Jak się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-12, 16:53   #1
mayan
Raczkowanie

Jak się malować?

I ogólnie co z TYM fantem zrobić...cera mieszana, rysy nieregularne, uczesanie od lat to samo. Z włosami ciężko coś zrobić, ogólnie są gęste, sianowate, mocno skręcone po myciu.
Dzięki za sugestie
mayan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 19:44   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Jak się malować?

witaj! ja bym przede wszystkim nadala lekkosci fryzurze postopniowala wloski by unosily sie do gory! i nadala bym blasku oczom , jakis delikatny cielisty cien do powiek, brazaowa kredka i ladnie wytuszowane rzesy i bedzie naprawde efekt bedzie bardzo ladny ,moje propozycje fryzur i makijaże.
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 21:04   #3
FEMME*BANALE
Raczkowanie

<font color=blue>
A ja swym sokolim, krotkowzrocznym wzrokiem (acz z bliska widze najmniejsze szczegoliki) zauwazylam co nastepuje:
- musisz zainwestowac w dobry podklad. Ja oczywiscie Ci polece moja ukochana Helenke Rubinstain, podklad DOUBLE AGENT - wprost stworzony dla cery mieszanej, pieknie kryje, rownowazy partie suche i przetluszczajace sie.
- zauwazylam, ze masz tendencje do zmarszczek mimicznych tych od usmiechu po bokach (tylko prosze, nie obraz sie ze tak pisze wprost, bo dobre mam intencje) - mozesz je optycznie zmniejszyc nakladajac w ich zaglebieniu BARDZO JASNY PODKLAD, albo drugi sposob - bialy cien a na to zwyczajnie podklad.
- wloski masz przesliczne, jesli robi Ci sie "siano" po umyciu w lekko wilgotne wlosy naloz specjalny balsam do wlosow kreconych.
- masz sliczne, slodkie usteczka, bardzo Ci ladnie w takim blyszczyku jak na zdjeciu.
- oczka tez ladne niebiesciuchne, mozesz je podkreslic uzywajac wydluzajacej maskary i zalotki. Bedziesz miala oczka jak laleczka.
Pozdrawiam serdecznie!
FEMME*BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 11:19   #4
gaga87
Zakorzenienie

a co do wlosow to ja proponuje uzywac kosmetykow specjalnie dla wlosow kreconycyh, oraz wgniatac zwykla pianke, to spowoduje ze nie beda sie puszyc i beda wygladac o wiele lepiej

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości