Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-06-11, 19:18   #3241
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
To muszę się streszczać z moją sesją, ale jak sobie nagrodę strzelę

Aa jeszcze się pochwalę, że upolowałam bikini https://www.zalando.pl/twintip-perfo...1ha0x-q11.html cały tydzień polowałam na swój rozmiar i dobrałam sobie sukienkę, żeby -40zł weszło https://www.zalando.pl/even-odd-suki...1ca1m-q11.html
amyz jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:20   #3242
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Stacjonarnie też nie miałaś szczęścia do dat ? Ja ostatnio stacjonarnie złapałam maksymalnie chyba prawie roczne produkty, tylko olejek rexaline jest niepewny ale w czerwcu mam nadzieję ogarnę stacjonarkę jeszcze do końca czerwca mam 3 pod nosem, później dopiero od sierpnia i to tylko jedną, z niemiłymi paniami

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Sama z siebie -20% ? Nie miałaś jakichś VIPów przypisanych na koncie przypadkiem?
Ja teraz postanowiłam powstrzymać się dłużej z zakupami, mam sporo próbek, a jak powiększy mi się chciejlista, to pójdę na większe zakupy jak pochodzę z nią dłużej po sklepie, to liczę, że się zakoleżankujemy i sypnie gratisami do większej kwoty

Ja dostawałam maila o dostępności i 11 minut po jego otrzymaniu już nie było raz przypadkiem weszłam i to był akurat moment, kiedy dostałam maila i udało mi się a ogólnie, to już dzień wcześniej całkiem zniknął z wyszukiwarki, bałam się, że nie wróci
nie nie mialam. Moze bylam przypadkiem mila
pozniej w innej Sephorze mila Pani rowniez udzielila mi rabatu na perfumy byc moze dlatego ze czesto tam bywam
ranka jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:20   #3243
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Stacjonarnie też nie miałaś szczęścia do dat ? Ja ostatnio stacjonarnie złapałam maksymalnie chyba prawie roczne produkty, tylko olejek rexaline jest niepewny ale w czerwcu mam nadzieję ogarnę stacjonarkę jeszcze do końca czerwca mam 3 pod nosem, później dopiero od sierpnia i to tylko jedną, z niemiłymi paniami

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Sama z siebie -20% ? Nie miałaś jakichś VIPów przypisanych na koncie przypadkiem?
Ja teraz postanowiłam powstrzymać się dłużej z zakupami, mam sporo próbek, a jak powiększy mi się chciejlista, to pójdę na większe zakupy jak pochodzę z nią dłużej po sklepie, to liczę, że się zakoleżankujemy i sypnie gratisami do większej kwoty

Ja dostawałam maila o dostępności i 11 minut po jego otrzymaniu już nie było raz przypadkiem weszłam i to był akurat moment, kiedy dostałam maila i udało mi się a ogólnie, to już dzień wcześniej całkiem zniknął z wyszukiwarki, bałam się, że nie wróci
Ostatnio to było na wyprzedaży dużo rzeczy świeżych marki S, bo te z 2015 też miały stare opakowania, ale również widziałam baaardzo dużo produktów z 2012 roku Marki S, Guerlain... Reszty nie pamiętam, ale dużo purchaw
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:32   #3244
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ostatnio to było na wyprzedaży dużo rzeczy świeżych marki S, bo te z 2015 też miały stare opakowania, ale również widziałam baaardzo dużo produktów z 2012 roku Marki S, Guerlain... Reszty nie pamiętam, ale dużo purchaw
Oby tylko managerowie S nie wzięli się za sklepy spożywcze, bo nie nadążymy węgla kupować
Pingwinku, a wywróżysz mi 2-gą turę VIPów? Ostatnio miałam od 1.04

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:39   #3245
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dopiero teraz od rana dotarłam do kompa
Melduje, ze udało mi się dorwac w syforowni ostatnią sztuke zestawu EL z kremem pod oczy Revitalizing
No i spotkałam Neath

Poza tym wziełam probke podkłądu Shiseidziaka nowego w kolorze Golden 2, bo Neutral 1 za rozowy był dla mnie.
I probke bazy pdo makijaz Armaniusza
Kupiłam w Orqniqu maske do rak - reweljszyn jest

Ah i jako jedna z próbek dostalam saszetke podkłądu ysl Touche - spojrzaam na kolor - a tam 40 powiedziałam Pani wiec, ze aby byl dobry, musiałabym sie spalic na solarce

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-11 o 19:43
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:53   #3246
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Oby tylko managerowie S nie wzięli się za sklepy spożywcze, bo nie nadążymy węgla kupować
Pingwinku, a wywróżysz mi 2-gą turę VIPów? Ostatnio miałam od 1.04
Zazwyczaj następna tura zaczyna się tydzień od początku pierwszej

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Melduje, ze udało mi się dorwac w syforowni ostatnią sztuke zestawu EL z kremem pod oczy Revitalizing
No i spotkałam Neath

Poza tym wziełam probke podkłądu Shiseidziaka nowego w kolorze Golden 2, bo Neutral 1 za rozowy był dla mnie.

Ah i jako jedna z próbek dostalam saszetke podkłądu ysl Touche - spojrzaam na kolor - a tam 40 powiedziałam Pani wiec, ze aby byl dobry, musiałabym sie spalic na solarce
To chyba próbki na Afrykę dali do tej S
Stary 2016-06-11, 19:56   #3247
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

To chyba próbki na Afrykę dali do tej S
No chyba A Pani była jeszcze zdziwiona lekko, ze nie chce tej probki w takiem kolorze

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 19:58   #3248
Nikkolaa
With Beauty In Love

Ehh... od kilku dni mam napakowany koszyk w hm i wyprzedaży jak nie było tak nie ma.... czekać czy klikać?
Stary 2016-06-11, 20:00   #3249
ranka
Kici kici miau miau

Corii Golden 2 jest dobry? Ja jestem ciemniejsza i dla mnie byl akurat
ranka jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:03   #3250
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
No chyba A Pani była jeszcze zdziwiona lekko, ze nie chce tej probki w takiem kolorze
Zazwyczaj YSL ma próbki w kolorze 30, który i tak jest murzyński, ale 40...?

Zdziwiona była, bo przecież robisz zakupy online, a tam co chwilę próbka samoopalacza jest
Stary 2016-06-11, 20:05   #3251
Nikkolaa
With Beauty In Love

Już wiem. Wyprzedaż w HM od 13-tego.
Stary 2016-06-11, 20:07   #3252
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Corii Golden 2 jest dobry? Ja jestem ciemniejsza i dla mnie byl akurat
Na rece wygladał kolorystycznie ok. ALe oczywiscie zobacze jutro jak na twarzy. Jak bedzie ok przez caly dzien, to skusze sie na vipach na niego, jak nie to kupię kończacy mi sie Waterweight maca - jedyny lekki podkład, który moja skóra uznaje

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Zazwyczaj YSL ma próbki w kolorze 30, który i tak jest murzyński, ale 40...?

Zdziwiona była, bo przecież robisz zakupy online, a tam co chwilę próbka samoopalacza jest
No wlasnie tez sie zdziwiłam, jak zobaczyłam 40 -ze też Pani mi wcisnac taki kolor chciała widzac, ze czarna nie jestem

Eeee, coś Ty! Raz jeden jedyny miałam probke samoopalacza i to stacjo zdaje sie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:11   #3253
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I ja szukam telefonu, miałam nokie lumie ale to szajs jak nie powiem co, bierz samsunga, miałam note 2 ale spadł mi na chodnik mimo, że wyświetlacz pękł tel. działał bez zarzutu ale któregoś dnia się wkurzylam, rzuciłam nim i po telefonie .
Ja miałam Nokię Lumię 920 i była taka miłość, że dostałam w zeszłym roku od TŻa Lumię 930
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:12   #3254
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
O Akurat zrobiłam dzisiaj zakupy. W takim razie poczekam aż tak uda mi się upolować i zrobię zwroty
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:20   #3255
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O Akurat zrobiłam dzisiaj zakupy. W takim razie poczekam aż tak uda mi się upolować i zrobię zwroty
To moja niezobowiązująca dedukcja na postawie ich postów na facebooku
Ja napakowałam koszyk i czekam, jak akurat tych rzeczy nie przecenią to pewnie i tak je zamówię
Stary 2016-06-11, 20:29   #3256
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Podkład 235 zł + Masło do ciała 49 zł = 284 zł - 20% = 227,20 zł Tylko trzeba dać się wygadać konsultantce i jak chce Cię pomalować to dać się malować Pędzle miały czyste, przy mnie jeszcze je odkażała i czyściła
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nieustannie powtarzam że to 95 % sukcesu próbkowo - miniaturowego w S albo D
Dziewczyny, wszystko zgoda, tylko co robić, jak nie chcą gadać? Ja ostatnio trafiam na takie, które wcale nie próbują doradzać, nie opowiadają o produkcie ani nic. Sama je muszę łapać, a wtedy na dodatek robią się niezadowolone

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Aaa, i mam jeszcze takie ogłoszenie parafialne Nie wiem, czy są tu fanki Jackpota, ale będę się pozbywać dwóch nowych bluzek w małym rozmiarze - leżą i leżą, jakoś mi nie po drodze, a muszę gdzieś upchnąć nowe Więc jeśli któraś byłaby zainteresowana, to piszcie na pw
michalina_86 jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:32   #3257
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Zazwyczaj następna tura zaczyna się tydzień od początku pierwszej
:
No ładnie, czyli będę bez próbek, jak tak dalej będziecie szaleć

Cytat:

Czas załadować koszyk

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:42   #3258
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
No i spotkałam Neath

Kusicie tym Shiseido
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:46   #3259
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kusicie tym Shiseido
Ja na razie nie bede kusic, zobacze, jak spisze sie jasniejsza probka.
Ale gdybym miała wybierać, to macowy Waterweight jednak jest fajniejszy dla mnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:46   #3260
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
To moja niezobowiązująca dedukcja na postawie ich postów na facebooku
Ja napakowałam koszyk i czekam, jak akurat tych rzeczy nie przecenią to pewnie i tak je zamówię
Też załadowałam koszyk
Oczekuję rabatów w wysokości 70% bo koszyk pierdółek wskoczył mi na 984zł
I okazało się, że dzisiejszych zakupów nie będę oddawać, sukienki które wzięłam są już tylko L na stronie a ja w H&M muszę XS
Stary 2016-06-11, 20:50   #3261
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam J5 służbowy i lubię go dużo bardziej niż lumię

Nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupować telefon z Windowsem
ja też bym nie chciała z Windowsem
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
To ten nowy, one różnią się tylko ram i pamięcia wewnętrzna

Patrzyłam w media expert to jest takie ubezpieczenie i to nie dużo kosztuje.

Never możesz polecić perfumy podobne do montale Rose elixir? Wzięłam próbkę właśnie, jeju jakie to boskie

Idę na dermokonsultacje sylveco, ciekawe co tam ciekawego jest
Kupiłam ten 2016. Wzięłam złoty i dokupiłam ubezpieczenie na rok za 125pln. 😀
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A czy ta temperówka jest na stałe dostępna w Naturze i czy zmieści kredki o średnicy 1,5 cm i powyżej?

Windows w telefonach to ZUO

Ja jakoś do biegania nie mam weny. Za to chodzę z kijaszkami, pływam, czasem na siłkę pójdę
O kurcze teraz mam zagwozdke nie wiem czy na aż tak duże kredki to jest
Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Jeśli masz tego Soniaka na gwarancji i pękł ci "jednym" pęknięciem a nie pajęczynką - wysyłaj do serwisu. Takie coś Ci naprawią. Jakbyś miała więcej pytań to pisz, ja właśnie kończę "przeboje" z serwisem Sony, więc jestem w temacie
Ah, nie przeczytałam, że Ci spadł wczoraj.... To w takim razie przykro mogłaś go wysyłać do serwisu jak Ci pękł wcześniej, bo takie rzeczy naprawiają...
Dziękuję za odpowiedź teraz to już ... bombki strzelił
Cytat:
Byłam w S i jestem w szoku . Na szczęście nie było tego olejku do ust Estee i nowego podkładu Shiseido, będę musiała się przejść u siebie we Wrocku.

Za to jestem pod wrażeniem zarówno obsługi jak i ogólnie sklepu w Bydzi. Pani idealnie dobrała mi kolor podkładu szanelowego ( okazało się, że zawsze brałam o ton za jasny ), fajnie mnie pomalowała i pokazała jak mam sobie nakładać bronzer ( zawsze miałam z tym problem ). Tż jak mnie zobaczył to był w szoku podobno tak fajnie wyglądałam , choć ja na początku miałam wrażenie, że mam za dużą tapetę, potem sama nie mogłam się na siebie napatrzeć w lustrze . Kupiłam podkład Chanel i balsam do ciała Sephory.
Z próbek dostałam: krem na dzień Clarins, krem na noc Clarins, masło o ciała Clarins, 3 kroki Clinique ( choć ich nie chciałam ), serum Clinique i odlewkę tego nowego pod oczy żelu z Chanel Hydra Beauty icro Gel Yeux oraz miniaturę kremu Chanel Solution ( to już mój 3, jeszcze przejdę sie ze dwa razy i będę miała całe opakowanie ) . Także ten tego jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że wizyta trwała raptem może ze 20 min . W sumie szłam po konkretne rzeczy choć teraz mi się zachciało pooglądać jeszcze, bo od miesiąca nie kupiłam nic kosmetycznego Nadrobię jak wrócę do Wrocka

A i w Chiara Tż kupił mi szpileczki Korsa o takie https://www.chiara.pl/czolenka/400-single-sole.html
Jaki podkład Chanel? Niestety nie widzę zdjęcia, ale z opisu widzę, że zakupy mega się udały

Cytat:
No i spotkałam Neath

buahhot jest offline  
Stary 2016-06-11, 20:50   #3262
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kusicie tym Shiseido
To prawda, chyba też go obadam

Cytat:
Ja na razie nie bede kusic, zobacze, jak spisze sie jasniejsza probka.
Ty zaczęłaś!

Aniyam, a który podkład szanelowy kupiłaś, ten najnowszy les beiges?
Stary 2016-06-11, 21:02   #3263
Koshatka
Zakorzenienie

Nadrobiłam.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A wiecie, co mnie zszokowało? Wg sondaży tylko 18% Polaków nie wierzy w nasz awans.
A Ty wierzysz?

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Tak - Revitalizing Supreme. Mała S. w Sosnowcu.
Czyżby Plaza?
Stary 2016-06-11, 21:03   #3264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ty zaczęłaś!
Moi?
Non, non

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 21:03   #3265
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Jaki podkład Chanel? Niestety nie widzę zdjęcia, ale z opisu widzę, że zakupy mega się udały
Ten najnowszy les beiges miałam kilka próbek i mi podpasował

Cytat:

Aniyam, a który podkład szanelowy kupiłaś, ten najnowszy les beiges?
Tak, dokładnie ten

aniyam jest offline  
Stary 2016-06-11, 21:04   #3266
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jak był nowoscia wzielam próbki, wydawał sie super, kupiłam i ... sprzedałam - jakos nie chciał ladnie wygladać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-11, 21:05   #3267
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
Moi?
Non, non
Tak, tak! Od tej próbki z katalogu Pamiętam, że się zachwyciłaś i efekt domina na wątku gotowy
Stary 2016-06-11, 21:06   #3268
Magdalena___
Zakorzenienie

Podzielę się jeszcze recenzją olejku de demakijażu Resibo. Jest super! Używam codziennie od zeszłego czwartku. Konsystencja mnie trochę zaskoczyła, jest trochę bardziej rzadki niż te co używałam dotychczas, zapach też mnie na początku zaskoczył niekorzystnie, ale już przy drugim użyciu nie miałam problemów i właściwie go lubię - taki ziołowy, kojarzy mi się z zaparzonym rumiankiem.
Zmywa bardzo dobrze, nie podrażnia, nie zostawia tłustej warstwy. Opakowanie klasyczne z pompką, wylewa się odpowiednia ilość ale można to kontrolować.
Na podstawie zużytej pojemności oszacowanej moim okiem inżyniera myślę, że starczy mi na 3,5 miesiąca - czyli krócej niż inne olejki, więc może okazać się mniej wydajny. Ale to się jeszcze okaże
W każdym razie polecam jakby kogoś kusiło spróbowanie Resibo.

Używałam dzisiaj pierwszy raz armaniuszowego Flannela, siedział sobie biedny nieotwierany od NZ. Jaaakie to cudo!! Nałożyłam go solo, piękny jest.
Tusz Bobbi z D bardzo fajny, u mnie wydłuża rzęsy, pięknie rozczesuje, nie skleja, żadnych grudek.
Stary 2016-06-11, 21:09   #3269
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

Tak, dokładnie ten
Ooo to ten z opisu brzmi super

buahhot jest offline  
Stary 2016-06-11, 21:09   #3270
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tak, tak! Od tej próbki z katalogu Pamiętam, że się zachwyciłaś i efekt domina na wątku gotowy
Aaaach, no niech będzie zreszta co chwila ktoś tu czymś kusi, co za róznica, ze raz sie mi zdarzyło
Tak czy siak potestowac warto

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości