Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-06-23, 17:00   #3511
MissScareAll
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcia mojej nowej pomadkowej love

Tym razem bez cyców, sory .
Ten kolor jest dokładnie taki, jak wóz Barbie. Miałam kiedyś taki W ogóle mogę Ci w ciemno wysyłać linki do szminkowych propozycji, trafiam Jak nic jesteś zimą i takie mocne kolory świetnie pasują. Podejrzewam, że ja bym w tej szmince wyglądała idiotycznie.
Stary 2016-06-23, 17:02   #3512
kleo_4
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Ledwo nadrobilam

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kleo
! Wszystkiego najlepszego!: roza:
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kleo 100 lat

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Kleo, wszystkiego najlepszego. 100
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Kleo sto lat!

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Kleo sto laaaat!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Są kleo sto lat
Dzieki dziewczyny

Cytat:
Przygotowania do otwarcia warzywniaka
Oby, oby

Cytat:
że co, brokuł się szykuje???

Co za emocje

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:03   #3513
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten kolor jest dokładnie taki, jak wóz Barbie. Miałam kiedyś taki W ogóle mogę Ci w ciemno wysyłać linki do szminkowych propozycji, trafiam Jak nic jesteś zimą i takie mocne kolory świetnie pasują. Podejrzewam, że ja bym w tej szmince wyglądała idiotycznie.
Daj . Mi mówili że ja lato .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:06   #3514
kleo_4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony tusz też przecenili niewidzetegoniewidzetegon iewidzetego
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie bałdzo z zieleniną, bo ten tusz z Collistara jest tak wiem, dziwak ze mnie, lubię Collistara
Infinito? ja tez go bardzo lubie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ejj ejjj, jaki warzywniak, ja się pytam? Za 2 tygodnie jadę na urlop, muszę mieć $$

Byle nie jakieś mini samoopalacze, błagaaam
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Oby nie samoopalacze, oby nie samoopalacze
Tez mam nadzieje ze nie...nie uzywam.

Cytat:
Witam z rana . Nie wiem jak Wy ale ja dziś tak

Ja tak samo...a w sobote jeszcze gorecej ma byc

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i jest pyszne, wczoraj też żarłam
gdzieś miałam fotkę, ale nie moge znaleźć
na słodycza jednak moge zaprosić
narobilas smaka, ide zjesc tort

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
kurde co brać z boxem?
co bierzecie?
nie mam pomysłu wcale
Mialam wziac podklad (myslalam o Dior Air) ale chyba zdecyduje sie na Palete do konturowania MJ, z tym ze Never wkleila fote z jakims mega hiper podkladem i mi namieszala w glowie

Cytat:
Dodaje zdjęcia mojej nowej pomadkowej love

Tym razem bez cyców, sory .

Never rewelacja! Cera jak z fotoszopa, wygladasz bosko!

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:08   #3515
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

https://www.facebook.com/Helena-Król...6/?pnref=story

Przedostatni post, mam na myśli:
"
Stanleyyyyyyy. You know how much I love You? Nowe chanele, diory bys Helenie kupil a nie tylko te mecze i mecze. Kogóż to obchodzi? Helooouuuuu. Upoceni, smierdzacy, ledwo to żywi biegaja po boisku za kawalkiem napompowanej szmaty. Idiots, idiots everywhere :-\ Helena"

Oglądałam właśnie bilety na 1/4 finału rozważając jak bardzo niemożliwe jets wygranie ze Szwajcarią, a to mnie utwierdziło, ze lepiej kupić sobie coś nowego szanelowego

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

ło jezu, jaka śliczna Never
Stary 2016-06-23, 17:09   #3516
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Infinito? ja tez go bardzo lubie

Tez mam nadzieje ze nie...nie uzywam.

Ja tak samo...a w sobote jeszcze gorecej ma byc

narobilas smaka, ide zjesc tort

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Mialam wziac podklad (myslalam o Dior Air) ale chyba zdecyduje sie na Palete do konturowania MJ, z tym ze Never wkleila fote z jakims mega hiper podkladem i mi namieszala w glowie

Never rewelacja! Cera jak z fotoszopa, wygladasz bosko!
Dziękuję . Podkład fajny, co prawda lubi wchodzić w linie na czole np. ale poza tym genialny . Jakby któraś miała te mini z brokułów tego podkładu to piszcie proszę .

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

"
Stanleyyyyyyy. You know how much I love You? Nowe chanele, diory bys Helenie kupil a nie tylko te mecze i mecze. Kogóż to obchodzi? Helooouuuuu. Upoceni, smierdzacy, ledwo to żywi biegaja po boisku za kawalkiem napompowanej szmaty. Idiots, idiots everywhere :-\ Helena"

Oglądałam właśnie bilety na 1/4 finału rozważając jak bardzo niemożliwe jets wygranie ze Szwajcarią, a to mnie utwierdziło, ze lepiej kupić sobie coś nowego szanelowego

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Stary 2016-06-23, 17:15   #3517
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

"

A w temacie piłki, teraz mecz będzie w Saint Etienne, i wiecie, że ja byłam tam 12 razy będąc we Francji?
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:16   #3518
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
to tak jak ja

Jutro chyba czeka mnie wizyta w Sepho. No muszę coś kupić na odreagowanie a przypomniałam sobie jeszcze, że miałam ochotę na Gucci edp 2 i nie wiem czy klikać Chyba, że Wieczne Kutango będzie się chciała wymienić za Flowerbomb extreme

Testuję serum anti- aging z Vita Liberata i mam mieszane uczucia- szybko opala, ale wali takim chamskim samoopalaczem i ciężko nałożyć równomiernie więc wychodzą mi plamy na twarzy Maska brązująca na noc jednak chyba lepsza
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:24   #3519
XminorXlosX
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mocno wyrównuje koloryt i wygładza cerę, przez co naprawdę wydaje się wypoczęta. Ale wiesz- to tylko chwilowe, efekt utrzyma się pewne pół dnia (w moim przypadku).

Czekam na wolne, żeby wreszcie wypocząć i wyglądać jak człowiek. Teraz wyglądam jak pół nieszczęścia a w kosmetyczce towar za kilka tysiaków leży
I chcę zrobić porządek w szafie. I wrócić do ćwiczeń
Pół dnia to lipton straszny do końca dnia to jakiekolwiek minimum dla wszelkich produktów, choć od maseczek oczekuje się więcej

Cytat:
O taka?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

nie, raczej taka

Tylko nie widzę różowego cienia do powiek taki klasyk urodowy
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dostałam nowy typ wiadomości na Olx... "witam co tak tanio?" i tak źle, i tak niedobrze

XminorXlosX jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:26   #3520
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX;62149996

:hahaha::hahaha: nie, raczej taka [IMG
http://jewishbusinessnews.com/wp-content/uploads/2016/01/barbie-mattel-1.jpg[/IMG]
uff

Stary 2016-06-23, 17:29   #3521
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Never

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

buahhot jest offline  
Stary 2016-06-23, 17:49   #3522
sand
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Widzę, że od rana kupujemy buty. A mnie tymczasem męczy taki zestawik. Wiem, że cenowo bez rewelacji, ale jest taki uroczy, że chyba kliknę.
Fajny zestawik
Może ja też potrzebuję..

Nadrabiam w pociągu, dopiero z pracy wyszłam
Stary 2016-06-23, 17:50   #3523
dor6
Wtajemniczenie

Witam się w to upalne popołudnie.
Zapomniałam, co miałam napisać, więc tradycyjniemkl aski:za zakupy i osiągnięcia sportowe, za potrzebujący i całusy dla Kleo.
Wrzucam moje maleństwa z D..
Ktoś się zastanawiał nad zakupem miniatury Diora z e-glamour. Na żywo jest tak samo słodki, jak na zdjęciu. Wrzucam porównanie z miniaturą Muse.
Uwielbiam miniatury, więc kliknęłam coś tam (nie znam zapach) w D., być dostać miniaturkę Si (czas się chyba leczyć).
Lecę nadrabiać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tmp_17292-20160623_173836-134510251.jpg (69,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tmp_17292-20160623_173915-2092986951.jpg (69,8 KB, 47 załadowań)
Stary 2016-06-23, 18:03   #3524
ewelinka_
Wtajemniczenie

wyprzedaz w S. francuskiej, bida z nędzom jak u nas będzie to samo to nic nie kupie. http://www.sephora.fr/Tous-les-produ...es/R18700013/2

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-23, 18:21   #3525
sand
Zakorzenienie

Czytam o czym dziś pisałyście a tu samo żarełko ale jestem głodna, mam nadzieję, że mąż ugotowal coś pysznego
Stary 2016-06-23, 18:38   #3526
Magdalena___
Zakorzenienie

Sto lat Kleo

Super pomadka Never, bardzo fajnie w niej wyglądasz!

A teraz powiem Wam jakim jestem geniuszem . Byłam od soboty do dzisiaj w Niemczech, właśnie robiłam przelew więc weszłam na konto i tak patrzę na transakcje z niemałym zaskoczeniem... Do połowy zakupów używałam karty w złotówkach Mam takie same piny do euro i do pln, muszę to zmienić :/
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-06-23, 18:43   #3527
iza89
Zakorzenienie

Never szmina jak ta lala pięknie Ci w niej!!!
Stary 2016-06-23, 19:16   #3528
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Powiem Wam że Aniyam miała świętą rację jak kiedyś pisała, że nie ma eksperymentować z próbkami fyfnastu kremów, chciałam pójść na rekord i zużyłam wszystkie mazidła do twarzy próbkowe......efekt?? Mam armagedon nie mogę dojść do porządku z cerą, gule, gulami i zaskórnikami i nie wiadomo jeszcze co

przez Was kusi mnie cuś z eisenberga, jakiś kremik;p
Stary 2016-06-23, 19:25   #3529
michalina_86
Zakorzenienie

Amyz!
AnulaQa, cieszę się, że się udało załatwić z tym zamówieniem z D. Odpiszę, jak będę miała dłuższą chwilę

Cytat:
Z reguły nie używam produktów do pielęgnacji włosów, jedynie szampon i środki do stylizacji. Pozostale produkty obciążają mi wlosy.Ostatnio jednak pogorszyl mi się ich stan, stały się suche i mniej podatne na układanie. Niedobor zelaza zrobil swoje. Teraz po użyciu są gładkie i świetnie się układają.
Dziękuję Moje włosy suche nie są, więc chyba by mi nie posłużył jednak. A za dużo obciążania też źle znoszą

Cytat:
Dziękuję za trzymanie kciuków udało się jeszcze jutro trzymajcie i będzie weekend. No i w przyszłym tygodniu Wiecie czego nie mogę się doczekać? Jak się u mnie już wszystko przewali, to usiądę na tarasie i przeczytam wszystkie te książki, które sobie kupiłam "na czas wolny".

Mam fioletową, mogę wysłać jakąś odlewkę. Mam z nią love-hate relationship. Raz kocham, raz nie widzę efektu.
Będę trzymać U mnie było podobnie. Teraz wreszcie doczekałam się laby i też nadrabiam lektury
Czy o tę fioletową chodzi? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...oothe/P2387013
Z opisu wygląda fajnie, chętnie bym wypróbowała. Takie antystresowe opisy zawsze na mnie działają Ładnie pachnie?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Też już się nie mogę doczekać wolnego
Możecie potrzymać kciuki jutro o 11
Tak

Cytat:
Dziękuję . Podkład fajny, co prawda lubi wchodzić w linie na czole np. ale poza tym genialny . Jakby któraś miała te mini z brokułów tego podkładu to piszcie proszę .[COLOR="Silver"]
Mnie też się spodobał ten podkład. Nawet byłam zaskoczona, ale całkiem fajny jest

Cytat:
Mocno wyrównuje koloryt i wygładza cerę, przez co naprawdę wydaje się wypoczęta. Ale wiesz- to tylko chwilowe, efekt utrzyma się pewne pół dnia (w moim przypadku).
Zachęcający opis
michalina_86 jest teraz online  
Stary 2016-06-23, 19:26   #3530
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Powiem Wam że Aniyam miała świętą rację jak kiedyś pisała, że nie ma eksperymentować z próbkami fyfnastu kremów, chciałam pójść na rekord i zużyłam wszystkie mazidła do twarzy próbkowe......efekt?? Mam armagedon nie mogę dojść do porządku z cerą, gule, gulami i zaskórnikami i nie wiadomo jeszcze co

Ja to już robię tak, że jak coś testuję to tylko 1 rzecz, a pozostałe używam takie jak wcześniej - tzn. sprawdzony zestaw. I jak zużyję próbkę/miniaturkę to potem znowu wracam na jakiś czas do sprawdzonych rzeczy. Wtedy najlepiej zauważam czy coś działa i minimalizuję uczulenia, podrażnienia i inne bogdanki
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:31   #3531
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Zapomniałam, co miałam napisać, więc tradycyjniemkl aski:za zakupy i osiągnięcia sportowe, za potrzebujący i całusy dla Kleo.
Ktoś się zastanawiał nad zakupem miniatury Diora z e-glamour. Na żywo jest tak samo słodki, jak na zdjęciu. Wrzucam porównanie z miniaturą Muse.
Uwielbiam miniatury, więc kliknęłam coś tam (nie znam zapach) w D., być dostać miniaturkę Si (czas się chyba leczyć).
Lecę nadrabiać.
Jakie słodziaki te miniaturki jak wg Ciebie pachnie muse?? Piękne zakupy

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja to już robię tak, że jak coś testuję to tylko 1 rzecz, a pozostałe używam takie jak wcześniej - tzn. sprawdzony zestaw. I jak zużyję próbkę/miniaturkę to potem znowu wracam na jakiś czas do sprawdzonych rzeczy. Wtedy najlepiej zauważam czy coś działa i minimalizuję uczulenia, podrażnienia i inne bogdanki
Na pewno się zastosuję do tej rady, no maskarę mam a do ludzi trzeba wychodzić. Jedyny plus mam dwie próbki po 1,5 ml:angela edp i toma forda black orchid i nic więcej ;p
Stary 2016-06-23, 19:36   #3532
amyz
Chanel Lady

Cytat:
u nas dziś tzn starsza ma jutro

pojęcia nie mam

publiczne gimnazjum

dzis robię bób z boczkiem i pomidorami

aaaaaaaaale fajnie !!!!!! tylko koniecznie KONIECZNIE musimy się spotkać !!

dam znać jak coś

przeżyłam!!! nie spadłam z czereśni!!! jestę bohaterę na swojej wsi

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
że co, brokuł się szykuje???
: hahaha::h ahaha:
amyz jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:36   #3533
michalina_86
Zakorzenienie

A w ogóle to Aniyam, Miska, Corii, Oktawia, gratuluję osiągnięć sportowych i samozaparcia! Ja przy takiej pogodzie wysiadam - nie ma mowy o ćwiczeniach Nawet w jodze ostatnio miałam przerwę, ale wkrótce nadrobię.

I dorzucam jeszcze garść inspiracji bobowych

http://everydayflavours.blogspot.com/search?q=bób

http://www.jadlonomia.com/?s=bób
Stary 2016-06-23, 19:36   #3534
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to sprawa prosta

Z masek mogę polecić Cliniczkową:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...a-noc/P1354010

Albo może te originsowe, co Dziewczyny zachwalają?
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387027

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387056

amyz, aniyam - polećcie coś fajnego
z estee lauder tą revitalizing supreme polecam i nie jest zielona a to dla Miski ważne !!
amyz jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:40   #3535
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

do usług pamiętam swój armagedon i teraz jestem już ostrożna

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A w ogóle to Aniyam, Miska, Corii, Oktawia, gratuluję osiągnięć sportowych i samozaparcia! Ja przy takiej pogodzie wysiadam - nie ma mowy o ćwiczeniach Nawet w jodze ostatnio miałam przerwę, ale wkrótce nadrobię.

Miałam dziś odpuścić rower i rolki, bo mnie noga boli i co? I zabandażowałam nogę i pykło 9,8 km na rolkach. Głupia ja

aniyam jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:42   #3536
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Lecę nadrabiać.

klask i: fajne miniaturkI
Never piękna jak zawsze
Korinka ode mnie też tż wycałuj taki tż to skarb!!!
Oliwia fajnie że wszystko się udało

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:

a ja nie lubię bobu
amyz jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:48   #3537
michalina_86
Zakorzenienie

Cytat:
przeżyłam!!! nie spadłam z czereśni!!! jestę bohaterę na swojej wsi
BRAWO!!! klask i:
A czereśnie smaczne?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do usług pamiętam swój armagedon i teraz jestem już ostrożna

Miałam dziś odpuścić rower i rolki, bo mnie noga boli i co? I zabandażowałam nogę i pykło 9,8 km na rolkach. Głupia ja
Niemożliwa jesteś! Szczerze podziwiam Ale dzięki temu wyjaśnia się tajemnica Twojej supersylwetki
A ja też z nowościami na twarzy jestem ostrożna. Jeden nowy kosmetyk wprowadzam i oglądam się ze wszystkich stron. Od razu łatwo wyłapać niepożądane produkty

Cytat:

a ja nie lubię bobu
Ja lubię, dzisiaj jadłam Właśnie ten z karczochami. Ale widziałam, że wcześniej dziewczyny wymieniały przepisy, więc może się komuś przyda
Stary 2016-06-23, 19:48   #3538
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Tak przy okazji bobu i piłki nożnej - reklama dźwignią handlu .

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...15&oe=580E6C7A

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2016-06-23, 19:54   #3539
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

a ja nie lubię bobu
Spoko zjem za Ciebie

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
BRAWO!!! klask i:
A czereśnie smaczne?

Niemożliwa jesteś! Szczerze podziwiam Ale dzięki temu wyjaśnia się tajemnica Twojej supersylwetki
A ja też z nowościami na twarzy jestem ostrożna. Jeden nowy kosmetyk wprowadzam i oglądam się ze wszystkich stron. Od razu łatwo wyłapać niepożądane produkty

Ja lubię, dzisiaj jadłam Właśnie ten z karczochami. Ale widziałam, że wcześniej dziewczyny wymieniały przepisy, więc może się komuś przyda

Coś Ty rower i rolki to mój tegoroczny wymysł Do tej pory tylko kanaping i leżing

aniyam jest offline  
Stary 2016-06-23, 19:56   #3540
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Amyz!
AnulaQa, cieszę się, że się udało załatwić z tym zamówieniem z D. Odpiszę, jak będę miała dłuższą chwilę

Dziękuję Moje włosy suche nie są, więc chyba by mi nie posłużył jednak. A za dużo obciążania też źle znoszą

Będę trzymać U mnie było podobnie. Teraz wreszcie doczekałam się laby i też nadrabiam lektury
Czy o tę fioletową chodzi? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...oothe/P2387013
Z opisu wygląda fajnie, chętnie bym wypróbowała. Takie antystresowe opisy zawsze na mnie działają Ładnie pachnie?

Tak

Mnie też się spodobał ten podkład. Nawet byłam zaskoczona, ale całkiem fajny jest

Zachęcający opis
Jak dla mnie to nie pachnie w ogóle
oliwia18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości