Poszukuję dobrej fryzjerki lub fryzjera w Szczecinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-02, 20:16   #1
MaGniFiQue
Raczkowanie

Smile

Poszukuję dobrej fryzjerki lub fryzjera w Szczecinie

Dwa miesiące temu miałam robioną dekoloryzację w bardzo ciemnego brązu. Naturalnie mam włosy koloru mysi blond. Wiele lat rozjaśniałam włosy i nagle zachciało mi się zmiany, która dość szybko mi się znudziła. Poszlam więc na wspomnianą dekoloryzacje. Włosy oczywiście są brdzo osłabione, uzywam maski Wax i innych preparatów. Fryzjerka zrobiła mi pasemka, ale nie jestem z nich zadowolona, włosy sa jasniejsze u nasady po środku maja zupełnie inny kolor, a na końcu jeszcze inny. Poszukuje kogoś kto podejmie się wyrównania koloru moich włosów i nakierowaniu ich na kolor blond, powoli i sukcesywnie. Nie nastawiam się na natychmiastowy efekt. Chciałabym żeby coś mi jeszcze z tych włosków zostało na głowie, a nie tylkona szczotce i w wannie
MaGniFiQue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:44   #2
jastin444
Przyczajenie

Dot.: Poszukuję dobrej fryzjerki lub fryzjera w Szczecinie

mozesz na to polozyc colorans najlepiej by bylo zobaczyc wlosy jestem fryzjerem ze szcze.jak chciala bys skozystac to daj znac pozdrawiam
jastin444 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości