Jak sie pozbyc raz na zawsze krost? Pomóżcie prosze was - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-05-30, 21:17   #1
Tradzikowy99
Przyczajenie

Jak sie pozbyc raz na zawsze krost? Pomóżcie prosze was

Chodze do 1 gimbazjum i mam krostki najwiecej na policzkach, od wczoraj bardzo swędzą.Jakie polecacie sprawdzone kosmetyki zeby zapobiegać i jednoczesnie zlikwidowac te krosty.Stosuje raz ma dwa dni drożdze maseczka.Czy pójść do dermatologa bo juz walcze z krostami rok i juz płakać mi się chce,te krosty zabierają mi 100% pewnosci siebie.. BŁAGAM POMÓŻCIE CO ROBIĆ JAKIE KOSMETYKI JAKIE ZELE PUNKOWE ITP I CZY PÓJŚĆ DO TEGO DERMATOLOGA?
Tradzikowy99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:36   #2
majkamaja
Przyczajenie

Dot.: Jak sie pozbyc raz na zawsze krost? Pomóżcie prosze was

takie sprawy najlepiej od razu załatwiac z dermatologiem..
majkamaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:21   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie

Idź do dermatologa. Pamiętam, że pisałeś, że nie pójdziesz, ale lepiej idź. Mniej kasy w ten sposób stracisz i szybciej rozwiążesz problem. Tym bardziej, że to pewnie hormonalne i sądząc z Twojego wieku to dopiero początek trądziku. W Twoim wieku się właśnie zaczyna i nieleczony może ciągnąć się kilka lat. Mój kuzyn zaczął mieć w twoim wieku, unikał dermatologa i męczył się prawie 7 lat. Poszedł do dermatologa, a potem do kosmetyczki na kwasy kilka razy i po 2 latach zero trądziku.
Stary 2016-05-31, 18:24   #4
Tradzikowy99
Przyczajenie

Jezu ;( To może być coraz gorzej? ;( Teraz myje twarz mydłem baby dla dzieci. Ale ogólnie moja cera w ostatnim tygodniu sie sporo pogorszyła.Ale wstydze sie powiedziec rodzicom bo zaraz beda mówic ze nic niema, przejdzie ci.... Itp A jakiego dermatologa mi polecacie z Warszawy,i co mam powiedzieć rodzicom żeby poszli ze mną do tego dermatologa,i najbardziej bym chciał żeby mi przepisał/a tabletki doustne może mi przepisać?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Bo bardzo chciałbym jakieś tabletki doustne i chciałbym bardzo szybko sie wyleczyć z tego lekkiego trądziku bo wszyscy sie cieszą tańczą itp... A ja staram sie unikać spotkań bo sie siebie wstydze.
..
Stary 2016-05-31, 21:53   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie

Może być gorzej. Trądzik to normalna sprawa w Twoim wieku. Po prostu powiedz rodzicom. Nieleczony może się pogorszyć. Lekarza możesz znaleźć na znanylekarz. Nawet on line można rezerwować tylko często do dermatologa jest kolejka nawet 2 miesiące, więc lepiej szybko rezerwować wizytę.
Na szybko możesz kupić coś do mycia np. Iwostin Purritin albo emulsję Catphil.
Z droższych kosmetyków rodzice mogą Ci kupić Bioderma Sebio. Dobre i tanie są maseczki Dermaglin dostępne w drogeriach rossmann. Serum z kwasami Bielenda też pomaga. Ale ni rób nic na własną rękę. Poradź się dorosłych, pogadaj z mamą. Jeśli Ty masz trądzik możliwe, że rodzice też kiedyś mieli i mają doświadczenie.
Stary 2016-06-01, 20:00   #6
Tradzikowy99
Przyczajenie

Dziekuje ci Można polegać na takich ludziach jak ty Narazie mam spoko cerę ale jesli sie pogorszy odrazu ide do dermatologa, jeszcze raz dzieki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości