Do Femme Banale :) Cudny róż! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-12, 01:49   #1
lil_margo
Rozeznanie

Do Femme Banale :) Cudny róż!

Pozwoliłam sobie wkleić tu Twoje zdjęcie z innego wątku Jesteś tu umalowana bardzo ładnym odcieniem różu (taka brzoskwinka złamana jakby różem?) Szukam takiego kolorku od jakiegoś czasu, czy możesz mi zdradzić co to za firma ?
A tak poza tematem: miałam już wcześniej dopisać się do wątku, w którym zamieszczałaś swoje nowe fotki Wyglądasz prześlicznie w swoim nowym wcieleniu Wszystko idealnie dobrane kolorystcznie, Ty wręcz promieniejesz w tych barwach. Rzadko widzę u kogoś tak harmonijnie dobrany makijaż i ubranka Ach!
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 11:38   #2
młodaa
Wtajemniczenie

Re: Do Femme Banale :) Cudny róż!

Rzeczywiscie roz sliczniutki tez szukam takiego kolorku, choc Margo, kazdy ma inny odcien skory i u Femme kolorek moze wygladac na rozowo-brzoskwiniowy, a u Ciebie na czerwony, pomaranczowy itd...
Choc oczywiscie zawsze mozna sie sugerowac, ale dobierac indywidualnie
To moje zdanie

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 12:17   #3
FEMME*BANALE
Raczkowanie

<font color=blue> Witaj Margo!
No to sie strasznie ciesze, ze Ci sie moje nowe wcielenie podoba, podnioslas mnie ta opinia na serduchu! Dziekuje!
A jesli chodzi o roz ktory mam na zdjeciu, to jest to roz Max Factora, ktory dostalam w prezencie od kuzynki z Australii!
Ale mysle, ze w Polsce tez bedzie...
Kuzyneczka pracuje w perfumerii w Australii (!) i gdy przyleciala do Polski (znajac moja makijazowa pasje) przywiozla mi cala paczke roznistych kosmetykow.
Roz ten nazywa sie: MAX FACTOR, NATURAL BRUSH - ON, SATIN BLUSH, FARD A JOUES FINI NATUREL, kolor: <font color=red> MULBERRY/MURE
FEMME*BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 12:23   #4
Trufla
Raczkowanie

GG do Trufla

Tak... Różyk jest prześliczny! Czy myślicie, że może to być róż, którym umalowana jest modelka na fotce poniżej? A jeżeli nie, to który to może być odcień różu Max Factor?
Trufla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 12:59   #5
kamilak
Zadomowienie

Femme, czy mogłabyś mi podać link do wątku z Twoim nowym wcieleniem? Chętnie sobie pooglądam resztę fotek; na tej wyglądasz bardzo ładnie

Pozdrowienia!
kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 13:02   #6
FEMME*BANALE
Raczkowanie

OBEJRZYJ NA FORUM PLOTKOWYM, WATEK "NASZE ZDJECIA"!
Stary 2004-12-12, 16:12   #7
lil_margo
Rozeznanie

młodaa napisał(a):
> Rzeczywiscie roz sliczniutki tez szukam takiego kolorku, choc Margo, kazdy ma inny odcien skory i u Femme kolorek moze wygladac na rozowo-brzoskwiniowy, a u Ciebie na czerwony, pomaranczowy itd...
> Choc oczywiscie zawsze mozna sie sugerowac, ale dobierac indywidualnie

Ja też jestem Jesionką, jak Femme więc i cerę mam podobną, taką brzoskwiniowo-zółtawą, w każdym razie bardzo ciepłą Szukałam takiego różu już długo, mimo, że w domu mam prawdziwą baterię (chyba wszystkie kolory: jasnoróżowy, ciemnoróżowy, ceglasty braz, złoty brąz i brzoswiniowy, który jednak zdecydowanie wpada w pomarańcz...) bo jestem zdania, że nic tak jak kolor różowy nie ożywia cery Czystoróżowy w moim przypadku odpada, ale taka brzoskwinia złamana różem mmmm...

FEMME*BANALE napisał(a):
> <font color=blue> Witaj Margo!
> No to sie strasznie ciesze, ze Ci sie moje nowe wcielenie podoba, podnioslas mnie ta opinia na serduchu! Dziekuje!
> A jesli chodzi o roz ktory mam na zdjeciu, to jest to roz Max Factora, ktory dostalam w prezencie od kuzynki z Australii!
> Ale mysle, ze w Polsce tez bedzie...
> Kuzyneczka pracuje w perfumerii w Australii (!) i gdy przyleciala do Polski (znajac moja makijazowa pasje) przywiozla mi cala paczke roznistych kosmetykow.

Sprawdze, sprawdzę! Bardzo dziękuję za namiary

> Roz ten nazywa sie: MAX FACTOR, NATURAL BRUSH - ON, SATIN BLUSH, FARD A JOUES FINI NATUREL, kolor: <font color=red> MULBERRY/MURE

On jest chyba lekko połyskujący ? Tak ładnie Ci lśnią lica na fotce

Trufla napisał(a):
> Tak... Różyk jest prześliczny! Czy myślicie, że może to być róż, którym umalowana jest modelka na fotce poniżej? A jeżeli nie, to który to może być odcień różu Max Factor?

Wygląda bardzo podobnie ale moim zdaniem ten z Twojego zdjęcia bardziej wpada w odcień różowy
Stary 2004-12-12, 16:52   #8
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

No muszę się tu wtrącić i powiedzieć - Femme - wyglądasz bosko!!!! Oglądam zauroczona... po prostu miodnie a co to za błyszczydło? A ja jestem tez jesienią, ale jakąś taką dziwnawą - mam włosy ciemnoblond z miedzianym rudawym połyskiem, zielone oczy ale tak bardzo jasną skórę że wpada w zdecydowanie chłodny odcień - zdecydowanie pasują mi podkłądy z kropelką różowego pigmentu. I bardzo lubię różowawe róże, bo zgadzam się w zupełności z Margo, cudnie ożywiają cerę! Sama też uzbierałam sobie mały stosik rózy róż to dla mnie kosmetyk pierwszej potrzeby - inaczej wyglądam koszmarnie - nawet jak idę z psem na spacer, nie maluję się, ale nakładam odrobinkę kremowego rozświetlacza w odcieniu miedzi na policzki

Buziaki dziewczynki

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 17:15   #9
BeataWi
Wtajemniczenie

GG do BeataWi

Femme,czy to chodzi napewno o ten,do ktorego zalaczam link?
http://www.maxfactor.de/face/blusher...5f78471351c5b3
Wyglada super,ale na stronie MF kolorek jest jakby ciemniejszy,moze masz ciemna karnacje i na twojej twarzy nie jest tak widoczny?
Pozdrawiam

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 18:10   #10
FEMME*BANALE
Raczkowanie

<font color=blue> No, dziekuje wam dziewczynki za dobre slowa, ciesze sie bardzo, ze sie Wam podobam nie ma to jak komplementy od kobiet!
Smoczyco, a moze zalaczysz jakies swoje zdjecie w makijazu???? Bardzom ciekawa... A! A o jakie "blyszczenie" pytasz?
Becia, tak, tak, to ten sam roz, jako dowod zalaczam fotke.
No, ja nie mam ciemnej karnacji (zeby!) jasniutka, tak zwana "krew z mlekiem", a rozu tego uzywam lekkim musnieciem oby ino...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 18:19
Stary 2004-12-12, 20:33   #11
lil_margo
Rozeznanie

Smoczyca napisał(a):
> A ja jestem tez jesienią, ale jakąś taką dziwnawą - mam włosy ciemnoblond z miedzianym rudawym połyskiem, zielone oczy ale tak bardzo jasną skórę że wpada w zdecydowanie chłodny odcień - zdecydowanie pasują mi podkłądy z kropelką różowego pigmentu.

Bo może Ty Wiosenką jesteś ? Wiosny mają właśnie takie blond włoski z rudawym połyskiem i często różową cerę (kiedyś się zasnanawiałam jak to możliwe, przeciez kolor różowy jest uznawany za zimny - a jednak wiele Wiosen ma skóry właśnie rożowawe - ciepłe ; poza tym, z tego co zapamiętałam, Pani Jesień też może mieć przebłyski różu na skórze) Można się pogubić
Stary 2004-12-12, 20:50   #12
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

Ładny odcień różu wg mnie to CEDAR ROSE Avonu. Jest idealny dla takich jak ja bladeuszy, niby róż ale subtelny, neutralny (nie typowo chłodny). Idealnie zgrywa się z moimi naturalnymi rumieńcami. Jak uda mi się znaleźć fotkę to Wam wkleję.
Stary 2004-12-12, 20:56   #13
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa

To ten ostatni.
Stary 2004-12-12, 21:11   #14
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Droga Femme, nie dorobiłam sie jeszcze żadnej cyfrówki, a że nienawidzę sobie fotek robic, to i ciężko u mnie o jakieś zdjęcia obiecuję że jak będę miała jakieś to zapodam (już się chyba przełamałam...). A z tym błyszczydłem, to miałam na myśli usta jakiś fajny błyszczyk chyba tam masz

Do Margo - a ciort jeden wie, jaki ja typ jestem ja sama nie wiem, ale nie przywiązuję do tego większej wagi, może ja taki mieszaniec jestem - zawsze mi się wydawało że na wiosnę to mam jednak za ciemne włosy, ale kto tam wie

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 09:20   #15
Nutka
Nutka nie gryzie!

Famme...ślicznoto a jaki to masz kolorek wlosków???

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości