Kolor szminki/pomadki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-08, 19:49   #1
wenszyca
Zadomowienie

Kolor szminki/pomadki

Hej

Chciałabym zacząć czasem podkreślać usta, lecz niestety nie wiem kompletnie, jakie kolory do mnie pasują. Miałam już kilka produktów, lecz w żadnym z nich nie czułam się dobrze i miałam wrażenie, że kompletnie mi w nich nie do twarzy. Zależy mi na delikatnym efekcie, bo nie chcę zbyt dużo w sobie zmieniać. Dobrze by było, gdyby to było coś łatwo dostępnego (Rossmann, Hebe, Natura) i niedrogiego, takie na studencką kieszeń Wiem, że dużo wymagam, ale mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00940.jpg (80,5 KB, 34 załadowań)
wenszyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:25   #2
Maggie Q
Zadomowienie

Dot.: Kolor szminki/pomadki

Może na początek jakiś kolor najbardziej zbliżony do Twojego?
W Wibo są fajne pomadki w tym sezonie o nazwie Juicy Color:
http://www.wibo.pl/pl/p-476-Juicy+Color
Pierwsza jest jasnoróżowa, druga brzoskwiniowa. Myślę, że takie kolory to bezpieczna opcja?
Stary 2016-06-20, 13:22   #3
Kuskuskaktus
Przyczajenie

Z tych drogeryjnych to bardzo fajną ofertę ma właśnie Wibo, nie polecam za to tych z Lovely, śmierdzą babciną pomadką i nie dają koloru. Ja bardzo lubię też Rimmela, te w kredce, bo dają subtelny efekt, ale kolory są piękne, a same pomadki trwałe i nawilżające.
Warto też przejść się do Golden Rose, mają tam kilka rodzajów wykończeń i z kilkadziesiąt kolorów w seriach. Najbardziej lubię Vision Lipstic 131 i 127, ładne róże, za śmieszną cenę 10 zł
A co do koloru to w brudnym albo zgaszonym różu wszystkim dobrze
Kuskuskaktus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:13   #4
Nata1ia
Przyczajenie

wydaje mi się że jasny kolor by pasował. Aby nie był taki ostry tylko bardziej delikatny.
Nata1ia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 15:33   #5
rave87
Przyczajenie

Coś czuję, że fota, którą podrzuciłaś za wiele nam nie podpowie - masz na niej bardzo prześwietloną twarz i trudno rozpoznać karnację. Ja stosuję w życiu kilka metod doboru pomadki - na gorsze dni, kiedy mam wypryski unikam wszelkich czerwieni, pomarańczy i jaskrawego różu, bo strasznie podkreslają zaczerwienienia. Do tego dobieram kolor do okazji - świecąca czerwień do pracy odpada.

Nie zgadzam się z opinią wyżej, że róż pasuje każdemu Bardzo ciemna karnacja + róż mogą wypaść tandetnie. Ja bym raczej uznała brązy i beże za coś, co pasuje każdemu. Szukaj pomadek naturalnych, z nimi nie wtopisz. Ja długo używałam najtańszej maybelline w kolorze beżowym i była rewelacyjna, szczególnie do pracy, gdzie nie można wyglądać jak na dyskotece

wklejam jeszcze link do tej pomadki, wiem, że oceniają słabo, ale umówmy się - za niską cenę większość pomadek jest średnia moje oczekiwania spełniła, nie przepłaciłam i ładnie wyglądałam

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...#review-555758

Edytowane przez rave87
Czas edycji: 2016-06-21 o 15:36
rave87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 17:57   #6
Maggie Q
Zadomowienie

Teraz jest tyle odcieni, że trudno stwierdzić, żeby jakiś kolor kompletnie nie pasował do jakiegoś typu urody (choć ja np. uważam, że nie pasowałby do mnie żaden odcień pomarańczowego).
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości