Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-06-12, 20:30   #3451
Lidia1984
Lady Dior

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To te
Te dwa meteorki z pędzelkiem
Brałabym jak Rydzyk dotacje
Lidia1984 jest offline  
Stary 2016-06-12, 20:32   #3452
AgataWozniak
Rozeznanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
To te
Piękne są
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-12, 20:35   #3453
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ja w Warszawie w GM oststnio trafiłam w D. na jakąś menager sprzedaży regionalnej, brałam akurat irisa pod oczy (czyli 540pln prawie) i zwróciłam jej uwagę, że to chyba coś nie tak jak powinno jest, że nic nie dodają (nawet dedykowanej nici dentystycznej "bo się skończyła" i babka przemyślała powiedziała, że mają obowiązek zapytać czy dać coś do przetestowania i dała mi

- pełnowymiarową pomadkę ochronną artemis

- jakieś perfumy (15ml, normalnie z atomizerem)

- balsam erisowy (chyba 30ml)

Do tej pory nigdy się nie upominałam i brałam ale chyba zacznę.

W piątek byłam w S. w king crossie w Poznaniu i chciałam żeby babka mnie tym diorem nude air skin serum posmarowała, żeby cały dzień w nim połazić i zobaczyć czy i jak ciemnieje, pomalowała akurat taka z Diora i chciałam go wziąć- zapytałam o próbki- nic nie mają... no trudno- ale jak usłyszałam komentarz seforzanki "biedna, dała się w robienie makijażu wrobić a ta i tak nic nie kupi" to uznałam, że jednak mi się odechciało tego podkładu...

Cale to "robienie makijażu" to nałożenie samego podkładu miało być

Nie lubię KC, kiedyś nie zostałam obsłużona bo konsultantka szczebiotala z koleżanka ze sklepu obok i umawiały sie na rabaty, a ja jak los czekałam 20 minut, wiedziałam co chciałam, tylko ktoś mi to musiał podać z szuflady.

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Jako stała bywalczyni wszystkich S. w mieście zdecydowanie polecam Sephorę w CH Rondo na Kruszwickiej

w Focusie słabo z próbkami...

wygraliśmy
Trafiłam tam kiedyś na niemiła konsultantkę, ale to dawno było, wiec nie wiem jak teraz, dluuuuugo nie byłam
Stary 2016-06-12, 20:38   #3454
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Te dwa meteorki z pędzelkiem
Brałabym jak Rydzyk dotacje
ha ha Ja tyż

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

Nie lubię KC, kiedyś nie zostałam obsłużona bo konsultantka szczebiotala z koleżanka ze sklepu obok i umawiały sie na rabaty, a ja jak los czekałam 20 minut, wiedziałam co chciałam, tylko ktoś mi to musiał podać z szuflady.
Ja sie nie certolę, jesli nikt nie podchodzi do mnie, to sama szukam konsultantki i pytam sie, czy ma coś wazniejszego do roboty w danej chwili niz obsługe klienta, bo akurat takowy przed nia stoi
Albo jesli nie ma wolnych ekspedientek - tak było dzisiaj - tylko 2 na sklepie były i zajęte obie - poszłam do szafy Shiseido i sama sobie wyjęłam podkład i poszłam do kasy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-12, 20:41   #3455
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja lubię płatki z lidla wg mnie nic im nie brakuje, są na bokach "zgrzewane"
Ja nigdy nie kupuję płatków w S - kupuję Cleanic albo Velvet. W S wolę wydać na kosmetyki, niż płatki, które niczym się nie różnią od tych z marketu
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-06-12, 20:44   #3456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie kupuję płatków w S - kupuję Cleanic albo Velvet. W S wolę wydać na kosmetyki, niż płatki, które niczym się nie różnią od tych z marketu
ja od wieków cleanic w oszołomach na poczatku okragle, od dawna kwadratowe i wiecej mi nie trzeba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-12, 20:47   #3457
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dostałam smsa, że jutro DHL przewiduje doreczyć moje douglasowe zamówienie
Też czekam jutro za moim zamówieniem z D. W końcu doczekam się błyszczyka Candy Yum Yum

aniyam jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:05   #3458
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
To te
Chcem to. 30.06 lecę do Panamy, więc... Trzeba coś nabyć na lotnisku
Stary 2016-06-12, 21:08   #3459
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też czekam jutro za moim zamówieniem z D. W końcu doczekam się błyszczyka Candy Yum Yum
Mam tylko nadzieje, że będzie, bo pojutrze wyjeżdżam na 4 dni...
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:18   #3460
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chciałam opłacić zamówienie w dniu, w którym miało się anulować. To z rana napisałam do BOKu i w załączniki wrzuciłam zrzutkę przelewu w pdfie i od razu zmienili mi status na - w realizacji To polecam do nich po prostu napisać i wrzucić im skan przelewu

A gdzie robią takie dermokonsultacje i jak i za ile $ się zapisać?

W ogóle miałam dziś fatalne zakupy w swojej jak dotąd ulubionej S. Co prawda brałam tylko płatki, no ale pokaźną ilość, więc zapłaciłam sporo i dostałam tylko próbkę odżywczego masła syforowego No ale oczywiście nie to jest najgorsze...

Chciałam przetestować sobie kilka rzeczy z zamiarem zakupu na VIPach w tej samej S., na co pani (jedna z dwóch ślamazar, które niechętnie podchodziły - byłam jedyna w sklepie!) stwierdziła, że nie mają ani fiolek ani opakowań na próbki. Potem poprosiłam, żeby pomogła mi dobrać bronzery, na co ona - że tylko trio ze Smashboxa mi będzie odpowiadać. Mazia mnie tym po dłoni, patrzę - odcienie same chłodne, kiedy od razu na 1 rzut oka widać, że jestem ciepłym typem urody i sądziło babsko, że mi to wciśnie. A i jeszcze pakując mi te płatki w torby najpierw zapakowała w duże firmowe, po czym stwierdziła chyba, że za dużo mi dała i kur... już po zakupie i spakowaniu przepakowała mi w mniejsze torby mówiąc, że tamte były za duże... Szczyt chamstwa!

I tutaj pytanie do tych osób, co polecały S. w Bydgoszczy. Jakie jest tam podejście do klienta - czy jak nakupi płatków za 200 zeta to też jest traktowany jak szmata, bo liczy się tylko zakup kremów od 500 zeta, czy każdy klient, nawet taki co wyda poniżej 100 dostanie dobre próbki i torbę, w której zdoła coś unieść? A jeśli są w tej S. tak mili, to której konsultantki najlepiej szukać (proszę o szczegółowe info)? Bo już dostałam dziś takiego wnerwa, że jestem w stanie przejechać nawet 300km do S., w której obsłużą mnie jak CZŁOWIEKA
no niefajnie Cię baba potraktowała mi się nigdy taka sytuacja nie zdazyła a wydaję w S czasem spore kwoty a czasem kupię coś za 80 czy 90 zł i nigdy nie zostałam tak potraktowana jak Ty powinnaś napisac na babę skargę
a tak bdw: płatki za 200 zł jak Ty się z tym zabrałaś

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Ja w Warszawie w GM oststnio trafiłam w D. na jakąś menager sprzedaży regionalnej, brałam akurat irisa pod oczy (czyli 540pln prawie) i zwróciłam jej uwagę, że to chyba coś nie tak jak powinno jest, że nic nie dodają (nawet dedykowanej nici dentystycznej "bo się skończyła" i babka przemyślała powiedziała, że mają obowiązek zapytać czy dać coś do przetestowania i dała mi
- pełnowymiarową pomadkę ochronną artemis
- jakieś perfumy (15ml, normalnie z atomizerem)
- balsam erisowy (chyba 30ml)

Do tej pory nigdy się nie upominałam i brałam ale chyba zacznę.

W piątek byłam w S. w king crossie w Poznaniu i chciałam żeby babka mnie tym diorem nude air skin serum posmarowała, żeby cały dzień w nim połazić i zobaczyć czy i jak ciemnieje, pomalowała akurat taka z Diora i chciałam go wziąć- zapytałam o próbki- nic nie mają... no trudno- ale jak usłyszałam komentarz seforzanki "biedna, dała się w robienie makijażu wrobić a ta i tak nic nie kupi" to uznałam, że jednak mi się odechciało tego podkładu...
Cale to "robienie makijażu" to nałożenie samego podkładu miało być
no co Ty mówisz masakra jakaś

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ha ha Ja tyż

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Ja sie nie certolę, jesli nikt nie podchodzi do mnie, to sama szukam konsultantki i pytam sie, czy ma coś wazniejszego do roboty w danej chwili niz obsługe klienta, bo akurat takowy przed nia stoi
Albo jesli nie ma wolnych ekspedientek - tak było dzisiaj - tylko 2 na sklepie były i zajęte obie - poszłam do szafy Shiseido i sama sobie wyjęłam podkład i poszłam do kasy
: hahaha: chciałabym być taka asertywna jak Ty

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-06-12 o 21:21
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-12, 21:19   #3461
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
To te
ale megaśne
korinka3 jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:19   #3462
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Wróżę :P, że zakupy zrobisz na Okęciu a nie w Panamie, byłam na początku 2013 i wielkie, śliczne nic
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:19   #3463
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ja od wieków cleanic w oszołomach na poczatku okragle, od dawna kwadratowe i wiecej mi nie trzeba
też najcześćiej używam cleanica kupuję zawsze te zestawy gdzie patyczki dają gratis płatki S kupuję tylko przez net jako mini zamówienie gdy chcę próbkę jakąś dostać albo gdy mi brakuje kilku zł np do boxa ale ostatnio nie ma fajnych próbek to i nie ma zamówienia z płatkami
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-12, 21:21   #3464
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym dołożyła jeszcze, że zapominają o kulturze i o tym, że nie do nich należy etykietkowanie... Teraz byłam w zwykłych dżinsach, koszulce i balerinkach... Ile razy jestem odpicowana ZAWSZE znajdą dla mnie czas
To jest klasyk nawet jak te baleriny i jeansy mam na sobie droższe nieraz niż wersję "odpicowaną"

Cytat:
Fajna wycieczka

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:23   #3465
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
przecież one od tego są w tych sklepach czasem chyba zapominają, że nie są księżniczkami tylko pracownikami
Ja bardziej winię kierowników sklepów i ogólnie wyższą instancję, że zatrudnia w takich miejscach osoby, które po prostu chcą mieć pracę, a nie takie, które mają pojęcie lub chcą się czegoś dowiedzieć, by polepszyć sprzedaż i złapać potencjalnych klientów Nie wspominając o tym, że mają też wytyczne, by jak najmniej dawać, a oferować głównie nowości, od których sprzedaży mają pewnie większą prowizję Trochę też smutne jest to, że każda z osób tam pracujących maluje się w identyczny sposób - tzn. szpachla, jak najjaśniejsza cera, czarna kredka i czerwona szmina. Według mnie to tylko świadczy o tym, że i ich i firmy nie interesuje to w czym im jest najlepiej, a to z kolei przekłada się na to, że skoro one o sobie nic nie wiedzą, to jak mają wiedzieć co dobrać mnie?

No nie omieszkam wypełnić ankiety, jeśli takowa w ogóle do mnie przyjdzie I wiem, że to dziw, że wydałam tyle na płatki, ale korzystałam naprawdę z wielu i dla mnie akurat te jak do tej pory są najlepsze do wszystkiego - demakijażu, toniku, zmywania lakieru, doczyszczenia jakiegoś kosmetycznego pudełka Miałam pomoc przy noszeniu płatków, ale jak się je upycha do za małych toreb to jednak ciężko je potem nieść po całym centrum, żeby nie było tak jak z Kevinem samym w domu (gdy wracał z siatami z zakupów )

A z rzeczy przyjemniejszych - niuchałam dziś Angel Muse i muszę powiedzieć, że to taki nieoczywiście słodkawy zapach. Dla mojego nosa nadaje się bardziej na późną jesień/wczesną zimę, choć d... mi nie urwał. Zdecydowanie z orzechowo-bito-śmietanowych zapachów wolę LVEB Intense i przy nim pozostanę. Więc w sumie dobrze się stało, że tej próbki w D. nie złapałam, bo za to będę mieć mini Bobiczka I znowu będzie o S. - jak testowałam zapach to ta, która mnie obsługiwała potrafiła wymienić nuty, ale już nie zakwalifikować zapach do jakiejkolwiek kategorii. To ją wyręczyłam i powiedziałam, że to na pewno drzewny zapach, bo mi trochę takim drzewem zalatywał jak się rozszedł na skórze. Na co babka, że nie, to nie jest drzewny zapach tylko słodki... xD

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-06-12 o 21:34
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:23   #3466
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wróżę :P, że zakupy zrobisz na Okęciu a nie w Panamie, byłam na początku 2013 i wielkie, śliczne nic
Pewnie, że na Okęciu Przesiadkę mam w Istanbule, więc A w Am.Pd. i Środkowej zawsze jest straszna lipa na lotniskach Ale na Okęciu coś tam się kupi Chanele mają świeże
Stary 2016-06-12, 21:29   #3467
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ja bardziej winię kierowników sklepów i ogólnie wyższą instancję, że zatrudnia w takich miejscach osoby, które po prostu chcą mieć pracę, a nie takie, które mają pojęcie lub chcą się czegoś dowiedzieć, by polepszyć sprzedaż i złapać potencjalnych klientów Nie wspominając o tym, że mają też wytyczne, by jak najmniej dawać, a oferować głównie nowości, od których sprzedaży mają pewnie większą prowizję Trochę też smutne jest to, że każda z osób tam pracujących maluje się w identyczny sposób - tzn. szpachla, jak najjaśniejsza cera, czarna kredka i czerwona szmina. Według mnie to tylko świadczy o tym, że i ich i firmy nie interesuje to w czym im jest najlepiej, a to z kolei przekłada się na to, że skoro one o sobie nic nie wiedzą, to jak mają wiedzieć co dobrać mnie?

No nie omieszkam wypełnić ankiety, jeśli takowa w ogóle do mnie przyjdzie I wiem, że to dziw, że wydałam tyle na płatki, ale korzystałam naprawdę z wielu i dla mnie akurat te jak do tej pory są najlepsze do wszystkiego - demakijażu, toniku, zmywania lakieru, doczyszczenia jakiegoś kosmetycznego pudełka Miałam pomoc przy noszeniu płatków, ale jak się je upycha do za małych toreb to jednak ciężko je potem nieść po całym centrum, żeby nie było tak jak z Kevinem samym w domu (gdy wracał z siatami z zakupów )
kiedyś się nad tym zastanawiałam czemu one mają takie wytyczne żeby ładować na siebie te czerwone szminy ale taki mają dresskod wiec tak musi być z drugiej strony jakby każda się mogła malować jak jej sie podoba to też różnie mogłoby być
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-12, 21:30   #3468
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
To te
Te meteorki w dwóch pojemniczkach z pędzelkiem w zeszłym roku na lotnisku w Warszawie były po 200 zł, a w samolocie była promocja i kupiłam za 140 zł.
Aabelia jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:34   #3469
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja tam lubię sephorowe płatki, bo mają nie wiem jak to nazwać zszyte boki i przez to się nie rozwarstwiaja. Kupuje tylko je.

Poszukuję La Cautiva Fueguia

Edytowane przez ewelinka_
Czas edycji: 2016-06-12 o 23:28
ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:36   #3470
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha: chciałabym być taka asertywna jak Ty
U mnie to z wiekiem przyszło

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:36   #3471
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
kiedyś się nad tym zastanawiałam czemu one mają takie wytyczne żeby ładować na siebie te czerwone szminy ale taki mają dresskod wiec tak musi być z drugiej strony jakby każda się mogła malować jak jej sie podoba to też różnie mogłoby być
Nie no, jakaś etykieta być powinna, no ale jak ewidentnie komuś nie pasuje dany rodzaj czerwieni lub kreska to niech walnie kontur oka delikatnym brązikiem czy czymś i niech znajdzie odpowiedni odcień. A ja ilekroć na nie paczam to wszystkie ten sam czerwony kolor, może tym samym testerem się malują?
Stary 2016-06-12, 21:38   #3472
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Która to taka fajna?
http://www.esteelauder.pl/product/68...foliating-Mask

Właśnie dzisiaj wykończyłam miniaturkę.
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:38   #3473
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Te meteorki w dwóch pojemniczkach z pędzelkiem w zeszłym roku na lotnisku w Warszawie były po 200 zł, a w samolocie była promocja i kupiłam za 140 zł.
O, to obczaję co tam dają w samolocie
Stary 2016-06-12, 21:38   #3474
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
też najcześćiej używam cleanica kupuję zawsze te zestawy gdzie patyczki dają gratis płatki S kupuję tylko przez net jako mini zamówienie gdy chcę próbkę jakąś dostać albo gdy mi brakuje kilku zł np do boxa ale ostatnio nie ma fajnych próbek to i nie ma zamówienia z płatkami
Sephorowe miałam pare razy w koszyku własnie aby dobic do jakiejś tam kwoty przy tych zniżkach zależnych od kwot, ale nie zrealizowałam ani razu, bo ostatecznie inaczje rozplanowałam zakupy albo zrezygnowałam i czekałam na inne promo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:42   #3475
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Ja tam lubię sephorowe płatki, bo mają nie wiem jak to nazwać zszyte boki i przez to się nie rozwarstwiaja. Kupuje tylko je.

Jestem w drodze z de padam juz
Ja też kupuję zszywane Rozumiem, że lubisz - po prostu napisałam, że ja nie kupuję płatków w S, bo nie widzę żadnej różnicy między nimi, a takimi, które mam z promocji 120szt za 2-3 zeta więc w S wolę kupić coś innego
Stary 2016-06-12, 21:44   #3476
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

No nie omieszkam wypełnić ankiety, jeśli takowa w ogóle do mnie przyjdzie :
brzydal: I wiem, że to dziw, że wydałam tyle na płatki, ale korzystałam naprawdę z wielu i dla mnie akurat te jak do tej pory są najlepsze do wszystkiego - demakijażu, toniku, zmywania lakieru, doczyszczenia jakiegoś kosmetycznego pudełka Miałam pomoc przy noszeniu płatków, ale jak się je upycha do za małych toreb to jednak ciężko je potem nieść po całym centrum, żeby nie było tak jak z Kevinem samym w domu (gdy wracał z siatami z zakupów )
One chyba maja takie wytyczne? Nie wiem, ale mój tz juz apre razy zwrócił uwage ze maja straszna szpachlę

Mnie przyszła właśnie ankieta aby ocenic wczorajszy zakup zestawu EL w Zabrzu, to oczywiście nie omieszkała im wypomniec bezsensownego obdarowania próbka podkłądu dla mulatki osoby o cerze jasniutkiej

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
http://www.esteelauder.pl/product/68...foliating-Mask

Właśnie dzisiaj wykończyłam miniaturkę.
Dziekuje
To wezmę próbke przy okazji

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:44   #3477
love1234
Born to shop

Cytat:
Ja lubię te duże kwadratowe płatki, do demakijażu oczu idealne. Z syforki płatki są fajne, na pewno lepsze niż z D., jednak to tylko płatki.
Stary 2016-06-12, 21:45   #3478
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:

A z rzeczy przyjemniejszych - niuchałam dziś Angel Muse i muszę powiedzieć, że to taki nieoczywiście słodkawy zapach. Dla mojego nosa nadaje się bardziej na późną jesień/wczesną zimę, choć d... mi nie urwał. Zdecydowanie z orzechowo-bito-śmietanowych zapachów wolę LVEB Intense i przy nim pozostanę. Więc w sumie dobrze się stało, że tej próbki w D. nie złapałam, bo za to będę mieć mini Bobiczka I znowu będzie o S. - jak testowałam zapach to ta, która mnie obsługiwała potrafiła wymienić nuty, ale już nie zakwalifikować zapach do jakiejkolwiek kategorii. To ją wyręczyłam i powiedziałam, że to na pewno drzewny zapach, bo mi trochę takim drzewem zalatywał jak się rozszedł na skórze. Na co babka, że nie, to nie jest drzewny zapach tylko słodki... xD
Cytat:
Mi się wydaje, że nie mają makijażowego dresscode'u w 1 S pracuje ruda piegowata, z naturalną cerą (piegi ślicznie jej przebijają), ma idealne brwi, idealny tusz do rzęs, delikatny róż i jakaś balsamo-pomadka. Nigdy nie widziałam jej w kresce i czerwieni/kryjącej pomadce a w mojej najczęściej odwiedzanej S złapałam raz jedną jak wyszła z przerwy akurat i chyba jadła, bo miała zjedzoną od środka pomadkę też człowiek, rozumiem, miło w sumie, że obsłużyła a nie poprawiała te usta 10 minut
No i jest też taka bardzo sympatyczna, mega zrobiona "czarna mamba" z pomadką w kolorze czerwonego wina, ale największe cuda to ona robi z kreskami za każdym razem ma jakieś nieoczywiste, bajeranckie
Aaa no i kierowniczka sklepu ma długie, tłustawe proste włosy, wiecznie w kucyku nad karkiem, zjeżdżające stare oprawki i chyba nawet tuszu u niej nie widuję za często to jest dopiero dziwne

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-06-12, 21:48   #3479
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

O, a jak się wnerwię jeszcze to założę bloga Nie, nie o płatkach z S.
Stary 2016-06-12, 21:53   #3480
Aabelia
Zakorzenienie

Cytat:
O, to obczaję co tam dają w samolocie
Ja chciałam brać na lotnisku, ale konsultantki mi tłumaczyły, że słabo się opłacają, bo tam jest 2 razy po 8 g tylko, a normalne opakowanie ma 25 g., ale za 140 zł. to już musiałam wziąć
Aabelia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości