypróbuję, ale już dziś mogę powiedzieć, że zapach faktycznie zniewalający, a te złote drobinki to uważam bardzo fajny patent. Mam nadzieję, że nada blasku moim włoskom
Black_Opal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 20:59   #101
basienka:)
Raczkowanie

pfff sunsilk to badziewie
basienka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości