Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-06-17, 19:00   #1261
Nikkolaa
With Beauty In Love

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja do niedawna też uważałam żele YR za super - jak wykończę swoje wszelkie gigantyczne zapasy, to przerzucam się na żele Bath&Body Works - one mają w składzie masło shea i witaminy i skórę miałam po nich mega - są chyba i opcje bardziej żelowe i kremowe No i co jakiś czas robią różne wyprzedaże z nimi. Bo na stałe mają promo różne np. 3za2, 5za3, itp. Ja dodaję do tych żeli jeszcze 2 pompki olejku do ciała - oliwka i limonka z Alterry i już w ogóle cud miód malina Co prawda są droższe, ale moim zdaniem warto - a mówi to wrażliwiec skórny

Taaa, tylko, że ten sklep jest tylko w W-wie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Dziękuję, mogę umierać Zamówiłam w D.:

- maseczkę do stóp Cettua z bonem -10% i pakowaniem i kartką prezentową i pkt Srajbek
- próbkę Hermes
- próbkę białej GGlow
- mini Diorka

Modły nie pomogły?
Stary 2016-06-17, 19:01   #1262
ewelinka_
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Ja do niedawna też uważałam żele YR za super - jak wykończę swoje wszelkie gigantyczne zapasy, to przerzucam się na żele Bath&Body Works - one mają w składzie masło shea i witaminy i skórę miałam po nich mega - są chyba i opcje bardziej żelowe i kremowe No i co jakiś czas robią różne wyprzedaże z nimi. Bo na stałe mają promo różne np. 3za2, 5za3, itp. Ja dodaję do tych żeli jeszcze 2 pompki olejku do ciała - oliwka i limonka z Alterry i już w ogóle cud miód malina Co prawda są droższe, ale moim zdaniem warto - a mówi to wrażliwiec skórny
a gdzie to można kupic? Chyba tylko w ich firmowych salonach

Poszukuję La Cautiva Fueguia

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:04   #1263
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam (chyba na ich Fbooku), że wysyłają od zawrotnej sumy 200 zł kurierem na zamówienie złożone w sklepie, ale głowy sobie uciąć nie dam, więc lepiej zadzwonić i się zapytać

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Taaa, tylko, że ten sklep jest tylko w W-wie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Modły nie pomogły?
Nie A mi tu jeszcze mama mówi, żebym klikała zamówienie w S., zdrajcy, zdrajcy wszędzie!!!
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:04   #1264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Bath & Body Works zachłysnełam sie kiedys, byłam w Wa-ce pokupowałam mnóstwo rzeczy, była akurat promo kup 2 trzeci free czy cus podobnego i lipa, szybko mi przeszło Miało być delikatne dla skóry i nawilzac, a wysuszyło mi skóre A balsamy do ciala nie robily nic Jedyny plus to fajne zapachy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-17 o 19:05
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:06   #1265
Nikkolaa
With Beauty In Love

Cytat:
albo allegro, po wyprzedażach pojawia się sporo aukcji

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bath & Body Works zachłysnełam sie kiedys, byłam w Wa-ce pokupowałam mnóstwo rzeczy, była akurat promo kup 2 trzeci free czy cus podobnego i lipa, szybko mi przeszło Miało być delikatne dla skóry i nawilzac, a wysuszyło mi skóre A balsamy do ciala nie robily nic Jedyny plus to fajne zapachy
Soap&Glory lepsze?
Stary 2016-06-17, 19:06   #1266
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Bath & Body Works zachłysnełam sie kiedys, byłam w Wa-ce pokupowałam mnóstwo rzeczy, była akurat promo kup 2 trzeci free czy cus podobnego i lipa, szybko mi przeszło Miało być delikatne dla skóry i nawilzac, a wysuszyło mi skóre Jedyny plus to fajne zapachy
No to już zależy od skóry Ale jako wrażliwiec zawsze polecam najpierw kupić jakąś miniaturkę gdzieś, zanim się trzaśnie mega zakupy
Stary 2016-06-17, 19:08   #1267
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam po pracy godzinę spędziłam w carrefourze szukając pierdół, taśma klejąca szeroka jest na dziale majsterkowym, wąska w papierniczym zrobiłam zakupy za szalone 15 zł a spędziłam godzinę, no nie mogę tej straty czasu przeboleć. A na wątku w 2 minuty klika stów leci !!!
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-17, 19:09   #1268
ranka
Kici kici miau miau

nie wchodzi mi kod z vipow ?? kurcze.
ranka jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:10   #1269
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Ja tam nawet nie wchodzę - tak chemią wali Miałam kilka kosmetyków i mnie nie zachwyciły. Pianki do mycia rąk są fajne i żele antybakteryjne kieszonkowe, reszta taka sobie moim zdaniem. Żele przeciętne, balsamy jeszcze ze bardziej przeciętne, błyszczyki koszmarki
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:11   #1270
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jak zwykle jestem zarobiona i w biegu, nadrobię więc później. Wrzucam zdjęcia ostatnich zakupów. Wczoraj przyszedł cukrowy anioł (jeszcze nie testowa łam), a dzisiaj estee.
Buahhot (chyba ty pytałaś o miniaturę w zestawie lancome) - to jest klasyczne LVEB, a nie Intense.

Kominka- piękna osa

ale cuda : love:

gratuluję wszystkim zakupów w D i S klask i:

a co do marnej obsługi w S i braku próbek to nadal mnie to dziwi chodzę często do S , zwiedziłam wszystkie w mieście i zawsze, ZAWSZE trafiam na miłą obsługę, próbki dostaję i na dodatek zwykle sami mi je proponują, albo odlewki albo gotowe właściwie to tylko raz czy dwa mi się zdażyło że konsultantka mnie lekko olewała i wyglądała jakby jej się spieszyło, przy kasie też mi wrzuciła coś na "chybił - trafił" ale to bylo zaraz przed świetami, ruch mieli wielki - rozumiem że dziewczyny mają dość. Jak się trafiał pusty tester to mnie przepraszały i proponowały coś innego. No nie wiem.... czy to tylko w krakowie taka obsługa jest?
EDIT: w D to mi sie dość często zdarzał brak próbek do zamówienia ale w S?

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-06-17 o 19:14
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-17, 19:13   #1271
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja tam nawet nie wchodzę - tak chemią wali Miałam kilka kosmetyków i mnie nie zachwyciły. Pianki do mycia rąk są fajne i żele antybakteryjne kieszonkowe, reszta taka sobie moim zdaniem. Żele przeciętne, balsamy jeszcze ze bardziej przeciętne, błyszczyki koszmarki
No chemia, stety niestety. Tak samo mialam z Lushem - zachłysnieta byłam, potem mi przeszło, chociaż ich niektore maseczki (jagodowa) naprawde sa fajowe.
Kieszonkowe zele anty, to polowe wywalilam, tak mi wysuszyly rece
Pianki do rak tez nie nawilzyly dłoni przy myciu tylko uczucie przesuszu:/

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:13   #1272
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Mi się podobają mydła do rąk, żele antybakteryjne i pod prysznic. Od czasu do czasu mgiełka zapachowa - raczej tylko z limitek Resztę też omijam
Stary 2016-06-17, 19:14   #1273
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No to już zależy od skóry Ale jako wrażliwiec zawsze polecam najpierw kupić jakąś miniaturkę gdzieś, zanim się trzaśnie mega zakupy
Ja sucholec skórny, mało co mi dobrze robi W tej chwili tylko Organique produkty i Sisley

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:14   #1274
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
jak wysuszają to odpadają, a polecasz cos może?

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:15   #1275
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
jak wysuszają to odpadają, a polecasz cos może?
Jak nie masz suchej skóry to krzywdy Ci nie zrobią.
Niezmiennie Organique polecam - w sumie wiekszosc rzeczy jest mega

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:18   #1276
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale cuda : love:

gratuluję wszystkim zakupów w D i S klask i:

a co do marnej obsługi w S i braku próbek to nadal mnie to dziwi chodzę często do S , zwiedziłam wszystkie w mieście i zawsze, ZAWSZE trafiam na miłą obsługę, próbki dostaję i na dodatek zwykle sami mi je proponują, albo odlewki albo gotowe właściwie to tylko raz czy dwa mi się zdażyło że konsultantka mnie lekko olewała i wyglądała jakby jej się spieszyło, przy kasie też mi wrzuciła coś na "chybił - trafił" ale to bylo zaraz przed świetami, ruch mieli wielki - rozumiem że dziewczyny mają dość. Jak się trafiał pusty tester to mnie przepraszały i proponowały coś innego. No nie wiem.... czy to tylko w krakowie taka obsługa jest?
EDIT: w D to mi sie dość często zdarzał brak próbek do zamówienia ale w S?
No ja jestem tylko marnym blackiem To może poleć jakąś fajną S. w Krakowie? Bo naprawdę moja sephorowa desperacja sięga tego poziomu, że do każdej S. z miłą obsługą zawitam

Co brałyście w e-sklepie S.? Bo ni mam pomysła - kostka, to kąpielowe cuś za 4zł, płatki? Coś innego?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Ja sucholec skórny, mało co mi dobrze robi W tej chwili tylko Organique produkty i Sisley
Ja mega sucholec zimą i wieczne suchando na łokciach (alergik lvl hard), ale tak poza tym to strasznych suchot nie mam, chyba że mnie zmasakruje coś kiepskiego do pielęgnacji.
Stary 2016-06-17, 19:19   #1277
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak nie masz suchej skóry to krzywdy Ci nie zrobią.
Niezmiennie Organique polecam - w sumie wiekszosc rzeczy jest mega
sucha mam niestety, wrazliwa.

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:20   #1278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Ja mega sucholec zimą i wieczne suchando na łokciach (alergik lvl hard), ale tak poza tym to strasznych suchot nie mam, chyba że mnie zmasakruje coś kiepskiego do pielęgnacji.
U mnie pora roku nie robi roznicy, mam po prostu sucha skóre, dodatkowo mega twarda wode w domu co dodtakowo pogarsza ten stan

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
To polecam zainteresowac sie Organikiem Wreszcie sie nei sype, nie czerwienie, nie nic

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:21   #1279
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:
A nie myślałaś może o tym, by kupić w sklepie naturalnym organiczną bazę myjącą, jakiś olej odżywczy i olejek eteryczny dla zapachu i samej ukręcić żel pod prysznic?
Stary 2016-06-17, 19:24   #1280
ewelinka_
Wtajemniczenie

Cytat:
A nie myślałaś może o tym, by kupić w sklepie naturalnym organiczną bazę myjącą, jakiś olej odżywczy i olejek eteryczny dla zapachu i samej ukręcić żel pod prysznic?
szczerze? Mam za wrazliwa skore na takie eksperymenty, no i jestem za leniwa.

ewelinka_ jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:25   #1281
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie wchodzi mi kod z vipow ?? kurcze.
w Seforze ? spróbuj EP6KOSZYK
Stary 2016-06-17, 19:26   #1282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
szczerze? Mam za wrazliwa skore na takie eksperymenty, no i jestem za leniwa.
O, ja to samo No i kosmetyk kupuje i płace za to tez ze jest gotowy od razu do uzycia

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:28   #1283
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:
O, ja to samo No i kosmetyk kupuje i płace za to tez ze jest gotowy od razu do uzycia
Właśnie, zapomniałam Ten sypaniec Originsa rozrobiłam z korektorem anabelle light i jest idealny
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:30   #1284
amyz
Chanel Lady

Cytat:
No ja jestem tylko marnym blackiem To może poleć jakąś fajną S. w Krakowie? Bo naprawdę moja sephorowa desperacja sięga tego poziomu, że do każdej S. z miłą obsługą zawitam

Co brałyście w e-sklepie S.? Bo ni mam pomysła - kostka, to kąpielowe cuś za 4zł, płatki? Coś innego?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

jak byłam blackiem to też źle nie było przecież one nie wiedzą czy jesteś black cyz gold przed kasowaniem. A te robione próbki robią przed płaceniem (przynajmniej mi sie tak zawsze zdaża ja najbardziej lubię S w Bonarce - bardzo duża, mają wszystko i świetna obsługa najlepsze gifty tam dostaję bardzo fajna jest w M1, w galerii kazimierz, w galerii krokus, w CH Plaza chociaż ta w CH plaza jest malutka i sporo rzeczy nie mają. W galerii krakowskiej też dziewczyny sa miłe tylko tam zawsze jest bardzo duży ruch i to czasem przeszkadza w konwersacji no i jest jeszcze ta na floriańskiej i to tam najmniej lubię chodzić bo jakoś mi nie pasuje tamtejsza atmosfera i ochroniarze sa dość nachalni (ale to bardzo turystyczna sehora bo jest zaraz przy rynku). to chyba tyle z sefor krakowskich

przyjeżdzaj i skoczymy na szoping
amyz jest teraz online  
Stary 2016-06-17, 19:30   #1285
AgataWozniak
Rozeznanie

Nie wiem, czy któraś lubi, ale na FB mi się pokazało:

Aby skorzystać z oferty, odwiedź sklep Bikor Makeup i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail z potwierdzeniem (wiadomość została wysłana na adres axxx.@xxx.xxm).
Zrealizuj ofertę przez internet, klikając link http://bikormakeup.com. Internetowy kod do podania podczas realizacji transakcji to „bikorprzyjaciel”.
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:39   #1286
ranka
Kici kici miau miau

dzieewczyny uzywacie prasowanych pudrow takich do torebki? poleccie cosik
ranka jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:41   #1287
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
No chemia, stety niestety. Tak samo mialam z Lushem - zachłysnieta byłam, potem mi przeszło, chociaż ich niektore maseczki (jagodowa) naprawde sa fajowe.
Kieszonkowe zele anty, to polowe wywalilam, tak mi wysuszyly rece
Pianki do rak tez nie nawilzyly dłoni przy myciu tylko uczucie przesuszu:/
Kieszonkowe żele mają odkażać - każdy wysusza skórę, to normalne, mają prawie sam alko w składzie. Co do pianek - mają myć i robią to nieźle. Ja nie mam uczucia przesuszu, ale też normalnie prawie nie używam kremu do rąk, więc jest to kwestia skóry. Ja je lubię za konsystencję i niektóre zapachy. Nawet nie wpadłabym na to, że zwykła, perfumowana pianka do rąk by mogła nawilżać Za dużo oczekujesz od takiej marki. Tam chodzi tylko o duży wybór zapachów - te kosmetyki nie mają żadnych właściwości pielęgnacyjnych.
Stary 2016-06-17, 19:43   #1288
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Kieszonkowe żele mają odkażać - każdy wysusza skórę, to normalne, mają prawie sam alko w składzie. Co do pianek - mają myć i robią to nieźle. Ja nie mam uczucia przesuszu, ale też normalnie prawie nie używam kremu do rąk, więc jest to kwestia skóry. Ja je lubię za konsystencję i niektóre zapachy. Nawet nie wpadłabym na to, że zwykła, perfumowana pianka do rąk by mogła nawilżać Za dużo oczekujesz od takiej marki. Tam chodzi tylko o duży wybór zapachów - te kosmetyki nie mają żadnych właściwości pielęgnacyjnych.
co do zeli anty -Tak wiem, ale dla mojej skóry to było juz za duzo. No i zamiast swiezość czułam dziwne oblepienie i niesswiezosc, meeeh
Co do całej marki - teraz wiem, ale jak wybeiralam to mowiono ze pianki maja delikatnie nawilzac, balsamy do ciała tez i lipa
No ale jak pisałam, niektore zapachy naprawde fajne były

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-17 o 19:44
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-17, 19:44   #1289
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Pingwinku, to Ty rozwikłaj moje wątpliwości Czy dobrze pamiętam, ze kiedyś w działaniu porównywałaś czarną i różową maseczkę Origins do jakichś GG ? Tylko których? Chciałabym wiedzieć co kupiłam i najlepiej strzelić na twarz, żeby się powstrzymać od kładzenia głowy na poduszkę przy nauce
Ja polecałam maski Origins, ale nie porównywałam ich z GG - to Oliwia18 pisała Chyba podawała, że różowa jest jak czarna GG, a zielona jak niebieska GG. Co do czarnej O, to nie wiem do czego porównać, ale ja ją bardzo lubię - daje super efekty od razu
Stary 2016-06-17, 19:46   #1290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja polecałam maski Origins, ale nie porównywałam ich z GG - to Oliwia18 pisała Chyba podawała, że różowa jest jak czarna GG, a zielona jak niebieska GG. Co do czarnej O, to nie wiem do czego porównać, ale ja ją bardzo lubię - daje super efekty od razu
Ja dostałam próbkę czarnej maski Origins i kremu pomarańczowego, jeszcze nie uzywałam Ale tez mam nadzieje, ze maska bedzie fajan i sie skusze, bo szkoda mi ponad 2 stowy na GG czy EL

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości