Czy mężczyzni mają prawo dbać o siebie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-06, 18:51   #31
koKOro
Zakorzenienie

Dot.: Czy mężczyzni mają prawo dbać o siebie?

widzicie dziewczyny, a Wy myślałyście, że to ma być dyskusja

zakorzenienie
koKOro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:56   #32
nula88
Zadomowienie

GG do nula88

Cytat:
Napisane przez koKOro
Mogło byc ciekawie

nula88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:57   #33
Syringa
Zakorzenienie

GG do Syringa

Cytat:
Napisane przez koKOro
Jeszcze nic straconego

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć

Syringa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:17   #34
ma-li-na
Zadomowienie

jesli chodzi o mnie to uwazam ze facet powinien wyglądac jak facet! rozumie chodzic do fryzjera na obciecie do kosmetyczki jesli ma trądzik ale sa pewne granice do cholery gdybym chciala zeby mooj TŻ robil se loki brwi itp to spotykalabym sie z dziewczynami i niechodzi tu o to ze brak mi tolerancji ale uwazam ze męzczyzna powinien wyglądac jak męzczyzna ale to tylko moje skromne zdanie

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:20   #35
nula88
Zadomowienie

GG do nula88

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
uwazam ze męzczyzna powinien wyglądac jak męzczyzna ale to tylko moje skromne zdanie
Moje też

Stary 2006-01-06, 19:34   #36
Adrian31
Przyczajenie

Warszawa,Katowice
Adrian31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:43   #37
nula88
Zadomowienie

GG do nula88

No to mi przykro Ja być z Bielska-Białej i nie znać w tamtejszych okolicach wyrozumiałych fryzjerów tudzież fryzjerek.

Stary 2006-01-06, 20:27   #38
Adrian31
Przyczajenie

Czy ktoś może mi polecić dobry salon w warszawie lub katowicach
Stary 2006-01-06, 20:33   #39
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Pewnie ze macie o siebie dbac!!! Nawet powinniscie! Ale przesadnie zadbany facet (to znaczy manicure u kosmetyczki + zabiegi u kosmetyczki + farba na wlosach i tona zelu) kojarzy mi sie z METROSEKSUALISTA!!!! Kobiety niech chodza do kosmetyczki manikiurzystki czy farbuja wlosy. I niech faceci sie do tego nie mieszaja!!! To moja opinia
Stary 2006-01-06, 21:54   #40
Adrian31
Przyczajenie

co to takiego złego ten twój metroseksualista?
Stary 2006-01-06, 22:16   #41
o000agus
Zadomowienie

nienawidze nietolarancji! kazdy ma prawo robic ze soba co zechce. Jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze to mezczyzna ma mniejsze prawa. tyle walczylysmy o rownosc wiec na boga nie wywyzszajmy sie ponad mezczyzn! oni tez maja prawo dbac o siebie, nie dbac, kaleczyc, oszpecac i upiekszac! jestesmy rowni wiec traktujmy sie z wieksza tolerancja
pozdrawiam.
ps. a metroseksualista przynajmniej rozumie ile kosztuje "dobre wygladanie" i mozna z nim pojsc na zakupy albo do kosmetyczki albo razem sie poodchudzac
o000agus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 23:02   #42
Adrian31
Przyczajenie

Faceci się do tego nie chcą mieszać. Maja jednak prawo robić to co Wy robicie, tak jak Wy macie prawo robić to co my robimy
Stary 2006-01-06, 23:03   #43
Adrian31
Przyczajenie

Wink Dot.: Czy mężczyzni mają prawo dbać o siebie?

Cytat:
Napisane przez o000agus
nienawidze nietolarancji! kazdy ma prawo robic ze soba co zechce. Jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze to mezczyzna ma mniejsze prawa. tyle walczylysmy o rownosc wiec na boga nie wywyzszajmy sie ponad mezczyzn! oni tez maja prawo dbac o siebie, nie dbac, kaleczyc, oszpecac i upiekszac! jestesmy rowni wiec traktujmy sie z wieksza tolerancja
pozdrawiam.
ps. a metroseksualista przynajmniej rozumie ile kosztuje "dobre wygladanie" i mozna z nim pojsc na zakupy albo do kosmetyczki albo razem sie poodchudzac
Miło to słyszeć
Stary 2006-01-07, 15:05   #44
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Cytat:
Napisane przez o000agus
pozdrawiam.
Wyjęłaś mi to z ust Popieram.

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:44   #45
ma-li-na
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez o000agus
pozdrawiam.
nietolerancja? chyba przyda ci sie jeszcze kilka lat szkoly chłopak spytal sie o nasze zdanie <wskazuje na to temat postu> i nasze nie musi byc roowne z twoim ! NIKT powtarzam NIKT tu nie obrazal tego chłopca tylko wyrazil swoja opinie na ogoolny temat "przesadnego" dbania o siebie czyli np depilacja itp WIEC JESLI MASZ WĄTPLIWOSCI I NAZYWASZ NAS NIETOLERANCYJNYMI to przeczytaj jeszcze raz kazda wypowiedz
aha jeszcze jedno jesli mam ochote na kosmetyczke lub zakupy ide tam z przyjacioołka bo lubie sie rooznic czyms od mojego TŻ

walka o zdrowe wlosy

Stary 2006-01-07, 17:21   #46
Adrian31
Przyczajenie

Zaziwia mnie zaciekłość w dyskusji na w zasadzie obojętny temat. Trochę mi to przypomina ludzi skupionych wokól torunia ( nie dotyczy oczywiście Torunian). Jednocześnie uważam że kobiety nie powinny robić takich rzeczy których nie robiły w "starych dobrych czasach":
- palić papierosów
- prowadzić samochodu
- pracować na kierowniczych stanowiskach
- spotykać się z koleżanką (bez opieki męża) w kawiarni
- itp
Mężczyzni powinni:
- jeść tłusto i popijać piwem
- wracać do domu późno
- w domu tylko "drinkować"
- być razem z Rodziną tylko podczas sumy
Dla wyjasnienia, to trochę taka przewrotność, która mnie napadła po tej dozie pryncypialności
Stary 2006-01-07, 18:48   #47
ma-li-na
Zadomowienie

twoja wypowiedz jest mało inteligentna co chciales przez tą wypowiedz osiągnąć?

walka o zdrowe wlosy

Stary 2006-01-07, 19:42   #48
margitta
Zakorzenienie

Też nie bardzo rozumiem Co to ma do tolerancji, metroseksualności, czy fryzjera? Każdy ma prawo uważać sobie co chce i robić co chce. Czy to miała być jakaś prowokacja?

włosomaniaczka CG od 06.2012 moje włosy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:46   #49
kalija
Zadomowienie

Adrianie nie rozumiem troszeczke Twojego zachowania. Najpierw prosisz o rady a później kwitujesz rozmowe stwierdzeniem, że dyskusja jest na obojętny Ci temat. Hm..

A do Was dziewczyny - mówcie co chcecie na temat metro, ale większość z nas lubi sobie popatrzeć na bardzo zadbanego mężczyznę - wyrózniają się przecież na tle pozostałych panów I nie (moim zdaniem) każdy zadbany facet ma coś z metroseksualisty...

A co do fryzjera. Gdzie jak gdzie , ale w Warszawie nie powinieneś mieć problemu ze zrobieniem sobie upatrzonej fryzury. Wydaje mi się jednak, że musisz poszukać salonu znanego, cieszącego się dobrą renomą. Tam potraktują Cie jak kolejnego klienta, nie jak cudaka

pozdrawiam
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:32   #50
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Witam!
takich watkow o podbnym temacie bylo juz kilka na naszym forum, ja bede nadal pdtrzymywac swoje zdanie, ze mezczyna musi dbac o siebie, tak jak kobieta
nie zgodze sie, ze mozemy i wypada nam robic to samo co mezczyzni, bo raczej straciłybyśmy na kobiecości...
ale co do fryzjerow, Adrianie , nie wierze ze w warszawie nie ma salonow , ktore wykonuja facetom na wlosach rozne fryzury , nie dziwiac sie temu... wlasnie tam takie sa napewno
wejdz w watki najepszy fryzjes w Wawie... napewno cos znajdziesz
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:39   #51
o000agus
Zadomowienie

alez ja nie mowilam ze ktokolwiek z was jest nietolerancyjny. powiedzialam ze nieznosze nietolerancji. w zwiazku z tym jestem za pelnym rownouprawnieniem. bo tylko zaakceptowanie kazdej odmiennosci (mam na mysli roznice miedzy kazdym z nas a kazdym innym czlowiekiem) jest pelnia tolerancji. to jest zasadnicza roznica widocznie zle sie zrozumialysmy
adrian 31 nie napisal ze temat jest mu obojetny tylko ze ogolnie temat jest raczej tematem obojetnym. (tak jak ph mydla ) znaczy ze nie powinien powodowac klotni czy dyskusji
to co napisal o powinnosciach kobiety i mezczyzny mam nadzieje ze bylo jedynie lekka prowokacja (jesli tak osiagnal swoj cel )
gaga - zgadzam sie ze stracilysmy sporo na kobiecosci jednak mi to odpowiada ze moge byc kobieca kiedy mam na to ochote, a kiedy nie chce, bede traktowana na rowni z mezczyzna (choc do rownouprawnienia sporo nam brakuje)
fryzjerzy ktorzy strzyga mezczyzn i ukladaja im wlosy musza byc bo ciagle mijaja mnie na ulicy mezczyzni z ulozonymi wypielegnowanymi fryzurkami - ktos musi ich strzyc
pozdrawiam i nie krzyczcie na mnie ja toleruje takze wasze zdanie a moja wypowiedz miala na celu przekonac was do mojego (o to chyba chodzi w dyskusji) a nie spowodowac klotnie czy was obrazac
Stary 2006-01-08, 15:46   #52
o000agus
Zadomowienie

ps. ma-li-na moze nikt nie probowal obrazic adriana31 jednak ty probowalas obrazic mnie mowiac ze przydalo by mi sie kilka lat szkoly... a komu by sie nie przydalo? wiedzy nigdy za duzo. zreszta - co ma szkola do tego tematu? w szkole uczymy sie matematyki, biologii itp. tolerancji lub nietolerancji uczy nas zycie nastepnym razem postaraj sie byc bardziej wyrozumiala w swoich wypowiedziach...
to samo tyczy sie wypowiedzi skierowanej do adriana31 - to bylo jego zdanie - nie powinnas byla oceniac czy bylo to inteligentne czy nie. sama napisalas ze powinno sie szanowac inne zdanie - nawet jesli nie byloby wg ciebie zbyt madre
Stary 2006-01-11, 15:50   #53
o000agus
Zadomowienie

wow - teraz juz nikt sie nie odezwie
Stary 2006-01-11, 16:25   #54
ma-li-na
Zadomowienie

pozostawiam to bez komentarza a co do wypowiedzi adriana to moze powinnas przeczytac ja jeszcze raz

walka o zdrowe wlosy

Stary 2006-01-11, 18:53   #55
o000agus
Zadomowienie

pozostawilas bez komentarza bo widocznie zabraklo ci argumentow. lub tez stwierdzilas ze mialam racje ale wstyd ci bylo sie przyznac. wypowiedz czytalam 8 razy i rozumiem doskonale: "Dla wyjasnienia, to trochę taka przewrotność, która mnie napadła po tej dozie pryncypialności" to byla jego odpowiedz na wasza nietolerancje. chyba ze nie wiesz co to jest "przewrotnosc" albo inne "trudne wyrazy"zastosowane w jego wypowiedzi. ja wypowiedz zrozumialam doskonale, tak samo jak jej przeslanie. to byla krytyka wypowiedzi osob, ktore wysmialy chlopakow ukladajacych sobie wlosy albo wyrywajacych brwi (itp).
nie zmienia to faktu ze probowalas obrazic i mnie i jego i wykazalas sie calkowitym brakiem tolerancji w stosunku do innych ludzi. zreszta - nawet gdyby napisal ze uwaza ze mordowanie jest super - to by bylo jego zdanie. mozesz sie z tym nie zgadzac. ale tolerancyjna osoba potrafilaby powiedziec to w sposob nie krzywdzacy nikogo. a nie mowiac ze komus brakuje wiedzy, inteligencji albo ze jego wypowiedzi sa niemadre.
Stary 2006-01-11, 20:21   #56
Adrian31
Przyczajenie

To wreszcie ja,ten, który wywołał tą burzę. Miło mi,że jednak są osoby tolerancyjne i otwarte ( nie ma w tym żadnych podtekstów), co jest tak częste wszędzie tylko nie u nas. Dużo jeźdżę i mogłem to obserwować.Czasami trochę śmiesznie wyglądamy w tym zaścianku, ale pierś prężymy dumnie, nawet wtedy gdy nie rozumiemy, byleby tylko nie wprowadzać czegoś co jest nowe, nieznane...
Stary 2006-01-11, 20:45   #57
ma-li-na
Zadomowienie

zostawilam to bez komentarza bo nie sądzę iz kłootnia na forum z powodu jednego wątku była rozsądnym rozwiązaniem bo to nie forum plotkowe tylko zwykła sonda!co do ciebie nie proobowałam cie obrazic tylko wypersfadowc ci ze nazywając nas nietolerancyjnymi podwazasz nasze zdanie <potem wytłumaczyłas ze niechodzi o nas i bardzo sie z tego powodu cieszę >co do wypowiedzi adriana ja oraz kilka osoob stwierdzamy ze jego wypowiedz jest bezsensowna <jak stwierdziła tez pani moderator > bo on sam przeczy temu co wczesniej sam napisał.<ale moze to tylko prowokacja jak sama stwierdziłas >
Niemam 5 lat i naprawde nie odczuwam obowiązku tłumaczenia przed toba własny wnioskowan bo i ja cie o to nie prosze dlatego jesli czujesz sie obrazona i tak naciskasz na to bym odpisała wiec odpisuje i przepraszam zraniona duszę

walka o zdrowe wlosy

Stary 2006-01-11, 22:37   #58
o000agus
Zadomowienie

adrian31 - zgadzam sie z toba
ma-li-na - tym razem ja pozostawiam bez komentarza
Stary 2006-01-14, 10:16   #59
kseniah
Raczkowanie

GG do kseniah

No dobra... dbac powinni, ale czy od razu do fyzjera na "walki i loczki"?? Nalezy tu chyba zadac sobie pytanei czy trwala u faceta to dbanie o siebie czy moze juz cos onnego...:| Ja osobiscie nawet nie chcialbym spojrzec na takiego faceta...ale to ja. Sama mam krecone wlosy i nei chodze na ich prostowanie do fryzjera.
Gdyby mezczyzna, z ktorym sie obecnie spotykam krecil wlosy, depilowal pachy czy okolice "falliczne" uslyszalby "zegnaj". I nie jestem radykalem... po prostu wiem co dane zachowania moga oznaczac i wnioskuje na ich podstawie, ze dany czlowiek mi nie odpowiada i sie nei zrozumiemy. Tak samo z notorycznym piciem piwa w domu, takim tez na moge podziekowac... Bo niby dlaczego mam sie pozniej denerowac, ze ktos nei ejst taki jka bym chciala? Nie wiaze sie z kims po to, zeby go zmieniac, a po to zeby go podziwiac za to kim jest.
kseniah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 10:44   #60
o000agus
Zadomowienie

no dobrze ale nikt nie kaze ci sie wiazac z adrianem31 wiec jemu chociaz moglabys pozwolic na takie "szalenstwo" nie kazdy lubi az tak dbac o siebie (niektorzy wogole:P) masz w czym wybierac - a tym ktorzy tak lubia dajmy spokoj swiety
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości